2024. Június 06. - 06:22:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 105074 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 20. - 16:24:35
Válasz #195
Nem elérhető

fastor


Ma tesi óra, gyerünk a kondiba, hát hülye lettem volna kihagyni. Tesi tanárnő bejön, ő szokott vakerálni mindenkinek, merthogy ő súlylökő versenyző volt.  ::)  Tanácsot kértek tőle hogy mit csináljanak mellre. Erre azt mondja: "kicsapást"  ????...  Megfejtettem a mutogatásából hogy az áthúzásra gondolt.  ****:))) ****:)))  Meg előadta hogy a sok poros hülye gyereknek szét reped a bőre ezektől a szaroktól, hülye állatok. Erre oda állok elé, póló ujja fel, mondom ezekre gondol? Nem tudott rá mit mondani, el is terelte a témát.  ****:))) ****:)))
hmm..én a kicsapást eddig máshol/másra használtam...de lehet neki van igaza  ;D

Nekem is ez jutott eszembe, hogy rajtam bemutathatnák a kicsapást.  ::)
a többi srác jelenlétében ilyet gondolni --)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Január 20. - 16:27:55
Válasz #196
Nem elérhető

Cressler


Ma tesi óra, gyerünk a kondiba, hát hülye lettem volna kihagyni. Tesi tanárnő bejön, ő szokott vakerálni mindenkinek, merthogy ő súlylökő versenyző volt.  ::)  Tanácsot kértek tőle hogy mit csináljanak mellre. Erre azt mondja: "kicsapást"  ????...  Megfejtettem a mutogatásából hogy az áthúzásra gondolt.  ****:))) ****:)))  Meg előadta hogy a sok poros hülye gyereknek szét reped a bőre ezektől a szaroktól, hülye állatok. Erre oda állok elé, póló ujja fel, mondom ezekre gondol? Nem tudott rá mit mondani, el is terelte a témát.  ****:))) ****:)))
hmm..én a kicsapást eddig máshol/másra használtam...de lehet neki van igaza  ;D

Nekem is ez jutott eszembe, hogy rajtam bemutathatnák a kicsapást.  ::)
a többi srác jelenlétében ilyet gondolni --)
;D ;D ;D ;D Lacika lebukott  :)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Január 20. - 16:41:38
Válasz #197
Nem elérhető

H. Laci


Ma tesi óra, gyerünk a kondiba, hát hülye lettem volna kihagyni. Tesi tanárnő bejön, ő szokott vakerálni mindenkinek, merthogy ő súlylökő versenyző volt.  ::)  Tanácsot kértek tőle hogy mit csináljanak mellre. Erre azt mondja: "kicsapást"  ????...  Megfejtettem a mutogatásából hogy az áthúzásra gondolt.  ****:))) ****:)))  Meg előadta hogy a sok poros hülye gyereknek szét reped a bőre ezektől a szaroktól, hülye állatok. Erre oda állok elé, póló ujja fel, mondom ezekre gondol? Nem tudott rá mit mondani, el is terelte a témát.  ****:))) ****:)))
hmm..én a kicsapást eddig máshol/másra használtam...de lehet neki van igaza  ;D

Nekem is ez jutott eszembe, hogy rajtam bemutathatnák a kicsapást.  ::)
a többi srác jelenlétében ilyet gondolni --)
Nyugi, buzizkodás eszembe sem jutott.  **:))))*  Nem úgy mint neked.  >:D >:D

2010. Január 20. - 16:53:29
Válasz #198
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Január 20. - 16:56:45
Válasz #199
Nem elérhető

God Vazzeg


Hamár kezdők aranyköpései  !+"% Egy haverral bent a teremben beszéljük hogy apás szülés téma volt, mikor a kislánya megszületett, és a doki odahívta hogy szeretné-e nézni mikor kibújik. Az asszony meg mondta neki hogy ne menjen oda, mert megutálja érte.

Haver ilyet szólt:
- Nem akartam neki mondani, hogy nekünk teheneink voltak..  ****:)))

Én beszartam a röhögéstől, nagyon jól jött ki, ahogy elképzeltem micsoda megnyugtató lett volna ez az anyukának  :violinplay3:  Łł=

2010. Január 20. - 17:04:38
Válasz #200
Nem elérhető

H. Laci


Hamár kezdők aranyköpései  !+"% Egy haverral bent a teremben beszéljük hogy apás szülés téma volt, mikor a kislánya megszületett, és a doki odahívta hogy szeretné-e nézni mikor kibújik. Az asszony meg mondta neki hogy ne menjen oda, mert megutálja érte.

Haver ilyet szólt:
- Nem akartam neki mondani, hogy nekünk teheneink voltak..  ****:)))

Én beszartam a röhögéstől, nagyon jól jött ki, ahogy elképzeltem micsoda megnyugtató lett volna ez az anyukának  :violinplay3:  Łł=

Nagy volt az biztos.  ****:))) ****:))) ****:)))

2010. Január 20. - 17:05:53
Válasz #201
Nem elérhető

God Vazzeg


Hamár kezdők aranyköpései  !+"% Egy haverral bent a teremben beszéljük hogy apás szülés téma volt, mikor a kislánya megszületett, és a doki odahívta hogy szeretné-e nézni mikor kibújik. Az asszony meg mondta neki hogy ne menjen oda, mert megutálja érte.

Haver ilyet szólt:
- Nem akartam neki mondani, hogy nekünk teheneink voltak..  ****:)))

Én beszartam a röhögéstől, nagyon jól jött ki, ahogy elképzeltem micsoda megnyugtató lett volna ez az anyukának  :violinplay3:  Łł=

Nagy volt az biztos.  ****:))) ****:))) ****:)))

 !+"%

2010. Február 24. - 11:16:14
Válasz #202
Nem elérhető

csaba.r


Bent munkahelyen sikerült beindítanom egy amolyan edzőlázat, jönnek tanácsért én segítek, útbaigazítom őket stbstb.
A következő párbeszéd zajlott le a minap (nem írom hogy melyik vagyok én, remélem ki lehet találni).

-Mikor kezdesz már el edzeni, nehogy már neked is csak a pofád járjon. (munkatársakkal fő a kedvesség)
-Nem tudom Csabi nem akarok egydül lemenni parázok hogy kiröhögnek
-Oda nem azért jár az ember hogy kiröhögjenek hanem azért hogy edzenek, mégis mitöl parázol?
-Hogy csak szenvednék nem tudom mit hogy kell stbstb.
-Akkor gyere el velem megmutatom mit hogy kell, ahova én járok ott nem röhög senki.
-Télleg? Nem kéne sokáig? Mennyibe kerül? Van diákkedvezmény?
-Van persze szerintem elég lenne 1 hónap hogy minden gyakorlatot vágjál
-1 hónap?????? és utánna mehet a Naposim???
- :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O Na húzzál innen a picsába....
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Február 24. - 11:31:34
Válasz #203
Nem elérhető

fastor


Bent munkahelyen sikerült beindítanom egy amolyan edzőlázat, jönnek tanácsért én segítek, útbaigazítom őket stbstb.
A következő párbeszéd zajlott le a minap (nem írom hogy melyik vagyok én, remélem ki lehet találni).

-Mikor kezdesz már el edzeni, nehogy már neked is csak a pofád járjon. (munkatársakkal fő a kedvesség)
-Nem tudom Csabi nem akarok egydül lemenni parázok hogy kiröhögnek
-Oda nem azért jár az ember hogy kiröhögjenek hanem azért hogy edzenek, mégis mitöl parázol?
-Hogy csak szenvednék nem tudom mit hogy kell stbstb.
-Akkor gyere el velem megmutatom mit hogy kell, ahova én járok ott nem röhög senki.
-Télleg? Nem kéne sokáig? Mennyibe kerül? Van diákkedvezmény?
-Van persze szerintem elég lenne 1 hónap hogy minden gyakorlatot vágjál
-1 hónap?????? és utánna mehet a Naposim???
- :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O Na húzzál innen a picsába....
bazdmeg
bazdmeg
bazdmeg
bazdmeg
bazdmeg
bazdmeg
bazdmeg
bazdmeg
bazdmeg
ez fájdalmas volt,de nagyon, Csaba nagyon lesokkoltál? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Február 24. - 11:36:28
Válasz #204
Nem elérhető

csaba.r


Igen mert negatív tény az hogy a kezdők 90%-a előbb néz utánna a szteroidoknak mint a gyakorlatok helyes kivitelezésének.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Február 24. - 11:38:02
Válasz #205
Nem elérhető

atleeta


aki nem hasonló fórumokon kezd el nézelődeni, azoknak sajnos a nagytöbbsége ilyen ( én is ilyen voltam  :-[)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Február 24. - 11:43:49
Válasz #206
Nem elérhető

fastor


aki nem hasonló fórumokon kezd el nézelődeni, azoknak sajnos a nagytöbbsége ilyen ( én is ilyen voltam  :-[)
én nem, szerencsémre, én megkérdeztem mit kell csinálni, bár tény,hogy nagyon hülyén, de annál nagyobb hévvel is csináltam ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Február 24. - 11:59:09
Válasz #207
Nem elérhető

God Vazzeg


Mikor én kezdtem nem is lehetett így beszerezni a cuccokat mint mostanában. Legalábbis felénk itt a fatornyos kisfalumban csak "hallottunk róla" hogy létezik a kox, mint varázsszer, mindenkinek volt egy legendája hozzá :D

2010. Február 24. - 12:00:52
Válasz #208
Nem elérhető

Yeti


Mikor én kezdtem nem is lehetett így beszerezni a cuccokat mint mostanában. Legalábbis felénk itt a fatornyos kisfalumban csak "hallottunk róla" hogy létezik a kox, mint varázsszer, mindenkinek volt egy legendája hozzá :D
Miért? Nálatok lehet koxot kapni? És te erről honnan tudsz???  ****:)))  ***))))  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Február 24. - 12:02:14
Válasz #209
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Mikor én kezdtem nem is lehetett így beszerezni a cuccokat mint mostanában. Legalábbis felénk itt a fatornyos kisfalumban csak "hallottunk róla" hogy létezik a kox, mint varázsszer, mindenkinek volt egy legendája hozzá :D
Miért? Nálatok lehet koxot kapni? És te erről honnan tudsz???  ****:)))  ***))))  ****:)))


Nálunk eredetit lehet kapni mindenből hatszázért. 8-}
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.