2024. Május 23. - 17:04:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 104088 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Szeptember 13. - 09:55:01
Válasz #255
Nem elérhető

George


Mikor jöttök már rá, hogy azért ilyen drága a csirke, mert benne van a növi az árban? ;D

2010. Szeptember 13. - 12:07:47
Válasz #256
Nem elérhető

brutusz


Semmi ilyesmi nincs a hazai csirkében. Genetikailag van belekódolva, hogy gyorsan nő. Ha megkapja a növekedéshez szükséges tápanyagot és megfelelő körülményeket megnő. Ez olyan mint aki jó genetikával rendelkezik, rendeberakja a kajáját gyors eredményeket és el. Aki nem, meg ehet mindent, mégsem olyan sikeres.
Csak érdekességképpen még: a csirke 42 nap alatt képes megnőni 2,5 kgra, mert így van kódolva. Viszont ilyen testömeggyarapodás mellett a szaporítószervek nem fejlődnek ki. Ezért, hogy csak 130-140 napos korára nőjön meg, alig etetik, napi adagokat számolnak, és van, hogy hetente egyszer nem is etetnek.

2010. Szeptember 13. - 13:35:55
Válasz #257
Nem elérhető

Breaker


Semmi ilyesmi nincs a hazai csirkében. Genetikailag van belekódolva, hogy gyorsan nő. Ha megkapja a növekedéshez szükséges tápanyagot és megfelelő körülményeket megnő. Ez olyan mint aki jó genetikával rendelkezik, rendeberakja a kajáját gyors eredményeket és el. Aki nem, meg ehet mindent, mégsem olyan sikeres.
Csak érdekességképpen még: a csirke 42 nap alatt képes megnőni 2,5 kgra, mert így van kódolva. Viszont ilyen testömeggyarapodás mellett a szaporítószervek nem fejlődnek ki. Ezért, hogy csak 130-140 napos korára nőjön meg, alig etetik, napi adagokat számolnak, és van, hogy hetente egyszer nem is etetnek.

tehát akinek fejletlen a szaporítószerve az hagyjon ki egy-egy étkezést.......   :)

2010. Szeptember 13. - 14:22:11
Válasz #258
Nem elérhető

brutusz


 ;D aki 3 évesen már 80 kg az igen.  ;D de egy teljes napot minden héten!

2010. Szeptember 13. - 20:42:45
Válasz #259
Nem elérhető

tomasz


More csiken!!! ;D ;D ;D
Ez sem rossz,de nekem a legjobban akkor is az tetszik mikor a pógár kijelentette,hogy márpedig ő kovászos uborka lével issza v....mass35-öt,mert úgy nem hízlal annyira... ***))))
Még jó hogy tömegnövelő,különben hízlalna.... :-/-(-:
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Október 17. - 13:01:32
Válasz #260
Nem elérhető

atleeta


Egy szórakozóhelyen sikerült kibővíteni a szteroidokkal kapcsolatos ismeretem. Megtudtam, hogy a winit azért kell decával nyomni, mert a wini anti-ösztrogén, a deca meg ösztrogén és semlegesítik egymást  :laugh:
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Október 17. - 13:09:21
Válasz #261
Nem elérhető

dino


Egy szórakozóhelyen sikerült kibővíteni a szteroidokkal kapcsolatos ismeretem. Megtudtam, hogy a winit azért kell decával nyomni, mert a wini anti-ösztrogén, a deca meg ösztrogén és semlegesítik egymást  :laugh:
bazmeg.. remélem benyomják, és szívből kívánomm, h legyen eredeti mind a 2, levezetés persze nem kell! éljen a fél6 !  ****:)))  ****:)))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 17. - 13:14:52
Válasz #262
Nem elérhető

atleeta


Egy szórakozóhelyen sikerült kibővíteni a szteroidokkal kapcsolatos ismeretem. Megtudtam, hogy a winit azért kell decával nyomni, mert a wini anti-ösztrogén, a deca meg ösztrogén és semlegesítik egymást  :laugh:
bazmeg.. remélem benyomják, és szívből kívánomm, h legyen eredeti mind a 2, levezetés persze nem kell! éljen a fél6 !  ****:)))  ****:)))
esélytelen  ;D ;D Errefelé az oxymeta is csak szálkásít, meg ha edzés előtt veszed be pár órával, felnyomja a tesztoszteron szinted, agresszív leszel és jobban megy az edzés  8-}
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Október 17. - 13:23:11
Válasz #263
Nem elérhető

dino


Egy szórakozóhelyen sikerült kibővíteni a szteroidokkal kapcsolatos ismeretem. Megtudtam, hogy a winit azért kell decával nyomni, mert a wini anti-ösztrogén, a deca meg ösztrogén és semlegesítik egymást  :laugh:
bazmeg.. remélem benyomják, és szívből kívánomm, h legyen eredeti mind a 2, levezetés persze nem kell! éljen a fél6 !  ****:)))  ****:)))
esélytelen  ;D ;D Errefelé az oxymeta is csak szálkásít, meg ha edzés előtt veszed be pár órával, felnyomja a tesztoszteron szinted, agresszív leszel és jobban megy az edzés  8-}
faszt... felénk állítólag ehhez elég a kreatin monohidrát is :D gyerek azt mondja, hogy 2 hétig szedte, azt a műszer nem úgy működött, mint kellett volna, meg olyan agresszív volt, hogy neki akart menni mindenkinek... hm...  :D
az ilyeneket dunába kellene lőni..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2010. Október 17. - 13:25:07
Válasz #264
Nem elérhető

dumbass


Egy szórakozóhelyen sikerült kibővíteni a szteroidokkal kapcsolatos ismeretem. Megtudtam, hogy a winit azért kell decával nyomni, mert a wini anti-ösztrogén, a deca meg ösztrogén és semlegesítik egymást  :laugh:
bazmeg.. remélem benyomják, és szívből kívánomm, h legyen eredeti mind a 2, levezetés persze nem kell! éljen a fél6 !  ****:)))  ****:)))
esélytelen  ;D ;D Errefelé az oxymeta is csak szálkásít, meg ha edzés előtt veszed be pár órával, felnyomja a tesztoszteron szinted, agresszív leszel és jobban megy az edzés  8-}

Hoppá :D Egyik haverom is azt mondta hogy szedett kreatint, és nagyon agresszív lett tőle :D
faszt... felénk állítólag ehhez elég a kreatin monohidrát is :D gyerek azt mondja, hogy 2 hétig szedte, azt a műszer nem úgy működött, mint kellett volna, meg olyan agresszív volt, hogy neki akart menni mindenkinek... hm...  :D

2010. Október 17. - 15:27:31
Válasz #265
Nem elérhető

Milito


Egy szórakozóhelyen sikerült kibővíteni a szteroidokkal kapcsolatos ismeretem. Megtudtam, hogy a winit azért kell decával nyomni, mert a wini anti-ösztrogén, a deca meg ösztrogén és semlegesítik egymást  :laugh:
bazmeg.. remélem benyomják, és szívből kívánomm, h legyen eredeti mind a 2, levezetés persze nem kell! éljen a fél6 !  ****:)))  ****:)))
esélytelen  ;D ;D Errefelé az oxymeta is csak szálkásít, meg ha edzés előtt veszed be pár órával, felnyomja a tesztoszteron szinted, agresszív leszel és jobban megy az edzés  8-}
faszt... felénk állítólag ehhez elég a kreatin monohidrát is :D gyerek azt mondja, hogy 2 hétig szedte, azt a műszer nem úgy működött, mint kellett volna, meg olyan agresszív volt, hogy neki akart menni mindenkinek... hm...  :D

Jó képességű srác lehet... :-):-)::

2010. Október 28. - 08:30:59
Válasz #266
Nem elérhető

H. Laci


Nálunk a teremben az egyik "mezőgazdaságban dolgozó" srác szerint függőséget okoz a kreatin. Indokolta is azzal hogy " ezért kell először kisebb adagokat tolni kis ideig, és csak utána a nagyobb adagokat"  ;D ;D

2010. Október 28. - 10:47:02
Válasz #267
Nem elérhető

George


Nálunk a teremben az egyik "mezőgazdaságban dolgozó" srác szerint függőséget okoz a kreatin. Indokolta is azzal hogy " ezért kell először kisebb adagokat tolni kis ideig, és csak utána a nagyobb adagokat"  ;D ;D
Ő az? ;D
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=272.msg211241#msg211241

2010. Október 28. - 16:06:35
Válasz #268
Nem elérhető

God Vazzeg


Nálunk a teremben az egyik "mezőgazdaságban dolgozó" srác szerint függőséget okoz a kreatin. Indokolta is azzal hogy " ezért kell először kisebb adagokat tolni kis ideig, és csak utána a nagyobb adagokat"  ;D ;D

Fogadjunk az S-es malacunk volt  ;D

2010. Október 28. - 18:17:40
Válasz #269
Nem elérhető

H. Laci


Nálunk a teremben az egyik "mezőgazdaságban dolgozó" srác szerint függőséget okoz a kreatin. Indokolta is azzal hogy " ezért kell először kisebb adagokat tolni kis ideig, és csak utána a nagyobb adagokat"  ;D ;D

Fogadjunk az S-es malacunk volt  ;D

Jha Csabikával találták ki, még mikor Brutalon kapták a kreatint, tablettásat :D Egy tabi= 1gr kreatin, aztán csak 1et mertek szedni nehogy túl adagolják.  ;D ;D