2024. Június 06. - 07:19:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 105080 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. December 20. - 19:38:03
Válasz #345
Nem elérhető

Maszat


Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 11010 alkalommal)

Én is már oviban edzettem rendszeresen otthon. Felülések, fekvőtámaszok. Álltalánosban volt felmérés felülésböl, fiuknak valami 30-40volt a megfelelő, 420al nyertem  ;D  emléxem olyan 150körül már nem éreztem semmi fájdalmat, csak nyomtam. Másnap az ágybol alig bírtam kiszálni  ;D

ez most egy kezdő aranyköpése volt????!!!!! ****) ;D

.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. December 22. - 23:54:28
Válasz #346
Nem elérhető

naturalman


múltkor egyik ismerősömnek egy 40 kg-s srác: figyelj már látom h te gyúrsz keményen, segíts már h mit kellene ennem, szőlőcukor vízzel szted jó lenne? most azt iszom, mert én nem akarok ilyen szereket szedni ami felfúj tudod ezek a fehérjék meg tömegnövelők, mennyit szedjek be egy nap a szőlőcukorból?  ˝=/ ˝=/ ˝=/ na ez volt az a pillanat amikor nem tudtam nevetni csak néztem magam elé h ilyen nem létezik... haver mondja neki h bocsi nem értek hozzá... és lerázta, mondta neki olvasgass és megtudod  :-)(-: :-)(-:

2010. December 23. - 08:37:43
Válasz #347
Nem elérhető

tömegElek


legalább nem napost evett vízzel kilószámra...

2010. December 23. - 09:10:42
Válasz #348
Nem elérhető

George


Ha nincsen veled genetika, ott van neked Galenika! ;D !+"%

2010. December 23. - 09:49:15
Válasz #349
Nem elérhető

warren


20 éves, 50 kg körüli srác, az a tipikus csak mell meg karedzésmegy, de az kb 3 óra hosszáig.:

gondoltam megkérdezem:

-miért nem hátazol soha?

-mert a hátedzés széthúzza a mellizmomat, vágod?  ;D ;D ;D

-ja akkor éretem.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2010. December 23. - 10:02:10
Válasz #350
Nem elérhető

tömegElek


20 éves, 50 kg körüli srác, az a tipikus csak mell meg karedzésmegy, de az kb 3 óra hosszáig.:

gondoltam megkérdezem:

-miért nem hátazol soha?

-mert a hátedzés széthúzza a mellizmomat, vágod?  ;D ;D ;D

-ja akkor éretem.
ezt nem tudtad???
gondolom azóta sem hátazol... :DDDDDDDD

2010. December 24. - 12:41:12
Válasz #351
Nem elérhető

dumbass


Youtube-on Vörös Zoli egyik videója alatt:
"Hallod a koksz ara is ugyanugy rákel gyurni csak van aki piszka meg van aki zsiros kb a koksz a vékonyaknak valo tömegnövelö és ad egykis sulyt amit átformálhat izomá :)"

2010. December 24. - 13:31:49
Válasz #352
Nem elérhető

naturalman



2010. December 24. - 13:40:38
Válasz #353
Nem elérhető

Koxi


Egy  srác(aki 105kg és kb.6éve edz)megkérdezte tőlem hogy ha az orrába szívná a kreatint akkor úgy hatásosabb lenne-e.Azt hittem hülyül(később kiderült hogy nem) és mondtam neki hogy persze,én is mindig úgy csinálom csak eddig senkinek nem árultam el ezt a titkot  ;D   ˝=/
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. December 24. - 14:10:31
Válasz #354
Nem elérhető

Taki


múltkor mell napom volt és hát teli volt minden 16-17 évesekkel  nem volna gond na ugyebár fekve nyomó pad mellet, olyan 3 métere a guggoló állvány helyezkedik nos hát én nagyba mellezek 2-3 srác meg guggolgat (bóhóckodik) nos egyik gyerek elfehéredik mint a fal többiek kérdezgetik tőle jól vagy jól vagy???erre a gyerek beokádott (mondom magamba a jó anyádat)
Erre megszólal a okádos gyerek éreztem én hogy a Dianabol elülte a gyomromat!!(ó hogy rohadj meg hogy ide okádsz )gyerekkel elég jól feltakaritatták a holmit és a teremvezető elnézést kért mindenkitől!rohadjak meg bevezetném  18év alatt ne lehessen lejárni!

2010. December 24. - 14:15:44
Válasz #355
Nem elérhető

God Vazzeg


múltkor mell napom volt és hát teli volt minden 16-17 évesekkel  nem volna gond na ugyebár fekve nyomó pad mellet, olyan 3 métere a guggoló állvány helyezkedik nos hát én nagyba mellezek 2-3 srác meg guggolgat (bóhóckodik) nos egyik gyerek elfehéredik mint a fal többiek kérdezgetik tőle jól vagy jól vagy???erre a gyerek beokádott (mondom magamba a jó anyádat)
Erre megszólal a okádos gyerek éreztem én hogy a Dianabol elülte a gyomromat!!(ó hogy rohadj meg hogy ide okádsz )gyerekkel elég jól feltakaritatták a holmit és a teremvezető elnézést kért mindenkitől!rohadjak meg bevezetném  18év alatt ne lehessen lejárni!

Na tessék, eddig meg azt volt itt a divat, hogy akkor vagy hc, ha beokádsz guggoláskor  :violinplay3: Biztos csak jót akart, meg akart felelni a követelményeknek  ;D Amúgy ez egy érdekes dolog, én még sose okádtam guggolástól, biztos nem tolom elég keményen  ::)  !+"%

2010. December 24. - 14:47:41
Válasz #356
Nem elérhető

Gabe


Én is mindig csak néztem ezt az okádós szöveget.
Életem legnagyobb guggoló súlya 160kg volt 8 ismétléssel.
Nem mondom, hogy nem szédelegtem, mikor letettem, de a hányinger nem kerülgetett.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 24. - 15:16:23
Válasz #357
Nem elérhető

Jordan


Én is mindig csak néztem ezt az okádós szöveget.
Életem legnagyobb guggoló súlya 160kg volt 8 ismétléssel.
Nem mondom, hogy nem szédelegtem, mikor letettem, de a hányinger nem kerülgetett.

Mert meg nem volt soha eleg nagy hasad!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 24. - 16:30:12
Válasz #358
Nem elérhető

dumbass


múltkor mell napom volt és hát teli volt minden 16-17 évesekkel  nem volna gond na ugyebár fekve nyomó pad mellet, olyan 3 métere a guggoló állvány helyezkedik nos hát én nagyba mellezek 2-3 srác meg guggolgat (bóhóckodik) nos egyik gyerek elfehéredik mint a fal többiek kérdezgetik tőle jól vagy jól vagy???erre a gyerek beokádott (mondom magamba a jó anyádat)
Erre megszólal a okádos gyerek éreztem én hogy a Dianabol elülte a gyomromat!!(ó hogy rohadj meg hogy ide okádsz )gyerekkel elég jól feltakaritatták a holmit és a teremvezető elnézést kért mindenkitől!rohadjak meg bevezetném  18év alatt ne lehessen lejárni!

Naaa ezt azért a normálisabb 16-17 évesek nevében kikérem magamnak O0

2010. December 24. - 16:47:05
Válasz #359
Nem elérhető

Cressler


Az arginin egy vitamin ami megnöveli a vérben a CO szintet  :) és ezt nem egy kezdő mondta :D hanem egy mlm táplálkozási guru :D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!