2024. Június 06. - 13:30:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdők aranyköpései  (Megtekintve 105206 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. December 25. - 00:23:07
Válasz #360
Nem elérhető

pmiller06


mit árult? flavon cuccot?  ;D vagy nu skin-t? vagy flavint? :D

2010. December 25. - 11:08:14
Válasz #361
Nem elérhető

Cressler


Vegyesen mindent  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. December 30. - 10:08:01
Válasz #362
Nem elérhető

Yanou


Két familiárisan hiperpigmentált 18-20 év körüli nádszálvékony sráckarika bejön a terembe a tulaj telszáma után érdeklődve, majd miután ezt lerendeztük az egyik megkérdezi, hogy "Mióta eddzessz, báttya?". Mondom pár éve. "Osztmisszecc? Szeccvalamit?". Mondom persze, tápkiegeket. Kikerekedett szemmel: "CSAK??" Erre beszállt a beszélgetésbe a másik is, hogy "Van az a tabeltta, tudod, amit így izé, ess betűvel kezdődik..." Na mondom magamba "s" betűs, akkor lövök egy gólt gyorsan: winstrol? "Aaazaz! Meg azt szúrni is szokták, hogy azt hívják úgy hogy A KEREKÍTŐ, merhogy ahova beszúrod, akkorúgyott kikerekedik az izmod!" Mondom neki, hogy az nem így működik, de akkor ő így nem értette, hogy az ismerőse miért szúrta mindig oda, amit KEREKÍTENI akart. Na itt befejeztem a beszélgetést, mire ő farmerban, kötött mellényben elkezdett fekvenyomni 60 kilóval, amit egész 70-ig feltornázott, amíg el nem jöttem a teremből.

2010. December 30. - 10:15:08
Válasz #363
Nem elérhető

NosztalNiga


Két familiárisan hiperpigmentált 18-20 év körüli nádszálvékony sráckarika bejön a terembe a tulaj telszáma után érdeklődve, majd miután ezt lerendeztük az egyik megkérdezi, hogy "Mióta eddzessz, báttya?". Mondom pár éve. "Osztmisszecc? Szeccvalamit?". Mondom persze, tápkiegeket. Kikerekedett szemmel: "CSAK??" Erre beszállt a beszélgetésbe a másik is, hogy "Van az a tabeltta, tudod, amit így izé, ess betűvel kezdődik..." Na mondom magamba "s" betűs, akkor lövök egy gólt gyorsan: winstrol? "Aaazaz! Meg azt szúrni is szokták, hogy azt hívják úgy hogy A KEREKÍTŐ, merhogy ahova beszúrod, akkorúgyott kikerekedik az izmod!" Mondom neki, hogy az nem így működik, de akkor ő így nem értette, hogy az ismerőse miért szúrta mindig oda, amit KEREKÍTENI akart. Na itt befejeztem a beszélgetést, mire ő farmerban, kötött mellényben elkezdett fekvenyomni 60 kilóval, amit egész 70-ig feltornázott, amíg el nem jöttem a teremből.
Lehet syntholra gondolt... :) Nyilván vannak olyan genetikailag gyenge pontjai ,amikkel több éve nem tud mit kezdeni, és csupán ezt szerette volna kompenzálni, apró kis "kozmetikai" trükkökkel. :) 8-)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. December 30. - 10:24:43
Válasz #364
Nem elérhető

Yanou


Két familiárisan hiperpigmentált 18-20 év körüli nádszálvékony sráckarika bejön a terembe a tulaj telszáma után érdeklődve, majd miután ezt lerendeztük az egyik megkérdezi, hogy "Mióta eddzessz, báttya?". Mondom pár éve. "Osztmisszecc? Szeccvalamit?". Mondom persze, tápkiegeket. Kikerekedett szemmel: "CSAK??" Erre beszállt a beszélgetésbe a másik is, hogy "Van az a tabeltta, tudod, amit így izé, ess betűvel kezdődik..." Na mondom magamba "s" betűs, akkor lövök egy gólt gyorsan: winstrol? "Aaazaz! Meg azt szúrni is szokták, hogy azt hívják úgy hogy A KEREKÍTŐ, merhogy ahova beszúrod, akkorúgyott kikerekedik az izmod!" Mondom neki, hogy az nem így működik, de akkor ő így nem értette, hogy az ismerőse miért szúrta mindig oda, amit KEREKÍTENI akart. Na itt befejeztem a beszélgetést, mire ő farmerban, kötött mellényben elkezdett fekvenyomni 60 kilóval, amit egész 70-ig feltornázott, amíg el nem jöttem a teremből.
Lehet syntholra gondolt... :) Nyilván vannak olyan genetikailag gyenge pontjai ,amikkel több éve nem tud mit kezdeni, és csupán ezt szerette volna kompenzálni, apró kis "kozmetikai" trükkökkel. :) 8-)

Azért nem lehet, mert ismerem akiről beszélt és abban a srácban sokminden járt már, de synthol biztos nem. Szimplán halvány lila segéd fogalma nincs róla miről beszél én meg nem állok le vitatkozni feleslegesen.

2010. December 30. - 11:54:24
Válasz #365
Nem elérhető

JFlame


Én is mindig csak néztem ezt az okádós szöveget.
Életem legnagyobb guggoló súlya 160kg volt 8 ismétléssel.
Nem mondom, hogy nem szédelegtem, mikor letettem, de a hányinger nem kerülgetett.

Nekem már sikerült hánynom edzés közben...lábtolás 450kg*20ism + guggolás 120kg*20 ism + áthúzás 30kg*20ism...a harmadik triszett után hánytam
tisztán
nem attól fox hányni ha nagy súllyal keveset ismételsz...hanem amikor a szervezetedet meríted ki és nem egy izomcsoportot...
de különben semmi értelme...nekem is csak 2x volt benne részem 18 év alatt...
piával sokkal gyorsabban és egyszerűbben el tudom ugyan ezt érni :---- ;D

2010. December 30. - 12:24:43
Válasz #366
Nem elérhető

Gabe


JFlame, amit te leírtál, attól el tudom képzelni, de itt ezen esetben szimplán guggolásról volt szó, nem triszettekről.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. December 30. - 12:28:21
Válasz #367
Nem elérhető

Jordan


Tegyuk hozza, hogy nekem egy gyakorlatbol sem menne 20 ismetles. En nem osszehanynam magam, hanem inkabb osszefosnam  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. December 30. - 12:35:27
Válasz #368
Nem elérhető

George


Egyénenként eltérő, és edzettségi szinttől is függ, hogy mikor jut el a szervezet arra a pontra, ahol elkezdi mozgatni a tartalék energiáit. Ez azzal jár, hogy minden emésztési folyamatot felfüggeszt, és elkezdi üríteni a gyomor tartalmát - ebből lesz a hányás. Minden vért az izmokba pumpál, így csökken a tápcsatorna vérellátása. Én olyanokat láttam, akik menetgyakorlaton okádták el magukat...edzésen még senkit. Én egyszer voltam a közelében, mikor nyáron powerbécóval edzettem, de az már nem a kezdős topikba való ;D

2010. December 30. - 13:04:40
Válasz #369
Nem elérhető

Suncity


JFlame, amit te leírtál, attól el tudom képzelni, de itt ezen esetben szimplán guggolásról volt szó, nem triszettekről.

Ebben van vmi, amit Gabe ír. Saját tapasztalat alapján gondolom ezt, noha még én sem hánytam edzés közben, sem után sem előtt, de egyszer edzettem egy küzdősportos haverommal aki a súlyzóst edzéseket "köredzésben" végzi. Egyszer beálltam hozzá és tényleg a hányinger kerülgetett a 2.kör végén ami ügye több gyakiból állt össze :violinplay3:

2010. December 31. - 02:33:54
Válasz #370
Nem elérhető

Breaker


Ezt egy másik fórumon olvastam:

"szia! 3 napja edzek minden nap elliptikus gépen utána szaunázok 15 percet. Ehhez képest azt vettem szre amikor ráállok a mérlegre hogy a sólyom gyarapodik. Napi kétszer étkezem akkor se sokat. Milyen tanácsot tundál nekem ahhoz adni hogy fogyjak? Válaszodat előre is köszönöm Anita"

2010. December 31. - 10:35:31
Válasz #371
Nem elérhető

rr


uhhh ez nagyon komoly :D

2010. December 31. - 13:07:17
Válasz #372
Nem elérhető

Aco


Az a jó ha nől a sólyom  ;D

2010. December 31. - 13:08:48
Válasz #373
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az a jó ha nől a sólyom  ;D
Na jó, de ez neki azért probléma, mert sas ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Január 05. - 16:08:03
Válasz #374
Nem elérhető

dumbass


Ez nem tudom hova fér el de ide írom. Ezen ledöbbentem:

"Van egy nagy problémám! 17éves csaj vagyok és örököltem a vékonyságot, nemtudok sok evéstöl se hizni! 1hete elkezdtem szedni naposim tablettát (szteroid) amit ismim ajánlott Szerintetek használ? Vagy mit csináljak?"