2024. Június 16. - 02:09:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 184083 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Május 17. - 23:11:53
Válasz #720

SheHulk

Vendég
Azt hittem SheHulk egy nő.. vagy ekkora a másság..?
most írtad alá a halálos ítéletedet ****:))) ****:))) ****:)))


nem.. nem írt alá semmit.. Nő agyok nagy betűkkel, hogy eloszlassam a képzavart o:)

2009. Május 17. - 23:12:11
Válasz #721
Nem elérhető

Gabe


Ehhehehheh eh, ez jó!  ;D
Te beszélsz fastor, aki lebuzizta Cseryt?  ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 17. - 23:12:22
Válasz #722
Nem elérhető

fastor


Azt hittem SheHulk egy nő.. vagy ekkora a másság..?
most írtad alá a halálos ítéletedet ****:))) ****:))) ****:)))


nem.. nem írt alá semmit.. Nő agyok nagy betűkkel, hogy eloszlassam a képzavart o:)
ráadásul szép ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 17. - 23:12:38
Válasz #723
Nem elérhető

fastor


Ehhehehheh eh, ez jó!  ;D
Te beszélsz fastor, aki lebuzizta Cseryt?  ****:)))
énhát, mért másis van itt? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 17. - 23:13:53
Válasz #724
Nem elérhető

doncicco



2009. Május 17. - 23:14:05
Válasz #725

SheHulk

Vendég
 :-!!! boys..
Csináljatok egy: Gyanús vagy te nekem! topicot ****:)))

2009. Május 17. - 23:14:46
Válasz #726
Nem elérhető

FirstLady


Na jóvan, ez miattam alakult ki  :D
SheHulk NŐ, jófej, jól néz ki, jól tud fotózni és kishitű :)
Én csak poénból írtam őt, mert más fórumos lány, aki aktív nem jutott eszembe hirtelen!

Remélem, mindenki megnyugodott :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 17. - 23:16:13
Válasz #727

SheHulk

Vendég
Na jóvan, ez miattam alakult ki  :D
SheHulk NŐ, jófej, jól néz ki, jól tud fotózni és kishitű :)
Én csak poénból írtam őt, mert más fórumos lány, aki aktív nem jutott eszembe hirtelen!

Remélem, mindenki megnyugodott :D


 ****:))) ****:))) ****:)))
na most estek szét végképp.

2009. Május 17. - 23:17:37
Válasz #728
Nem elérhető

doncicco


 ****:))) kis huncut Lady!!!

SheHulk magadról nincs véletlenül tőled megszokott jó képed? mosmá' nagyon kíváncsi lettem.

2009. Május 19. - 18:54:32
Válasz #729
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ma megleptem magam.

A NAC vb-re a hétvégén mérlegelt 78 kilómhoz tulképp csak egy jobb vízhajtás élesebb kinézet kell és megvan az athletic kategória. Ehhez 74 kilót kéne hozni...

...viszont gondolván hogy 2 nap csalónap nem jelenthet nagy gondot ma reggel mérlegre álltam és zavart mosollyal vettem tudomásul hogy 87.5 kg-ot mutat a mérleg. Újabb mosoly után nyugtáztam,no para,csak 14 kilót kell fogynom 2.5 hét alatt.  ˝=/ !+"%  Ha ez sikerül akkor asszem valamit nagyon tudok. Komoly fogadások köttettek a hitetlenekkel. A testsúlymérés tanúk előtt zajlott.

Élve vagy halva.  @-o

Ha nem sikerül,akkor is én leszek a legcsíkosabb.  ;D De méne sikerülne?  @:-)

2009. Május 19. - 18:56:21
Válasz #730
Nem elérhető

fastor


Ma megleptem magam.

A NAC vb-re a hétvégén mérlegelt 78 kilómhoz tulképp csak egy jobb vízhajtás élesebb kinézet kell és megvan az athletic kategória. Ehhez 74 kilót kéne hozni...

...viszont gondolván hogy 2 nap csalónap nem jelenthet nagy gondot ma reggel mérlegre álltam és zavart mosollyal vettem tudomásul hogy 87.5 kg-ot mutat a mérleg. Újabb mosoly után nyugtáztam,no para,csak 14 kilót kell fogynom 2.5 hét alatt.  ˝=/ !+"%  Ha ez sikerül akkor asszem valamit nagyon tudok. Komoly fogadások köttettek a hitetlenekkel. A testsúlymérés tanúk előtt zajlott.

Élve vagy halva.  @-o

Ha nem sikerül,akkor is én leszek a legcsíkosabb.  ;D De méne sikerülne?  @:-)
akkor hétvégén te leszel a röfi? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 19. - 19:41:39
Válasz #731
Nem elérhető

izomboy


Ma megleptem magam.

A NAC vb-re a hétvégén mérlegelt 78 kilómhoz tulképp csak egy jobb vízhajtás élesebb kinézet kell és megvan az athletic kategória. Ehhez 74 kilót kéne hozni...

...viszont gondolván hogy 2 nap csalónap nem jelenthet nagy gondot ma reggel mérlegre álltam és zavart mosollyal vettem tudomásul hogy 87.5 kg-ot mutat a mérleg. Újabb mosoly után nyugtáztam,no para,csak 14 kilót kell fogynom 2.5 hét alatt.  ˝=/ !+"%  Ha ez sikerül akkor asszem valamit nagyon tudok. Komoly fogadások köttettek a hitetlenekkel. A testsúlymérés tanúk előtt zajlott.

Élve vagy halva.  @-o

Ha nem sikerül,akkor is én leszek a legcsíkosabb.  ;D De méne sikerülne?  @:-)



Nac-on hogy van ez klásszik bády?

87ből nagyrészt víz és betőltött ch teszi!, de a totál betöltésből 1 hét alatt vissza lehet állni a versenyközeli fazonba, és lessz 1 hét finomítgatás.
Én a 78kg ból már nem látok mit leszedni!
Ez izomból fog menni.. nem gáz?

2009. Május 19. - 21:14:21
Válasz #732
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ma megleptem magam.

A NAC vb-re a hétvégén mérlegelt 78 kilómhoz tulképp csak egy jobb vízhajtás élesebb kinézet kell és megvan az athletic kategória. Ehhez 74 kilót kéne hozni...

...viszont gondolván hogy 2 nap csalónap nem jelenthet nagy gondot ma reggel mérlegre álltam és zavart mosollyal vettem tudomásul hogy 87.5 kg-ot mutat a mérleg. Újabb mosoly után nyugtáztam,no para,csak 14 kilót kell fogynom 2.5 hét alatt.  ˝=/ !+"%  Ha ez sikerül akkor asszem valamit nagyon tudok. Komoly fogadások köttettek a hitetlenekkel. A testsúlymérés tanúk előtt zajlott.

Élve vagy halva.  @-o

Ha nem sikerül,akkor is én leszek a legcsíkosabb.  ;D De méne sikerülne?  @:-)



Nac-on hogy van ez klásszik bády?

87ből nagyrészt víz és betőltött ch teszi!, de a totál betöltésből 1 hét alatt vissza lehet állni a versenyközeli fazonba, és lessz 1 hét finomítgatás.
Én a 78kg ból már nem látok mit leszedni!
Ez izomból fog menni.. nem gáz?


Az esetemben az 1 méter feletti rész plussz 2 kiló lehetek. A 78-ból még lehet leszedni. Van formálnivaló a seggen (1 kiló  ;D ) a lábbickón (fél kiló),a combon (fél kiló), a háton (1 kiló). A maradék 1 kiló pedig lejön illetve kijön mindenféle végtermék formájában.  ;D

Nagyobb és izmosabb leszek ezt garantálom és csíkosabb. A taktika vagy inkább praktika már beindult.  ;)

2009. Május 19. - 21:22:27
Válasz #733

csery

Vendég
Hát mindenesetre szurkolás van részemről... zavarba ejtően jók voltatok szombaton... @:-) @:-)

2009. Május 19. - 21:24:17
Válasz #734
Nem elérhető

fastor


Hát mindenesetre szurkolás van részemről... zavarba ejtően jók voltatok szombaton... @:-) @:-)
bele is pirultál ;D ;D ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó