2024. Június 16. - 02:17:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BEST...avagy Balla-Eszteró 2009-ben is visszatér  (Megtekintve 184084 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Április 21. - 21:50:11
Válasz #480
Nem elérhető

doncicco


Sztereo! megfigyeltem többször nálad is és Stevenél is ezt a visszatérő hajnali motivumot. Van ennek - a napi beosztáson kívül - sportbéli hatékonysági jelentősége is?

2009. Április 21. - 21:54:41
Válasz #481
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sztereo! megfigyeltem többször nálad is és Stevenél is ezt a visszatérő hajnali motivumot. Van ennek - a napi beosztáson kívül - sportbéli hatékonysági jelentősége is?

Már milyen hajnal motívumot? Hogy hajnalban írunk,vagy Hajnalkával gyúrunk..vagy valami népművészeti mintára gondolsz...mert abban otthon vagyok. Akarsz a matyó hímzésről beszélgetni?  :D

2009. Április 21. - 22:11:43
Válasz #482
Nem elérhető

Suncity


Hi!  (:-) Zsolti

Zöld-tea az jótékony az A-vér csop.-nak

Én ezt a Kínait tolom ;D

Ott veszem, a Fűszeresenél tudod ;)

2009. Április 21. - 22:14:37
Válasz #483
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Hi!  (:-) Zsolti

Zöld-tea az jótékony az A-vér csop.-nak

Én ezt a Kínait tolom ;D

Ott veszem, a Fűszeresenél tudod ;)

Jó az...Jackie Chan is ezt itta.  ;D

2009. Április 21. - 22:21:47
Válasz #484
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2009. Április 21. - 22:32:27
Válasz #485
Nem elérhető

Gabe


A ch-t majd nullára viszem úgy 3-4 napra...majd megemelem (belátásom szerint)duplájára.
Vázz, duplanulla! Ez már majdnem Tripla X!  :-O ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 21. - 22:34:03
Válasz #486
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A ch-t majd nullára viszem úgy 3-4 napra...majd megemelem (belátásom szerint)duplájára.
Vázz, duplanulla! Ez már majdnem Tripla X!  :-O ;D

A majdnem ott van...cirka 25-50 meglesz így is...na ennek viszont a triplája már 100-150

Sok kicsi sokra megy.  ;)

2009. Április 21. - 22:36:54
Válasz #487
Nem elérhető

Gabe


A ch-t majd nullára viszem úgy 3-4 napra...majd megemelem (belátásom szerint)duplájára.
Vázz, duplanulla! Ez már majdnem Tripla X!  :-O ;D

A majdnem ott van...cirka 25-50 meglesz így is...na ennek viszont a triplája már 100-150

Sok kicsi sokra megy.  ;)
Sok kis Sztereóból lesz a Dolby Surround!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 21. - 23:32:53
Válasz #488
Nem elérhető

doncicco


Sztereo! megfigyeltem többször nálad is és Stevenél is ezt a visszatérő hajnali motivumot. Van ennek - a napi beosztáson kívül - sportbéli hatékonysági jelentősége is?

Már milyen hajnal motívumot? Hogy hajnalban írunk,vagy Hajnalkával gyúrunk..vagy valami népművészeti mintára gondolsz...mert abban otthon vagyok. Akarsz a matyó hímzésről beszélgetni?  :D

A hajnali turmixra és edzésre gondoltam.

2009. Április 22. - 08:28:42
Válasz #489
Nem elérhető

God Vazzeg


A ch-t majd nullára viszem úgy 3-4 napra...majd megemelem (belátásom szerint)duplájára.
Vázz, duplanulla! Ez már majdnem Tripla X!  :-O ;D

A majdnem ott van...cirka 25-50 meglesz így is...na ennek viszont a triplája már 100-150

Sok kicsi sokra megy.  ;)
Sok kis Sztereóból lesz a Dolby Surround!  ;D

 ****:)))

2009. Április 22. - 10:33:59
Válasz #490
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A ch-t majd nullára viszem úgy 3-4 napra...majd megemelem (belátásom szerint)duplájára.
Vázz, duplanulla! Ez már majdnem Tripla X!  :-O ;D

A majdnem ott van...cirka 25-50 meglesz így is...na ennek viszont a triplája már 100-150

Sok kicsi sokra megy.  ;)
Sok kis Sztereóból lesz a Dolby Surround!  ;D

 ****:)))

...és most mindenk azthiszi hogy most lett ez először elsütve.  !+"% ;D

A monókból meg a manók lesznek,nem?  ;D

2009. Április 22. - 12:53:22
Válasz #491
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A súlyom ma 84.8 volt éhgyomorra.

Ebben a pillanatban fejeztem be a főzőcskézést. Ebben az időszakban remek konyhatündér vagyok,de tiszta égő hogy édsanyám szakács lévén,én meg sem tanultam palacsintát sütni.

Elhatároztam hogy ma kipróbálom a tudományom és a lányoknak itthonra sütök rizslisztes palacsintát....

...eredmény a képeken látszik.

A következtetés:

1. Csak jó minőségű teflon bevonatos palisütővel kísérletezz különben úgy jársz mint én. ( 2000 éves sütőm van  ****) , az elsők lesültek,letapadtak mint az állat.  Łł=

2. A tésztát szerintem nem lehet elrontani ha betartod az utasításokat. Ízre jó lett,bár csak épp hogy megkóstoltam.

3. A végeredmény: 70-30 százalék az elbaszott palacsinták javára. A nem elbaszottak sem igazán csinatosak,de legalább egy kis örömélményem lett.

Ezekután a wokban készült pulykamell brokkolival már gyerekjáték.

...a palacsinta készítése közben egy kis ricottát is efogyasztottam az izgalomra.

...meg lefényképeztem a fegyverarzenál egy részét is ha már kéznél volt a mobil. ( Jó szar képek...de majd egyszer beállítom nagyobb felbontásra )

1. kép "Minden kezdet nehéz"  ˝=/ !+"%

2. kép "Annyira nem szar ez. "

3. kép " A konyhaasztal ilyen " ...ez egy nagyon fontos kép. Majd valaki belemerül a részletekbe is gondolom.  ;D

4. kép " A wokos kajám "

2009. Április 22. - 12:55:04
Válasz #492
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2009. Április 22. - 12:57:53
Válasz #493
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Fontos térképrészlet a május 9-ről,május 10-re virradó szállásunk és a tőle nem messze elhelyezkedő Mc Donald's vendéglátóhely esti szoros kapcsolatáról.  ****) /7% !+"%

2009. Április 22. - 16:34:28
Válasz #494
Nem elérhető

FirstLady


Fontos térképrészlet a május 9-ről,május 10-re virradó szállásunk és a tőle nem messze elhelyezkedő Mc Donald's vendéglátóhely esti szoros kapcsolatáról.  ****) /7% !+"%
akkor csak neked!

A legújabb diéta 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady