2024. Június 04. - 19:21:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403167 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 14. - 11:30:21
Válasz #1275
Nem elérhető

FirstLady


Minek kellene nekik Mo.? de most komolyan...
Nincs itt semmi, ami miatt érdemes lenne.... szóval ha én nem itt laknék, nem jönnék ide  ;D ;D ;D ;D
Sőt, ha én új országot választanék, legalább 5-öt jobbat tudnék... 8-)

nem tartom ezt reálisnak...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 14. - 11:31:32
Válasz #1276
Nem elérhető

madinorbi


Ok  ;D
Ez egy hosszú esszé lenne, de nincs hozzá erőm jelenleg 150es ch  :-\
Majd ...
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 14. - 11:32:26
Válasz #1277
Nem elérhető

FirstLady


Ok  ;D
Ez egy hosszú esszé lenne, de nincs hozzá erőm jelenleg 150es ch  :-\
Majd ...
Akkor jó, én is alacsony ch-n vagyok, lehet fel se fognám  ;) ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 14. - 11:45:30
Válasz #1278

Torony

Vendég
Minek kellene nekik Mo.? de most komolyan...
Nincs itt semmi, ami miatt érdemes lenne.... szóval ha én nem itt laknék, nem jönnék ide  ;D ;D ;D ;D
Sőt, ha én új országot választanék, legalább 5-öt jobbat tudnék... 8-)

nem tartom ezt reálisnak...

Neked, nekem nem jó. Pont azok miatt, akik idejönnek, mert nekik jó... ennyit a kisesszéről.

2009. Május 14. - 11:46:40
Válasz #1279
Nem elérhető

madinorbi


Ez egy frappáns megoldás  ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 14. - 13:53:10
Válasz #1280
Nem elérhető

Kozi001


Üdv itt is mindenkinek!

Igazából én nem nagyon szoktam "politikázni" bár nekem az a véleményem az egész helyzetről, ami sajnos kialault M.o.-n, hogy ha a bal ill. jobb oldal lesz a következő választáson a hatalmon, a hitelből akkor sem lehet pénzt csinálni... Nem is tudom, hogy M.o.-nak mi lenne a legjobb... :(
Bár ha valamelyik párt azt mondaná, hogy ha rám szavazol, olcsóbb lesz a táp.kieg. tuti rá szavaznék ****:))) ****:)))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Május 14. - 14:40:03
Válasz #1281
Nem elérhető

madinorbi


Köszönjük Kozi, sokat tanultunk tőled  ;D Ha az mszp ad neked egy doboz nitrotechet szavazz rájuk!


Más :
Kampány  ****:)))
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 14. - 15:08:32
Válasz #1282

Torony

Vendég
Üdv itt is mindenkinek!

Igazából én nem nagyon szoktam "politikázni" bár nekem az a véleményem az egész helyzetről, ami sajnos kialault M.o.-n, hogy ha a bal ill. jobb oldal lesz a következő választáson a hatalmon, a hitelből akkor sem lehet pénzt csinálni... Nem is tudom, hogy M.o.-nak mi lenne a legjobb... :(
Bár ha valamelyik párt azt mondaná, hogy ha rám szavazol, olcsóbb lesz a táp.kieg. tuti rá szavaznék ****:))) ****:)))

nyugi, megígér majd mindegyik mindent.

2009. Május 14. - 15:13:58
Válasz #1283

csery

Vendég
Üdv itt is mindenkinek!

Igazából én nem nagyon szoktam "politikázni" bár nekem az a véleményem az egész helyzetről, ami sajnos kialault M.o.-n, hogy ha a bal ill. jobb oldal lesz a következő választáson a hatalmon, a hitelből akkor sem lehet pénzt csinálni... Nem is tudom, hogy M.o.-nak mi lenne a legjobb... :(
Bár ha valamelyik párt azt mondaná, hogy ha rám szavazol, olcsóbb lesz a táp.kieg. tuti rá szavaznék ****:))) ****:)))

nyugi, megígér majd mindegyik mindent.

Akkor legalább szabják személyre, és nekem ígérjenek egy új kombi Volvot...

2009. Május 14. - 15:26:44
Válasz #1284

Torony

Vendég
Üdv itt is mindenkinek!

Igazából én nem nagyon szoktam "politikázni" bár nekem az a véleményem az egész helyzetről, ami sajnos kialault M.o.-n, hogy ha a bal ill. jobb oldal lesz a következő választáson a hatalmon, a hitelből akkor sem lehet pénzt csinálni... Nem is tudom, hogy M.o.-nak mi lenne a legjobb... :(
Bár ha valamelyik párt azt mondaná, hogy ha rám szavazol, olcsóbb lesz a táp.kieg. tuti rá szavaznék ****:))) ****:)))

nyugi, megígér majd mindegyik mindent.

Akkor legalább szabják személyre, és nekem ígérjenek egy új kombi Volvot...

nem mindegy? a világ legrövidebb könyvei között ott van a "betartott választási ígéretek" c. is...

2009. Május 14. - 15:30:10
Válasz #1285

csery

Vendég
ááá úgy szar az egész ahogy van.

2009. Május 14. - 15:37:23
Válasz #1286
Nem elérhető

Kozi001


Köszönjük Kozi, sokat tanultunk tőled  ;D Ha az mszp ad neked egy doboz nitrotechet szavazz rájuk!


Más :
Kampány  ****:)))

Én nem azt mondtam h egy Nitrotech-ért rájuk szavazok !+"%
Bár az fix, hogy elbaszták az országot, és ebből hogy fogunk kilábalni.. háát.. nehéz lesz az biztos.. ????...
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Május 14. - 15:37:23
Válasz #1287
Nem elérhető

Kozi001


ááá úgy szar az egész ahogy van.

Az biztos... :-\
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Május 14. - 15:38:20
Válasz #1288

Torony

Vendég
ááá úgy szar az egész ahogy van.

jah. úgy 70 éve... ezér mondom egyébként, hogy Btk-ban kellene szankcionálni a választási ígéretek be nem tartását... pl: "NEM LESZ GÁZÁREMELÉS!" - csatt, bilincs, bizonyítani nem lenne kihívás :) az ember képet kapna a helyzetről és tényleg tudna mérlegelni valamennyire...

2009. Május 14. - 15:42:27
Válasz #1289
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
ááá úgy szar az egész ahogy van.

jah. úgy 70 éve... ezér mondom egyébként, hogy Btk-ban kellene szankcionálni a választási ígéretek be nem tartását... pl: "NEM LESZ GÁZÁREMELÉS!" - csatt, bilincs, bizonyítani nem lenne kihívás :) az ember képet kapna a helyzetről és tényleg tudna mérlegelni valamennyire...

A politikusok rögtön csődbe mennének, vagy már az elején elmenekülne a 99%-a. Ha szankcionálás lenne. A politikusoknak egy óriási hibája van. Soha életükben nem állítottak elő egy életképes terméket sem. Valószínüleg azt sem tudnák, miről beszélsz, ha megemlítenéd nekik ezt.  :D

Mijaz hogy életképes és mijaz, hogy TERMÉK?  ????...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"