2024. Június 04. - 20:12:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403201 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Június 08. - 11:14:46
Válasz #1560
Nem elérhető

God Vazzeg


egy másik fórumon olvastam egy hozzászólást aki megemlítette hogy a jobbik keményen jelen van ott ,ahol "nincs" cigánybűnözés......és valóban ,keleti részen elverték az elvtársakat

Mert már elegük van az embereknek, és egy így van jól!  :-)!

2009. Június 08. - 11:18:13
Válasz #1561
Nem elérhető

FirstLady


Nem csoda, ha elegük van, de azért a szélsőséges dolgokat támogatni sosem kifizetődő egy ország számára, soha nem is volt az...

én azt mondom -bár nem vagyok politikus-, hogy ebben is az "arany középutat" kell(ene) megtalálni... A rendes, dolgozó (tudom, kevesen vannak) etnikumokat kell támogatni, a semmirekellőeket (magyarokat is!) nem kell... Ha nincs cigánybűnözés, ne legyen cigányok ellen elkövetett bűncselekmény se... stb.
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 08. - 11:21:05
Válasz #1562
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem csoda, ha elegük van, de azért a szélsőséges dolgokat támogatni sosem kifizetődő egy ország számára, soha nem is volt az...

én azt mondom -bár nem vagyok politikus-, hogy ebben is az "arany középutat" kell(ene) megtalálni... A rendes, dolgozó (tudom, kevesen vannak) etnikumokat kell támogatni, a semmirekellőeket (magyarokat is!) nem kell... Ha nincs cigánybűnözés, ne legyen cigányok ellen elkövetett bűncselekmény se... stb.

Igazad van, én is ezt támogatnám, ha lenne kevésbé radikális megoldás. De nincs. Fülük botját se mozdítják a nagy pártok, emlékszünk a fidesz és az mszp is csak arra használta az aluliskolázott C tipusú tömegeket, hogy szavazatot nyerjen.

2009. Június 08. - 11:32:07
Válasz #1563
Nem elérhető

FirstLady


Nem csoda, ha elegük van, de azért a szélsőséges dolgokat támogatni sosem kifizetődő egy ország számára, soha nem is volt az...

én azt mondom -bár nem vagyok politikus-, hogy ebben is az "arany középutat" kell(ene) megtalálni... A rendes, dolgozó (tudom, kevesen vannak) etnikumokat kell támogatni, a semmirekellőeket (magyarokat is!) nem kell... Ha nincs cigánybűnözés, ne legyen cigányok ellen elkövetett bűncselekmény se... stb.

Igazad van, én is ezt támogatnám, ha lenne kevésbé radikális megoldás. De nincs. Fülük botját se mozdítják a nagy pártok, emlékszünk a fidesz és az mszp is csak arra használta az aluliskolázott C tipusú tömegeket, hogy szavazatot nyerjen.
hát jah...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 08. - 11:34:04
Válasz #1564
Nem elérhető

Boresz


Ha ezzel a számokkal lett volna a parlamenti választás akkor foshatna a emeszpé ,mert 2/3-ados többség kell a mentelmi jogok felfüggesztéséhez. Amit lehet hogy a sárgák kikényszerítenék,a jobbikkal karöltve,hogy lássák a polgárok a rabló bandát,és ezzel előre dolgoznának a következő választásra is,bebiztosítva ezzel +4 évet.

A jobbik,pedig szavazatok vesz el a fidesztől. Maszopos kreálmány akik kiábrándultak a nagyok "szépbeszédéből".
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 08. - 11:44:35
Válasz #1565
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha ezzel a számokkal lett volna a parlamenti választás akkor foshatna a emeszpé ,mert 2/3-ados többség kell a mentelmi jogok felfüggesztéséhez. Amit lehet hogy a sárgák kikényszerítenék,a jobbikkal karöltve,hogy lássák a polgárok a rabló bandát,és ezzel előre dolgoznának a következő választásra is,bebiztosítva ezzel +4 évet.

A jobbik,pedig szavazatok vesz el a fidesztől. Maszopos kreálmány akik kiábrándultak a nagyok "szépbeszédéből".

Pontosan. A jobbik pont hogy az mszp és az szdsz szavazatait viszi el, szerencsére. Nincs rá sok esély, de üdvözölnék egyszer egy fidesz-jobbik koalát, persze csak első körben  8-)

2009. Június 08. - 12:08:36
Válasz #1566
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mindenesetre, mi magunkfajtáknak van egy új 7000EUR/hó állása Brüsszelben. Nem rossz ez egy jogásztól, aki alapvetően pártonkívüli.

http://www.jobbik.hu/rovatok/ep-valasztasi_hirek/morvai_krisztina_van_egy_almunk/

Miért van nekem egy Torgyános "dub-in"-je ennek az egésznek. Lehet, hogy túl sok kávét iszok.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 08. - 12:18:43
Válasz #1567
Nem elérhető

FirstLady


...Miért van nekem egy Torgyános "dub-in"-je ennek az egésznek. Lehet, hogy túl sok kávét iszok.
Azért van, mert olyan... 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 08. - 12:26:01
Válasz #1568
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
...Miért van nekem egy Torgyános "dub-in"-je ennek az egésznek. Lehet, hogy túl sok kávét iszok.
Azért van, mert olyan... 8-)

Csak lökni kell a rizsát, hogy "magunkfajta" és "magukfajta", és kapsz egy 2 millió/hó állást. Ezt nevezem egy jó állásszerzésnek a túltelített "értelmiségi munkaerő piacon".  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 08. - 12:31:29
Válasz #1569
Nem elérhető

FirstLady


...Miért van nekem egy Torgyános "dub-in"-je ennek az egésznek. Lehet, hogy túl sok kávét iszok.
Azért van, mert olyan... 8-)

Csak lökni kell a rizsát, hogy "magunkfajta" és "magukfajta", és kapsz egy havi 2 millió/hó állást. Ezt nevezem egy jó állásszerzésnek a túltelített "értelmiségi munkaerő piacon".  :D
vagy az "alacsonyszintű tárgyalásokat folytatunk", esetleg "elhatárolódom az effajta gondolatoktól", "érdemben nem tudom megerősíteni", netán az "emeljük fel a hangunkat az elnyomás ellen"...

ezek a kedvenceim ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 08. - 14:43:42
Válasz #1570
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ha ezzel a számokkal lett volna a parlamenti választás akkor foshatna a emeszpé ,mert 2/3-ados többség kell a mentelmi jogok felfüggesztéséhez. Amit lehet hogy a sárgák kikényszerítenék,a jobbikkal karöltve,hogy lássák a polgárok a rabló bandát,és ezzel előre dolgoznának a következő választásra is,bebiztosítva ezzel +4 évet.

A jobbik,pedig szavazatok vesz el a fidesztől. Maszopos kreálmány akik kiábrándultak a nagyok "szépbeszédéből".
De miért is jó a Fidesz?
Régen én is hittem bennük,szavaztam is rájuk,ma már okádhatnékom van tőlük is,A NAGY PÁRTOK KÖZÜL EGYIKET SE KELLENE MEGVÁLASZTANI!De miért teszik ezt az emberek---válasz---ezek szerint szeretik ha pofára ejtik őket és átbasszák.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Június 08. - 14:49:31
Válasz #1571
Nem elérhető

God Vazzeg


A narancsnak ugyanúgy nem érdeke bilit borítani mint a maszopnak, ezek csak ígérgetések. Olyan erő kell, amelyik nem volt itt kezdetektől, és nem lopta szét az országot az elmúlt 20 évben. Az TALÁN megteszi.

Másrészt semmi garanciát nem látok arra se, hogy nem fogják majd a következő 20 évben szétlopni, de még mindig a legkisebb rossz elve győz nálam. Meg nem is maradt mit szétlopni  8)

2009. Június 08. - 15:36:00
Válasz #1572
Nem elérhető

Johnnyx


Nekem van egy elméletem arról, hogy miért a Fidesz a legsikeresebb párt (persze azon túl, hogy ellenzékben van). A Fidesz egy rendkívül színes párt, ami alatt azt értem, hogy a politizálásuk egyaránt tartalmaz nemzeti, liberális és szociális jegyeket is. Azon túl, hogy a nemzeti, illetve konzervatív érzelműek többsége rájuk szavaz, ugyanúgy nyugott szívvel szavazhat akár egy liberális gondolkodású szavazó is a Fideszre. Senki ne gondolja, hogy a liberális szavazók (és nem, most nem a melegekre és a drogosokra gondolok) összesen 60-egynéhány ezren vannak az országban, mert szerintem többségük a Fideszre szavaz, néhányuk az MSZP-re és csak kevesen az SZDSZ-re.
Egyetek zabot!

2009. Június 08. - 16:51:20
Válasz #1573
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem van egy elméletem arról, hogy miért a Fidesz a legsikeresebb párt (persze azon túl, hogy ellenzékben van). A Fidesz egy rendkívül színes párt, ami alatt azt értem, hogy a politizálásuk egyaránt tartalmaz nemzeti, liberális és szociális jegyeket is. Azon túl, hogy a nemzeti, illetve konzervatív érzelműek többsége rájuk szavaz, ugyanúgy nyugott szívvel szavazhat akár egy liberális gondolkodású szavazó is a Fideszre. Senki ne gondolja, hogy a liberális szavazók (és nem, most nem a melegekre és a drogosokra gondolok) összesen 60-egynéhány ezren vannak az országban, mert szerintem többségük a Fideszre szavaz, néhányuk az MSZP-re és csak kevesen az SZDSZ-re.

Ez természetesen igaz, hisz a fidesz jobb-közép párt, így magába foglal több irányzatot is, attól függetlenül, hogy elveiben szerintem sokkal jobban testesíti a baloldali eszmét, mint a baloldal. Kövezzetek.  8) Nekem is szimpi volna, ha nem volna tele a tököm az egész politikával, úgy ahogy van, és nem látnék egy még szimpibb reménysugárt. Anno mikor pályakezdő voltam, tőlem sokat elvett a fidesz is, most az mszp is, és bebizonyították hogy csak lefele van út.. A mostani bérek reálértéke a 90-es évek elejeihez konvergál. A munkanélküliség rekordokat dönget, az ország hitele soha nem volt még ennyire kimagasló a GDP arányában. Elég. Akkor menjenek, és jöjjön egy potens kormány, amelyik a sarkára tud (és akar) állni, és rendbe tudja szedni ezt az egész katyvaszt, mondjuk ez nem lesz egyszerű  ::)

2009. Június 09. - 06:39:57
Válasz #1574

Torony

Vendég
na az lesz még szép, amilyen iszonyatos szabadrablás következik a választásokig. A melegdrogospárt biztos, hogy minden erejét a harácsolásra fogja fordítani, most már tudják, hogy ketyeg az óra, abban meg biztos vagyok, hogy a szocik boldogan fognak ehhez asszisztálni. Amit lehet, elvisznek, amíg módjuk van rá.