2024. Május 23. - 11:49:10
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402228 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

2009. Június 10. - 08:31:32
Válasz #1575
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
De behalt ez a jó kis politika topik a választások óta.  :D

Norbi, megsértődtél?

Pedig a Jobbik jól szerepelt. Pezsgőt, akarom mondani, "magyar bort" kéne bontani.
Bár a kurucinfónak, ahogy olvastam már a Jobbik sem jó. Nem tisztességes és túl puha.

aszondja, hogy:

"Ha ez az álom teljesül, akkor végre eljön az ideje egy tisztességes, hungarista ellenzéki párt megalakításának is, hiszen, bár lapunk számára a Jobbik úgy-ahogy elfogadható, ám természetesen túl puha alakulat a kívánatoshoz képest :)"

A szélsőjobbnak még éppen leesett a tojáshéj a seggéről és a szélsőjobb média már kritizálja bujtatva. Ez a magyar összefogás...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 10. - 08:33:33
Válasz #1576
Nem elérhető

FirstLady


...

aszondja, hogy:

"Ha ez az álom teljesül, akkor végre eljön az ideje egy tisztességes, hungarista ellenzéki párt megalakításának is, hiszen, bár lapunk számára a Jobbik úgy-ahogy elfogadható, ám természetesen túl puha alakulat a kívánatoshoz képest :)"

A szélsőjobbnak még éppen leesett a tojáshéj a seggéről és a szélsőjobb média már kritizálja bujtatva. Ez a magyar összefogás...
Mert még nem csináltak gettókat, ahová berakták volna a "nem kívánatos" személyeket, és még nem dobtak rájuk atomot ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 10. - 08:34:24
Válasz #1577
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Vagyis csak annyit akartam mondani így reggel, hogy jóóó reggelt vietnááám!  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 10. - 08:37:34
Válasz #1578
Nem elérhető

FirstLady


Vagyis csak annyit akartam mondani így reggel, hogy jóóó reggelt vietnááám!  :D
az a baj, hogy türelmetlen vagy...  ****:))) ****:))) ****:)))
már elkezdődött a kánaán, csak még nem érezzük ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 10. - 08:45:48
Válasz #1579
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ha én mesélhetnék, hogy a jobbikot ki pénzeli és milyen célból hozták létre... ***)))

2009. Június 10. - 08:47:46
Válasz #1580
Nem elérhető

FirstLady


Ha én mesélhetnék, hogy a jobbikot ki pénzeli és milyen célból hozták létre... ***)))
csak nem arra célzol, amit én már leírtam, és Norbi elküldött melegebb éghajlatra "fantáziálni"?  8-)  :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 10. - 08:49:17
Válasz #1581
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Vagyis csak annyit akartam mondani így reggel, hogy jóóó reggelt vietnááám!  :D
az a baj, hogy türelmetlen vagy...  ****:))) ****:))) ****:)))
már elkezdődött a kánaán, csak még nem érezzük ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Én első lépésként abban benne lennék, hogy az Auchan változtassa a nevét Oceánná, a magunkfajták tisztelete jeléül. Aztán megbeszélhetjük a többit.
Az internetre csak világhálóként lehessen hivatkozni kishazánkban és a google, yahoo jó lenne ha le lenne tiltva az internacionális szemét miatt. Vagy nevezzék át itt "umbuldává" és "Igenis"-sé és akkor hajlandók leszünk engedélyezni.  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Június 10. - 08:49:56
Válasz #1582

Torony

Vendég
"A politikus az az állatfaj, amelyik bármikor képes bármit ígérni."

Kánaán? Nem valószínű. De az is tény, hogy ennyi kárt, mint a jelenlegi rezsim, soha senki nem okozott az országnak. Sokáig az volt a politikai közhely, hogy azért nem halad az ország előre, mert senki nem volt még hatalmon két egymást követő ciklusban, és 4 év alatt nem lehet érdemben cselekedni. Ezek az állatok megkapták a lehetőséget, éltek is vele - juhéjj, még 4 év fosztogatás.

Ennél már csak jobb jöhet. És vannak dolgok, amikkel foglalkozni kell, bármilyen kényelmetlen a politikának - pl. etnikai kérdések, ami viszont a szociális rendszer radikális átalalkítását vonja maga után stb. ebben a kis banánköztársaságban az is eredmény, hogy valaki ki meri mondani, hogy igenis baj van a romapolgártársakkal.

Majd az OGY választások lesznek érdekesek, meg az, ami utána jön. Szerintem rosszabb nem lehet, mert nagyon lejjebb már nincs semmi...

*Minden "kis" pártot a nagyok hoztak létre azért, hogy  szétforgácsolják a nem pártbiztos szavazókat. Csak épp visszanyalt a fagyi.

2009. Június 10. - 08:50:03
Válasz #1583
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ha én mesélhetnék, hogy a jobbikot ki pénzeli és milyen célból hozták létre... ***)))
csak nem arra célzol, amit én már leírtam, és Norbi elküldött melegebb éghajlatra "fantáziálni"?  8-)  :D

Ez egy picit bonyolultabb  ;D

2009. Június 10. - 08:51:01
Válasz #1584
Nem elérhető

madinorbi


De behalt ez a jó kis politika topik a választások óta.  :D

Norbi, megsértődtél?

Pedig a Jobbik jól szerepelt. Pezsgőt, akarom mondani, "magyar bort" kéne bontani.
Bár a kurucinfónak, ahogy olvastam már a Jobbik sem jó. Nem tisztességes és túl puha.

aszondja, hogy:

"Ha ez az álom teljesül, akkor végre eljön az ideje egy tisztességes, hungarista ellenzéki párt megalakításának is, hiszen, bár lapunk számára a Jobbik úgy-ahogy elfogadható, ám természetesen túl puha alakulat a kívánatoshoz képest :)"

A szélsőjobbnak még éppen leesett a tojáshéj a seggéről és a szélsőjobb média már kritizálja bujtatva. Ez a magyar összefogás...
A tippjeim 90% ban bejöttek, a bajszos törminétör bokrost nem gondoltam volna, hogy bejut, de hát ez a fránya főváros bejuttatta.
A részvétel siralmas volt, különösen 35 alatt 20% !!!!, megint csak az öregek szavaztak.
Miért sértődtem volna meg, ez a 15% Európa rekord, újszülött párt ennyit sosem ért el, bár én speciel 20 körül tippeltem.
A dolog akkor kezd el megint izgalmas lenni, ha az 5% áfa és jövedéki történet megérkezik júliusban, addig sajna, nem lesz semmi.
Ja és visszatérve egy régi vitára imf szerződés tudjuk-e mi van benne stb., tegnapi napon megint elővették, hogy nem tudni csak részleteket, egy bőlére eresztett company policy van az imf-től eddig, semmi egyéb  8-) .
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 10. - 08:53:08
Válasz #1585
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Bokros mozgósította a hitgyülit és ezért jutott be, de már megy a turmix és nem ő megy  ;D

2009. Június 10. - 08:53:29
Válasz #1586
Nem elérhető

madinorbi


Ha én mesélhetnék, hogy a jobbikot ki pénzeli és milyen célból hozták létre... ***)))
csak nem arra célzol, amit én már leírtam, és Norbi elküldött melegebb éghajlatra "fantáziálni"?  8-)  :D

Ez egy picit bonyolultabb  ;D
Gondolom az mszp blabla hogy elvegyen a fidesztől, de akkor miért nőtt a fidesz támogatottsága és verte agyon a jobbik az mszp-t, az őskommunista körzetekben ???
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 10. - 08:54:18
Válasz #1587
Nem elérhető

madinorbi


Bokros mozgósította a hitgyülit és ezért jutott be, de már megy a turmix és nem ő megy  ;D
Bokrost úgyis visszahozzák a parlamentire és küldik helyette Habsburgot Brüsszelbe, na az még egy szép dolog.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 10. - 08:56:15
Válasz #1588
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Bokros mozgósította a hitgyülit és ezért jutott be, de már megy a turmix és nem ő megy  ;D
Bokrost úgyis visszahozzák a parlamentire és küldik helyette Habsburgot Brüsszelbe, na az még egy szép dolog.

mszp-mdf közös miniszterelnök jelöltje lesz  ;D

2009. Június 10. - 08:58:05
Válasz #1589
Nem elérhető

madinorbi


Bokros mozgósította a hitgyülit és ezért jutott be, de már megy a turmix és nem ő megy  ;D
Bokrost úgyis visszahozzák a parlamentire és küldik helyette Habsburgot Brüsszelbe, na az még egy szép dolog.

Mszp-Mdf közös miniszterelnök jelöltje lesz  ;D
Olajfaág koalíció mintára ??? Egyébként a helyzet szinte 100%ban megegyezik az olasz mintával, ami nekünk jó !!!, mert azóta Berlusconi van ott... ;) reméljük itt is hasonló hegemónia kezdődik.
szekönd editör mentes felhasználó