2024. Május 23. - 12:04:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402237 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. Június 10. - 13:58:21
Válasz #1620
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
na felpörgetjük ezt a topicot :D :D :D

http://index.hu/belfold/2009/06/10/meg_nincs/
jók a "fegyverek" :--:
ezért mondtam, hogy a szélsőségek nem jók, a másik oldalról is ugyanolyan szélsőséget hoznak... volt megoldásmeg az erőszak sosem , de magyarázd meg az ilyen felfegyverkezetteknek...


Sosem volt megoldás?A kisebbségnek pedig bejött,elég jól működő módszer náluk.Meg hát a fegyverek,végül is az a pár bökő,egy-két szamurájkard....ááá....oda se neki,mit számít az úgyis kibírjuk.
én inkább nem szeretném kipróbálni, hogy kibírom-e azt a hosszúnyelű bárdot ;D

ehhez nem tudom Andris mit szól...  ;D

2009. Június 10. - 17:34:13
Válasz #1621
Nem elérhető

Johnnyx


Javasolnám, hogy indítsunk egy új szavazást, ami a 2010-es OGY választásra vonatkozik. Én annyira szeretem a statisztikákat...  ;D
Egyetek zabot!

2009. Június 10. - 17:35:50
Válasz #1622
Nem elérhető

FirstLady


na felpörgetjük ezt a topicot :D :D :D

http://index.hu/belfold/2009/06/10/meg_nincs/
jók a "fegyverek" :--:
ezért mondtam, hogy a szélsőségek nem jók, a másik oldalról is ugyanolyan szélsőséget hoznak... volt megoldásmeg az erőszak sosem , de magyarázd meg az ilyen felfegyverkezetteknek...


Sosem volt megoldás?A kisebbségnek pedig bejött,elég jól működő módszer náluk.Meg hát a fegyverek,végül is az a pár bökő,egy-két szamurájkard....ááá....oda se neki,mit számít az úgyis kibírjuk.
én inkább nem szeretném kipróbálni, hogy kibírom-e azt a hosszúnyelű bárdot ;D

ehhez nem tudom Andris mit szól...  ;D
Rossz vaaaagy! ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 12. - 15:27:02
Válasz #1623
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 12. - 15:56:25
Válasz #1624
Nem elérhető

Joel


Hajrá Jobbik @:-) ****:))))))!
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Június 12. - 16:35:58
Válasz #1625
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Június 12. - 16:43:07
Válasz #1626
Nem elérhető

FirstLady


http://www.privatbankar.hu/html/cikk/friss.php?hir=74539  ????...
Rövid távon minden választás után erősödik a forint, ez nem volt meglepő... meg stabilizálódott, jah egy ideig, ahogy ez lenni is szokott MINDIG...

...hogy az IMF hitelre szükség van-e hosszútávon?! háááát, valószínűleg igen, mert igazi gazdasági erősödésünk az biztos nem lesz ezen megszorítási intézkedésekkel...

Komolyan nem értem a jobbikot... merthogy ez nem magyarázat... semmi köze a kettőnek egymáshoz... ˝=/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 12. - 16:50:25
Válasz #1627
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
http://www.privatbankar.hu/html/cikk/friss.php?hir=74539  ????...
Rövid távon minden választás után erősödik a forint, ez nem volt meglepő... meg stabilizálódott, jah egy ideig, ahogy ez lenni is szokott MINDIG...

...hogy az IMF hitelre szükség van-e hosszútávon?! háááát, valószínűleg igen, mert igazi gazdasági erősödésünk az biztos nem lesz ezen megszorítási intézkedésekkel...

Komolyan nem értem a jobbikot... merthogy ez nem magyarázat... semmi köze a kettőnek egymáshoz... ˝=/

Na, ha ezt Norbi elolvassa...  :D

2009. Június 12. - 17:02:56
Válasz #1628
Nem elérhető

FirstLady


http://www.privatbankar.hu/html/cikk/friss.php?hir=74539  ????...
Rövid távon minden választás után erősödik a forint, ez nem volt meglepő... meg stabilizálódott, jah egy ideig, ahogy ez lenni is szokott MINDIG...

...hogy az IMF hitelre szükség van-e hosszútávon?! háááát, valószínűleg igen, mert igazi gazdasági erősödésünk az biztos nem lesz ezen megszorítási intézkedésekkel...

Komolyan nem értem a jobbikot... merthogy ez nem magyarázat... semmi köze a kettőnek egymáshoz... ˝=/

Na, ha ezt Norbi elolvassa...  :D
nekem is eszembe jutott, hogy a végére írom, hogy Norbi, te jössz ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 12. - 17:41:45
Válasz #1629
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.privatbankar.hu/html/cikk/friss.php?hir=74539  ????...
Rövid távon minden választás után erősödik a forint, ez nem volt meglepő... meg stabilizálódott, jah egy ideig, ahogy ez lenni is szokott MINDIG...

...hogy az IMF hitelre szükség van-e hosszútávon?! háááát, valószínűleg igen, mert igazi gazdasági erősödésünk az biztos nem lesz ezen megszorítási intézkedésekkel...

Komolyan nem értem a jobbikot... merthogy ez nem magyarázat... semmi köze a kettőnek egymáshoz... ˝=/

Na, ha ezt Norbi elolvassa...  :D
nekem is eszembe jutott, hogy a végére írom, hogy Norbi, te jössz ;D

Számomra ennek olyan szaga van hogy: elfogy addigra az imf hitel lehívható összege, így veszünk fel újat, hogy mi is tudjunk tapsolni.

Elég komoly összegű imf hitelt hív le összességében a kormányunk, lehet meg kéne nézni, hogy mire is költik. Elvileg ugye válságkezelésre vettük fel. Te látod eredményét a hitelnek? Nem? Miért nem?  ::)

2009. Június 12. - 17:46:45
Válasz #1630
Nem elérhető

FirstLady


http://www.privatbankar.hu/html/cikk/friss.php?hir=74539  ????...
Rövid távon minden választás után erősödik a forint, ez nem volt meglepő... meg stabilizálódott, jah egy ideig, ahogy ez lenni is szokott MINDIG...

...hogy az IMF hitelre szükség van-e hosszútávon?! háááát, valószínűleg igen, mert igazi gazdasági erősödésünk az biztos nem lesz ezen megszorítási intézkedésekkel...

Komolyan nem értem a jobbikot... merthogy ez nem magyarázat... semmi köze a kettőnek egymáshoz... ˝=/

Na, ha ezt Norbi elolvassa...  :D
nekem is eszembe jutott, hogy a végére írom, hogy Norbi, te jössz ;D

Számomra ennek olyan szaga van hogy: elfogy addigra az imf hitel lehívható összege, így veszünk fel újat, hogy mi is tudjunk tapsolni.

Elég komoly összegű imf hitelt hív le összességében a kormányunk, lehet meg kéne nézni, hogy mire is költik. Elvileg ugye válságkezelésre vettük fel. Te látod eredményét a hitelnek? Nem? Miért nem?  ::)
hát igen... tuti, hogy ha megy is válságkezelésre, nem oda, ahová kellene...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 12. - 20:57:26
Válasz #1631
Nem elérhető

God Vazzeg


http://www.privatbankar.hu/html/cikk/friss.php?hir=74539  ????...
Rövid távon minden választás után erősödik a forint, ez nem volt meglepő... meg stabilizálódott, jah egy ideig, ahogy ez lenni is szokott MINDIG...

...hogy az IMF hitelre szükség van-e hosszútávon?! háááát, valószínűleg igen, mert igazi gazdasági erősödésünk az biztos nem lesz ezen megszorítási intézkedésekkel...

Komolyan nem értem a jobbikot... merthogy ez nem magyarázat... semmi köze a kettőnek egymáshoz... ˝=/

Na, ha ezt Norbi elolvassa...  :D
nekem is eszembe jutott, hogy a végére írom, hogy Norbi, te jössz ;D

Számomra ennek olyan szaga van hogy: elfogy addigra az imf hitel lehívható összege, így veszünk fel újat, hogy mi is tudjunk tapsolni.

Elég komoly összegű imf hitelt hív le összességében a kormányunk, lehet meg kéne nézni, hogy mire is költik. Elvileg ugye válságkezelésre vettük fel. Te látod eredményét a hitelnek? Nem? Miért nem?  ::)
hát igen... tuti, hogy ha megy is válságkezelésre, nem oda, ahová kellene...

Na akkor most gondold tovább, hogy milyen jó lesz nekünk, ha megint veszünk fel hitelt, és a következő kormány is eltapsolja.. Mehetünk a levesbe  ˝=/

2009. Június 12. - 21:00:21
Válasz #1632
Nem elérhető

Cressler


Mostmár nagyjából realizálódott a hideg és a meleg étkezési utalványok adóztatása, szép válságkezelő intézkedés  Łł= nem elég, hogy a dolgózókkal kiszúrnak míg az éttermek stb forgalmát is szépen bezúzzák nem elég nekik, hogy a cégek sorra mondják le a rendezvényeiket és a vendédforgalom is erősen csökken....
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Június 12. - 21:02:11
Válasz #1633
Nem elérhető

God Vazzeg


Mostmár nagyjából realizálódott a hideg és a meleg étkezési utalványok adóztatása, szép válságkezelő intézkedés  Łł= nem elég, hogy a dolgózókkal kiszúrnak míg az éttermek stb forgalmát is szépen bezúzzák nem elég nekik, hogy a cégek sorra mondják le a rendezvényeiket és a vendédforgalom is erősen csökken....

Mindent fordítva csinálunk, románia most vezette be az üdülési csekket, természetesen adómentesen, hogy a válságot kezeljék vele  Łł=

2009. Június 12. - 21:13:09
Válasz #1634
Nem elérhető

George


Mostmár nagyjából realizálódott a hideg és a meleg étkezési utalványok adóztatása, szép válságkezelő intézkedés  Łł= nem elég, hogy a dolgózókkal kiszúrnak míg az éttermek stb forgalmát is szépen bezúzzák nem elég nekik, hogy a cégek sorra mondják le a rendezvényeiket és a vendédforgalom is erősen csökken....

Mindent fordítva csinálunk, románia most vezette be az üdülési csekket, természetesen adómentesen, hogy a válságot kezeljék vele  Łł=
Tegnapelőtt hívott fel egy fickó az irodában, hogy az üdülési csekkről adjon tájékoztatást, hogy mennyire jól járunk mi munkáltatók vele, ha ezt adjuk juttatásként. Mondom neki, hogy szerinte én nem olvasok újságot? !+"% ****) Próbálkoznak azért :D