2024. Május 23. - 09:40:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402181 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Július 03. - 10:42:16
Válasz #1725

Torony

Vendég
Magyarul szépen bujtatva emeltek maguknak fizut... :-/-

erre alkalmas ez a bohócok gyülekezete, amikor maguknak kell megszavazni valamit, pártállástól függetlenül hatalmas az egyetértés. Hogya görcs rángassa fel mindet a tizedikre...

2009. Július 03. - 10:44:15
Válasz #1726
Nem elérhető

God Vazzeg


Magyarul szépen bujtatva emeltek maguknak fizut... :-/-

Gráf József ix BMW-je legyen az enyém, amúgy meg mindenki monnyon le!!!  :-O  @:-)  ****:)))

2009. Július 03. - 20:02:42
Válasz #1727
Nem elérhető

Gabe


nem csak a nyugi a lényeg, hanem mert már ideje érzem, hogy Bp. a hülyék gyűjtőhelye lett, az utóbbi években meg főleg... Nem szeretném, ha a gyerekem ezeket látná... reggel 6-kor részeg, k*vának öltözött csajok mászkálnak, emós fiúk, női ruhában és hajjal grasszálnak át 6 sávon át... a nyári szünet beköszöntével 6-8 éves gyerekek brancsba verődve kurvaanyázzák az öreg néniket, cigiznek, és rondábban beszélnek, mint én valaha bárhol is hallottam... Óriás árpádsávos zászlókkal rohangáló palik mászkálnak az utcán, pálinkásüveget szorongató asszonyukkal az oldalukon (akik 3 lépésenként meghúzzák az üveget) -mondjuk nem csodálom, józanul én sem bírnám ilyen pali mellett... 12-13 éves kiscsajok kellettik magukat a 30+os haverjaimnak esténként a "törzshelyen"... ugyanilyen korú srácok szívnak füvet, a ház mögött a padon fényes nappal úgy, hogy mögöttük a rendőrség, előttük a rendőrszálló... egy-egy fickó megáll az óvoda kerítésénél és nézi a gyerekeket...
Te biztos, hogy Budapesten laksz? Én ezek közül egyikkel sem találkozom, pedig a város minden szegletében járok!
Ez az árpádsávos pláne extragyenge volt!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 03. - 21:14:42
Válasz #1728
Nem elérhető

God Vazzeg


nem csak a nyugi a lényeg, hanem mert már ideje érzem, hogy Bp. a hülyék gyűjtőhelye lett, az utóbbi években meg főleg... Nem szeretném, ha a gyerekem ezeket látná... reggel 6-kor részeg, k*vának öltözött csajok mászkálnak, emós fiúk, női ruhában és hajjal grasszálnak át 6 sávon át... a nyári szünet beköszöntével 6-8 éves gyerekek brancsba verődve kurvaanyázzák az öreg néniket, cigiznek, és rondábban beszélnek, mint én valaha bárhol is hallottam... Óriás árpádsávos zászlókkal rohangáló palik mászkálnak az utcán, pálinkásüveget szorongató asszonyukkal az oldalukon (akik 3 lépésenként meghúzzák az üveget) -mondjuk nem csodálom, józanul én sem bírnám ilyen pali mellett... 12-13 éves kiscsajok kellettik magukat a 30+os haverjaimnak esténként a "törzshelyen"... ugyanilyen korú srácok szívnak füvet, a ház mögött a padon fényes nappal úgy, hogy mögöttük a rendőrség, előttük a rendőrszálló... egy-egy fickó megáll az óvoda kerítésénél és nézi a gyerekeket...
Te biztos, hogy Budapesten laksz? Én ezek közül egyikkel sem találkozom, pedig a város minden szegletében járok!
Ez az árpádsávos pláne extragyenge volt!

Én évente 1x vagyok pesten, de pont mi is láttunk ilyen árpádsávos emberkét, a hátára volt terítve a zászló, úgy gyalogolt  :D

2009. Július 04. - 20:06:12
Válasz #1729
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 06. - 11:42:26
Válasz #1730
Nem elérhető

doncicco


Jogállam  ;D a legjobban a félelemkeltő lufieregetés tetszik.

2009. Július 06. - 13:34:26
Válasz #1731
Nem elérhető

God Vazzeg


Jogállam  ;D a legjobban a félelemkeltő lufieregetés tetszik.

Hádemá leülni se szabad?  ;D

2009. Július 06. - 13:52:47
Válasz #1732
Nem elérhető

doncicco


Ú never nó! látod..

2009. Július 06. - 14:11:55
Válasz #1733
Nem elérhető

God Vazzeg


Ú never nó! látod..

Ezek után pesten soha nem ülök majd fűbe, mert meglátja a rendőr, oszt rabosít egyből  ;D

2009. Július 06. - 14:13:14
Válasz #1734
Nem elérhető

George


Ú never nó! látod..

Ezek után pesten soha nem ülök majd fűbe, mert meglátja a rendőr, oszt rabosít egyből  ;D
Előbb lefúj könnygázzal 8-}

2009. Július 06. - 14:17:16
Válasz #1735
Nem elérhető

God Vazzeg


Ú never nó! látod..

Ezek után pesten soha nem ülök majd fűbe, mert meglátja a rendőr, oszt rabosít egyből  ;D
Előbb lefúj könnygázzal 8-}

Oké, ha valaki pofánfúj könnygázzal, rögtön elszaladok majd "amerre látok"  ****:)))

2009. Július 06. - 14:21:48
Válasz #1736
Nem elérhető

hopika


Hááát nem biztos,hogy ide kellene,de ezt most küldte egy ismerősöm:
http://www.yv.hu/play_a_video.html?uploadedfileidhash=407712666c0f7c3de31a541043bc4158
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 06. - 14:25:59
Válasz #1737
Nem elérhető

George



2009. Július 06. - 14:26:57
Válasz #1738
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 06. - 14:30:35
Válasz #1739
Nem elérhető

God Vazzeg