2024. Június 04. - 19:57:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403195 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Július 06. - 14:50:45
Válasz #1740

Gerr

Vendég
Hááát nem biztos,hogy ide kellene,de ezt most küldte egy ismerősöm:
http://www.yv.hu/play_a_video.html?uploadedfileidhash=407712666c0f7c3de31a541043bc4158
A második jobban járt ::)
Kicsit...és ez nem fake...

Hogy én mindig ilyen videóknál eszem....egyébként láttam már ezt olyan formában, mint csecsen merénylők. Szóval, hogy nem fake...háát.

2009. Július 06. - 14:54:19
Válasz #1741
Nem elérhető

hopika


Hááát nem biztos,hogy ide kellene,de ezt most küldte egy ismerősöm:
http://www.yv.hu/play_a_video.html?uploadedfileidhash=407712666c0f7c3de31a541043bc4158
A második jobban járt ::)
Kicsit...és ez nem fake...

Hogy én mindig ilyen videóknál eszem....egyébként láttam már ezt olyan formában, mint csecsen merénylők. Szóval, hogy nem fake...háát.

Hey!
Nem a címre,elnevezésre értettem a fake-et:amúgy az elején ki van írva cirill betűkkel a helyszín(már ha van valaki olyan hülye,hogy megmutatja hol "ágyazott meg 2 embernek"....)Tadzsikisztán...
És én is épp egy kis proteines-tojásos-tűrót majszoltam... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 06. - 14:59:28
Válasz #1742

Gerr

Vendég
Hááát nem biztos,hogy ide kellene,de ezt most küldte egy ismerősöm:
http://www.yv.hu/play_a_video.html?uploadedfileidhash=407712666c0f7c3de31a541043bc4158
A második jobban járt ::)
Kicsit...és ez nem fake...

Hogy én mindig ilyen videóknál eszem....egyébként láttam már ezt olyan formában, mint csecsen merénylők. Szóval, hogy nem fake...háát.

Hey!
Nem a címre,elnevezésre értettem a fake-et:amúgy az elején ki van írva cirill betűkkel a helyszín(már ha van valaki olyan hülye,hogy megmutatja hol "ágyazott meg 2 embernek"....)Tadzsikisztán...
És én is épp egy kis proteines-tojásos-tűrót majszoltam... @-o

Én a feliratot nem is figyeltem. A lüktetős tegnapelőtti "élienes" videó után ez volt a hab a tortán. Simán összegyüjthetnénk ezeket a diétás topikba.  ;D

2009. Július 06. - 15:23:19
Válasz #1743
Nem elérhető

FirstLady


Ú never nó! látod..

Ezek után pesten soha nem ülök majd fűbe, mert meglátja a rendőr, oszt rabosít egyből  ;D
ülhetsz, csak ne 200 bohóc közé, akik asziszik, rájuk nem vonatkozik a törvény...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 06. - 15:48:28
Válasz #1744
Nem elérhető

Gabe


Ú never nó! látod..

Ezek után pesten soha nem ülök majd fűbe, mert meglátja a rendőr, oszt rabosít egyből  ;D
ülhetsz, csak ne 200 bohóc közé, akik asziszik, rájuk nem vonatkozik a törvény...IGEN! IGEN!
Így teljes a post!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 06. - 15:53:23
Válasz #1745
Nem elérhető

Boresz


Ú never nó! látod..

Ezek után pesten soha nem ülök majd fűbe, mert meglátja a rendőr, oszt rabosít egyből  ;D
ülhetsz, csak ne 200 bohóc közé, akik asziszik, rájuk nem vonatkozik a törvény...
a parlament előtti bohócok közé vagy akik bennt bohóckodnak? nem mindegy  ::)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 06. - 15:55:55
Válasz #1746
Nem elérhető

FirstLady


Ú never nó! látod..

Ezek után pesten soha nem ülök majd fűbe, mert meglátja a rendőr, oszt rabosít egyből  ;D
ülhetsz, csak ne 200 bohóc közé, akik asziszik, rájuk nem vonatkozik a törvény...IGEN! IGEN!
Így teljes a post!  ;D
nem egészen...
ellenben húzzák-vonják a rendőrök ruháját, akik a MUNKÁJUKAT végzik...

Empátia: a nagy számok törvénye alapján van olyan rendőr ott, aki egyet ért az ott ülőkkel, tehát vajon az milyen érzés lehet, ha mondjuk egyet értesz azzal, aki ott ül jogtalanul, és téged dobálnak, meg rugdosnak meg, ÁVH-znak, le, stb. és tenned kell a dolgod, mert parancsot kaptál... mit mondjon a kis vidéki rendőr a felettesének? nem csinálom?! vagymi?!

Engedélyük nem volt hozzá, hogy ott skandáljanak, hogy egyenruhát hordjanak, hogy egyáltalán játsszák az eszüket több dolog miatt is: 1. nem kaptak engedélyt tüntetni, 2. feloszlatta őket a bíróság...
Ilyenkor nem kell törvényt betartani?! de viszont akkor kell -szerintük-, ha a cigányok nem tartják be? vagy akkor most hogy is van ez?

Boresz: egy kutya mind a kettő, csak más köntösbe bújtatták ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 06. - 16:14:40
Válasz #1747

Torony

Vendég
" 1989. évi III. törvény
a gyülekezési jogról

1. § A gyülekezési jog mindenkit megillető alapvető szabadságjog, amelyet a Magyar Köztársaság elismer, és biztosítja annak zavartalan gyakorlását.
2. § (1) A gyülekezési jog gyakorlása keretében békés összejövetelek, felvonulások és tüntetések (a továbbiakban együtt: rendezvény) tarthatók, amelyeken a résztvevők véleményüket szabadon kinyilváníthatják.
(2) A rendezvény résztvevői jogosultak a közösen kialakított álláspontjukat az érdekeltek tudomására hozni.
(3) A gyülekezési jog gyakorlása nem valósíthat meg bűncselekményt vagy bűncselekmény elkövetésére való felhívást, valamint nem járhat mások jogainak és szabadságának sérelmével.
6. § A közterületen tartandó rendezvény szervezését a rendezvény helye szerint illetékes rendőrkapitányságnak, Budapesten a Budapesti Rendőrfőkapitányságnak (a továbbiakban: rendőrség) legalább három nappal a rendezvény megtartásának tervezett időpontját megelőzően kell bejelenteni. A bejelentési kötelezettség a rendezvény szervezőjét terheli.

8. § (1) Ha a bejelentéshez kötött rendezvény megtartása a népképviseleti szervek vagy a bíróságok zavartalan működését súlyosan veszélyeztetné, vagy ha a közlekedés más útvonalon nem biztosítható, a rendőrség a bejelentésnek a hatósághoz való beérkezésétől számított 48 órán belül a rendezvénynek a bejelentésben megjelölt helyszínen, vagy időben való megtartását megtilthatja.

12. § (1) Ha a rendezvény résztvevőinek magatartása a rendezvény törvényességét veszélyezteti, s a rend másként nem állítható helyre, a szervező köteles a rendezvényt feloszlatni.

14. § (1) Ha a gyülekezési jog gyakorlása a 2. § (3) bekezdésében foglaltakba ütközik, vagy a rendezvényen a résztvevők fegyveresen, illetőleg felfegyverkezve jelennek meg, továbbá ha bejelentéshez kötött rendezvényt tiltó határozat ellenére tartanak, a rendőrség a rendezvényt feloszlatja."

kell komment?!

2009. Július 06. - 16:18:56
Válasz #1748
Nem elérhető

FirstLady


" 1989. évi III. törvény
a gyülekezési jogról

1. § A gyülekezési jog mindenkit megillető alapvető szabadságjog, amelyet a Magyar Köztársaság elismer, és biztosítja annak zavartalan gyakorlását.
2. § (1) A gyülekezési jog gyakorlása keretében békés összejövetelek, felvonulások és tüntetések (a továbbiakban együtt: rendezvény) tarthatók, amelyeken a résztvevők véleményüket szabadon kinyilváníthatják.
(2) A rendezvény résztvevői jogosultak a közösen kialakított álláspontjukat az érdekeltek tudomására hozni.
(3) A gyülekezési jog gyakorlása nem valósíthat meg bűncselekményt vagy bűncselekmény elkövetésére való felhívást, valamint nem járhat mások jogainak és szabadságának sérelmével.
6. § A közterületen tartandó rendezvény szervezését a rendezvény helye szerint illetékes rendőrkapitányságnak, Budapesten a Budapesti Rendőrfőkapitányságnak (a továbbiakban: rendőrség) legalább három nappal a rendezvény megtartásának tervezett időpontját megelőzően kell bejelenteni. A bejelentési kötelezettség a rendezvény szervezőjét terheli.

8. § (1) Ha a bejelentéshez kötött rendezvény megtartása a népképviseleti szervek vagy a bíróságok zavartalan működését súlyosan veszélyeztetné, vagy ha a közlekedés más útvonalon nem biztosítható, a rendőrség a bejelentésnek a hatósághoz való beérkezésétől számított 48 órán belül a rendezvénynek a bejelentésben megjelölt helyszínen, vagy időben való megtartását megtilthatja.

12. § (1) Ha a rendezvény résztvevőinek magatartása a rendezvény törvényességét veszélyezteti, s a rend másként nem állítható helyre, a szervező köteles a rendezvényt feloszlatni.

14. § (1) Ha a gyülekezési jog gyakorlása a 2. § (3) bekezdésében foglaltakba ütközik, vagy a rendezvényen a résztvevők fegyveresen, illetőleg felfegyverkezve jelennek meg, továbbá ha bejelentéshez kötött rendezvényt tiltó határozat ellenére tartanak, a rendőrség a rendezvényt feloszlatja."

kell komment?!
hogyne ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 06. - 16:26:00
Válasz #1749

Torony

Vendég
magánvélemény:

Az, hogy ott ültek, megvalósított bűncselekményt, felhívott bcs. elkövetésére, csorbította mások jogait vagy szabadságát? Szerintem nem.

Veszélyeztette a népképviseleti szervek/bíróságok működését (súlyosan)? Ahogy elnéztem, csendben ücsörögtek, nem a parlament vagy a bíróságok lépcsőjén...

14. § (1) alapján csak ez esetben* (plusz fegyveres dolgok, amik úgy tudom, szintén nem voltak) lehet feloszlatni.

Kieg: ja meg - mivel banánisztánban vagyunk - akkor, ha valamelyik mufti aszongya. Törvény le van szarva.

2009. Július 06. - 16:36:28
Válasz #1750
Nem elérhető

FirstLady


" 1989. évi III. törvény
a gyülekezési jogról

1. § A gyülekezési jog mindenkit megillető alapvető szabadságjog, amelyet a Magyar Köztársaság elismer, és biztosítja annak zavartalan gyakorlását.
2. § (1) A gyülekezési jog gyakorlása keretében békés összejövetelek, felvonulások és tüntetések (a továbbiakban együtt: rendezvény) tarthatók, amelyeken a résztvevők véleményüket szabadon kinyilváníthatják.
(2) A rendezvény résztvevői jogosultak a közösen kialakított álláspontjukat az érdekeltek tudomására hozni.
(3) A gyülekezési jog gyakorlása nem valósíthat meg bűncselekményt vagy bűncselekmény elkövetésére való felhívást, valamint nem járhat mások jogainak és szabadságának sérelmével.
6. § A közterületen tartandó rendezvény szervezését a rendezvény helye szerint illetékes rendőrkapitányságnak, Budapesten a Budapesti Rendőrfőkapitányságnak (a továbbiakban: rendőrség) legalább három nappal a rendezvény megtartásának tervezett időpontját megelőzően kell bejelenteni. A bejelentési kötelezettség a rendezvény szervezőjét terheli.

8. § (1) Ha a bejelentéshez kötött rendezvény megtartása a népképviseleti szervek vagy a bíróságok zavartalan működését súlyosan veszélyeztetné, vagy ha a közlekedés más útvonalon nem biztosítható, a rendőrség a bejelentésnek a hatósághoz való beérkezésétől számított 48 órán belül a rendezvénynek a bejelentésben megjelölt helyszínen, vagy időben való megtartását megtilthatja.

12. § (1) Ha a rendezvény résztvevőinek magatartása a rendezvény törvényességét veszélyezteti, s a rend másként nem állítható helyre, a szervező köteles a rendezvényt feloszlatni.

14. § (1) Ha a gyülekezési jog gyakorlása a 2. § (3) bekezdésében foglaltakba ütközik, vagy a rendezvényen a résztvevők fegyveresen, illetőleg felfegyverkezve jelennek meg, továbbá ha bejelentéshez kötött rendezvényt tiltó határozat ellenére tartanak, a rendőrség a rendezvényt feloszlatja."

akkor inkább ezt a részét nézd, mert ugyebár megtiltották :)
(hozzáteszem azt is, hogy szerintem beleférhet a 8. § (1)-be, ha a feloszlatást ugyebár nem fogadják el... az igenis veszélyeztetheti a népképviseleti szervek, bíróságok zavartalan működését... úgyis, hogy Budaházyért tüntettek elvileg, akit terrorcselekmény elkövetése, emberölés előkészületével vádolnak... bár nem vagyok jogász)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 06. - 17:31:39
Válasz #1751

Torony

Vendég
azt én értem, csak nekem a megtiltással van bajom, taxatíve le van írva, hogy milyen esetben lehet, és ezek nem álltak meg. Persze ez esetben ugye marad a bírósági út, merhogy fellebbezni nem lehet.

Mindenesetre ez tök jó reklám volt mind a Vonának, mind a Jobbiknak, mind a Gárdának. A yard ügyesen kreált egy mártír közszereplőt.

update: http://index.hu/belfold/2009/07/06/a_tuntetok_es_a_rendorok_is_hibaztak/

2009. Július 06. - 17:37:49
Válasz #1752
Nem elérhető

FirstLady


azt én értem, csak nekem a megtiltással van bajom, taxatíve le van írva, hogy milyen esetben lehet, és ezek nem álltak meg. Persze ez esetben ugye marad a bírósági út, merhogy fellebbezni nem lehet.

Mindenesetre ez tök jó reklám volt mind a Vonának, mind a Jobbiknak, mind a Gárdának. A yard ügyesen kreált egy mártír közszereplőt.

update: http://index.hu/belfold/2009/07/06/a_tuntetok_es_a_rendorok_is_hibaztak/
ez már a második ilyen mártír ;) budaházy az első ;) ...de valamiért úgy érzem, nem fogják elítélni... ::)
ja, olvastam... vona meg szombaton újra tüntettetni akar ;D Éljen, minden hétvégén kell a cirkusz a népnek... a baj az, hogy kenyeret nem adnak hozzá ****:)))

olyan kimutatás nincs valahol, hogy mennyibe kerül egy ilyen rendőri készültség? (kíváncsi lennék, hogy az adófizetők mennyit költenek a tüntetőkre, és az ahhoz kapcsolódó dolgokra az így is mínuszos kasszából)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 06. - 17:40:22
Válasz #1753

Torony

Vendég
azt én értem, csak nekem a megtiltással van bajom, taxatíve le van írva, hogy milyen esetben lehet, és ezek nem álltak meg. Persze ez esetben ugye marad a bírósági út, merhogy fellebbezni nem lehet.

Mindenesetre ez tök jó reklám volt mind a Vonának, mind a Jobbiknak, mind a Gárdának. A yard ügyesen kreált egy mártír közszereplőt.

update: http://index.hu/belfold/2009/07/06/a_tuntetok_es_a_rendorok_is_hibaztak/
ez már a második ilyen mártír ;) budaházy az első ;) ...de valamiért úgy érzem, nem fogják elítélni... ::)
ja, olvastam... vona meg szombaton újra tüntettetni akar ;D Éljen, minden hétvégén kell a cirkusz a népnek... a baj az, hogy kenyeret nem adnak hozzá ****:)))

olyan kimutatás nincs valahol, hogy mennyibe kerül egy ilyen rendőri készültség? (kíváncsi lennék, hogy az adófizetők mennyit költenek a tüntetőkre, és az ahhoz kapcsolódó dolgokra az így is mínuszos kasszából)

az mindegy. Annyira soha nem lehet mínuszos a kassza, hogy állami rongyrázásra és a politika által irányított rendőrségi intézkedésekre ne jusson. Bananarepublik.

2009. Július 06. - 17:44:01
Válasz #1754
Nem elérhető

Boresz


ezekre a rendezvényekre szednek belépőt? vagy csak kilépőt?
megérné..szvsz  ::)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság