2024. Május 23. - 11:39:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402224 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

2009. Július 06. - 18:35:51
Válasz #1770
Nem elérhető

FirstLady


Nem kellet volna sok hogy a gárda összecsapjon a rendörséggel én ott dolgozom a deáknál és egy csomó gárdista járta az utcákat hogy honnan lehetne köveket felszedni.Mivel hogy ugye most épül a főutca volt kő bőven de szerencsére nem kattant be eggyikse.
jaj, ne írjá ilyeneket! ezek békésen üldögéltek csak ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 06. - 21:38:42
Válasz #1771
Nem elérhető

Gabe


Már van egy tippem az egyik MSZP-s szavazatra itt a fórumon!  :D IGEN! IGEN!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 07. - 06:00:42
Válasz #1772
Nem elérhető

FirstLady


Már van egy tippem az egyik MSZP-s szavazatra itt a fórumon!  :D IGEN! IGEN!
és hogy bebuktad  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 07. - 08:05:50
Válasz #1773
Nem elérhető

Gabe


Már van egy tippem az egyik MSZP-s szavazatra itt a fórumon!  :D IGEN! IGEN!
és hogy bebuktad  8-)
Hm,te azt honnan veszed?
Tudod, akinek nem inge...  8-}
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 07. - 08:09:59
Válasz #1774
Nem elérhető

FirstLady


Már van egy tippem az egyik MSZP-s szavazatra itt a fórumon!  :D IGEN! IGEN!
és hogy bebuktad  8-)
Hm,te azt honnan veszed?
Tudod, akinek nem inge...  8-}

Mert az én postomra rákommentelted korábban ugyanezt... szóval az ing sem gyött be  ;D

ülhetsz, csak ne 200 bohóc közé, akik asziszik, rájuk nem vonatkozik a törvény...IGEN! IGEN!
Így teljes a post!  ;D

Vigyázz, figyelek ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 07. - 08:49:04
Válasz #1775
Nem elérhető

sasa


Ez nem titok! Én voltam.
Én még a régi rendszerben nőttem fel és a mindenkori vezetés mindig arra törekedett, hogy a nép ne nélkülözzön. Régen nem volt munkanélküliség, mindenki lakáshoz juthatott, minden dolgozó mehetett nyaralni a vállalati üdülőkbe. Az lehet, hogy eladták az országot az oroszoknak, de nem éltünk rosszúl. Akkor még nem ismertük az APEH-et, ami jelenleg a politika mellett a legnagyobb ellensége a népnek.
Az MSZP éveken keresztül halmozta az adóságokat, hogy ne kelljen szigorítania. Az igaz, hogy saját zsebre is dolgoztak, de ezt mindegyik hatalmon lévő megtette. Most is azt mondom, ha a Fidesz ebben az utóbbi öt évben a nem szón kivűl ismert volna mást is, akkor most nem lennénk ilyen szarban. Lehet engem megkövezni, de feláll a szőr a hátamon amint valamelyik fideszes megjelenik. Nagyon nagy baj lesz ha hatalomra kerülnek. Az utobbi időben szimpatizáltam a jobbikkal, de a választások óta valami megszakadt. Nem szimpatikus számomra a Morvai Kriszta szerepe a politikában. Az arogáns megnyílvánulásai szerintem már tulzásba mennek. Amióta a Bajnai kormány felállt azóta megyünk ki a gödörből. Lehet, hogy a mostani szigorításokat túlzásba viszik, de ezt már korábban és fokozatosan kellett volna. Csak a fidesz miatt nem tudtak és akartak szigorítani. Most persze ez már mindenkinek sok. Elmondom, hogy a választások után még nagyobb szigorítások lesznek.
Jelenleg nem tudom, hogy mi a helyes út, de ezek közül egyik sem jobb a másiknál.
Ez a saját véleményem volt amiért meglehet kövezni, ki lehet tiltani!
Hozzáteszem, hogy nem szimpatizálok egyik párttal sem!

2009. Július 07. - 09:04:07
Válasz #1776
Nem elérhető

George


Sasa annyit tennék hozzá, hogy a rendszerváltás előtt rend is volt az országban. Miután teret kapott a politikában a marha nagy liberális gondolkodás, azóta kész káosz ami néhány vidéki faluban meg Pesten folyik. A magyar az mindig átesik a ló túloldalára, ez már sajnos ilyen.

2009. Július 07. - 09:26:25
Válasz #1777
Nem elérhető

sasa


Ez így igaz!
Akkor nem is volt ilyen mértékű cigánybűnözés. Megtették és megmerték tenni, hogy putrikba kényszerítették őket és nem engedték vegyűlni a magyarokkal. Emlékszem, hogy fehérváron két rendőr járőr rendet csinált az utcákon és a szórakozóhelyeken. Az egyiket Templárnak hívtak, akinek akkora tenyere volt, mint egy malomkerék. A másik a Vörösmarthynak hívták akinek egy hatalmas kan németjuhásza volt. Ettől a két embertől rettegtek a romák. Egy majális biztosításához nem kellett deszant vagy kommandó, csak ez a két ember és a kutya. Sosem felejtem el, mikor hangoskodni mertek a romák, a kutyás úgy vágta homlokon a vezérüket gumibottal, hogy úgy roggyant össze, mint a homokzsák. Akkor ezért a példamutató cselekedetért kitüntetés járt, most pedig kizárás és börtön.

2009. Július 07. - 11:35:18
Válasz #1778
Nem elérhető

csaba.r


Hát ha most is lenne közveszélyes munkakerülés mint régen akkor még építhetnénk egy pár börtönt hogy elférjenek azok akik nem dolgoznak
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 07. - 11:38:58
Válasz #1779
Nem elérhető

hopika


Ez így igaz!
Akkor nem is volt ilyen mértékű cigánybűnözés. Megtették és megmerték tenni, hogy putrikba kényszerítették őket és nem engedték vegyűlni a magyarokkal. Emlékszem, hogy fehérváron két rendőr járőr rendet csinált az utcákon és a szórakozóhelyeken. Az egyiket Templárnak hívtak, akinek akkora tenyere volt, mint egy malomkerék. A másik a Vörösmarthynak hívták akinek egy hatalmas kan németjuhásza volt. Ettől a két embertől rettegtek a romák. Egy majális biztosításához nem kellett deszant vagy kommandó, csak ez a két ember és a kutya. Sosem felejtem el, mikor hangoskodni mertek a romák, a kutyás úgy vágta homlokon a vezérüket gumibottal, hogy úgy roggyant össze, mint a homokzsák. Akkor ezért a példamutató cselekedetért kitüntetés járt, most pedig kizárás és börtön.

Sasa for President!!!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Július 07. - 11:41:42
Válasz #1780

Torony

Vendég
Hát ha most is lenne közveszélyes munkakerülés mint régen akkor még építhetnénk egy pár börtönt hogy elférjenek azok akik nem dolgoznak

preferably munkatábort, csakis a nevelő célzat végett...

2009. Július 07. - 12:01:43
Válasz #1781
Nem elérhető

Gabe


Sok mindenben egyetértek, de ez a jajafidesz hozzáállás kicsit vicces!
Az MSZP fanoknak nem számít, hogy már a balkáni országok gazdasága is fejlettebb, mint a miénk, akkor is a fidesz tehet mindenről! Ha egy kib*szott kormánypárt vagyok, akkor én hozom a döntéseket, nem az ellenzék, még ha nem is vagyok 2/3-os többségben! Az meg, hogy pislogi Gordonka kormánya kifelé vezet a gödörből finoman szólva is vicc kategória!  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Július 07. - 12:04:51
Válasz #1782
Nem elérhető

God Vazzeg


Sok mindenben egyetértek, de ez a jajafidesz hozzáállás kicsit vicces!
Az MSZP fanoknak nem számít, hogy már a balkáni országok gazdasága is fejlettebb, mint a miénk, akkor is a fidesz tehet mindenről! Ha egy kib*szott kormánypárt vagyok, akkor én hozom a döntéseket, nem az ellenzék, még ha nem is vagyok 2/3-os többségben! Az meg, hogy pislogi Gordonka kormánya kifelé vezet a gödörből finoman szólva is vicc kategória!  !+"%

Igen, csak hogy ellenzék a neve a fidesznek, nem ellenség, ezt nem kellene összekeverni. Együtt kellene működni a kormánnyal, a saját ideológiáik szerint változtatni, stb.. Nem csak annyit mondani: nem, hülyeség..  :-}

2009. Július 07. - 13:48:55
Válasz #1783
Nem elérhető

Tomas


én sosem voltam a szélsőségek híve (és ezt most politikai értelemben, nem abban az értelemben ahogy mostanában használják), de ha kicsit jobban belenézünk hogy hogyan mennek a dolgok, akkor egyértelmű tökmind1 hogy fidesz vagy mszp....ugyanaz a vonal, ugyanaz a cél, én nem azért drukkolok hogy a jobbik legyen hatalmon, de egy 35% engem megnyugtatna, már csak azért is, mert akkor nem lehet olyan törvényt hozni amit ők nem támogatnak, legalábbis 2/3adost biztos hogy nem... Meg kell csak nézni az utolsó aktuális dolgokat, a 2011ig tartó termőföldvásárlási korlátozást, a víztörvény módosítást, vagy azt hogyan lett elmismásolva az a dolog hogy az ügyészség kérte a parlamenttől az MDF elnökök mentelmi jogának felfüggesztését....  Sajnos olyan dolgok történnek itthon, amire csak a jobbik reagál egyáltalán, és ez nagy baj....majd ha arról fog szólni a politika hogy a sok  sok befolyt pénzből hogyan juttassunk vissza az emberekhez, vagy hogyan tegyük szebbé és jobbá az országot akkor lehet hogy más pártra is érdemes lesz szavazni, de amíg így tartanak a dolgok szerintem támogatandó a jobbik! És ha valaki bízna ebben a fake-kormányban ami most van, meg kell csak nézni milyen üzleteket csinálnak, miből szedi meg magát gyurcsány vagy bajnai :P

Arról nem is beszélve (pedig rasszista meg aztán végképp nem vagyok) Bajnai annál a Simon Pereznél vendégeskedett, aki bejelentette nem is olyan régen hogy sikeresen felvásároltuk Magyarországot....

Nem tudom ezt egy Német/Olasz/Francia országban milyen reakciókat szült volna, biztos nem bratyizást.....:P:P


2009. Július 07. - 14:12:37
Válasz #1784

Torony

Vendég
Az igazi probléma ebben a rohadt országban, hogy mindenki csak a kibaszott mutyizás miatt akarja a hatalmat. Ezért nincs konstruktív ellenzék, ami képes belátni, ha valamelyik kormány-intézkedés jó ötlet, mondjuk profitál belőle az ország. Reakciós ellenzék van, ami csak azt tudja szajkózni, hogy az szar, bármit csinál a kormány (ez nem csak a jelen helyzetre vonatkozik, független attól, hogy épp ki van kormányon…) megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is, ugye.  Ezért nem megy sehova ez a kurva ország, és nem is fog, a hatalom mindenkinek csak magáért a hatalomért kell, szarik itt az összes g*ci az országra meg az emberekre.

Plusz eddig ugye az volt a politikai fixa idea, hogy azért nem lehet itt semmit csinálni, mert minden kormány csak egy ciklust van hatalmon, és 4 év alatt nem lehet érdemben cselekedni. Most megkapta a maszop a 8 évet (kaphatnának fejenként is annyit a libsikkel együtt, letöltendőbe) és nem lett jobb, sőt…