2024. Június 04. - 20:38:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403216 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. December 15. - 15:28:57
Válasz #1875
Nem elérhető

Maszat


számomra a jobbik az utolsó remény,h valaki azért politizál,h az országát előrébb vigye.

lehet rájuk azt mondani,h gyűlöletet keltenek, vádaskodnak.


nem mondom,h ők a szent emberek, de számomra az utolsó remény.
magyar érdekeket néznek, magyar érdekeket szolgálnak.
Más kérdés,h mennyire tudják megvalósítani és  mennyire megvalósítható ebben a formában,h szinte semmi nincs már magyar kézben.

Én szurkolok nekik, nagyon bízom bennük!

Az fix,h a mostani politikai elit durván az alvilághoz tartozik, úgy basszák át az embereket,h az már a pofátlanságon jócskán túltesz.

A mol eladása a máv teherszállítás privatizálása ez mind a maffiozo politikai elit műve, biztos vagyok benne,h ebböl az országnak jó nem származott, maximum nagyon rövid távon.És ez a baj, mi mindig rövid távon gondolkozunk :-[
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 15. - 15:32:29
Válasz #1876
Nem elérhető

atleeta


Mindenki lop, csal, hazudik azzal az indokkal, hogy máshogy nem lehet megélni.De azért nem tud megélni mert mindenki lop, csal, hazudik. Ördögi kör és ez csak egyre rosszabb lesz...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 15. - 16:21:04
Válasz #1877
Nem elérhető

Tóth Attila


Így van!Meg a tipikus magyar hozzáállás,hogy minek legyek én a becsületes birka!?Ha már mindenki lop én miért ne? ***)))) &5*
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2009. December 15. - 16:57:52
Válasz #1878
Nem elérhető

Gabe


Így van!Meg a tipikus magyar hozzáállás,hogy minek legyek én a becsületes birka!?Ha már mindenki lop én miért ne? ***)))) &5*
Te akkor tisztességesen, megfelelően meg tudsz élni a havi fizetésedből ugye?  ::)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 15. - 17:02:17
Válasz #1879
Nem elérhető

Maszat


Így van!Meg a tipikus magyar hozzáállás,hogy minek legyek én a becsületes birka!?Ha már mindenki lop én miért ne? ***)))) &5*

nézzétek lehet,h ez 1 ördögi kőr...

de majd Én is elmegyek megint dolgozni AKKOR amikor a jobbik lesz a kormányzó párt, de amíg tolvaj csaló hazug politikusok vannak hatalmon, addig Tőlem se várja senki,h becsületes legyek.

Ők lopnak, bizniszelnek maguk között, senki kérdőre nem volnja tőlük, Én meg dolgozzak heti 50-60órát sz@ré h*gyé, meg a f*szt...

Persze,h felteszem a kérdést az eladónak, nem lehet okosba, számla nélkül...hát persze,h lehet.Miért ne lehetne, ha nekik fent lehet lehet itt lent is.csak sajnos itt nme 100milliókrol van szó.

Majd ha fent rend lesz, akkor Én sem azt nézem,h hol tudom átbaszni az államot...

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 15. - 22:51:11
Válasz #1880
Nem elérhető

God Vazzeg


Így van!Meg a tipikus magyar hozzáállás,hogy minek legyek én a becsületes birka!?Ha már mindenki lop én miért ne? ***)))) &5*

nézzétek lehet,h ez 1 ördögi kőr...

de majd Én is elmegyek megint dolgozni AKKOR amikor a jobbik lesz a kormányzó párt, de amíg tolvaj csaló hazug politikusok vannak hatalmon, addig Tőlem se várja senki,h becsületes legyek.

Ők lopnak, bizniszelnek maguk között, senki kérdőre nem volnja tőlük, Én meg dolgozzak heti 50-60órát sz@ré h*gyé, meg a f*szt...

Persze,h felteszem a kérdést az eladónak, nem lehet okosba, számla nélkül...hát persze,h lehet.Miért ne lehetne, ha nekik fent lehet lehet itt lent is.csak sajnos itt nme 100milliókrol van szó.

Majd ha fent rend lesz, akkor Én sem azt nézem,h hol tudom átbaszni az államot...

A meló nem attól kellene hogy függjön hogy a politikusok mit csinálnak. Inkább azzal van gond, hogy nincs egy magyarközpontú gondolkodás. Nagyon szép hogy az adófizetők pénzéből tartanak fent mindent, de mit is? Az iskolákat és óvodákat? Az utakat? Röhej szintű ez a fenntartás, mindent bezárnak, lerombolnak, nincs szolgáltatás, nulla amit kapsz az adódért. Ezzel van a kurva nagy gond. Ezért nem akarsz dolgozni, mellesleg megértelek. Hagynak éhenhalni 80 ezerért, a másik 90 ezret meg a fizetésed után állambácsi kapja, hogy legyen neked mindened. De ő ezt nem rád költi, hanem szétosztja a rászorulók közt. Liberalizmus. Háháháá de szép is lenne ha működne  :D Vagy ez már kommunizmus lenne? Tök mindegy, nem működik. Hogy miért nem, azt mindenki tudja. Ha ezek után még a fidesz fel fog jönni hatalomra akkor csak igazi birka a magyar! De csak figyelj  ˝=/

2009. December 15. - 22:53:40
Válasz #1881
Nem elérhető

atleeta


Vazzeg for President  ****:))))))
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 15. - 22:58:45
Válasz #1882
Nem elérhető

God Vazzeg


Vazzeg for President  ****:))))))

Havonta 1 nagy vödör proteint mindenkinek!  @:-)  @-o  ;D

2009. December 15. - 23:19:03
Válasz #1883
Nem elérhető

Yeti


Vazzeg for President  ****:))))))

Havonta 1 nagy vödör proteint mindenkinek!  @:-)  @-o  ;D
Akkor szavazásra vinném anyámat is, ahogy annó egyik Sziget reklám nyomta.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. December 15. - 23:20:23
Válasz #1884
Nem elérhető

God Vazzeg


Vazzeg for President  ****:))))))

Havonta 1 nagy vödör proteint mindenkinek!  @:-)  @-o  ;D
Akkor szavazásra vinném anyámat is, ahogy annó egyik Sziget reklám nyomta.

 ;D

2009. December 31. - 09:18:44
Válasz #1885
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezt most találtam:  ;D

"nincs de! szegénynek lenni jó! csak puritánan!
semmi telhetetlenség, semmi kapzsiság! változtass az életeden.
egy számmal nagyobb autó?
igen, ha kell a világvégét is elintézzük! demokretének ébresztő, munka van!
egy számmal nagyobb lakás?
egy számmal nagyobb család?
van pofád hozzá, csak kerested nincs? változtatunk!
elvesszük az autód, elvesszük a lakásod
a családod meg majd magától szétmegy. nincs de!
ennyi fizetést nem érdemelsz. vagy ha mégis keresel annyit, akkor mi meg tudunk hozzá új adót kitalálni.
nincs de! élni akarsz, ilyen kapzsi vagy és nem változtató magadtó?
most megtanyíttyuk, nincs de, ne legyé kabzsi! "

 :-}

2010. Január 14. - 22:21:29
Válasz #1886
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem tudom mennyi a valóság tartalma, de tetszett!  @:-)


"Elég sűrűn járok Erdélybe, és ottani tapasztalataimat szeretném megosztani Veletek. A csíki területet járom rendszeresen, számos ottani barátom véleménye azonos ebben a kérdésben. A cigányok szisztémája nagyban azonos a magyarországival, viszont az ottani "kezelési módszerek" sokkal ésszerűbbek, és célravezetőbbek mint nálunk. Az eredményt ott is az összetartás hozta meg, - mármint a székelyek összetartása - és következetessége a parazitákkal szemben. Minap történt egy kis csíki faluban, hogy jártunkban-keltünkben többször is belebotlottunk a helyi önkormányzat teherautójába, mely a cigány portákon végighaladva, itt is ott is "letett" egy kupac tüzelőt. Kérdeztem helyi barátomat, hogy mi ez? Mire mosolyogva elmondta, hogy tudod...nálunk más a cigányok segélyezése mint nálatok. Itt pl. pénzt egyáltalán nem kapnak, csak ha családi szinten 180 nap munkaviszonyt fel tudnak mutatni. A 180 napot összehordhatják többen egy
háztartásból, de ez a minimum követelmény, hogy egyáltalán kaphassanak valamit. Így aztán amikor az idénymunkák elkezdődnek a földeken, a cigányok szépen elindulnak napszámba, mint a többi rendes, dolgos emberke, és a
cselekvőképességüket kiélik a földeken.
Ott nincs tele a kocsma, léhűtő, segílykéből játékgépező, késelő cigányokkal, hanem a kocsma a falusi kultúra, beszélgetős, társadalmi színhelye ma is, ahogy rendesen volt. A székelyek bölcsessége megmutatkozik abban is, hogy a cigányok életmódját nem csak tétlenül szemlélik, hanem annak sajátosságaiból le is vonják a helyes következtetést, és nem engednek teret a szélsőséges, deviáns, agresszív
megnyilvánulásoknak.
Például, ha a cigány elköti a székely ember biciklijét a templom elől, akkor a székely ember 3-4 vagy 5-10 - amennyi szükséges-komájával bemegy a cigány portájára. A minimum az, hogy elhozza a biciklijét, de ha szükséges, úgy elverik
a cigányokat, mint szódás a lovát. Halmazati büntetésként feljelenti, (5-10 tanúval alátámasztva) és elmegy a
"híre", hogy a cigány lopott a székely embertől, aminek következtében a székelyek olyan terrorba részesítik az érintett családját, hogy az eget is nagybőgőnek nézik.
Alap, hogy munkát senkitől se kap, ugrik a 180 nap, nulla segély. Ennyi. Lehet cihelődni.
Tetszik a polgármesterek hozzáállása is.
Mivel a falu pénzéről és adójáról van szó, nem engedik azt elherdálni. Az említett tüzelő szállítmány is a segélyezés része volt, de barátom szerint akár naponta is kaphatnak valamit a cigányok, de szigorúan csak "természetben". Egyik nap kenyér, másik nap cukor-liszt, harmadnap egy zsák pityóka, utána meg beváltható tej, tészta, vagy konzerv jegy. Pénz nuku. Pénz akkor van, ha dolgoznak.
Az önkormányzat is ellátja munkával a cigányokat, és azok szorgalmasan festik is az iskolát, takarítják az árkokat, gereblyéznek a templom kertben, amiért persze fizetést kapnak, és egy igazolást a kiskönyvbe, hogy aznap dolgoztak. A
pénzből kifizetik a villanyszámlájukat, mint más tisztességes ember.
Saját szememmel láttam. hogy a helyi cigányok lovakat tartanak, szekerekkel bér fuvaroznak, és használják a "kerti pottyantóst". Alapvetően másként néznek ki, mint az itteni züllött fajtársaik.
Nem mondom, hogy "tiszta udvar, rendes ház" de legalább nem ér derékig a sz@r a portájukon.
Amit még tapasztaltam, hogy a megfelelő bánásmód miatt, sokkal udvariasabbak, például tudnak köszönni, ha bemennek barátom boltjába, és lássatok csodát, nem mernek a boltban lopni!!! Az egész faluban 2-3 élelmiszerbolt van, a kapott
jegyeket ezekben lehet beváltani. Kivéve, ha tolvaj az illető.
Egyébként lehet sétálni a szomszéd faluba 5-8 kilométert, de ha ott is kitelik a becsület, akkor gáz van. Persze a boltosok is összetartanak."

Itt a cikk is, ami alatt találtam, azt is érdemes elolvasni:
http://baon.hu/tolna/kozelet/nem-birjak-sokaig-onbiraskodas-nelkul-a-ciganyok-tamadasait-280952

2010. Január 15. - 11:51:17
Válasz #1887
Nem elérhető

aleb


Azt hiszem,hogy teljesen eggyet értek veled God!!! :-/- ****:))))))

2010. Január 19. - 16:25:13
Válasz #1888
Nem elérhető

doncicco


Ez tökéletesen fedi a valóságot. Ott nincs ez a fene nagy tolerancia, rendesen nevén nevezik a dolgokat. Amikor az itthoni pl. enyingi storyról meséltem tágra nyílt szemekkel hallgattak, mert az ilyen bűnözői szint elérése csak álom az ottani cigányok számára.

Ja és megmentette az Isten a székelyeket az SzDSz "másságtisztelő" politikájától.

2010. Január 20. - 00:46:53
Válasz #1889
Nem elérhető

God Vazzeg