2024. Június 04. - 18:21:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403139 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Március 30. - 10:47:45
Válasz #2280
Nem elérhető

csesztike


"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Március 30. - 10:50:02
Válasz #2281
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Március 30. - 10:53:54
Válasz #2282
Nem elérhető

csesztike


Ez lemaradt!Nagyon egyediek! ;D

Melyik tetszik?  ;D

A kasmírpulcsi! ;) ;D

sárga,zöld,piros....tudod eggyel nem elégszem meg! ;D

Színt mondj, azzal előrébb vagyunk  8-)
sárga,zöld,piros....tudod eggyel nem elégszem meg! Grin
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Március 30. - 10:57:33
Válasz #2283
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez lemaradt!Nagyon egyediek! ;D

Melyik tetszik?  ;D

A kasmírpulcsi! ;) ;D

sárga,zöld,piros....tudod eggyel nem elégszem meg! ;D

Színt mondj, azzal előrébb vagyunk  8-)

Ahham, asszem vennem kell ilyen pulcsit.. Na jó mégse, mert úgyse venném fel  ;D Fejre voltam kíváncsi melyik tetszik..  :-/-(-:

2010. Március 30. - 11:00:17
Válasz #2284
Nem elérhető

csesztike


Ez lemaradt!Nagyon egyediek! ;D

Melyik tetszik?  ;D

A kasmírpulcsi! ;) ;D

sárga,zöld,piros....tudod eggyel nem elégszem meg! ;D

Színt mondj, azzal előrébb vagyunk  8-)

Ahham, asszem vennem kell ilyen pulcsit.. Na jó mégse, mert úgyse venném fel  ;D Fejre voltam kíváncsi melyik tetszik..  :-/-(-:

Egyik sem! ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Március 30. - 11:05:52
Válasz #2285
Nem elérhető

sasa


Nálunk a család eldöntötte, hogy kihagyjuk a szavazást. Egyik sem érdemli, hogy két lépést tegyek érte. Ha meg tennék, nincs rá garancia, hogy jól cselekedtem. Egy kis peca és söröcske nagyobb örömöt okoz nekünk. Tolvajok voltak, vannak és lesznek! &5*

2010. Március 30. - 11:06:09
Válasz #2286
Nem elérhető

God Vazzeg


Ez lemaradt!Nagyon egyediek! ;D

Melyik tetszik?  ;D

A kasmírpulcsi! ;) ;D

sárga,zöld,piros....tudod eggyel nem elégszem meg! ;D

Színt mondj, azzal előrébb vagyunk  8-)

Ahham, asszem vennem kell ilyen pulcsit.. Na jó mégse, mert úgyse venném fel  ;D Fejre voltam kíváncsi melyik tetszik..  :-/-(-:

Egyik sem! ;D

Megnyugodtam  :D

2010. Március 30. - 11:16:48
Válasz #2287
Nem elérhető

NosztalNiga


Csak abban a témában szeretnék egy kicsit írni, h ugye ez a csunya gonosz bűnöző adócsaló mentalitás most terjedt el, meg, hogy a rohadt kommunista ideologiát gyártó aknamunkások találták ki.engem személy szerint nem érdeke, ki kire fog szavazni, én szerencsémre vagy szerencsétlenségemre jobban belelátok ezekbe a dolgokba, mint a többség,szóval, hioggyetek Prodnak.De ha nem akartok, ne.Az írásom egy idézet lesz csupán, egy általam méltatlanul mellőzött könyvből.Móricz Zsigmond rokonok című regényéből.Szóval aki utcaproli akar lenni, annak hajrá, aki rájön a mögöttes gondolatra a sorok között, annak van remény, elnézést, ha valakit megsértettem, de aki ezen megsértődik, azon is csak mosolygok.Szóval az idézet:
"Ma, azt mondja, olyan világpolitikai áramlatok uralkodnak, hogy egy nemzetközi döntés úgy elsöpri a gazdasági erőket, vagy olyan vonalba állítja, hogy egy kis országnak a belső kormányzata valóban annyi sincs, mint a városok belkormányzatánaka fontossága az ország politikájában. Mindegy, hogy a képviselőház mit határoz és mit dönt, a nemzetközi szerződések határozzák meg az élet ütemét..."
Ezt az idézetet kéne értelmeznie jó pár embernek...Nagyon megfogtad a lényeget :) Respect  ****:))))))
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Március 30. - 11:17:18
Válasz #2288
Nem elérhető

csesztike


Nálunk a család eldöntötte, hogy kihagyjuk a szavazást. Egyik sem érdemli, hogy két lépést tegyek érte. Ha meg tennék, nincs rá garancia, hogy jól cselekedtem. Egy kis peca és söröcske nagyobb örömöt okoz nekünk. Tolvajok voltak, vannak és lesznek! &5*

Én elmegyek mert apu azt mondta h nem csak várni kell h mi lesz és azt mondani úgy sem az én szavazatom számít....
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Március 30. - 21:17:04
Válasz #2289
Nem elérhető

tomasz


Nálunk a család eldöntötte, hogy kihagyjuk a szavazást. Egyik sem érdemli, hogy két lépést tegyek érte. Ha meg tennék, nincs rá garancia, hogy jól cselekedtem. Egy kis peca és söröcske nagyobb örömöt okoz nekünk. Tolvajok voltak, vannak és lesznek! &5*

Én elmegyek mert apu azt mondta h nem csak várni kell h mi lesz és azt mondani úgy sem az én szavazatom számít....

Jól mondja apukád!
Nem megyünk el szavazni,utána meg sírunk,hogy milyen szar ez az ország meg ilyesmi....El kell menni,legalább ennyit meg kéne tenni.Szerintem.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Március 31. - 23:27:28
Válasz #2290
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 31. - 23:35:25
Válasz #2291
Nem elérhető

szv


http://www.youtube.com/watch?v=ZSuBrX5Xckk&feature=related

mondju ka humorba jobb lett volna  ****:))) ****:)))

 :-)- Ez a csávó olyan idegesitő,tényleg mehetne izraelbe  :-p

2010. Április 01. - 13:28:29
Válasz #2292

Tündi-Bündi

Vendég
http://barikad.hu/node/50237 úgy látszik a Parlamentbe is megérkezett a tavasz... <3!  ;D

2010. Április 01. - 13:47:00
Válasz #2293
Nem elérhető

Kicsibors


http://barikad.hu/node/50237 úgy látszik a Parlamentbe is megérkezett a tavasz... <3!  ;D

Nah, ez megint ilyen jól elkapott fotó lehet...  !+"%

2010. Április 01. - 20:05:10
Válasz #2294
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!