2024. Június 05. - 02:16:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403317 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2010. Április 06. - 12:28:23
Válasz #2310
Nem elérhető

Cressler


Efitnek abban igaza van abban, hogy az emberek nagyon kevés százaléka tudja, hogy miért és kire megy szavazni. Sajnos az emberek nagy részének fingja sincs az egészről. Mennek a vezérkos után, mert nincs saját véleményük és nincs bátorságuk önnálóan dönteni. Nem akarok durva példákat felhozni, de nézzünk vissza Napoleonra vagy akár Hitlerre. Tömegeket tudtak megmozgatni és ezzel nyertek, mert az emberek nem a saját fejük után mentek. Mire rájöttek a tévedésre már milliók vesztek oda. Vegyünk egy mai példát. A fiatalok abba a diszkóba mennek szórakozni ahol vam pár népszerü és huzó ember. Lehet, hogy szar az egész, de a vezérkos ott van és megvannak győződve arról, hogy ez nekik is nagyon jó. Ezzel kapcsolatban személyes tapasztalatom is van. Még a hetvenes évek végén volt egy jó kis csapatunk Székesfehérváron. Volt 1-2 szórakozóhely ahová mindig meghívtak minket és ingyen ehettünk és ihattunk. Minket megvettek, de a tömeg akit vonzottunk az iszonyatos fogyasztást produkált.
Életemben talán ha egyszer voltam szavazni, akkor is csak azért mert apukám rám parancsolt. Most lehet, hogy azért megyek el mégis szavazni, mert nem szeretném ha megismétlődne a történelem. Elmegyek, mert nem akarom a hiányommal erősiteni azt a pártot akivel én nem szimpatizálok. Olyanra fogok szavazni akiben sajnos csalódnom kellett, de ha egy harmadikra szavaznék, akkor az ellenszenves pártot erősíteném. Tudom, hogy egyik sem jobb a másiknál, de talán a két rossz közül a kisebbik rosszat támogatom. Vagy mégsem....?
Ez így van sajnos, az emberek túlnyomó többsége a csordaösztön szerint szavaz, a másik nagy százalék egy-egy párt programjából kiragadott rész-részek alapján igazolja döntését a program átfogó ismerete nélkül. Azzal nem is lenne baj, hogy jelenleg nincs olyan párt akinek a programjával nagyrészt azonosulni tudnék ha úgy működne az országgyűlés, hogy a kormány és az ellenzék tudna közösen jó döntéseket hozni pártérdektől függetlenül.
Számomra most a Jobbik az ami felé a mérleg nyelve billen de náluk is ott van a multik bűnbakká tétele ami pl igaz, de előbb kellene egy olyan magyar gazdasági háttér vagy olyan versenyelőny aminek segítségével egyenrangú félként lehet tárgyalni egy multi céggel mert hiába akarják adóztatni stb amikor egy kis beruházzással gond nélkül átviszi a termelését másik országba.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 06. - 23:22:13
Válasz #2311
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Április 06. - 23:58:05
Válasz #2312
Nem elérhető

csaba.r


http://kuruc.info/r/35/45834/

Ez egy olyan probléma szerintem amire már normális úton nem lehet megoldást találni.
Ha azt megcsinálják mint Monoron akkor mindenki rasszista, ha nem lessz semmi akkor meg jobban a fejünkre nőnek.(aki szerint ez nem így van az nézzen utánna mik voltak az előző években (Veszprém,Olaszliszka, és amiről a médiában nincs szó, mert az ugye "rasszizmus")).
Érdekes módon, Erdély eggyes településein fantasztikusan beválik a szociális kártya, csakhogy ott közmunkát kell végezni érte.
Akkor nállunk mért ne lehetne nem csak Cigányok csinálnak 8-10 gyereket a megélhetésért hanem Magyarok is.
Én a segéllyel nem értek eggyet, hogy az minek kapjon aki nem dolgozott még egy percet sem?
Németországban ez úgy van hogy zabálhatsz az asztalról, ha teszel rá te is vmit. Vagy akkor a Németek is Rasszisták, ott is meg tudták oldani hogy a sok török dolgozzon.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Április 07. - 00:00:08
Válasz #2313
Nem elérhető

Cressler


http://kuruc.info/r/35/45834/

Ez egy olyan probléma szerintem amire már normális úton nem lehet megoldást találni.
Ha azt megcsinálják mint Monoron akkor mindenki rasszista, ha nem lessz semmi akkor meg jobban a fejünkre nőnek.(aki szerint ez nem így van az nézzen utánna mik voltak az előző években (Veszprém,Olaszliszka, és amiről a médiában nincs szó, mert az ugye "rasszizmus")).
Érdekes módon, Erdély eggyes településein fantasztikusan beválik a szociális kártya, csakhogy ott közmunkát kell végezni érte.
Akkor nállunk mért ne lehetne nem csak Cigányok csinálnak 8-10 gyereket a megélhetésért hanem Magyarok is.
Én a segéllyel nem értek eggyet, hogy az minek kapjon aki nem dolgozott még egy percet sem?
Németországban ez úgy van hogy zabálhatsz az asztalról, ha teszel rá te is vmit. Vagy akkor a Németek is Rasszisták, ott is meg tudták oldani hogy a sok török dolgozzon.
Azért a németeknek kicsit könnyebb mert a törökök nagy része dolgozni ment oda.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 07. - 00:08:38
Válasz #2314
Nem elérhető

csaba.r


http://kuruc.info/r/35/45834/

Ez egy olyan probléma szerintem amire már normális úton nem lehet megoldást találni.
Ha azt megcsinálják mint Monoron akkor mindenki rasszista, ha nem lessz semmi akkor meg jobban a fejünkre nőnek.(aki szerint ez nem így van az nézzen utánna mik voltak az előző években (Veszprém,Olaszliszka, és amiről a médiában nincs szó, mert az ugye "rasszizmus")).
Érdekes módon, Erdély eggyes településein fantasztikusan beválik a szociális kártya, csakhogy ott közmunkát kell végezni érte.
Akkor nállunk mért ne lehetne nem csak Cigányok csinálnak 8-10 gyereket a megélhetésért hanem Magyarok is.
Én a segéllyel nem értek eggyet, hogy az minek kapjon aki nem dolgozott még egy percet sem?
Németországban ez úgy van hogy zabálhatsz az asztalról, ha teszel rá te is vmit. Vagy akkor a Németek is Rasszisták, ott is meg tudták oldani hogy a sok török dolgozzon.
Azért a németeknek kicsit könnyebb mert a törökök nagy része dolgozni ment oda.

Igen ebben igazad van, de az elején szinte kizárólag feketén dolgoztatták őket, ezáltal jött család is meg mindenki, sokkal zoralabb volt a munkaügyi probléma mint itt.A helyzet kb akkor kezdett normalizálódni mikor mi hazaköltöztünk.Most kb mi tartunk ott ilyen téren ahol ők 92 ben.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Április 07. - 07:53:26
Válasz #2315
Nem elérhető

csesztike


Azzal nem lehet választásokat nyerni h a programunk szinte csak arra épül h mit csinálunk a cigányokkal...más szituban lehet h lehetne...de sok embernek nem ez a legfőbb gondja ha nem pl. az h tudjon mit enni adni a gyerekének vagy legyen munkája vagy ne lakoltassák ki mert elvesztette a munkáját...
Mellesleg a jobbik tavaly is ígérte h ha be kerülnek az Európai parlamentbe akkor a mostani kormány menni fog! ;D
Látom ment! ;D
Mindegyik hazudik!Nem is erről van szó....de könyörgöm nézzetek már kicsit szét Európában!
Sehol nem támogatják az ilyen fajta pártokat és sajnos nekünk most még jó pár évig nagyon is kell az Uniós támogatás amit idáig is kaptunk de ezek a mocsok komcsik zsebre tettek mind!!!!!
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Április 07. - 08:16:14
Válasz #2316
Nem elérhető

God Vazzeg


Azzal nem lehet választásokat nyerni h a programunk szinte csak arra épül h mit csinálunk a cigányokkal...más szituban lehet h lehetne...de sok embernek nem ez a legfőbb gondja ha nem pl. az h tudjon mit enni adni a gyerekének vagy legyen munkája vagy ne lakoltassák ki mert elvesztette a munkáját...
Mellesleg a jobbik tavaly is ígérte h ha be kerülnek az Európai parlamentbe akkor a mostani kormány menni fog! ;D
Látom ment! ;D
Mindegyik hazudik!Nem is erről van szó....de könyörgöm nézzetek már kicsit szét Európában!
Sehol nem támogatják az ilyen fajta pártokat és sajnos nekünk most még jó pár évig nagyon is kell az Uniós támogatás amit idáig is kaptunk de ezek a mocsok komcsik zsebre tettek mind!!!!!

Jól elolvastad a jobbik programját, csak gratulálni tudok  Łł=

2010. Április 07. - 09:14:38
Válasz #2317
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Inkább nem írom ide, amit szeretnék,mert nincs értelme.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 07. - 09:49:51
Válasz #2318
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Inkább nem írom ide, amit szeretnék,mert nincs értelme.

 ;D

2010. Április 07. - 10:11:19
Válasz #2319
Nem elérhető

csesztike


Azzal nem lehet választásokat nyerni h a programunk szinte csak arra épül h mit csinálunk a cigányokkal...más szituban lehet h lehetne...de sok embernek nem ez a legfőbb gondja ha nem pl. az h tudjon mit enni adni a gyerekének vagy legyen munkája vagy ne lakoltassák ki mert elvesztette a munkáját...
Mellesleg a jobbik tavaly is ígérte h ha be kerülnek az Európai parlamentbe akkor a mostani kormány menni fog! ;D
Látom ment! ;D
Mindegyik hazudik!Nem is erről van szó....de könyörgöm nézzetek már kicsit szét Európában!
Sehol nem támogatják az ilyen fajta pártokat és sajnos nekünk most még jó pár évig nagyon is kell az Uniós támogatás amit idáig is kaptunk de ezek a mocsok komcsik zsebre tettek mind!!!!!

Jól elolvastad a jobbik programját, csak gratulálni tudok  Łł=

Nem olvastam el mert nem érdekel!!!!
És már korábban említettem h nem a médiából táplálkozom....
Mellesleg most volt nálunk jobbik gyűlés és sajnos túl közel volt az ablakom hozzá és hallottam...másról sem tudott beszélni csak arról h ki mit csinált és h a cigány bűnözés!
Nem is vitatkozom ezen tovább hisz tök felesleges hisz itt a jobbik úgy sem nyerhet!
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Április 07. - 10:39:18
Válasz #2320
Nem elérhető

God Vazzeg


Azzal nem lehet választásokat nyerni h a programunk szinte csak arra épül h mit csinálunk a cigányokkal...más szituban lehet h lehetne...de sok embernek nem ez a legfőbb gondja ha nem pl. az h tudjon mit enni adni a gyerekének vagy legyen munkája vagy ne lakoltassák ki mert elvesztette a munkáját...
Mellesleg a jobbik tavaly is ígérte h ha be kerülnek az Európai parlamentbe akkor a mostani kormány menni fog! ;D
Látom ment! ;D
Mindegyik hazudik!Nem is erről van szó....de könyörgöm nézzetek már kicsit szét Európában!
Sehol nem támogatják az ilyen fajta pártokat és sajnos nekünk most még jó pár évig nagyon is kell az Uniós támogatás amit idáig is kaptunk de ezek a mocsok komcsik zsebre tettek mind!!!!!

Jól elolvastad a jobbik programját, csak gratulálni tudok  Łł=

Nem olvastam el mert nem érdekel!!!!
És már korábban említettem h nem a médiából táplálkozom....
Mellesleg most volt nálunk jobbik gyűlés és sajnos túl közel volt az ablakom hozzá és hallottam...másról sem tudott beszélni csak arról h ki mit csinált és h a cigány bűnözés!
Nem is vitatkozom ezen tovább hisz tök felesleges hisz itt a jobbik úgy sem nyerhet!

Amit pirossal kijelöltem, arra a megoldás is benne van a jobbik programjában, azért írtam.. A média (internet) pedig arra azért jó, hogy az ilyen programot elolvassuk mielőtt nyilatkozunk. No offense  ;-oo-;

2010. Április 07. - 11:13:57
Válasz #2321
Nem elérhető

Cressler


Azzal nem lehet választásokat nyerni h a programunk szinte csak arra épül h mit csinálunk a cigányokkal...más szituban lehet h lehetne...de sok embernek nem ez a legfőbb gondja ha nem pl. az h tudjon mit enni adni a gyerekének vagy legyen munkája vagy ne lakoltassák ki mert elvesztette a munkáját...
Mellesleg a jobbik tavaly is ígérte h ha be kerülnek az Európai parlamentbe akkor a mostani kormány menni fog! ;D
Látom ment! ;D
Mindegyik hazudik!Nem is erről van szó....de könyörgöm nézzetek már kicsit szét Európában!
Sehol nem támogatják az ilyen fajta pártokat és sajnos nekünk most még jó pár évig nagyon is kell az Uniós támogatás amit idáig is kaptunk de ezek a mocsok komcsik zsebre tettek mind!!!!!

Jól elolvastad a jobbik programját, csak gratulálni tudok  Łł=

Nem olvastam el mert nem érdekel!!!!
És már korábban említettem h nem a médiából táplálkozom....
Mellesleg most volt nálunk jobbik gyűlés és sajnos túl közel volt az ablakom hozzá és hallottam...másról sem tudott beszélni csak arról h ki mit csinált és h a cigány bűnözés!
Nem is vitatkozom ezen tovább hisz tök felesleges hisz itt a jobbik úgy sem nyerhet!
Érdekes mert egy másik Jobbik gyűlésen ami az Én ablakomhoz volt közel a nagyjából 3 órából max 10 precig volt szó a cigányokról.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 07. - 11:33:22
Válasz #2322
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 07. - 11:33:36
Válasz #2323
Nem elérhető

George


Tök mindegy, hogy ki mit mond most. Ha odakerül, akkor úgyis csak a pénz beszél, meg az érdekek. Nyilván mindenki tisztában van vele, hogy az átlagot mi érdekli, min kellene változtatni, stb...de ezekre a büdös életbe nem fog sor kerülni :D Csak 4 évente megszellőztetnek valamit, ami jól hangzik.
Alapvető dolgokon kellene változtatni, mint pl. a Parlament létszáma és összetétele. Képviselőktől miért nem kérnek erkölcsi bizonyítványt? Lassan már minden munkahely megköveteli, nekik bezzeg nem kell semmi, sőt, a börtönből hoznak ki bűnözőket, adócsaló, sikkasztó trógerokat a mentelmi jogra hivatkozva. Amíg ilyen emberek döntenek az ország sorsáról, addig semmi nem fog megváltozni, bárki bármilyen hangosan is kiabál... :-}

2010. Április 07. - 13:59:59
Válasz #2324
Nem elérhető

csesztike


http://mitigernek.hu/ érdekes oldal...

Ez egy oldal az ezer közül! ;D Most nem fogok neked ide linkelgetni 5 másikat....mert mint mondtam nem érdekel a média...az arra jó h etesse a népet!
Amúgy meg valószínűleg nem ugyan az a képviselő beszél mindegyik helyen...gondolom kerületekre van bontva de csak gondolom! ;) :)
De mint mondtam kár vitázni mert úgy sem nyer a jobbik szóval nem is érdekel...kampányoljon amit akar....
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)