2024. Május 23. - 10:18:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402190 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Április 12. - 06:45:27
Válasz #2460
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
"Magyarország 2/3 jobbikos csak még nem tud róla" pfff....ok! ;D

Persze hogyne Gábor  !+"% Valahogy meg kell magyarázni a csúnya vereséget.


2010. Április 12. - 07:04:06
Válasz #2461
Nem elérhető

God Vazzeg


"Magyarország 2/3 jobbikos csak még nem tud róla" pfff....ok! ;D

Persze hogyne Gábor  !+"% Valahogy meg kell magyarázni a csúnya vereséget.

Ezt mondta már a választások előtt is.. De majd úgyis elválik, mit művelnek a parlamentben.

2010. Április 12. - 10:52:23
Válasz #2462
Nem elérhető

Cressler


Ez a választás nem a Jobbik hanem az MSZP csúnya veresége, mert azért feltörekvő pártként ez a %-nem rossz.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 12. - 11:09:29
Válasz #2463
Nem elérhető

Gabe


Az új SzDSz-en meg nem tudom mit csodálkoznak, a csapból is ezek a senkiháziak folytak a tv csatornákon.
Ha a Jobbikot is így nyomták volna, náluk is jön még plusz 5-6%.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 12. - 11:13:39
Válasz #2464
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Az új SzDSz-en meg nem tudom mit csodálkoznak, a csapból is ezek a senkiháziak folytak a tv csatornákon.
Ha a Jobbikot is így nyomták volna, náluk is jön még plusz 5-6%.

Ez így van, inkább a fidesz lejáratásával voltak elfoglalva. Bele is tört a bicska.
Jobb lett volna az mszp-vel foglalkozni és tőlük elhozni szavazókat.

2010. Április 12. - 11:14:52
Válasz #2465
Nem elérhető

Woodslave


ja csak azzal kicsit nehéz megnyerni a média jóindulatát, hogy beígéred megszünteted a tv2-t meg a rtlkulbot.  @-o
A médiát meg kell csinálni magadnak, nem csak várni hogy írjanak, beszééljenek rólad  8-}

2010. Április 12. - 11:17:02
Válasz #2466
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Ez a választás nem a Jobbik hanem az MSZP csúnya veresége, mert azért feltörekvő pártként ez a %-nem rossz.

Megvoltak győződve arról, hogy megnyerik(tudnám mire ez a magabiztosság) a választást.
Persze szép eredmény csak ez nekik is vér ciki a szocik után végezni, még ha nem kommunikálják.

2010. Április 12. - 11:20:55
Válasz #2467
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 12. - 11:22:33
Válasz #2468
Nem elérhető

Gabe


Senki sem hitt abban, hogy ők itt megnyerik a választásokat.
A közvélemény-kutatások bármennyire is pontatlanok, azért nagy százalékokban nem tévednek.
Tudták ők ezt a 15-20% körüli eredményt, valóban annyi volt a kérdéses, hogy megverik-e az MSzP-t vagy sem.
A TV2 meg az RTL Klub meg azelőtt sem nyomta őket, mielőtt ezt a kijelentést tették.
Az állami csatornák meg evidens miért nem.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 12. - 11:23:05
Válasz #2469
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
ja csak azzal kicsit nehéz megnyerni a média jóindulatát, hogy beígéred megszünteted a tv2-t meg a rtlkulbot.  @-o
A médiát meg kell csinálni magadnak, nem csak várni hogy írjanak, beszééljenek rólad  8-}

Lássuk be a kuruc-cal nem lehet választást nyerni  ;D

2010. Április 12. - 11:26:18
Válasz #2470
Nem elérhető

Cressler


Ez a választás nem a Jobbik hanem az MSZP csúnya veresége, mert azért feltörekvő pártként ez a %-nem rossz.

Megvoltak győződve arról, hogy megnyerik(tudnám mire ez a magabiztosság) a választást.
Persze szép eredmény csak ez nekik is vér ciki a szocik után végezni, még ha nem kommunikálják.

Kifelé nyilván azt kommunikálták, hogy győzni fognak/akarnak tudjuk, hogy főként politikai marketinghúzás, de azért volt reális célkitűzésük is csak nyílván nem azt fogják mondani , hogy célunk  a 24,6434%  (én úgy tudom, hogy pl itt a Nógrádban 25-27% volt kitűzve).
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 12. - 11:26:40
Válasz #2471
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Senki sem hitt abban, hogy ők itt megnyerik a választásokat.
A közvélemény-kutatások bármennyire is pontatlanok, azért nagy százalékokban nem tévednek.
Tudták ők ezt a 15-20% körüli eredményt, valóban annyi volt a kérdéses, hogy megverik-e az MSzP-t vagy sem.
A TV2 meg az RTL Klub meg azelőtt sem nyomta őket, mielőtt ezt a kijelentést tették.
Az állami csatornák meg evidens miért nem.


http://www.origo.hu/itthon/20100315-vona-gabor-marcius-15i-beszede.html

"Belevágok a közepébe, és kijelentem: a Jobbik nem a harmadik, nem a második helyre készül a választáson. Az ország jelenlegi helyzetében csak a győzelem lehet a cél, győzni akarunk és győzni fogunk" - mondta Vona Gábor március 15-i beszédében Budapesten. A Jobbik elnöke és miniszterelnök-jelöltje a párt győzelme esetére azt ígérte, rendbe fogják tenni Magyarországot, "van aki munkát, van aki segítséget kap majd, és lesz olyan is, aki cellát".

2010. Április 12. - 11:29:21
Válasz #2472
Nem elérhető

Gabe


Tudom, hogy felhőtlen az örömöd, de te is tudod, hogy ez miről szól!
Viktor is mondott ilyet 2002-ben, meg 2006-ban, mégsem győztek.
Egy boxmeccs előtt is azt mondja mindkét fél, hogy kiütöm a másikat, holott csak az egyikük nyer.
De ha nem azt mondod, hogy győzni fogsz, máris esélytelennek tartanak!

Mellesleg ez a baj, hogy a Fidesz is a Jobbikkal van elfoglalva, helyette bizonyítani kellene, hogy nekik nincs közük a szocik korrupciós ügyeikhez, és elkezdenék az elmúlt 8 évért az elszámoltatást. Ellenkező esetben büdös lesz a dolog.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 12. - 11:38:08
Válasz #2473
Nem elérhető

csesztike


Tudom, hogy felhőtlen az örömöd, de te is tudod, hogy ez miről szól!
Viktor is mondott ilyet 2002-ben, meg 2006-ban, mégsem győztek.
Egy boxmeccs előtt is azt mondja mindkét fél, hogy kiütöm a másikat, holott csak az egyikük nyer.
De ha nem azt mondod, hogy győzni fogsz, máris esélytelennek tartanak!

Mellesleg ez a baj, hogy a Fidesz is a Jobbikkal van elfoglalva, helyette bizonyítani kellene, hogy nekik nincs közük a szocik korrupciós ügyeikhez, és elkezdenék az elmúlt 8 évért az elszámoltatást. Ellenkező esetben büdös lesz a dolog.

Azért a Fidesznek kicsit több esélye volt a nyerésre 2002 és 2006-ban is....akkor nem ekkora százalék különbség volt az első és második közt!
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Április 12. - 11:40:56
Válasz #2474
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Tudom, hogy felhőtlen az örömöd, de te is tudod, hogy ez miről szól!
Viktor is mondott ilyet 2002-ben, meg 2006-ban, mégsem győztek.
Egy boxmeccs előtt is azt mondja mindkét fél, hogy kiütöm a másikat, holott csak az egyikük nyer.
De ha nem azt mondod, hogy győzni fogsz, máris esélytelennek tartanak!

Mellesleg ez a baj, hogy a Fidesz is a Jobbikkal van elfoglalva, helyette bizonyítani kellene, hogy nekik nincs közük a szocik korrupciós ügyeikhez, és elkezdenék az elmúlt 8 évért az elszámoltatást. Ellenkező esetben büdös lesz a dolog.

Igen egy kicsit felhőtlen az örömöm hisz ezért dolgoztam 8 évig. Persze lesznek akiknek rossz lesz...Én nem felejtek.  ;D
http://www.youtube.com/watch?v=wdBRPVi7uJQ

Fidesznek és a Jobbiknak is köze van a szocikhoz, ezt te is tudod.  ;)