2024. Június 04. - 17:49:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403134 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Április 13. - 01:51:16
Válasz #2490
Nem elérhető

Cressler


Ma hallottam 1 véres szájú kommunistátol,h a Jobbikra leginkább a fiatal, munkahellyel nem rendelkezők szavaztak. Mondom jah, csak tedd hozzá,h Ők egyetemre járnak még  ;D 


Amugy szerintem itt bukott el a Jobbik,h ennyire "alul" szerepelt. Ha a fidesznek meglesz a 2/3-os többsége akkor szépen maga alá rendeli a Jobbikot azzal,h szét szivatja a beadott törvényeivel. Gondoljunk csak arra,h minden 1es gárda ellen irányult törvényt megszavaznak. Ha véletlen nem lenne meg, akkor meg a szocikkal összefogva tartják majd karanténba.

Az lett volna a Jobbik 1etlen esélye,h nagyon szorosan a fidesz mögött végez, vagy megelőzi.

Így sajnos már rá van kényszerülve arra,h csicskuljon, különben úgy szopatják meg őket ahogy akarják!
http://www.origo.hu/itthon/valasztas2010/felmeresek/20100412-kik-szavaztak-a-partokra-median-felmeres.html   ;)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 13. - 07:13:14
Válasz #2491
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


Amugy szerintem itt bukott el a Jobbik,h ennyire "alul" szerepelt. Ha a fidesznek meglesz a 2/3-os többsége akkor szépen maga alá rendeli a Jobbikot azzal,h szét szivatja a beadott törvényeivel. Gondoljunk csak arra,h minden 1es gárda ellen irányult törvényt megszavaznak. Ha véletlen nem lenne meg, akkor meg a szocikkal összefogva tartják majd karanténba.

Az lett volna a Jobbik 1etlen esélye,h nagyon szorosan a fidesz mögött végez, vagy megelőzi.

Így sajnos már rá van kényszerülve arra,h csicskuljon, különben úgy szopatják meg őket ahogy akarják!

Azéé ez nem ennyire eccerű.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Április 13. - 07:14:59
Válasz #2492
Nem elérhető

God Vazzeg




Amugy szerintem itt bukott el a Jobbik,h ennyire "alul" szerepelt. Ha a fidesznek meglesz a 2/3-os többsége akkor szépen maga alá rendeli a Jobbikot azzal,h szét szivatja a beadott törvényeivel. Gondoljunk csak arra,h minden 1es gárda ellen irányult törvényt megszavaznak. Ha véletlen nem lenne meg, akkor meg a szocikkal összefogva tartják majd karanténba.

Az lett volna a Jobbik 1etlen esélye,h nagyon szorosan a fidesz mögött végez, vagy megelőzi.

Így sajnos már rá van kényszerülve arra,h csicskuljon, különben úgy szopatják meg őket ahogy akarják!

Azéé ez nem ennyire eccerű.

Nem ám! A jobbik sokat profitálhat ebből az alárendelt szerepből, meglátjuk mennyire tudja kihasználni. Ha jól sakkoznak, meg tudnak erősödni minden következmény nélkül..  8)

2010. Április 13. - 07:58:54
Válasz #2493
Nem elérhető

tomasz


Szerintem sem kell félteni a Jobbikot.Meg az nem úgy működik,hogy az lesz amit a Fidesz mond,mert abból diktatúra lenne.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2010. Április 13. - 11:27:08
Válasz #2494
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2010. Április 13. - 11:41:35
Válasz #2495
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Április 13. - 11:43:49
Válasz #2496
Nem elérhető

George



2010. Április 13. - 11:46:45
Válasz #2497
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Morvai Krisztina is elmegy a jó kommunista k.rva anyába az egész bagázsával együtt.
Hír tv-nek elég sokat köszönhet az ország és ez az elmebeteg Morvai
http://www.youtube.com/watch?v=2Zu8K9bKMxg


2010. Április 13. - 11:47:45
Válasz #2498
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2010. Április 13. - 11:52:11
Válasz #2499
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
A gárda egyszer sem lépet fel keményen amikor kellet volna, csak masíroznak mint valami idióták.
http://www.youtube.com/watch?v=BMtUd4ozw2g&feature=related

2010. Április 13. - 11:52:46
Válasz #2500
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2010. Április 13. - 11:56:24
Válasz #2501
Nem elérhető

csesztike


Morvai Krisztina is elmegy a jó kommunista k.rva anyába az egész bagázsával együtt.
Hír tv-nek elég sokat köszönhet az ország és ez az elmebeteg Morvai
http://www.youtube.com/watch?v=2Zu8K9bKMxg



Nem tudom mit képzel magáról ez a Morvai...elfelejtette kiknek köszönheti hova jutott...
Inkább arról regélne miket tett meg azért h most az legyen aki!
Na de ez a Jobbik máshoz nem is értenek csak támadni....
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Április 13. - 11:56:47
Válasz #2502
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Szerintem sem kell félteni a Jobbikot.Meg az nem úgy működik,hogy az lesz amit a Fidesz mond,mert abból diktatúra lenne.

2/3 úgy működik, készülhetsz a diktatúrára.  ****:)))  

2010. Április 13. - 11:59:04
Válasz #2503
Nem elérhető

csesztike


Szerintem sem kell félteni a Jobbikot.Meg az nem úgy működik,hogy az lesz amit a Fidesz mond,mert abból diktatúra lenne.

2/3 úgy működik, készülhetsz a diktatúrára.  ****:)))  

Na igen!Egyszerű matek az egész! :D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Április 13. - 12:21:48
Válasz #2504
Nem elérhető

God Vazzeg