2024. Június 04. - 20:51:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403220 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Április 17. - 13:17:02
Válasz #2550
Nem elérhető

Alex46


http://hvg.hu/gazdasag/20100416_portfolio_lapszemle_Nemetorszag_kilepese_?s=hk

hmm  ::)

Mennyire érdekli őket a nemzetközi megítélés. ;) Mondjuk a német politikát német emberek alakítják, itt régóta más a helyzet.

Ezt mondom én is, hogy a nemzeti érdeket előrébb kell sorolni mint az eu érdekeit, mert akkor elsüllyed az ország.. Meg lehet nézni minket is  ::)


Az eu halott dolog, nekünk a ruszkik és a távolkelet felé kellene nyitni, és ami a legfontosabb az imf-et le kell sz@rni.

Az IMF-et nem tudjuk leszarni, mert ha leszarjuk, többet nem kapunk segítséget sehonnan se.. Mondjuk ezért is kellene önellátásra és exportra berendezkedni, mert jelenleg importálunk mindent, amit nem kellene azt is. Ezen kellene változtatni  ::)

,de nem is szorulnánk rá, ez olyan mint amikor "Don Corleone" segít rajtad, megvéd önnmagától ha fizetsz nem tesz lófejet az ágyadba. Ami adóságtörlesztésre megy az itt maradna és nem szorulnánk segítségre.

2010. Április 17. - 13:21:27
Válasz #2551
Nem elérhető

God Vazzeg


http://hvg.hu/gazdasag/20100416_portfolio_lapszemle_Nemetorszag_kilepese_?s=hk

hmm  ::)

Mennyire érdekli őket a nemzetközi megítélés. ;) Mondjuk a német politikát német emberek alakítják, itt régóta más a helyzet.

Ezt mondom én is, hogy a nemzeti érdeket előrébb kell sorolni mint az eu érdekeit, mert akkor elsüllyed az ország.. Meg lehet nézni minket is  ::)


Az eu halott dolog, nekünk a ruszkik és a távolkelet felé kellene nyitni, és ami a legfontosabb az imf-et le kell sz@rni.

Az IMF-et nem tudjuk leszarni, mert ha leszarjuk, többet nem kapunk segítséget sehonnan se.. Mondjuk ezért is kellene önellátásra és exportra berendezkedni, mert jelenleg importálunk mindent, amit nem kellene azt is. Ezen kellene változtatni  ::)

,de nem is szorulnánk rá, ez olyan mint amikor "Don Corleone" segít rajtad, megvéd önnmagától ha fizetsz nem tesz lófejet az ágyadba. Ami adóságtörlesztésre megy az itt maradna és nem szorulnánk segítségre.

Értem én, és nagyon szép idealizált világ lenne, de jelen állás szerint nem így működnek a dolgok.. És amíg a kapitalizmus lesz mint működő modell, addig nem is fog ez változni, mert érdekek működnek mögöttük..

2010. Április 21. - 14:45:29
Válasz #2552
Nem elérhető

God Vazzeg



2010. Április 21. - 17:40:33
Válasz #2553
Nem elérhető

Tóth Attila


Ezt boritékolni lehetett!
Véleményem szerint ezt az egész válságot az IMF gerjesztette!Simán csak nem ment a bolt!Érdekes módon több ország is gyarapodott meg változtatott és sikerült nekik pluszba zárni!Én így látom.
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Április 21. - 18:30:27
Válasz #2554
Nem elérhető

Gabe


És most meg is jöttek a szimpatizánsok, nagymami és az unokája lehettek, háth nagymami is szöszi volt, de az unokát jobban összerakták!  :-)(-: ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 21. - 18:30:48
Válasz #2555
Nem elérhető

atleeta


Mindig is így volt és így is lesz, hogy a nagyok mindenen nyernek, a kicsik meg csak szívnak mint a torkosborz...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA


2010. Április 25. - 20:52:56
Válasz #2557
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
    

Megvan a Fidesz-kétharmad    @:-)

2010. Április 25. - 20:53:17
Válasz #2558
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Szeged besárgult már?  ;D

2010. Április 25. - 20:55:38
Válasz #2559
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szeged besárgult már?  ;D

Nemtom.  ;D Ma showtánc bajnokságon voltam. Ott volt egy banda aki sárga labdával táncolt. Én ezt burkolt reklámnak vettem.  ;D

2010. Április 25. - 20:57:05
Válasz #2560
Nem elérhető

Szabi


Meglett a 2/3  a Fidesznek!!!
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2010. Április 25. - 21:01:49
Válasz #2561
Nem elérhető

Gabe


   

Megvan a Fidesz-kétharmad   @:-)
Ezt már 1éve megbeszéltük! Reméljük élnek és nem visszaélnek a bizalommal!  /:-)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Április 25. - 21:02:55
Válasz #2562
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
   

Megvan a Fidesz-kétharmad   @:-)
Ezt már 1éve megbeszéltük! Reméljük élnek és nem visszaélnek a bizalommal!  /:-)

Az igaz  ;)

2010. Április 25. - 22:17:16
Válasz #2563
Nem elérhető

Maszat


 annyira szánalmas ez a politika...

ma néztem Orbán beszédét, azt az önelégült fejet ahogy beszélt, szerinterm a gatyájába élvezett 1más után vagy 10x.

A sok bírka meg ott ria-riázik a sok önelégült korrupt faszfejnek. (mind1 melyik párt)

Nem tom,h vagytok vele, de a hányinger elkap a témától és a politikusoktol.

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Április 25. - 22:20:45
Válasz #2564
Nem elérhető

zotja


annyira szánalmas ez a politika...

ma néztem Orbán beszédét, azt az önelégült fejet ahogy beszélt, szerinterm a gatyájába élvezett 1más után vagy 10x.

A sok bírka meg ott ria-riázik a sok önelégült korrupt faszfejnek. (mind1 melyik párt)

Nem tom,h vagytok vele, de a hányinger elkap a témától és a politikusoktol.



Na de Maszat :D Ez világszenzációóóóó :D nem volt még ilyen :D:D