2024. Június 04. - 18:49:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403153 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2009. Február 04. - 08:48:44
Válasz #135
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Magyarország elsőszámú ellensége Orbán Viktor. Ha lenne legalább egy szikrányi segitség kétség benne és nem csak ellenségeskedne, már előrébb lennénk. Tisztában vagyok vele, hogy Gyurcsány alkalmatlan a feladatra, de nem is Orbán a megoldás.

Ebben egyetértünk. A második mondattól kezdve... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 04. - 08:55:40
Válasz #136
Nem elérhető

madinorbi


Magyarország elsőszámú ellensége Orbán Viktor. Ha lenne legalább egy szikrányi segitség kétség benne és nem csak ellenségeskedne, már előrébb lennénk. Tisztában vagyok vele, hogy Gyurcsány alkalmatlan a feladatra, de nem is Orbán a megoldás.

Ebben egyetértünk.
Azért egy 9-10%-os gazdasági növekedéssel kiegyeznék amit az a nagyon szemét Orbán csinált  :D,  nagyon híradó ízű ez a kijelentés  ****:)))
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 04. - 08:58:41
Válasz #137
Nem elérhető

sasa


Édesapám 25 évig volt egy nagy épitőipari cég szakszervezeti titkára, ami azt jelenti, hogy a harmadik ember volt a cégnél. Ügyelt arra, hogy a vállalat összes dolgozója egyformán részesüljön a támogatásokból és mindenki egyformán használhassa ki az ingyenes nyaralásokat a balatonparti vállalati üdülőkben.
Hozzáteszem, hogy a mi családunk a 25 év alatt egyszer sem kapott beutalót, mert apukám nem akarta, hogy azt higgyék róla, hogy kivételezik a saját családjával. Sosem volt vállalati autója, sőt még ingyen bérlete sem. Sajnos pont egy éve halt meg és havi 80.000 ft volt a nyugdíja pedig egész életében önzetlenül dolgozott. Rámhagyta a tanácsi lakás törlesztő részleteinek a terheit, mert neki még akkor sem volt annyi pénze, hogy kifizesse. Ezeknek a mai élbunkoknak példát kéne venni az ilyen emberekről, mint édesapám volt, és nem komunistázni őket, mert ez már lejárt lemez. Ezek ezerszer rosszabbak azoknál!!!!!!!! :-p

2009. Február 04. - 09:06:09
Válasz #138
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Magyarország elsőszámú ellensége Orbán Viktor. Ha lenne legalább egy szikrányi segitség kétség benne és nem csak ellenségeskedne, már előrébb lennénk. Tisztában vagyok vele, hogy Gyurcsány alkalmatlan a feladatra, de nem is Orbán a megoldás.

Ebben egyetértünk.
Azért egy 9-10%-os gazdasági növekedéssel kiegyeznék amit az a nagyon szemét Orbán csinált  :D,  nagyon híradó ízű ez a kijelentés  ****:)))

Hát, igen az első mondat Sasától eléggé bulvárnak hangzik, hogy "Magyarország elsőszámú közellensége Orbán...".

Magyarország elsőszámú közellenségei:  a demagógia és a butaság, világméretű pénzügyi spekulánsok, eszement magyar közgazdászok, politikában lézengő diplomás semmittevők, a magyar kis és középvállalkozoi rétegre az előző 15 évben fék nélkül multikat szabaditó zsenik, a magyar állami ingatlan és egyéb vagyont és forrásokat kommunista privát emberek kezére játszó csalók a politikában az előző 20 évben, uzsorás bankrendszer, és a semmittevést, nem-termelést támogató állami hozzáállás, vállakozó gyilkos állam és adórendszer...stb...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 04. - 09:06:58
Válasz #139
Nem elérhető

FirstLady


Édesapám 25 évig volt egy nagy épitőipari cég szakszervezeti titkára, ami azt jelenti, hogy a harmadik ember volt a cégnél. Ügyelt arra, hogy a vállalat összes dolgozója egyformán részesüljön a támogatásokból és mindenki egyformán használhassa ki az ingyenes nyaralásokat a balatonparti vállalati üdülőkben.
Hozzáteszem, hogy a mi családunk a 25 év alatt egyszer sem kapott beutalót, mert apukám nem akarta, hogy azt higgyék róla, hogy kivételezik a saját családjával. Sosem volt vállalati autója, sőt még ingyen bérlete sem. Sajnos pont egy éve halt meg és havi 80.000 ft volt a nyugdíja pedig egész életében önzetlenül dolgozott. Rámhagyta a tanácsi lakás törlesztő részleteinek a terheit, mert neki még akkor sem volt annyi pénze, hogy kifizesse. Ezeknek a mai élbunkoknak példát kéne venni az ilyen emberekről, mint édesapám volt, és nem komunistázni őket, mert ez már lejárt lemez. Ezek ezerszer rosszabbak azoknál!!!!!!!! :-p
Anyukám 51 éve dolgozik UGYANABBAN a kórházban, ahol gumikesztyű hiányból kifolyólag hepatitis C-t kapott (hála istennek, nem tudni hogyan, de meggyógyult) plusz volt egy infarktusa is, és a fizetése a rokkantnyugdíjjal együtt nem éri el a kezdő diplomás minimálbért (pedig ő is diplomás!)... az 50 éve ott dolgozó titulussal járt neki egyszeri 3000 forint tavaly... Hogy hány életet mentett meg azalatt a 45 év alatt, amíg aneszteziológus volt és ügyelt is a balesetin? kiszámolni sem lehet, de nem lepődnék meg ezres nagyságrenden sem... 5 éve már "csak" főnővér a gyerekszemészeten, mert hatvaniksz évesen nem tud már ügyelni...
Szóval éljen...  ˝=/
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 04. - 09:11:39
Válasz #140
Nem elérhető

FirstLady


Ezeknek a mai élbunkoknak példát kéne venni az ilyen emberekről, mint édesapám volt, és nem komunistázni őket, mert ez már lejárt lemez. Ezek ezerszer rosszabbak azoknál!!!!!!!! :-p
Jah, azok kommunistáznak egyébként, akik abban az időben jártak egyetemre, de hogyan is lehetett politika tudományt tanulni abban az időben? ????... 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 04. - 09:13:52
Válasz #141
Nem elérhető

madinorbi


Magyarország elsőszámú ellensége Orbán Viktor. Ha lenne legalább egy szikrányi segitség kétség benne és nem csak ellenségeskedne, már előrébb lennénk. Tisztában vagyok vele, hogy Gyurcsány alkalmatlan a feladatra, de nem is Orbán a megoldás.

Ebben egyetértünk.
Azért egy 9-10%-os gazdasági növekedéssel kiegyeznék amit az a nagyon szemét Orbán csinált  :D,  nagyon híradó ízű ez a kijelentés  ****:)))

Hát, igen az első mondat Sasától eléggé bulvárnak hangzik, hogy "Magyarország elsőszámú közellensége Orbán...".

Magyarország elsőszámú közellenségei:  a demagógia és a butaság, világméretű pénzügyi spekulánsok, eszement magyar közgazdászok, politikában lézengő diplomás semmittevők, a magyar kis és középvállalkozoi rétegre az előző 15 évben fék nélkül multikat szabaditó zsenik, a magyar állami ingatlan és egyéb vagyont és forrásokat kommunista privát emberek kezére játszó csalók a politikában az előző 20 évben, uzsorás bankrendszer, és a semmittevést, nem-termelést támogató állami hozzáállás, vállakozó gyilkos állam és adórendszer...stb...
Na ezzel közösséget tudok vállalni  ;-oo-; Rövidre fogva ez így igaz!
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 04. - 09:14:44
Válasz #142
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Számomra Magyarország elsőszámú közellensége Gyurcsány és csatlósai.
Nekem csak rosszat tettek...

2009. Február 04. - 09:15:28
Válasz #143
Nem elérhető

madinorbi


Számomra Magyarország elsőszámú közellensége Gyurcsány és csatlósai.
Nekem csak rosszat tettek...
Csatlakozom, ha egy jó dolgot is kaptam volna elmondanám.
(itt azért megemlíteném, a polgári kormány idején, a diplomás minimálbérem 30ról 110re nőtt, mindenki bére szintúgy duplázódott, édesapám saját vállalkozása akkor még működött, már rég tönkrement, 2006os dátummal volt kitűzve az euró, etc etc
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 04. - 09:29:29
Válasz #144
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
A 60-as, 70-es évek rendszeréhez még egy adalék, amiről az emberek akkoriban nem sokat tudtak, hogy miből volt fenntartva a hihetetlen jó kis rendszer:

"...Az ország konszolidálásához külföldi kölcsönöket is igénybe vettek, ami az 1973-as olajválság után Magyarország teljes eladósodásához vezetett...."
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 04. - 09:32:35
Válasz #145
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Számomra Magyarország elsőszámú közellensége Gyurcsány és csatlósai.
Nekem csak rosszat tettek...

Ez ugyanannyira bulváros, mint az Orbán végű mondat...

A csatlósokat és a több tizezres politikai holdudvart kellene megnevezni már egyszer név szerint, de azok eléggé el vannak bujva Gyurcsány és Orbán papa mögé, hogy egyáltalán elkaphassák őket egyszer is...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. Február 04. - 09:37:26
Válasz #146
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Számomra Magyarország elsőszámú közellensége Gyurcsány és csatlósai.
Nekem csak rosszat tettek...

Ez ugyanannyira bulváros, mint az Orbán végű mondat...

A csatlósokat és a több tizezres politikai holdudvart kellene megnevezni már egyszer név szerint, de azok eléggé el vannak bujva Gyurcsány és Orbán papa mögé, hogy egyáltalán elkaphassák őket egyszer is...

Soha nem fogják elkapni...  ;D

2009. Február 04. - 09:42:39
Válasz #147
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Lemegyek az újságoshoz megveszek tíz újságot és legalább 6 politikai bulvár magazin  ;D

2009. Február 04. - 10:14:54
Válasz #148
Nem elérhető

FirstLady


A 60-as, 70-es évek rendszeréhez még egy adalék, amiről az emberek akkoriban nem sokat tudtak, hogy miből volt fenntartva a hihetetlen jó kis rendszer:

"...Az ország konszolidálásához külföldi kölcsönöket is igénybe vettek, ami az 1973-as olajválság után Magyarország teljes eladósodásához vezetett...."
Akkor mégsem tanítottak nekem olyan rosszakat az iskolában  8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 04. - 10:17:23
Válasz #149
Nem elérhető

God Vazzeg


Teljesen egyet értek Sasával, jelenleg a legnagyobb gond hogy akármit akar csinálni a kormány, legnagyobb kerékkötője az ellenzék. Így nem lehet kormányozni. Az ellenzék feladata nem az kellene hogy legyen, hogy MINDENNEK ellent mond, hanem hogy a kormányt a megfelelő mederben tartsa, ne lehessen neki "kilengeni". Lehet Gyurcsányt szidni, lehet Orbánt is, ha megnézitek, a fröcsögésen kívül semmit se tesznek. Gyorcsány tologatja a számokat, és húzza az időt, Orbán meg szajkózza az adócsökkentést, és a nagy "népjóléti" propagandát, de fingja sincs, hogy ha hasonló helyzetben lenne, mit tenne. Látszik nincs rajta felelősség. Felelősség a fideszen akkor volt, mikor '98-'02 közt tapsoltak mindenre pénzt, Széchenyi terv, etc.. az államkassza meg kiürült. Utána átadták az országot, a nullával, úgyhogy lehet köpködni, de egyik se jobb mint a másik, csak sokan egy oldalról hajlamosak megtekinteni az okokat  :-}