2024. Május 23. - 12:06:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 402238 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Február 24. - 12:45:45
Válasz #480
Nem elérhető

madinorbi


http://www.stop.hu/articles/article.php?id=457347

erről sem beszél kúrcsány fletó, bezzeg a horpadt tyúkmellét tudta verni a gibbonkarjával, hogy mekkorakirályokvagyunkmá'  ˝=/
Felnégyelni és 4 városba kitűzni fejit valami multi homlokzatára
 :-}
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 24. - 12:46:33
Válasz #481
Nem elérhető

Gabe


http://www.stop.hu/articles/article.php?id=457347

erről sem beszél kúrcsány fletó, bezzeg a horpadt tyúkmellét tudta verni a gibbonkarjával, hogy mekkorakirályokvagyunkmá'  ˝=/
Felnégyelni és 4 városba kitűzni fejit valami multi homlokzatára
 :-}
****:)))
olyan de ja vu érzésem van ettől!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 24. - 13:53:13
Válasz #482
Nem elérhető

Gabe


Az eddigi információk szerint a diszkóban öt támadó, R. Sándor, N. Győző, Sz. Iván, B. Csaba és P. Gábor esett neki a sportolóknak. A tanúvallomások szerint a román nemzetiségű Marian Cozmát R. Sándor szúrta szíven. A már földön fekvő férfi segítségére siető Zsarko Sesum súlyos szem és arcsérüléseket szenvedett, Ivan Pesic, a kapus pedig veseszúrást kapott. A kiszivárgott információk szerint a támadók egy 20 fős csapat tagjai voltak, s volt köztük rendőr is.

– Úgy tudom, hogy a kihallgatott személyek között vannak a rendőrség állományába tartozó tanúk is. Így a bárban dolgozó személyek között is – mondta el a Blikknek Bencze József, hozzátéve: azonnal vizsgálatot rendelt el, hogy tisztázódjék, a gyilkosság helyszínén tartózkodó rendőrök a szabályok szerint jártak-e el, vagy pedig megsértették azokat.  !+"%

Arra a kérdésre, hogy nem kellett volna-e szolgálatba helyezniük magukat a zsaruknak, amikor a verekedés elkezdődött, nem kaptunk választ. Ennek tisztázása is a most indult belső vizsgálat feladata lesz.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 24. - 13:58:23
Válasz #483
Nem elérhető

Gabe


http://www.blikk.hu/aktualis/pang-a-patriota-lokal-136445.html ez is érdekes az egyik tanú elmondása szerint, pedig szegény bodzatermesztők csak szórakozni akartak
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 24. - 14:02:04
Válasz #484
Nem elérhető

madinorbi


Semmi hasznot nem hajt az államnak a tetvese, de még kárt is okoz, tönkre téve a kocsma forgalmát ...
+ gyilkol + minden egyéb
Halálbüntetés !!!
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Február 24. - 14:03:31
Válasz #485
Nem elérhető

Gabe


Hihetetlen, az ember agyát sokadszorra is felkúrja!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 24. - 14:06:44
Válasz #486
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 24. - 14:13:05
Válasz #487
Nem elérhető

Gabe


Ibolyka végleg lebukott, mint a maszop jobboldali kihelyezett díszribanca:

http://index.hu/belfold/2009/02/24/az_europai_bokros_lajossal_kacerkodik_david_ibolya/
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 24. - 14:22:25
Válasz #488
Nem elérhető

Cressler


sőt remélem a selejt rendőri állomány és a minden nap háborúzó hadsereg nyugdíjkorhatárát is ugyanarra emelik, ami az átlagemberé.
Mert ezek a nyomorultak nemhogy nagyobb, hanem kisebb stressznek, megerőltetésnek vannak kitéve, mint egy átlagember, mégis nyalják a picsájukat, meg 40 évesen nyugdíjba mehet, úgy, hogy már a szakközépiskola is beleszámít a ledolgozott idejébe, és akkor még nem beszéltem a nyugdíj összegéről. szánalmas.hu
Másrészt, egy csurka sosem lehet hiteles szélsőjobbos így 70 fölött, aki élete nagy részét a kommunizmisban élte, és '56-ban nem végezték ki!  8-)
Előtted is fennt áll a lehetőség, hogy olyan munkahelyet válassz ahol korengedményes nyugdíj van. Azért sok bv-sel rendőrrel nem cserélnék, habár van akivel igen.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Február 24. - 14:32:45
Válasz #489
Nem elérhető

Gabe


Nekem a rendőr, meg a katona az nem szakma!
Ezeknek nincs szaktudásuk, pont ezért kapnak nyugdíjat 40évesen, mert nem értenek semmihez!
Én olyan ember akartam lenni, akinek szakmai tudása van, ezért nem tanultam ilyen semmitmondó dolgokat!
Van főhadnagy haverom, elmesélte a ZMNE-n micsoda vizsgáik voltak, meg esszét kellett beadni a vizsgajegyért!  !+"%
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 24. - 14:39:30
Válasz #490
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem a rendőr, meg a katona az nem szakma!
Ezeknek nincs szaktudásuk, pont ezért kapnak nyugdíjat 40évesen, mert nem értenek semmihez!
Én olyan ember akartam lenni, akinek szakmai tudása van, ezért nem tanultam ilyen semmitmondó dolgokat!
Van főhadnagy haverom, elmesélte a ZMNE-n micsoda vizsgáik voltak, meg esszét kellett beadni a vizsgajegyért!  !+"%

Én meg sok rendőrt ismerek (nem sokon múlott hogy én is felszereljek), sőt dolgoztam is kapitányságon. Nem cserélnék a rendőrökkel. Főleg nem a járőrökkel, vagy kmb-sekkel. Állat egy munka, idegileg felőröl, a napi konfrontáció az emberekkel. Én megértem miért mehetnek el hamarabb nyugdíjba. Mondjuk aki osztályvezető, stb, azokat nem értem meg, mert ott nincs olyan elhasználódás mint akik az utcán teljesítenek szolgálatot. Szerintem..  :-}

2009. Február 24. - 14:43:19
Válasz #491
Nem elérhető

Gabe


És az kit érdekel, hogy az én munkám mennyire stresszes?
Szívesen látlak egy napomonon, mondjuk egész nap mellettem ülsz a kocsiban, építkezésen, irodában, este hívnak, hétvégén hívnak, a megrendelő követelőzik, fenyeget, ordibál!
mindegy, faszom kivan már, hogy mindig megállapítják kinek stresszes a munkája.
Mikor valamelyik IFOR-os vagy melyik kiküldetéses katona is meghalt egy repesztől, másnap címoldalon, hogy hősi halott, b@szdmeg, kinek?
Engem védett ott? Önként ment ki a nagy guba miatt, vállalta a következményeket, mikor egy villanyszerelőt agyonbasz a villany, másnap nincs címlapon, hogy hősi halott, pedig a munkáját végezte ugyanúgy!  :-Đ
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 24. - 14:54:22
Válasz #492
Nem elérhető

God Vazzeg


És az kit érdekel, hogy az én munkám mennyire stresszes?
Szívesen látlak egy napomonon, mondjuk egész nap mellettem ülsz a kocsiban, építkezésen, irodában, este hívnak, hétvégén hívnak, a megrendelő követelőzik, fenyeget, ordibál!
mindegy, faszom kivan már, hogy mindig megállapítják kinek stresszes a munkája.
Mikor valamelyik IFOR-os vagy melyik kiküldetéses katona is meghalt egy repesztől, másnap címoldalon, hogy hősi halott, b@szdmeg, kinek?
Engem védett ott? Önként ment ki a nagy guba miatt, vállalta a következményeket, mikor egy villanyszerelőt agyonbasz a villany, másnap nincs címlapon, hogy hősi halott, pedig a munkáját végezte ugyanúgy!  :-Đ

Látod, ha hozzád közeli dologról van szó, nálad is borul a bili  ;-oo-;

2009. Február 24. - 14:58:13
Válasz #493
Nem elérhető

Gabe


Félreértesz, arról beszélek, hogy ne legyen már nekem hősi halott, aki a dolgát végezte idegen országban, nem azért, hogy a hazáját védje, hanem, hogy a zsebét tömje. A hadnagy haverom is volt kint koszovóban, szépen megszedte magát ennyi!
Mondhattam volna takarítónőt, vagy postást, vagy kőművest, csak egy példa volt, láss mögé!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Február 24. - 15:01:17
Válasz #494
Nem elérhető

God Vazzeg


Félreértesz, arról beszélek, hogy ne legyen már nekem hősi halott, aki a dolgát végezte idegen országban, nem azért, hogy a hazáját védje, hanem, hogy a zsebét tömje. A hadnagy haverom is volt kint koszovóban, szépen megszedte magát ennyi!
Mondhattam volna takarítónőt, vagy postást, vagy kőművest, csak egy példa volt, láss mögé!

Hős nem azért lesz valaki, mert megtesz valamit. Hanem mert megtesz olyan valamit valamiért, amit más nem tenne. Ha bárki megtenné, akkor nem hősi tett  :) Szerintem  :-}