2024. Június 05. - 06:03:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403392 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Március 19. - 14:54:24
Válasz #945
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezt Bogár Lászlótól megkérdezzük írok neki  !+"%, most  >:D, adjon nekünk tanácsot, kezelni szeretnénk a válságot, mi itt a bodybuilding.hu-n.  ;D ;D ;D


nem kell ide szakértő, asszem az ötletek megvannak a válságkezelésre és a társadalom meg a politika rendbetételére - csak épp nem lenne kompatibilis sem Hágával, sem Brüsszellel  ;D de tény, hogy hatékony lenne...

Abból a több mint 2000 milliárd forintból, amit a kisebbségre költünk, elég szépen fel lehetne erősíteni az államháztartást  8-}

az csak egy része lenne a rendrakásnak. Politikai tisztogatás, mentelmi jog azonnali és teljes megszüntetése, politikusok javadalmazásának azonnali revideálása, külön igazságszolgáltatási rendszer a politikusoknak (ami most is megvan nemhivatalosan kettős mérce formájában, de én a másik végletre gondoltam). Aki az elmúlt 30 évben politikai tisztséget viselt, elsőfokú lemenőire kiterjedően kizárva a tisztségviselésből. Fegyverviselésre vonatkozó jogszabályok teljes revideálása, alkotmánymódosítással.

Ez kőkemény diktatúra amit te mondasz, nem látok rá reális esélyt. De ettől még egyet értek  ;-oo-;

2009. Március 19. - 14:56:30
Válasz #946
Nem elérhető

madinorbi


Ezt Bogár Lászlótól megkérdezzük írok neki  !+"%, most  >:D, adjon nekünk tanácsot, kezelni szeretnénk a válságot, mi itt a bodybuilding.hu-n.  ;D ;D ;D


nem kell ide szakértő, asszem az ötletek megvannak a válságkezelésre és a társadalom meg a politika rendbetételére - csak épp nem lenne kompatibilis sem Hágával, sem Brüsszellel  ;D de tény, hogy hatékony lenne...

Abból a több mint 2000 milliárd forintból, amit a kisebbségre költünk, elég szépen fel lehetne erősíteni az államháztartást  8-}

az csak egy része lenne a rendrakásnak. Politikai tisztogatás, mentelmi jog azonnali és teljes megszüntetése, politikusok javadalmazásának azonnali revideálása, külön igazságszolgáltatási rendszer a politikusoknak (ami most is megvan nemhivatalosan kettős mérce formájában, de én a másik végletre gondoltam). Aki az elmúlt 30 évben politikai tisztséget viselt, elsőfokú lemenőire kiterjedően kizárva a tisztségviselésből. Fegyverviselésre vonatkozó jogszabályok teljes revideálása, alkotmánymódosítással.

Ez kőkemény diktatúra amit te mondasz, nem látok rá reális esélyt. De ettől még egyet értek  ;-oo-;
2/3os többség kell , hogy végre a 49es rákosi féle alkotmányt eltöröljék, ennyi lenne a kulcsa 66%  :-\
Lesz 66%??? Összesen jobboldalon ???
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 19. - 15:00:24
Válasz #947

Torony

Vendég
Ezt Bogár Lászlótól megkérdezzük írok neki  !+"%, most  >:D, adjon nekünk tanácsot, kezelni szeretnénk a válságot, mi itt a bodybuilding.hu-n.  ;D ;D ;D


nem kell ide szakértő, asszem az ötletek megvannak a válságkezelésre és a társadalom meg a politika rendbetételére - csak épp nem lenne kompatibilis sem Hágával, sem Brüsszellel  ;D de tény, hogy hatékony lenne...

Abból a több mint 2000 milliárd forintból, amit a kisebbségre költünk, elég szépen fel lehetne erősíteni az államháztartást  8-}

az csak egy része lenne a rendrakásnak. Politikai tisztogatás, mentelmi jog azonnali és teljes megszüntetése, politikusok javadalmazásának azonnali revideálása, külön igazságszolgáltatási rendszer a politikusoknak (ami most is megvan nemhivatalosan kettős mérce formájában, de én a másik végletre gondoltam). Aki az elmúlt 30 évben politikai tisztséget viselt, elsőfokú lemenőire kiterjedően kizárva a tisztségviselésből. Fegyverviselésre vonatkozó jogszabályok teljes revideálása, alkotmánymódosítással.

Ez kőkemény diktatúra amit te mondasz, nem látok rá reális esélyt. De ettől még egyet értek  ;-oo-;

nem igaz. az dikaktúra, hogy meg akarom előzni egy új politikusi réteg elkurvulását? Nem. Számonkérhetővé tenném az állami gazdálkodást, az diktatúra? Nem. Max a féreg politikusoknak tűnhet úgy. Lehetne sztrájkolni ugyanúgy, szólás- meg egyéb szabadság lenne, fegyvertartás liberalizálása meg abszolút nem összeférhető egy diktatórikus renddel.

Ennek köze nincs a diktatúrához, God.

2009. Március 19. - 15:06:49
Válasz #948
Nem elérhető

madinorbi


Az európai országok 85%ban felelősségre vonható a politikus, itt a mentelmi jog miatt nem, sztem éppen ez a diktatúra ami most van !
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 19. - 15:14:06
Válasz #949
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezt Bogár Lászlótól megkérdezzük írok neki  !+"%, most  >:D, adjon nekünk tanácsot, kezelni szeretnénk a válságot, mi itt a bodybuilding.hu-n.  ;D ;D ;D


nem kell ide szakértő, asszem az ötletek megvannak a válságkezelésre és a társadalom meg a politika rendbetételére - csak épp nem lenne kompatibilis sem Hágával, sem Brüsszellel  ;D de tény, hogy hatékony lenne...

Abból a több mint 2000 milliárd forintból, amit a kisebbségre költünk, elég szépen fel lehetne erősíteni az államháztartást  8-}

az csak egy része lenne a rendrakásnak. Politikai tisztogatás, mentelmi jog azonnali és teljes megszüntetése, politikusok javadalmazásának azonnali revideálása, külön igazságszolgáltatási rendszer a politikusoknak (ami most is megvan nemhivatalosan kettős mérce formájában, de én a másik végletre gondoltam). Aki az elmúlt 30 évben politikai tisztséget viselt, elsőfokú lemenőire kiterjedően kizárva a tisztségviselésből. Fegyverviselésre vonatkozó jogszabályok teljes revideálása, alkotmánymódosítással.

Ez kőkemény diktatúra amit te mondasz, nem látok rá reális esélyt. De ettől még egyet értek  ;-oo-;

nem igaz. az dikaktúra, hogy meg akarom előzni egy új politikusi réteg elkurvulását? Nem. Számonkérhetővé tenném az állami gazdálkodást, az diktatúra? Nem. Max a féreg politikusoknak tűnhet úgy. Lehetne sztrájkolni ugyanúgy, szólás- meg egyéb szabadság lenne, fegyvertartás liberalizálása meg abszolút nem összeférhető egy diktatórikus renddel.

Ennek köze nincs a diktatúrához, God.

Újra elolvastam és tényleg  :-){  --)

2009. Március 19. - 16:41:47
Válasz #950

csery

Vendég
Mindegyik pontot támogatom,valamint hozzáteszek még egyet:Minden, kortól nemtől és felekezettől, szexuális beállítottságtól stb. függetlenül semmirekellő, haszontaléan faszfej azonnali likvidálása vagy száműzése :-/--

2009. Március 19. - 17:07:09
Válasz #951
Nem elérhető

Boresz


Az európai országok 85%ban felelősségre vonható a politikus, itt a mentelmi jog miatt nem, sztem éppen ez a diktatúra ami most van !
Azért az olaszoknak sem könnyű.Gondolok itt Berlusconi-ra.Bevezette hogy őt nem lehet megbünetetni,és ha lejár a mandátuma utána sem (lehet nem pont így van de a lényege ez,hogy ő kossa a kezet bármit is csinált).Már csak az lenne poén ha ezt nálunk is bevezetik,de akkor lehet nem merek majd utcára menni,mert szerintem akkor lesz itt buli az utcákon.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Március 19. - 17:26:41
Válasz #952

Torony

Vendég
Mindegyik pontot támogatom,valamint hozzáteszek még egyet:Minden, kortól nemtől és felekezettől, szexuális beállítottságtól stb. függetlenül semmirekellő, haszontaléan faszfej azonnali likvidálása vagy száműzése :-/--

értem én, hogy amit én írok, az is radikálisnak tűnhet, de ez kissé meredek :) semmirekellő; nem kap segélyt, nem kap a 19ik kölyke után is pénzt. 2 gyerek alanyi jogú támogatás, onnantól felfelé adójóváírás formájában lát pénzt. Ez persze bűnözési hullámot generálna, de mint mondtam, a rendészeti tárcát bevállalom :) nem mondom, h nem lennék heti vendég Hágában, de valamit valamiért :)

2009. Március 19. - 17:33:14
Válasz #953

Torony

Vendég
Az európai országok 85%ban felelősségre vonható a politikus, itt a mentelmi jog miatt nem, sztem éppen ez a diktatúra ami most van !
Azért az olaszoknak sem könnyű.Gondolok itt Berlusconi-ra.Bevezette hogy őt nem lehet megbünetetni,és ha lejár a mandátuma utána sem (lehet nem pont így van de a lényege ez,hogy ő kossa a kezet bármit is csinált).Már csak az lenne poén ha ezt nálunk is bevezetik,de akkor lehet nem merek majd utcára menni,mert szerintem akkor lesz itt buli az utcákon.

hogy egy régi viccet elővegyek;

1951, hatalmas pártmegmozdulás a Szovjetúnióban, Sztálin elvtárs beszél. Egy mandró megkocogtatja az előtte álló vállát:
- elnézést, uram, megtenné, hogy leveszi a bokrétát a kalapjáról? Nem látom tisztán Sztálin elvtársat.
- Hogyne.
Fél perc múlva:
- Khm, elnézést, de levenné a kalapját is? Nem látom Sztálin elvtársat.
A hapsi kicsit morog, de leveszi a kalapját. Újabb fél perc múlva:
- Bocsánat, kicsit lejjebb húzná a fejét is? Nem látom tisztán Sztálin elvtársat.
- Bazmeg, távcsövet ne adjak?!
- Nem, köszönöm, van a puskámon...

na lehet aktualizálni  ;D

2009. Március 20. - 08:11:16
Válasz #954
Nem elérhető

madinorbi


Torony, a 44es alkotmányt, 49es rákosi félét, ill. a 89es módosított rákosi történetet, valahol meg lehet lelni neten, akár hosszabb, akár rövidebb terjedelemben?
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 20. - 08:46:03
Válasz #955

Torony

Vendég
Torony, a 44es alkotmányt, 49es rákosi félét, ill. a 89es módosított rákosi történetet, valahol meg lehet lelni neten, akár hosszabb, akár rövidebb terjedelemben?

fogalmam sincs... gugli, de megnézem a jogtáramban...

2009. Március 20. - 09:06:26
Válasz #956

Torony

Vendég
a 44es nincs benne a jogtárban, a másik kettőt a változáskövetővel elő lehet húzni.

2009. Március 20. - 09:12:05
Válasz #957
Nem elérhető

madinorbi


a 44es nincs benne a jogtárban, a másik kettőt a változáskövetővel elő lehet húzni.
Köcce
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 20. - 09:19:50
Válasz #958

Torony

Vendég
a 44es nincs benne a jogtárban, a másik kettőt a változáskövetővel elő lehet húzni.
Köcce

de nada.

2009. Március 20. - 11:08:39
Válasz #959
Nem elérhető

Boresz


de megnézem a jogtáramban...
  Łł=
nekem csak zoknisfiókom van  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság