2024. Június 04. - 19:22:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403168 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 08. - 16:11:37
Válasz #1080

Torony

Vendég
félig humoros :)

2009. Április 08. - 16:25:11
Válasz #1081

csery

Vendég
félig igaz-sajnos.

2009. Április 09. - 06:38:29
Válasz #1082

Torony

Vendég
"Szabó Máté megütközést kiváltó megnyilvánulásai veszélyeztetik az országgyűlési biztos intézményébe vetett bizalmat, szögezte le Sólyom László köztársasági elnök szerdán, amikor hivatalában fogadta az állampolgári jogok országgyűlési biztosát.

A találkozón az államfő - a Köztársasági Elnöki Hivatal közleménye szerint - arra is felhívta Szabó Máté figyelmét, hogy csak a másik három - az általános ombudsmannal egyenrangú - országgyűlési biztossal együttműködve hatékony a jogvédelem.

A tájékoztatás szerint Sólyom László kifejtette az ombudsmannak, hogy "megütközést kiváltó megnyilvánulásai veszélyeztetik az országgyűlési biztos intézményébe vetett bizalmat", de reményét fejezte ki, hogy a biztos jogvédő tevékenysége megerősíti a munkája iránti bizalmat.

Szabó Máté hivatala a köztársasági elnök szavaira reagálva közölte: a megbeszélést Szabó Máté ombudsman megszívlelendőnek és tanulságosnak tekinti.

A köztársasági elnök azt követően kezdeményezett találkozót az állampolgári jogok országgyűlési biztosával, hogy az ombudsman a Figyelőnetnek adott interjúban azt mondta, hogy egy cigány önkormányzati képviselővel és egy kriminológussal folytatott beszélgetéséből „kirajzolódott a kimondhatatlan: a »cigánybűnözés« profilja”. Az ombudsman „cigánybűnözéssel” kapcsolatban tett kijelentése miatt tucatnyi civil és jogvédő szervezet tiltakozott, s többen lemondásra is felszólították.

Szabó Máté az interjú megjelenése után visszavonta „cigánybűnözésről” szóló kijelentéseit, de kijelentette: csak akkor mond le, ha olyan szervezetek szólítják erre fel, amelyeket az alkotmány erre feljogosít.
A szerdai találkozó után kiadott tájékoztatás szerint a köztársasági elnök értékelte, hogy az általános ombudsman fontos kérdésekben indított vizsgálatot, és megállapításai sok visszásságot tártak fel."

Milyen bizalmat, bazmeg, milyen bizalmat?

Lacibácsi is megmondta a polkorrekt frankót, gratulálok!

2009. Április 09. - 07:15:55
Válasz #1083
Nem elérhető

lue


Látom torony te  harapsz ezekre  a  dolgokra :-)!Ez 1  kurvanagy probléma a  cigányság..elmondom én hogy Látom:
ezek  falvakból feljött  lopós genyók élvezkednek  budapesten,mert a  falujukban már figyelik öket.nem kell  bemutatni én is  vidéki vagyok,és ami erre  megy teee...  van  1  cicska  gyerek  ,,azt mondanomse  kell  hogy  irástudatlan,iskola  nuku,betört  1ik barátomÖREGANYJÁHOZ A srac apja nem  1  beijedek tipus,kiment a  c.sorra ahol a  gyerek lakik,és  megmondta:hogy tudom hogy ti  voltatok,méég 1 szer meglátlak  levágom a  fejedet.szerinted??  ugyanugy járnak a  ladaval,tolvajkodni,hiába a  rendörség,az egyéni fenyegetés..neem erdekli ezeket...de  ..
vannak  basszus  olyan rendes  dzsipszi emberek,el se  hiszed,csak kibaszOttul  kevesen,mert nem ezt a  tolvajlást látták,iskolába járatták öket,más a  beszédstilusuk,az öltözködésük.csak ha kimész pesten  az utcára  elég ránézni a  tipikus"dzsipszi  divatra"(makkos cipö,ingenerdszi,báffállo..)szoval megismered,jah  és akár milyen  büdöstalpú azé a  zselé ott virit a  fején.szoval  van  ilyen is olyan is,de  ezek a  heves  genyok akik  mucsárol feljönnek  zorallkodni,tee ˝=/
és mitcsinálsz velük? befogtad a  pofádatmert rádstartol a  család :-/-
mondom mi volt:
bag...hát ez 1  falu...moráleszekkel...
  vonat...
belassitott a  vonat,volt 2  nemember a  vagonba,  1 fiu,meg 1  lány,a  srácnak kitépték a  füléböl az mp4 lejátszót, a  gádzsinak meg a táskáját marták le a  nememberek,most rendörségi ügy van belöle..éés?? mittudsz  csinálni ilyen helyzetbe amikor vagy utannamész rádrántja  a  kést,vagy  belenyugszol és  megzuhansz agyonra lelkileg..ááá...   hagyjuk..    ˝=/
d:)

2009. Április 09. - 07:59:58
Válasz #1084
Nem elérhető

Gabe


..éés?? mittudsz  csinálni ilyen helyzetbe amikor vagy utannamész rádrántja  a  kést,vagy  belenyugszol és  megzuhansz agyonra lelkileg..ááá...   hagyjuk..    ˝=/
d:)
Nekem volt már ilyen sztorim!
A "srác" beceneve doki volt, nem véletlen, mindig késelt!
Mondtam, hogy egy szúrásod van, vagy meglékelem a fejed a késeddel, te kis geci!
Aztán visszakozott!
Ré egy hónapra hallottam, hogy őt késelték meg úgy, hogy megdöglött!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 09. - 08:07:55
Válasz #1085
Nem elérhető

lue


 Az a  jobbik eset gabe..  de  van ilyen is ˝=/
http://barikad.hu/node/10736

2009. Április 09. - 08:21:51
Válasz #1086

Torony

Vendég
..éés?? mittudsz  csinálni ilyen helyzetbe amikor vagy utannamész rádrántja  a  kést,vagy  belenyugszol és  megzuhansz agyonra lelkileg..ááá...   hagyjuk..    ˝=/
d:)
Nekem volt már ilyen sztorim!
A "srác" beceneve doki volt, nem véletlen, mindig késelt!
Mondtam, hogy egy szúrásod van, vagy meglékelem a fejed a késeddel, te kis geci!
Aztán visszakozott!
Ré egy hónapra hallottam, hogy őt késelték meg úgy, hogy megdöglött!

az ilyen késes kis geciket jól lehet kezelni 10mm-es keménygumi lövedékkel, kb. 3 méterről mellbe, duplázva/triplázva. természetesen ezt csak úgy hallottam egy távoli ismerősömtől, akinek az unokatesója mesélte, hogy ezt hallotta a harmadfokú unokatestvérétől.

2009. Április 09. - 08:38:52
Válasz #1087
Nem elérhető

lue


 !+"%
igen vannak modszerek arra,hogy"kezeltessük" a  pácienseket ;D ;D

2009. Április 09. - 08:48:52
Válasz #1088
Nem elérhető

lue


Várjááá,van alázósabb is ****:)))

2009. Április 09. - 09:12:23
Válasz #1089

SheHulk

Vendég
..éés?? mittudsz  csinálni ilyen helyzetbe amikor vagy utannamész rádrántja  a  kést,vagy  belenyugszol és  megzuhansz agyonra lelkileg..ááá...   hagyjuk..    ˝=/
d:)
Nekem volt már ilyen sztorim!
A "srác" beceneve doki volt, nem véletlen, mindig késelt!
Mondtam, hogy egy szúrásod van, vagy meglékelem a fejed a késeddel, te kis geci!
Aztán visszakozott!
Ré egy hónapra hallottam, hogy őt késelték meg úgy, hogy megdöglött!

az ilyen késes kis geciket jól lehet kezelni 10mm-es keménygumi lövedékkel, kb. 3 méterről mellbe, duplázva/triplázva. természetesen ezt csak úgy hallottam egy távoli ismerősömtől, akinek az unokatesója mesélte, hogy ezt hallotta a harmadfokú unokatestvérétől.


 ****:))))))

2009. Április 09. - 09:26:21
Válasz #1090

csery

Vendég
..éés?? mittudsz  csinálni ilyen helyzetbe amikor vagy utannamész rádrántja  a  kést,vagy  belenyugszol és  megzuhansz agyonra lelkileg..ááá...   hagyjuk..    ˝=/
d:)
Nekem volt már ilyen sztorim!
A "srác" beceneve doki volt, nem véletlen, mindig késelt!
Mondtam, hogy egy szúrásod van, vagy meglékelem a fejed a késeddel, te kis geci!
Aztán visszakozott!
Ré egy hónapra hallottam, hogy őt késelték meg úgy, hogy megdöglött!

az ilyen késes kis geciket jól lehet kezelni 10mm-es keménygumi lövedékkel, kb. 3 méterről mellbe, duplázva/triplázva. természetesen ezt csak úgy hallottam egy távoli ismerősömtől, akinek az unokatesója mesélte, hogy ezt hallotta a harmadfokú unokatestvérétől.

Ó Torony, a nagynénikéd bácsikájának a módszerei nagyon hasonlóak ahhoz amit a népi gyógyászat könyvemben olvastam itthon!!!!!

2009. Április 10. - 11:37:57
Válasz #1091
Nem elérhető

madinorbi


Ezt így kell, szerveződni, harcolni, nem engedni !!!  :-/--

"Budapesten hétfőn megpróbálták kilakoltatni otthonából az első olyan családot, amely nem tudta törleszteni deviza alapú hiteleit, a
kilakoltatást azonban sikerült meghiúsítani társadalmi összefogással, és fizikai kiállással a család mellett – jelentette a Magyar Szociális Fórum Szociális Kerekasztala a kilakoltatást megakadályozókra hivatkozva.

A családot a Vállalkozók Érdekvédelmi Szövetségének (VÉSZ) határozott fellépésére hagyták otthonukban. Az esemény úgy zajlott le, hogy a VÉSZ aktivistái megjelentek az árverésen, ahol négy TV stáb, az MTI, az Ingatlan Magazin internetes újság szintén jelen volt. A haszonleső spekulánsok rendkívül ingerülten, és agresszíven reagáltak a VÉSZ és a sajtó jelenlétére.
Botrányos jelenetek, lökdösődések történtek. A végrehajtó el akarta küldeni a VÉSZ tagjait és a sajtó munkatársait, de ők nem tágítottak az árverés nyilvánosságára hivatkozva. Ekkor a végrehajtó felfüggesztette az árverezést, és kihívta a rendőrséget. A rendőrség semmilyen bűncselekményt, vagy szabálysértést nem tudott megállapítani.
A VÉSZ elnöke kifejtette, hogy a lakóterületeken Gyorsreagálású
Önvédelmi Zónákat (GyÖZ) kell szervezni, hogy az emberek odafigyeljenek egymásra, s ha híre megy, hogy valahol kilakoltatást
akarnak végrehajtani, összefogjon 30-40-50 elszánt férfi, s kergesse el azokat a felbérelt végrehajtókat, akik úgy próbálnak hasznot húzni mások fizetésképtelenségéből, hogy kilakoltatják őket egyetlen otthonukból – áll a VÉSZ közleményében, melyet a Magyar Szociális Fórumhoz és a Civil Nemzeti Csúcshoz eljuttatott.
A VÉSZ bejelentette továbbá, hogy ügydöntő népszavazást kezdeményez az alábbi kérdéssel: „Egyetért-e Ön azzal, hogy Magyarországon senkit ne lehessen kilakoltatni jogszerűen elfoglalt egyetlen otthonából?”

szekönd editör mentes felhasználó

2009. Április 10. - 11:56:38
Válasz #1092

Torony

Vendég
hm, hm. alapjában véve egyetértenék, de... ez sem fekete-fehér. szerintem.

(mód: bár ha figyelembe vesszük, hogy a varjaknak meg közben minden alanyi jogon jár, akkor ez belefér...)

2009. Április 10. - 12:04:08
Válasz #1093
Nem elérhető

madinorbi


JAh, én ezt nem skandináv vagy benelux mércével mérve tartom helyesnek, hanem az elmúlt 6 év távlatát figyelembe véve és az itthoni állapotokat tekintve.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Április 10. - 12:10:54
Válasz #1094

Torony

Vendég
JAh, én ezt nem skandináv vagy benelux mércével mérve tartom helyesnek, hanem az elmúlt 6 év távlatát figyelembe véve és az itthoni állapotokat tekintve.

ezér tis írtam a módosítást... azér ez nem az a kategória, amit aladárék csinálnak rendszeresen, hogy olyan kocsit vesz, amit nullára el lehet hozni, nem fizet, használja 3-4 hónapig, aztán amikor menne érte a végrehajtó, akkor összevissza töri a verdát, vagy simán felgyújtja.