2024. Június 04. - 23:27:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Mit tippelsz, kire szavazol a választásokon?

Kormányváltók
Fidesz
Jobbik
Egyéb töltelékpártok

Szerző Téma: Politika  (Megtekintve 403269 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Április 16. - 19:58:49
Válasz #1155
Nem elérhető

Gabe


Hozzá kellene tenni, hogy bulvár.. a többi csak azzal ahonnan a biztos pénzt kapja.

jaja... van, akiket csak az, akihez elvtelenül dörgölőzik. De az bármikor, bárhogyan, gumi nélkül is...
sőt... szárazon análba!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 16. - 20:01:51
Válasz #1156
Nem elérhető

dumbass


Hozzá kellene tenni, hogy bulvár.. a többi csak azzal ahonnan a biztos pénzt kapja.

jaja... van, akiket csak az, akihez elvtelenül dörgölőzik. De az bármikor, bárhogyan, gumi nélkül is...
sőt... szárazon análba!

 :-)(-: ****:))) ****:)))

2009. Április 19. - 19:08:15
Válasz #1157
Nem elérhető

Gabe


Libajnai tollashátú Gordonka megmondta: együtt nevetünk, együtt sírunk! ( Tudnám, mikor lesz az együtt nevetünk!)

Közben megfigyeltem, hogy percenként 120-at pislog! Ha pofánbasznám menne neki a 230 is szerintem!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 19. - 19:09:41
Válasz #1158

csery

Vendég
Libajnai tollashátú Gordonka megmondta: együtt nevetünk, együtt sírunk! ( Tudnám, mikor lesz az együtt nevetünk!)

Közben megfigyeltem, hogy percenként 120-at pislog! Ha pofánbasznám menne neki a 230 is szerintem!

Nagyon szép  Gordon.

2009. Április 19. - 19:32:56
Válasz #1159

Torony

Vendég
Libajnai tollashátú Gordonka megmondta: együtt nevetünk, együtt sírunk! ( Tudnám, mikor lesz az együtt nevetünk!)

Közben megfigyeltem, hogy percenként 120-at pislog! Ha pofánbasznám menne neki a 230 is szerintem!

Nagyon szép  Gordon.

a sűrű pislogás a hazudozás egyik legbiztosabb jele...

2009. Április 19. - 22:54:19
Válasz #1160
Nem elérhető

skl


Libajnai tollashátú Gordonka megmondta: együtt nevetünk, együtt sírunk! ( Tudnám, mikor lesz az együtt nevetünk!)

Közben megfigyeltem, hogy percenként 120-at pislog! Ha pofánbasznám menne neki a 230 is szerintem!

Nagyon szép  Gordon.

a sűrű pislogás a hazudozás egyik legbiztosabb jele...

Lehet csak tikkel  o:)

2009. Április 19. - 23:01:00
Válasz #1161

csery

Vendég
Egy forintért vállalta el? Akkor azonnal az összes egyxéb jövedelmét is vizsgálják már át. Azonnal.Csak hogy mégis miből van, nem rosszindulatból, csak a nép szeresse tunni.

2009. Április 19. - 23:08:27
Válasz #1162
Nem elérhető

Gabe


Csak a hülye nem tudja, hogy ilyen pozícióban nem a tiszteletdíj ér valamit, hanem a pozíció által birtokolt hatalom!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 19. - 23:11:39
Válasz #1163

csery

Vendég
Csak a hülye nem tudja, hogy ilyen pozícióban nem a tiszteletdíj ér valamit, hanem a pozíció által birtokolt hatalom!

Egyértelmű, viszont szívesen megnézném, hogy mire is fog majd kiéleződni ez a hatalom, hamár megvan.Mert mint tudjuk ez idáig is jól ment mindenkinek......

2009. Április 20. - 06:36:04
Válasz #1164

Torony

Vendég
Egy forintért vállalta el? Akkor azonnal az összes egyxéb jövedelmét is vizsgálják már át. Azonnal.Csak hogy mégis miből van, nem rosszindulatból, csak a nép szeresse tunni.

csődbe vitte a HajdúBét-et, offshore-ozott, hatalmas pénzek tűntek el, jól  megy neki, lehet, hogy "vezeklésből" vállalta el a miniszterelnökséget (gyk: megzsarolták). A hatalom meg jó, ez itt Mutyisztán, lehet a haveroknak osztogatni.

2009. Április 20. - 06:56:21
Válasz #1165
Nem elérhető

FirstLady


Egy forintért vállalta el? Akkor azonnal az összes egyxéb jövedelmét is vizsgálják már át. Azonnal.Csak hogy mégis miből van, nem rosszindulatból, csak a nép szeresse tunni.

csődbe vitte a HajdúBét-et, offshore-ozott, hatalmas pénzek tűntek el, jól  megy neki, lehet, hogy "vezeklésből" vállalta el a miniszterelnökséget (gyk: megzsarolták). A hatalom meg jó, ez itt Mutyisztán, lehet a haveroknak osztogatni.
Vagy ahogy Franciao-ban monnyák:
"Az ország gazdasági válság után lévő gazdasági helyzetért a gazd.min. felelős... Tré lett a helyzet, mit csinálnak a (h*lye) magyarok: megteszik min.eln-nek..." ˝=/ :-/--
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Április 20. - 08:12:00
Válasz #1166

csery

Vendég
Egy forintért vállalta el? Akkor azonnal az összes egyxéb jövedelmét is vizsgálják már át. Azonnal.Csak hogy mégis miből van, nem rosszindulatból, csak a nép szeresse tunni.

csődbe vitte a HajdúBét-et, offshore-ozott, hatalmas pénzek tűntek el, jól  megy neki, lehet, hogy "vezeklésből" vállalta el a miniszterelnökséget (gyk: megzsarolták). A hatalom meg jó, ez itt Mutyisztán, lehet a haveroknak osztogatni.

Az a baj, hogy az óvodás unokaöcsém is ügyesebben dugja el a kocsikulcsot,és kamuzik róla mint ezek.

2009. Április 20. - 08:13:34
Válasz #1167

Torony

Vendég
Egy forintért vállalta el? Akkor azonnal az összes egyxéb jövedelmét is vizsgálják már át. Azonnal.Csak hogy mégis miből van, nem rosszindulatból, csak a nép szeresse tunni.

csődbe vitte a HajdúBét-et, offshore-ozott, hatalmas pénzek tűntek el, jól  megy neki, lehet, hogy "vezeklésből" vállalta el a miniszterelnökséget (gyk: megzsarolták). A hatalom meg jó, ez itt Mutyisztán, lehet a haveroknak osztogatni.

Az a baj, hogy az óvodás unokaöcsém is ügyesebben dugja el a kocsikulcsot,és kamuzik róla mint ezek.

ja, csak őt a faterja elgatyázza érte, és nem a kocsit kapja meg, hogy "vezess, fijam"...

2009. Április 20. - 08:15:18
Válasz #1168

csery

Vendég
s egyébként annyira feltennék három teljesen egyszerű kérdést, mert ez a tegnapi nyilatkozat a szólás szabadságában még viccnek is rossz volt.Pláne hogy komolyan gondolja.

2009. Április 20. - 08:17:06
Válasz #1169

Torony

Vendég
ilyesmit elvi okokból nem nézek... "A politikus az az állat, amelyik képes bármilyen élethelyzetben hazudni" (Moldova)