2024. Május 28. - 22:22:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lacika fejlődése és edzései  (Megtekintve 193531 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Április 30. - 18:41:12
Válasz #285
Nem elérhető

H. Laci



, és egy két kis csaj (akik állandóan fényképeznek engemet meg kameráznak) neki álltak nyeritve röhögni azon hogy edzek, meg videóra vették



Egy pillanatra azt hittem hogy valami kis rajongoid vannak.  !+"%
állandóan basztatnak, már a fasz kivan, az utcán fényképeznek, ha el megyek mellettük akkor semmit nem mondanak, ha messzebb vagyok már akkor: anyád! buzi köcsög!, kb 160cm az egyik és 80kg körüli,ma olyan pólóban riszálta magát amiben a hasa ki volt a kis zsírdisznónak, és még büszke magára (ja azt ne is mondjam hogy erre ma olyan idő volt hogy a fázósabbak vékony kabátban voltak, de ő ki rittyentette a hasát  Łł=  )
ja és valszeg ez a kis csaj hivogat kb 2hete minden nap 3-4-5ször, most már ott tartok hogy ha nem hagyja abba, nem érdekel hogy lány de olyan pofont adok neki hogy az anyja kitagadja a családból   
Hozd le 1x egy edzésre "hozzánk" és akkor megküzdhettek :) és akkor leszek a pompom lányod :D
lehet meg akar orálozni a kislyány, azért küzd ennyire  ****:))) ****:)))

2009. Április 30. - 18:43:34
Válasz #286
Nem elérhető

skl



, és egy két kis csaj (akik állandóan fényképeznek engemet meg kameráznak) neki álltak nyeritve röhögni azon hogy edzek, meg videóra vették



Egy pillanatra azt hittem hogy valami kis rajongoid vannak.  !+"%
állandóan basztatnak, már a fasz kivan, az utcán fényképeznek, ha el megyek mellettük akkor semmit nem mondanak, ha messzebb vagyok már akkor: anyád! buzi köcsög!, kb 160cm az egyik és 80kg körüli,ma olyan pólóban riszálta magát amiben a hasa ki volt a kis zsírdisznónak, és még büszke magára (ja azt ne is mondjam hogy erre ma olyan idő volt hogy a fázósabbak vékony kabátban voltak, de ő ki rittyentette a hasát  Łł=  )
ja és valszeg ez a kis csaj hivogat kb 2hete minden nap 3-4-5ször, most már ott tartok hogy ha nem hagyja abba, nem érdekel hogy lány de olyan pofont adok neki hogy az anyja kitagadja a családból   
Hozd le 1x egy edzésre "hozzánk" és akkor megküzdhettek :) és akkor leszek a pompom lányod :D
lehet meg akar orálozni a kislyány, azért küzd ennyire  ****:))) ****:)))
Na arra viszont senkise kiváncsi :D azt rendezzétek le szépen egymásközt :D Azt hittem ,hogy kis ütésváltást akarsz rajta véghez vinni :D

2009. Április 30. - 18:46:07
Válasz #287
Nem elérhető

H. Laci



, és egy két kis csaj (akik állandóan fényképeznek engemet meg kameráznak) neki álltak nyeritve röhögni azon hogy edzek, meg videóra vették



Egy pillanatra azt hittem hogy valami kis rajongoid vannak.  !+"%
állandóan basztatnak, már a fasz kivan, az utcán fényképeznek, ha el megyek mellettük akkor semmit nem mondanak, ha messzebb vagyok már akkor: anyád! buzi köcsög!, kb 160cm az egyik és 80kg körüli,ma olyan pólóban riszálta magát amiben a hasa ki volt a kis zsírdisznónak, és még büszke magára (ja azt ne is mondjam hogy erre ma olyan idő volt hogy a fázósabbak vékony kabátban voltak, de ő ki rittyentette a hasát  Łł=  )
ja és valszeg ez a kis csaj hivogat kb 2hete minden nap 3-4-5ször, most már ott tartok hogy ha nem hagyja abba, nem érdekel hogy lány de olyan pofont adok neki hogy az anyja kitagadja a családból   
Hozd le 1x egy edzésre "hozzánk" és akkor megküzdhettek :) és akkor leszek a pompom lányod :D
lehet meg akar orálozni a kislyány, azért küzd ennyire  ****:))) ****:)))
Na arra viszont senkise kiváncsi :D azt rendezzétek le szépen egymásközt :D Azt hittem ,hogy kis ütésváltást akarsz rajta véghez vinni :D
inkább szopjon le  ****:))) ****:)))
de most komolyabbra fordítva a szót,ki akar megütni egy lányt? én nem az biztos, de most már ott tartok hogy egy kurv@ nagy pofon tulajdonosa lesz

2009. Április 30. - 18:50:44
Válasz #288
Nem elérhető

Jordan


Lacika lelkesen harcol a nok egyenjogusagaert!  ****:))))))
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Április 30. - 18:53:50
Válasz #289
Nem elérhető

H. Laci


Lacika lelkesen harcol a nok egyenjogusagaert!  ****:))))))
nem harcolok,ezelőtt azt mondtam egy nyakast néha meg érdemelnek a nők is ;D , most ott tartok hogy már ki húzta a gyufát, most már azt mondom, nem fogok én lányt bántani,de közel áll hozzá a kicsilány

2009. Április 30. - 18:55:16
Válasz #290
Nem elérhető

skl


Lacika lelkesen harcol a nok egyenjogusagaert!  ****:))))))
nem harcolok,ezelőtt azt mondtam egy nyakast néha meg érdemelnek a nők is ;D , most ott tartok hogy már ki húzta a gyufát, most már azt mondom, nem fogok én lányt bántani,de közel áll hozzá a kicsilány
Én csak téged féltelek :D
Nehogy lecsavarjon már a kis bálna :)

2009. Április 30. - 18:58:33
Válasz #291
Nem elérhető

Jordan


Lacika lelkesen harcol a nok egyenjogusagaert!  ****:))))))
nem harcolok,ezelőtt azt mondtam egy nyakast néha meg érdemelnek a nők is ;D , most ott tartok hogy már ki húzta a gyufát, most már azt mondom, nem fogok én lányt bántani,de közel áll hozzá a kicsilány

Igy vicceljen veled az ember.... :-!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Április 30. - 18:59:46
Válasz #292
Nem elérhető

H. Laci


Lacika lelkesen harcol a nok egyenjogusagaert!  ****:))))))
nem harcolok,ezelőtt azt mondtam egy nyakast néha meg érdemelnek a nők is ;D , most ott tartok hogy már ki húzta a gyufát, most már azt mondom, nem fogok én lányt bántani,de közel áll hozzá a kicsilány
Én csak téged féltelek :D
Nehogy lecsavarjon már a kis bálna :)
EZT KOMOLYAN MONDOD?  **:))))*
azért annál keményebb vagyok  >:D  hatodikos voltam amikor az igazgatóhoz fel lettem víve hogy verem a nyolcadikosokat  ;D  eben az a pláne hogy ez igaz, bár csak azért mertem meg tenni mert volt nyolcadikos hawerom, de el bántam mindig velük, bár ütöttek mindig vissza,de csak lecsavartam őket  8)

2009. Április 30. - 19:02:52
Válasz #293
Nem elérhető

Jordan


Jaaaaaj Lacika!  !+"% Elbeszelunk egymas mellet! Mindegy. Edzel, egyel, fejlodj, es verd a lanyokat!  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Április 30. - 19:10:51
Válasz #294
Nem elérhető

H. Laci


Jaaaaaj Lacika!  !+"% Elbeszelunk egymas mellet! Mindegy. Edzel, egyel, fejlodj, es verd a lanyokat!  ;)
szted hülye vagyok hogy nem értelek mit irsz?  :-X  csak lehet nem akarok ugy regálni rá ;)
am kösz, meg lesz az  /:-)

2009. Április 30. - 20:50:32
Válasz #295

csery

Vendég
Jaaaaaj Lacika!  !+"% Elbeszelunk egymas mellet! Mindegy. Edzel, egyel, fejlodj, es verd a lanyokat!  ;)

De ha még eltelik  majd egy kis idő, próbáld meg megdugni is őket...ha a verésre ráuntál...minden fajtára ;D !+"%

2009. Április 30. - 20:52:32
Válasz #296
Nem elérhető

H. Laci


Jaaaaaj Lacika!  !+"% Elbeszelunk egymas mellet! Mindegy. Edzel, egyel, fejlodj, es verd a lanyokat!  ;)

De ha még eltelik  majd egy kis idő, próbáld meg megdugni is őket...ha a verésre ráuntál...minden fajtára ;D !+"%

 !+"% !+"% ****:))) ****:)))

2009. Április 30. - 20:54:02
Válasz #297
Nem elérhető

skl


Jaaaaaj Lacika!  !+"% Elbeszelunk egymas mellet! Mindegy. Edzel, egyel, fejlodj, es verd a lanyokat!  ;)

De ha még eltelik  majd egy kis idő, próbáld meg megdugni is őket...ha a verésre ráuntál...minden fajtára ;D !+"%

 !+"% !+"% ****:))) ****:)))
Kínos nevetés ? ;-oo-;

2009. Április 30. - 20:56:14
Válasz #298
Nem elérhető

H. Laci


Jaaaaaj Lacika!  !+"% Elbeszelunk egymas mellet! Mindegy. Edzel, egyel, fejlodj, es verd a lanyokat!  ;)

De ha még eltelik  majd egy kis idő, próbáld meg megdugni is őket...ha a verésre ráuntál...minden fajtára ;D !+"%

 !+"% !+"% ****:))) ****:)))
Kínos nevetés ? ;-oo-;
nem, csak olyan gondolatom nem volt még hogy kurni kéne egy jó csajt  >:D

2009. Április 30. - 23:41:42
Válasz #299
Nem elérhető

Gabe


Kéne a piton nudli a kislányoknak nem vágod?!
"Yeah buddy, light weight baby!"