2024. Június 08. - 03:34:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lacika fejlődése és edzései  (Megtekintve 195233 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Május 15. - 07:28:22
Válasz #360
Nem elérhető

H. Laci


Sztereó és én harcsapaprikást kérünk túróscsuszával, köszi /7%
Hol kértek?  :-O Hozzatok nekem is! Az jó!  :)
 ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Május 17. - 21:12:02
Válasz #361
Nem elérhető

God Vazzeg


június 13. a ballagás  ****)   ***))) ***))) ***)))
örülnétek az ingyen kosztnak, mi?  ****:))) ****:)))

Nem örülnénk ! Hanem ingyen koszt lesz !

Sztereó én is mindenevők vagyunk , a többiek meg leadják majd a rendelést a napokban ! God a felelős , hogy ne sunnyogd el :D

azt sem tudod hol lakunk    :-*

De én igen  >:D

2009. Május 17. - 21:13:33
Válasz #362
Nem elérhető

FirstLady


június 13. a ballagás  ****)   ***))) ***))) ***)))
örülnétek az ingyen kosztnak, mi?  ****:))) ****:)))

Nem örülnénk ! Hanem ingyen koszt lesz !

Sztereó én is mindenevők vagyunk , a többiek meg leadják majd a rendelést a napokban ! God a felelős , hogy ne sunnyogd el :D

azt sem tudod hol lakunk    :-*

De én igen  >:D
én is  ))=/ ;D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Május 17. - 21:14:11
Válasz #363
Nem elérhető

H. Laci


június 13. a ballagás  ****)   ***))) ***))) ***)))
örülnétek az ingyen kosztnak, mi?  ****:))) ****:)))

Nem örülnénk ! Hanem ingyen koszt lesz !

Sztereó én is mindenevők vagyunk , a többiek meg leadják majd a rendelést a napokban ! God a felelős , hogy ne sunnyogd el :D

azt sem tudod hol lakunk    :-*

De én igen  >:D

Én is tudom hogy TE hol laksz!   ***)))) Aztán  :-/- :-/-
 ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Május 17. - 21:14:54
Válasz #364
Nem elérhető

H. Laci


június 13. a ballagás  ****)   ***))) ***))) ***)))
örülnétek az ingyen kosztnak, mi?  ****:))) ****:)))

Nem örülnénk ! Hanem ingyen koszt lesz !

Sztereó én is mindenevők vagyunk , a többiek meg leadják majd a rendelést a napokban ! God a felelős , hogy ne sunnyogd el :D

azt sem tudod hol lakunk    :-*

De én igen  >:D
én is  ))=/ ;D
Főleg hogy azt sem tudod hogy izsák hol van  ****:)))

2009. Május 23. - 12:40:19
Válasz #365
Nem elérhető

H. Laci


Na tehát, a helyzet:
A bal vállam elülső része még továbbra is fáj, sajnos.  ?:-/  És mivel jövőhét csütörtök és péntek kirándulás Pécsre (szombaton meg vasárnap nincs is terem) így csak a hétfő-kedd-szerda lenne amikor edzhetnék, de mivel most az a 3 nap egymásután nekem sok, így ki hagyom a jövő hetet is.  :'(   Most erre jutottam.
Amúgy fekve nyomás közben fájdult meg.  :-\ De csak a bal, pedig egyenes volt a rúd végig, nem nyomok fél oldalasan.

2009. Május 23. - 12:48:21
Válasz #366
Nem elérhető

Gabe


Nem megfelelő bemelegítés, vagy relatív nagy súly!
Én mindig csinálok néhány oldalemelést fekvenyomás előtt, hogy bemelegedjen rendesen a vállam!
Ez esetben nem is baj, ha kimarad egy hét, kell a pihenés is!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Május 23. - 12:53:29
Válasz #367
Nem elérhető

H. Laci


Én kb 1,5-2percnyi gimnasztika gyaksikat csinálok(váll körzés, stb) utána rúddal nyomok fekve és 30kg-tól indulok el felfele, ami azért elég picsa súly. Még nekem is.   ;D

2009. Május 23. - 14:22:49
Válasz #368
Nem elérhető

fastor


Én kb 1,5-2percnyi gimnasztika gyaksikat csinálok(váll körzés, stb) utána rúddal nyomok fekve és 30kg-tól indulok el felfele, ami azért elég picsa súly. Még nekem is.   ;D
1-2 perc gimnasztika az picsa!
igaza van Gabe nek, nem árthat oldalemelés babasúllyal, vagy pár apró fekvö lassan, vagy bármi! addig melegíts, míg nem forró a bör a válladon!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Május 23. - 14:39:07
Válasz #369
Nem elérhető

H. Laci



2009. Május 23. - 14:46:28
Válasz #370
Nem elérhető

H. Laci


Halek László = hálaci ?  ????...
;D jáh   ***)))
nah, ha megmondod, mi annak a számnak a címe, ami a tüzes koktél ivós videó alatt megy, akkor visszaigazolok  ****) ***)))
ha én azt tudnám  ***))))  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Május 25. - 20:54:35
Válasz #371
Nem elérhető

H. Laci


na vagyok, csak be mentem edzeni egyet  ;D hisz a múlthéten pihentem, nem birtam ki hogy ezen a héten ne menjek el
hát.............. majdnem sírva fakadtam................ nagyon gyenge voltam  :angry:  :-[  :'( :'( :'( :'(
50kg-ba játszva belement a múltkor 6 most meg az első is alig ment ki  :-Đ :-Đ :-Đ

fekve nyomás
fekve nyomás ferdén
tárogatás ferdén

francia rudas bicepsz
beforgatós bicepsz

szűk nyomás
csigás letolás rúddal szélesen

ennyi volt mára, sziasztok

2009. Május 26. - 18:28:58
Válasz #372
Nem elérhető

H. Laci


aszongya hogy:
szűk húzodzkodás, mellhez, normál fogással
T rudas evezés (sarokba támasztott két kezessel  @:-)  ezt jobban érzem mint bármi mást hát gyaksit)
mellhez húzás szélesen
felhúzás
hiperhajlítás, súllyal

oldalemelés
döntött törzsű oldal emelés

(vállra azért csak ennyi gyakorlatot csináltam, mert a múltkor meg fájdult a vállam, most már nem vészes, de jobb félni mint meg ijedni  :)   )

most próbáltam először a T rudas evezést így, de tényleg sokkal jobb mint a gyártott T rúd, nálunk a gyártott is házi  ;D  de az sem olyan fasza,csináltam egy darabig azon, de nem éreztem a hátam és hagytam,most meg ezzel a módszerrel újra próbáltam, de nem bántam meg  :-!

2009. Május 26. - 19:07:51
Válasz #373
Nem elérhető

God Vazzeg


aszongya hogy:
szűk húzodzkodás, mellhez, normál fogással
T rudas evezés (sarokba támasztott két kezessel  @:-)  ezt jobban érzem mint bármi mást hát gyaksit)
mellhez húzás szélesen
felhúzás
hiperhajlítás, súllyal

oldalemelés
döntött törzsű oldal emelés

(vállra azért csak ennyi gyakorlatot csináltam, mert a múltkor meg fájdult a vállam, most már nem vészes, de jobb félni mint meg ijedni  :)   )

most próbáltam először a T rudas evezést így, de tényleg sokkal jobb mint a gyártott T rúd, nálunk a gyártott is házi  ;D  de az sem olyan fasza,csináltam egy darabig azon, de nem éreztem a hátam és hagytam,most meg ezzel a módszerrel újra próbáltam, de nem bántam meg  :-!

A mi T rudunk kifogástalan, valamit elkúrsz  :-}

2009. Május 26. - 20:35:19
Válasz #374
Nem elérhető

H. Laci


aszongya hogy:
szűk húzodzkodás, mellhez, normál fogással
T rudas evezés (sarokba támasztott két kezessel  @:-)  ezt jobban érzem mint bármi mást hát gyaksit)
mellhez húzás szélesen
felhúzás
hiperhajlítás, súllyal

oldalemelés
döntött törzsű oldal emelés

(vállra azért csak ennyi gyakorlatot csináltam, mert a múltkor meg fájdult a vállam, most már nem vészes, de jobb félni mint meg ijedni  :)   )

most próbáltam először a T rudas evezést így, de tényleg sokkal jobb mint a gyártott T rúd, nálunk a gyártott is házi  ;D  de az sem olyan fasza,csináltam egy darabig azon, de nem éreztem a hátam és hagytam,most meg ezzel a módszerrel újra próbáltam, de nem bántam meg  :-!

A mi T rudunk kifogástalan, valamit elkúrsz  :-}

 ;D ;D ;D De úgy akkor is jobban érzem.  :D    ****:)))
Amúgy sztem az a gond, hogy a le gyártott T rúdnál meg van, hogy hova léphetsz. Én meg elől szeretek lenni, és ott meg már le lépnék róla, de a sarkam meg a láb tartó lenne. Az meg kényelmetlen. Én ilyen vagyok.  ;D