2024. Június 08. - 04:21:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lacika fejlődése és edzései  (Megtekintve 195245 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Augusztus 26. - 09:32:04
Válasz #630
Nem elérhető

H. Laci


Na akkor mostmár beírok már valami értelmeset is.
Na tehát, a múlthéten megfáztam, meg zárva is volt a terem, így a múlthét nuku edzéssel telt. Az azelőtti héten meg csak átmozgattam mert a túledzés jeleit észleltem magamon.  Tehát az elmúlt 2 hét edzéseit együtt is nagy nullának mondhatjuk.
Tegnap bementem mellezni meg karozni, de az orrom még most is folyik, és tegnap ment a hasam egész nap. Így a tréning újra nem lett valami fényes, de most már unom ezt a tökölést.

Itt a tegnapi mell-kar edzésem:
Fekve nyomás  (itt a 60kg kivevése a villából is beszarást okozott majdnem :(  )
fekve nyomás ferdén
ferde tárogatás

francia rudas bic - homlokra engedés francia rúddal
tricepsz letolás csigán rúddal- beforgatás állva

Ez volt tegnap, ma pedig bemegyek lábazni egyet. Ha törik, ha szakad megcsinálom.

2009. Augusztus 31. - 20:11:29
Válasz #631
Nem elérhető

H. Laci


Ma volt egy kis mell-kar edzés, nagyon jó lett.  @:-) Az erőm még mindig egy fos,de ettől független küzdök még.  #:-)

Fekvenyomás  (itt 65kg-ba 4et nyomtam, nem valami csodás eredmény de érzem hogy jön vissza az Energizi )
Ferdepados nyomás
Egykezes nyomás, picsa súly, pumpa, 7 sorozat 10es ismétlés, ~30 mp-es pihenők
Áthúzás 2 sorozat  (ezt még tanulom  ****:)))  )

Szűk nyomás
Homlokra engedés francia rúddal

Francia rudas bicepsz
Beforgatás állva
Scott pados bic, egykezessel
Nagyon jó edzés lett, a mellem ég mint a vadállat.  @-o 

Na megyek mert holnap a 6:10kor induló busszal utazok. Itt a suli.  :-[  :'(   Holnap megérdeklődöm már hogy hogyan lehetne bejutnom az iskola konditermébe.  :-}  Meg hogy egyáltalán hogy van ez. De az is lehet hogy megnézek valami kecskeméti termet.   >:D  Nem tudom még hogy mi lesz. Ez a jövő zenéje. Nincs semmi bajom a mostani teremmel, csak mást is kiakarok próbálni, vagy nem tudom.

Ez volt a mai nap. Írjatok véleményt ha gondoljátok.  (By: Barnus xd )

2009. Szeptember 02. - 20:52:23
Válasz #632
Nem elérhető

H. Laci


Ma a lábazást elhalasztottam péntekre, mert vagy elfeküdtem a lábam vagy el sem tudom találni, de reggel alig birtam lábra állni, aztán folyamatosan javult napközben, de azért nem mertem egyből lábazni. Ezért a pénteki edzést lecsavartam.

Mellhez húzás szélesen
Mellhez húzás szűken
  (Ezt a 2 gyakorlatot egyszerre csináltam egy 17 éves sráccal, ugyanazok a súlyok, ugyanazok az ismétlések. Utána ő is jött volna elméletileg evezni, de inkább ott hagyott "csináld csak nyugodtan" címszóval, és elment karozni.  ****:))) ****:))) ****:)))   )
Döntött törzsű evezés
Hiperhajlítás súllyal

Vállból nyomás
Oldalemelés
Döntött törzsű oldalemelés


Utána hazajöttem, leültem és figyeltem ahogy a vállamban és a hátamban futkároznak a hideg-meleg hőhullámok. Nagyon jó érzés. :P

2009. Szeptember 02. - 21:04:01
Válasz #633
Nem elérhető

Aco


Ma a lábazást elhalasztottam péntekre, mert vagy elfeküdtem a lábam vagy el sem tudom találni, de reggel alig birtam lábra állni, aztán folyamatosan javult napközben, de azért nem mertem egyből lábazni. Ezért a pénteki edzést lecsavartam.

Mellhez húzás szélesen
Mellhez húzás szűken
  (Ezt a 2 gyakorlatot egyszerre csináltam egy 17 éves sráccal, ugyanazok a súlyok, ugyanazok az ismétlések. Utána ő is jött volna elméletileg evezni, de inkább ott hagyott "csináld csak nyugodtan" címszóval, és elment karozni.  ****:))) ****:))) ****:)))   )
Döntött törzsű evezés
Hiperhajlítás súllyal

Vállból nyomás
Oldalemelés
Döntött törzsű oldalemelés


Utána hazajöttem, leültem és figyeltem ahogy a vállamban és a hátamban futkároznak a hideg-meleg hőhullámok. Nagyon jó érzés. :P

Látta ki a falu bikájja és inkább nem hátráltatott a dolgodban ;D

2009. Szeptember 02. - 21:39:43
Válasz #634
Nem elérhető

God Vazzeg


Ma a lábazást elhalasztottam péntekre, mert vagy elfeküdtem a lábam vagy el sem tudom találni, de reggel alig birtam lábra állni, aztán folyamatosan javult napközben, de azért nem mertem egyből lábazni. Ezért a pénteki edzést lecsavartam.

Mellhez húzás szélesen
Mellhez húzás szűken
  (Ezt a 2 gyakorlatot egyszerre csináltam egy 17 éves sráccal, ugyanazok a súlyok, ugyanazok az ismétlések. Utána ő is jött volna elméletileg evezni, de inkább ott hagyott "csináld csak nyugodtan" címszóval, és elment karozni.  ****:))) ****:))) ****:)))   )
Döntött törzsű evezés
Hiperhajlítás súllyal

Vállból nyomás
Oldalemelés
Döntött törzsű oldalemelés


Utána hazajöttem, leültem és figyeltem ahogy a vállamban és a hátamban futkároznak a hideg-meleg hőhullámok. Nagyon jó érzés. :P

Látta ki a falu bikájja és inkább nem hátráltatott a dolgodban ;D

 ;D

2009. Szeptember 08. - 19:56:26
Válasz #635
Nem elérhető

H. Laci


Tegnapi nap.

-Fekve nyomás (1 ismétlést erősödtem a múltkori edzés óta  :)   )
-Fekve nyomás ferdén
-Egykezes nyomás (7sorozat, "nagy pihenőkkel" mert már rohadtul kész volt a mellem )

-Francia rudas bicepszezés  ("Te vagy a macska. " nevű játékkal  ****:))) ****:)))  A lényeg hogy össze álltunk 3an, és aki legkevesebbet húzott a súlyba az a macska.  ****:))) ****:)))  )
-Tricepsz letolás csigán rúddal
-Beforgatás állva
-Szűken nyomás

Ez volt a tegnapi nap.  ;D 

Gondoltam megosztom veletek: Indulni tervezek Brutalba.  ;)   (Nem biztos még, de nagy az esélye. )

2009. Szeptember 08. - 19:57:24
Válasz #636
Nem elérhető

fastor


Tegnapi nap.

-Fekve nyomás (1 ismétlést erősödtem a múltkori edzés óta  :)   )
-Fekve nyomás ferdén
-Egykezes nyomás (7sorozat, "nagy pihenőkkel" mert már rohadtul kész volt a mellem )

-Francia rudas bicepszezés  ("Te vagy a macska. " nevű játékkal  ****:))) ****:)))  A lényeg hogy össze álltunk 3an, és aki legkevesebbet húzott a súlyba az a macska.  ****:))) ****:)))  )
-Tricepsz letolás csigán rúddal
-Beforgatás állva
-Szűken nyomás

Ez volt a tegnapi nap.  ;D 

Gondoltam megosztom veletek: Indulni tervezek Brutalba.  ;)   (Nem biztos még, de nagy az esélye. )
Hajrá Laci, lehet énis @-o ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 08. - 20:20:07
Válasz #637
Nem elérhető

H. Laci


Tegnapi nap.

-Fekve nyomás (1 ismétlést erősödtem a múltkori edzés óta  :)   )
-Fekve nyomás ferdén
-Egykezes nyomás (7sorozat, "nagy pihenőkkel" mert már rohadtul kész volt a mellem )

-Francia rudas bicepszezés  ("Te vagy a macska. " nevű játékkal  ****:))) ****:)))  A lényeg hogy össze álltunk 3an, és aki legkevesebbet húzott a súlyba az a macska.  ****:))) ****:)))  )
-Tricepsz letolás csigán rúddal
-Beforgatás állva
-Szűken nyomás

Ez volt a tegnapi nap.  ;D 

Gondoltam megosztom veletek: Indulni tervezek Brutalba.  ;)   (Nem biztos még, de nagy az esélye. )
Hajrá Laci, lehet énis @-o ;D
Jólvan Fastor, akkor megnézem az erőszinted majd.  ****:))) ****:))) 

Lédy pedig nekem fog szurkolni. Megbeszéltük.  ;D  Ugye Lédy?  ::)

2009. Szeptember 08. - 20:28:53
Válasz #638
Nem elérhető

FirstLady


Tegnapi nap.

-Fekve nyomás (1 ismétlést erősödtem a múltkori edzés óta  :)   )
-Fekve nyomás ferdén
-Egykezes nyomás (7sorozat, "nagy pihenőkkel" mert már rohadtul kész volt a mellem )

-Francia rudas bicepszezés  ("Te vagy a macska. " nevű játékkal  ****:))) ****:)))  A lényeg hogy össze álltunk 3an, és aki legkevesebbet húzott a súlyba az a macska.  ****:))) ****:)))  )
-Tricepsz letolás csigán rúddal
-Beforgatás állva
-Szűken nyomás

Ez volt a tegnapi nap.  ;D 

Gondoltam megosztom veletek: Indulni tervezek Brutalba.  ;)   (Nem biztos még, de nagy az esélye. )
Hajrá Laci, lehet énis @-o ;D
Jólvan Fastor, akkor megnézem az erőszinted majd.  ****:))) ****:))) 

Lédy pedig nekem fog szurkolni. Megbeszéltük.  ;D  Ugye Lédy?  ::)

Abszolútli ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 08. - 20:47:22
Válasz #639
Nem elérhető

H. Laci


Tegnapi nap.

-Fekve nyomás (1 ismétlést erősödtem a múltkori edzés óta  :)   )
-Fekve nyomás ferdén
-Egykezes nyomás (7sorozat, "nagy pihenőkkel" mert már rohadtul kész volt a mellem )

-Francia rudas bicepszezés  ("Te vagy a macska. " nevű játékkal  ****:))) ****:)))  A lényeg hogy össze álltunk 3an, és aki legkevesebbet húzott a súlyba az a macska.  ****:))) ****:)))  )
-Tricepsz letolás csigán rúddal
-Beforgatás állva
-Szűken nyomás

Ez volt a tegnapi nap.  ;D 

Gondoltam megosztom veletek: Indulni tervezek Brutalba.  ;)   (Nem biztos még, de nagy az esélye. )
Hajrá Laci, lehet énis @-o ;D
Jólvan Fastor, akkor megnézem az erőszinted majd.  ****:))) ****:))) 

Lédy pedig nekem fog szurkolni. Megbeszéltük.  ;D  Ugye Lédy?  ::)

Abszolútli ;)
/:-) /:-) /:-) /:-)

2009. Szeptember 09. - 09:52:44
Válasz #640
Nem elérhető

God Vazzeg


Há mi készül itt??  ;D

Lacika edzésiről annyit, hogy a 17-18 éveseket leiskolázza ám erőben és ismétlésben is, szóval lesz ebből a gyerekből valami  ;) (Felnőtt  :D)

2009. Szeptember 09. - 09:58:30
Válasz #641
Nem elérhető

FirstLady


Há mi készül itt??  ;D

Lacika edzésiről annyit, hogy a 17-18 éveseket leiskolázza ám erőben és ismétlésben is, szóval lesz ebből a gyerekből valami  ;) (Felnőtt  :D)
én megmondtam már az elején ;)
(igazi tehetségkutató vagyok :D )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 09. - 20:51:50
Válasz #642
Nem elérhető

H. Laci


Nahát, igen, ez a mai nap, nagyon szar lett.  :----  De meg csináltam.  :-<  Ott voltam. Lábaztam.  :-< Nem lógtam el. És kész.  ;) 
Gugglival kezdtem
Lábtolás
lábnyújtás
merev lábas felhúzás
combhajlítás

A súlyok mostanában a 0hoz eléggé közel állnak, de most ez van, ezt kell szeretni. 

"Hajnal hasadás előtt a legsötétebb az éjszaka."    #:-)  (vagymi  ;D )



2009. Szeptember 09. - 20:56:55
Válasz #643
Nem elérhető

God Vazzeg


Jóvótaz!  ;) Nekem meg fáj a vállam mint a pitsa  --)

2009. Szeptember 11. - 20:30:35
Válasz #644
Nem elérhető

H. Laci


Jelentkeztem a Brutalra.  :)  ;)  Tehát tuti az indulás.  ;)  (Reszkessetek  @-o )

Mai edzésről csak annyit hogy felhúztam 90kg-ot  3*12-szer.  Hála isten megy heveder nélkül is, így nem kell kinevettetnem magam hogy ilyen pitsa súlyt sem birok megfogni.  :-):-)::