2024. Június 08. - 09:25:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lacika fejlődése és edzései  (Megtekintve 195322 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Szeptember 21. - 21:32:55
Válasz #675
Nem elérhető

H. Laci


Először is gratulálok Lacika!

Másodszor ezt már akartam kérdezni egy párszor,hogy a "fiataloknál" mi a faszom ez az "am" szócska???Én ezt már nem értem...
Köszönöm szépen.
Hát, ebben a rohanó világban nincs időnk kiírni azt hogy "amúgy".  :D

A lol jelentése hogy "de vicces" az XD-t meg elfordítod és a "D" a nevető száj az X pedig a szemei akarnak lenni.  Majdnem ugyanaz a kettő.  ****:))) ****:)))

2009. Szeptember 21. - 21:34:47
Válasz #676
Nem elérhető

God Vazzeg


:-):-)::
gratulálok Lázló  ****:))))))

Ez egyel újabb fokozat?  ****:))) ****:))) ****:)))
Am köszönöm.  :D
fejjebb léptél bászki  :D de tényleg szép volt, picsába, hogy kihagytam, pedig aaaaaa brutálba jó lett volna brutálkodnom kicsit nekem is  :'(

Helyi nevezés volt, ha délután 2-kor kitaláltad volna, akkor is tudtál volna nevezni, és olyan hangulat volt, hogy a végére kisebb nézőközönségünk lett  @:-)

2009. Szeptember 21. - 21:41:34
Válasz #677
Nem elérhető

God Vazzeg


:-):-)::
gratulálok Lázló  ****:))))))

Ez egyel újabb fokozat?  ****:))) ****:))) ****:)))
Am köszönöm.  :D
fejjebb léptél bászki  :D de tényleg szép volt, picsába, hogy kihagytam, pedig aaaaaa brutálba jó lett volna brutálkodnom kicsit nekem is  :'(

Helyi nevezés volt, ha délután 2-kor kitaláltad volna, akkor is tudtál volna nevezni, és olyan hangulat volt, hogy a végére kisebb nézőközönségünk lett  @:-)
aaaa....  ::) nem baj, érik már valami fekvenyomó verseny a fejemben, szerintem lehet, el kellene kezdenem erőre edzeni fekvenyomásban... és akkor remélem, majd tomboltok nekem Lezlivel  ;-oo-; :)

Természetesen. Tombolni nagyon tudunk!  /:-)  :laugh:

2009. Szeptember 21. - 21:50:47
Válasz #678
Nem elérhető

csaba.r


:-):-)::
gratulálok Lázló  ****:))))))

Ez egyel újabb fokozat?  ****:))) ****:))) ****:)))
Am köszönöm.  :D
fejjebb léptél bászki  :D de tényleg szép volt, picsába, hogy kihagytam, pedig aaaaaa brutálba jó lett volna brutálkodnom kicsit nekem is  :'(

Helyi nevezés volt, ha délután 2-kor kitaláltad volna, akkor is tudtál volna nevezni, és olyan hangulat volt, hogy a végére kisebb nézőközönségünk lett  @:-)
aaaa....  ::) nem baj, érik már valami fekvenyomó verseny a fejemben, szerintem lehet, el kellene kezdenem erőre edzeni fekvenyomásban... és akkor remélem, majd tomboltok nekem Lezlivel  ;-oo-; :)

Természetesen. Tombolni nagyon tudunk!  /:-)  :laugh:

Az biztos  ****:)))))) én meg fényképezek a felhúzásnál szemből.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 21. - 21:57:10
Válasz #679
Nem elérhető

God Vazzeg


:-):-)::
gratulálok Lázló  ****:))))))

Ez egyel újabb fokozat?  ****:))) ****:))) ****:)))
Am köszönöm.  :D
fejjebb léptél bászki  :D de tényleg szép volt, picsába, hogy kihagytam, pedig aaaaaa brutálba jó lett volna brutálkodnom kicsit nekem is  :'(

Helyi nevezés volt, ha délután 2-kor kitaláltad volna, akkor is tudtál volna nevezni, és olyan hangulat volt, hogy a végére kisebb nézőközönségünk lett  @:-)
aaaa....  ::) nem baj, érik már valami fekvenyomó verseny a fejemben, szerintem lehet, el kellene kezdenem erőre edzeni fekvenyomásban... és akkor remélem, majd tomboltok nekem Lezlivel  ;-oo-; :)

Természetesen. Tombolni nagyon tudunk!  /:-)  :laugh:

Az biztos  ****:)))))) én meg fényképezek a felhúzásnál szemből.

Áhh, még csak kezdtünk belemelegedni  >:D De jóvót..  :D Fényképezéskor lettek brutál fejek mi?  !+"%

2009. Szeptember 21. - 22:01:45
Válasz #680
Nem elérhető

csaba.r


Az biztos Imi malac feje még meg van!!!!!!!!!!
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 21. - 22:03:04
Válasz #681
Nem elérhető

God Vazzeg


Az biztos Imi malac feje még meg van!!!!!!!!!!

Hátazbazze  Łł= Küldd át, megy privátban a mail..

2009. Szeptember 21. - 22:19:49
Válasz #682
Nem elérhető

csaba.r


Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 21. - 22:25:07
Válasz #683
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Szeptember 21. - 23:07:15
Válasz #684
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 22. - 00:24:48
Válasz #685
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Szeptember 22. - 17:40:29
Válasz #686
Nem elérhető

csaba.r


Na most akkor mi lessz én nem kapok képet???? :'( :'(
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 22. - 17:46:41
Válasz #687
Nem elérhető

H. Laci



2009. Szeptember 22. - 17:49:24
Válasz #688
Nem elérhető

csaba.r


Azaz azaz mégmégmég
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 22. - 17:53:11
Válasz #689
Nem elérhető

H. Laci