2024. Június 08. - 10:23:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lacika fejlődése és edzései  (Megtekintve 195335 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 19. - 22:59:41
Válasz #795
Nem elérhető

Gabe


Ha már elolvassa, akkor leírok neki egy sztorit!

Nálunk is volt régen egy hasonló srác a teremben, fiatal, fanatikus, szeleburdi!
Sokszor próbáltam én is magyarázni neki, hogy nem kell erőltetni ennyi idősen, a csontok, meg a porcok még nem az igaziak!
De ő csak mondta, hogy jaj, jól van már, ő érzi, meg bírja!
Erőltette a súlyokat, a nyakból nyomást! Szépen fejlődött is, nem mondom, hogy nem!
Fél évig nem találkoztunk, majd egyszer csak mikor mentem le a terembe, már lent volt.
Eléggé összeesve, viszont kajak combokkal. Kérdeztem, hogy mi a bél van, mire elmesélte, hogy bárcsak rám hallgatott volna.
Szinte csak lábazni bír rendesen!
Annyira szétment mindkét vállizülete, hogy többször műtötték, tele csavarokkal, platinával, 3-4 kilós kézi súllyal bír oldalemelni, azt is nagy fájdalmak árán!
Szóval nem szabad erőltetni, eljön még annak is az ideje!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 19. - 23:02:12
Válasz #796

Akezdetfia

Vendég
Ha már elolvassa, akkor leírok neki egy sztorit!

Nálunk is volt régen egy hasonló srác a teremben, fiatal, fanatikus, szeleburdi!
Sokszor próbáltam én is magyarázni neki, hogy nem kell erőltetni ennyi idősen, a csontok, meg a porcok még nem az igaziak!
De ő csak mondta, hogy jaj, jól van már, ő érzi, meg bírja!
Erőltette a súlyokat, a nyakból nyomást! Szépen fejlődött is, nem mondom, hogy nem!
Fél évig nem találkoztunk, majd egyszer csak mikor mentem le a terembe, már lent volt.
Eléggé összeesve, viszont kajak combokkal. Kérdeztem, hogy mi a bél van, mire elmesélte, hogy bárcsak rám hallgatott volna.
Szinte csak lábazni bír rendesen!
Annyira szétment mindkét vállizülete, hogy többször műtötték, tele csavarokkal, platinával, 3-4 kilós kézi súllyal bír oldalemelni, azt is nagy fájdalmak árán!
Szóval nem szabad erőltetni, eljön még annak is az ideje!

Ez hatással lesz rá  ****:))))))

2009. Október 19. - 23:03:11
Válasz #797
Nem elérhető

God Vazzeg


Ha már elolvassa, akkor leírok neki egy sztorit!

Nálunk is volt régen egy hasonló srác a teremben, fiatal, fanatikus, szeleburdi!
Sokszor próbáltam én is magyarázni neki, hogy nem kell erőltetni ennyi idősen, a csontok, meg a porcok még nem az igaziak!
De ő csak mondta, hogy jaj, jól van már, ő érzi, meg bírja!
Erőltette a súlyokat, a nyakból nyomást! Szépen fejlődött is, nem mondom, hogy nem!
Fél évig nem találkoztunk, majd egyszer csak mikor mentem le a terembe, már lent volt.
Eléggé összeesve, viszont kajak combokkal. Kérdeztem, hogy mi a bél van, mire elmesélte, hogy bárcsak rám hallgatott volna.
Szinte csak lábazni bír rendesen!
Annyira szétment mindkét vállizülete, hogy többször műtötték, tele csavarokkal, platinával, 3-4 kilós kézi súllyal bír oldalemelni, azt is nagy fájdalmak árán!
Szóval nem szabad erőltetni, eljön még annak is az ideje!

Köszi hogy leírtad, pont erre céloztam én is. Csak türelmetlen..  :-}

2009. Október 19. - 23:07:07
Válasz #798
Nem elérhető

nes


Jólvan Vazzeg, hát Te látod közülünk igazából edzeni...

H. Laci! Újratervezés... :D

2009. Október 19. - 23:10:25
Válasz #799
Nem elérhető

Rob


Eggyetértek Gabe-el.
Maximum csak az egódat fényezed azzal,hogy nagy súlyt tudsz kinyomni. De az nem minden...
Nálunk van a terembe egy srác aki 8év edzés után magához képest(110kg) kis súlyokkal edz...70-80kg fekvenyomás,30kg bicepszezés rúddal, 70kg döntött törzsű...de nála az agy-izom kapcsolat ritka jó...és ha megkérdezem hogy tudsz fejlődni ennyi idő után ekkora súlyokkal akkor csak annyit mond,hogy KAJA!
Ha annyira szereted a nagysúlyt akkor meg adj meg minden az ízületeknek,hogy tudjanak regenerálódni ( MSM,Glükozamin,Kondotorin) mehet még az alap Ca-Mg,Omega 3,Bromelain...
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Október 20. - 17:12:04
Válasz #800
Nem elérhető

Norbert002


Hlaci hallgass rájuk! 8-10-12 ismétlésekkel bőven elég ha edzel!

2009. Október 20. - 18:43:49
Válasz #801
Nem elérhető

H. Laci


Jó. Oké. Hülye voltam. Na de akkor mondjátok meg hogy hogy készüljek fel a fekve nyomó diákolimpiára? Áprilisban lesz. Mert most már fingom sincs mit csináljak.  ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/

2009. Október 20. - 19:19:33
Válasz #802
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó. Oké. Hülye voltam. Na de akkor mondjátok meg hogy hogy készüljek fel a fekve nyomó diákolimpiára? Áprilisban lesz. Mert most már fingom sincs mit csináljak.  ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/

Mondtad hogy mit akarsz? Nem. Majd bent megbeszéljük, de ne úgy legyen mint tegnap, hogy megbeszéltük mit hogy csinálj, és homlok egyenest mást csinálsz.. Vagy ha ne ugassak bele, akkor mondd azt, és többet nem nyitom ki a pofám. Nekem mindegy  ::)

2009. Október 20. - 20:04:29
Válasz #803
Nem elérhető

H. Laci


Jó. Oké. Hülye voltam. Na de akkor mondjátok meg hogy hogy készüljek fel a fekve nyomó diákolimpiára? Áprilisban lesz. Mert most már fingom sincs mit csináljak.  ?:-/ ?:-/ ?:-/ ?:-/

Mondtad hogy mit akarsz? Nem. Majd bent megbeszéljük, de ne úgy legyen mint tegnap, hogy megbeszéltük mit hogy csinálj, és homlok egyenest mást csinálsz.. Vagy ha ne ugassak bele, akkor mondd azt, és többet nem nyitom ki a pofám. Nekem mindegy  ::)

Nem akarok vitatkozni, de mondtam hogy indulni akarok és ara készülök. Ezért is mentem fel olyan hamar a 70ről a 75re. Tudod!? A hazafele úton meg meg beszéltük hogy most hétfőn csúcsnyomás lesz és utána fel kéne menni 6 ismétlés fölé.
És így is lett, hétfőn csúcsot nyomtam, jövő héten meg 6 ismétlés vagy az feletti nyomást terveztem.   /:-) /:-)

Dehogynem akarom hogy megbeszéljük. Tapasztaltabb vagy sokkal,úgyhogy örülök neki hogy segítesz.  ;)


 
 

2009. Október 20. - 20:48:26
Válasz #804
Nem elérhető

nes


Laci nyerő ember lehet a diákiolimpián a korcsoportjában, én azért bíztatom, meg ezért is ajánlottam neki a fekvenyomó diákolimpiát... persze azt nem szeretném én se, hogy lesérüljön!

2009. Október 20. - 21:09:53
Válasz #805
Nem elérhető

H. Laci


Laci nyerő ember lehet a diákiolimpián a korcsoportjában, én azért bíztatom, meg ezért is ajánlottam neki a fekvenyomó diákolimpiát... persze azt nem szeretném én se, hogy lesérüljön!
Most nyomtam 80at, úgy hogy egész nap májkrémes szendvics volt a kajám. Délelőtt húzóckodás, távolugrás, futás felmérés volt a suliba. És 75kg-al nyerték meg ezelőtt.  :-} :-}

2009. Október 20. - 21:22:50
Válasz #806
Nem elérhető

God Vazzeg


Laci nyerő ember lehet a diákiolimpián a korcsoportjában, én azért bíztatom, meg ezért is ajánlottam neki a fekvenyomó diákolimpiát... persze azt nem szeretném én se, hogy lesérüljön!
Most nyomtam 80at, úgy hogy egész nap májkrémes szendvics volt a kajám. Délelőtt húzóckodás, távolugrás, futás felmérés volt a suliba. És 75kg-al nyerték meg ezelőtt.  :-} :-}

Ne bízd el magad, jön egy brutálos keménypöcs, oszt elveri a szád szélét.. Addig még erősödni fogsz sokat, majd meglátod  ****:))))))

2009. Október 20. - 21:25:04
Válasz #807
Nem elérhető

nes


Laci nyerő ember lehet a diákiolimpián a korcsoportjában, én azért bíztatom, meg ezért is ajánlottam neki a fekvenyomó diákolimpiát... persze azt nem szeretném én se, hogy lesérüljön!
Most nyomtam 80at, úgy hogy egész nap májkrémes szendvics volt a kajám. Délelőtt húzóckodás, távolugrás, futás felmérés volt a suliba. És 75kg-al nyerték meg ezelőtt.  :-} :-}

Ne bízd el magad, jön egy brutálos keménypöcs, oszt elveri a szád szélét.. Addig még erősödni fogsz sokat, majd meglátod  ****:))))))

2010-ben az a "brutálos keménypöcs" nem más mint H. Laci!!! ;)

2009. Október 21. - 11:22:21
Válasz #808
Nem elérhető

Rob


Ha jól tudom Kathi Béla vhogy úgy készült,hogy a verseny előtt kb 10-12héttel elkezdett 6-8akat nyomni + 1-2 kiegészítő gyakorlat. Ahogy közeledett a verseny az ismétlésszám csökkent és majd szép lassan elhagyta a kiegészítő gyakortlatokat(ferdepad,tárogatás). A verseny előtt 2-3héttel már csak 2-3akat nyom,és ami ngyon fontos,hogy közvetlenül a verseny előtt kisebb súllyal nyom egyeket,olyan súllyal amivel menne 3is akár,de akkor már nem terheli agyon magát,hogy az idegrendszer tudjon faszán regenerálódni! Persze ALAPOS belegítés + nicoflex használata KÖTELEZŐ! Jah és nyomj pulóverbe,az ízületek melegentartása miatt!
De a legjobb sztem ha egy papíron előre levezeted,megtervezed és akkor menni fog!!! Persze rengeteg kcal nélkül nem megy!
Sok sikert!  ****:))))))
U.I.:Csak vigyázz magadra!
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Október 23. - 10:41:23
Válasz #809
Nem elérhető

H. Laci


Kösz Rob, megkaptam a privit.  ;)    Vazzegal beszéltünk erről az egészről. Nem árulok el semmit, akit érdekel, az majd olvassa a naplót, és látni fogja hogy miket változtatunk folyamatosan. A lényeg hogy a maximumot fogjuk kihozni belőlem, majd meglátjuk mire lesz elég.  ::)   

Na de be írom a szerdai lábazásomat és a tegnapi hát-váll edzésem
 
Comb:
 - Guggolás 4*8
 -Lábtolás
 -Merev lábas felhúzás
 -Combhajlítás
 -Lábnyújtás

 -Álló vádli keretben

Hát:
 -Felhúzás 110kg*12 (szépen, nem oda csapva)
 -Mellhez húzás szélesen
 -Mellhez húzás szűken
 -Döntött törzsű evezés

Váll:
 -Mellről nyomás ülve
 -Oldalemelés állva
 -Döntött törzsű oldalemelés ülve

Ennyi volt a heti edzésem egy része. Jövő hét hétfőn mell-kar edzéssel nyitok.  @-o @-o