2024. Június 08. - 03:32:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lacika fejlődése és edzései  (Megtekintve 195232 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. November 29. - 12:52:09
Válasz #870
Nem elérhető

H. Laci


Úgy értve engedem a mellemre, hogy lefele jövet néha orrba basz a súly, szóval éppen hogy csak a mellkasom tetejét érinti. Egyébként nem szoktam érezni a mellem, akkor másképp csinálnám.  :-}

2009. November 29. - 13:15:01
Válasz #871
Nem elérhető

Aco


Az a jo ;D majdnem full egyenes hattamlaval csak kicsit megdontve hatra.Es van nallatok alvany hozza vagy min nyomod??nallunk sajnos csak pad van es mikor nyomod felkell foldrol emelni a rudat.

2009. November 29. - 13:18:16
Válasz #872
Nem elérhető

H. Laci


Az a jo ;D majdnem full egyenes hattamlaval csak kicsit megdontve hatra.Es van nallatok alvany hozza vagy min nyomod??nallunk sajnos csak pad van es mikor nyomod felkell foldrol emelni a rudat.

Jaja olyan padról nyomom. Persze, van egy keretünk amibe behúzom a padot és úgy nyomom.  ****:))))))

2009. December 02. - 21:20:33
Válasz #873
Nem elérhető

H. Laci


Na jelentkezem:

Hát:
  -Mellhez húzás szélesen 4*12
  -Mellhez húzás szűken( gyurmában látott Victoros módszer) 4*12-15
  -Döntött törzsű evezés 4*~10
  -Egykezes evezés  3*12

Váll:
  -Mellről nyomás rúddal  4*12
  -Oldalemelés 3*12
  -Izé bigyó gyakorlat hátsó vállra, csigán,tricepsz kötéllel  ;D 4*12

Elterveztük hogy nagyban bekészülünk a kecskeméti brutálra, erre most jövünk rá hogy jövő szombaton lesz.  !+"% 1 hét.  :D 

2009. December 05. - 15:36:01
Válasz #874
Nem elérhető

H. Laci


Na sziasztok

Voltam ma kecskeméten edzeni egyet, a Colosseum Fitnessben.  @:-)  Nagyon jó terem, szép mosdó, mindenütt üveg, atlas gépek mindenütt, súlyok szép számmal, 1kezesek egészen 1kg-tól 50kg-ig. Pultnál minden földi jó kapható szóval csak ajánlani tudom.  ;)

Lábaztam egyet.

  -Guggolás  80kg*13  80kg*12  80kg*10  (teljesen koppig lemenve  @:-) )
  -Lábtolás   140kg*12*2     155kg*12   (itt inkább szabályosságra mentem )
  -Álló combhajlítás  3*12
  -Merev lábas felhúzás  40kg*12*3
  -Lábnyújtás 2*20

Ezt az edzést fürdéssel, át és vissza öltözéssel együtt megoldottam 1óra 5perc alatt.  :o Nem volt más választásom mert csak 3 órára rá jött volna másik buszom.  :'(  De jó volt ez így is, mikor jöttem ki a teremből akkor majdnem össze estem, annyira kifáradt a combom.  ;D

2009. December 08. - 21:35:27
Válasz #875
Nem elérhető

Rinocerosz


Szia Laci!

Akkor most a Diákolimpia a következő cél?
Ha igen az mikor lenn.. gondolom olyan év vége felé (tanév) nem?
Mert akkor még bőven van időd!

2009. December 10. - 18:02:36
Válasz #876
Nem elérhető

H. Laci


Hétfő

A bicepsz fájdalmam miatt nagyon jájt edzés volt. Magát a bicepszet nem is edzettem.

Mell:
  -Fekve nyomás 4*12   
  -Ferdén nyomás 4*15
  -Tárogatás 4*12

Tricepsz:

 -Homlokra engedés 4*12
 -Csigás letolás rúddal 4*12
 -Tolóckodás  3*amennyi megy


Kedden pedig hátaztam egy szintén nagyon lájtosat.

  -Széles mellhez húzás
  -Szűk mellhez húzás
  -Döntött törzsű evezés
  -Egy kezes evezés

Ennyi volt az egész, szombat Brutal, majd meglátjuk mi lesz, nagy eredményekre nem számíthatunk.  :-* De azért nem kell engem félteni.  ::)



Igen a diákolimpia lesz a következő cél, ha minden igaz. Tavasszal végén vagy valahogy így szokott lenni. De ez még a jövő dolga.  :)

2009. December 11. - 20:00:36
Válasz #877
Nem elérhető

H. Laci


Holnap brutál.  :-< :-<   
Közben hétfőre is meghívott a Gababoy Jászberénybe, ki is jött volna elém a buszmegállóba, de sajnos úgy van a suli, a buszok minden, hogy nem tudok menni. EzÚton is köszönöm szépen hogy ilyen segítő kész vagy Gaba, de sajnos nem.  :-\  Pedig jó lett volna nagyon.   :)

2009. December 11. - 22:18:19
Válasz #878
Nem elérhető

fastor


Holnap brutál.  :-< :-<   
Közben hétfőre is meghívott a Gababoy Jászberénybe, ki is jött volna elém a buszmegállóba, de sajnos úgy van a suli, a buszok minden, hogy nem tudok menni. EzÚton is köszönöm szépen hogy ilyen segítő kész vagy Gaba, de sajnos nem.  :-\  Pedig jó lett volna nagyon.   :)

sok sikert holnapra Lacika @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 11. - 23:20:38
Válasz #879
Nem elérhető

Kicsibors


Csatlakozom, hajrá Lacika!  =/+'  ;)

2009. December 12. - 09:21:27
Válasz #880
Nem elérhető

Norbert002



2009. December 12. - 16:36:09
Válasz #881
Nem elérhető

H. Laci


Fél percre be tudok ülni a gép elé, úgyhogy be is írom.

14.070kg

Már ismerősként kezeltek a szervezők.  ****:))) ****:)))  +Megszólítottak hogy én vagyok az ország legfiatalabb brutal versenyzője.  ))=/

2009. December 12. - 16:42:34
Válasz #882
Nem elérhető

fastor


Fél percre be tudok ülni a gép elé, úgyhogy be is írom.

14.070kg

Már ismerősként kezeltek a szervezők.  ****:))) ****:)))  +Megszólítottak hogy én vagyok eddig a legfiatalabb versenyzőjük.  ))=/
"visszaveszek, mert picit fáj a derekam, meg úgysem jön Imi se"
 :-p
 :-)! mondtam én ,hogy bennedvan ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 12. - 16:53:15
Válasz #883
Nem elérhető

Kicsibors


Fél percre be tudok ülni a gép elé, úgyhogy be is írom.

14.070kg

Már ismerősként kezeltek a szervezők.  ****:))) ****:)))  +Megszólítottak hogy én vagyok eddig a legfiatalabb versenyzőjük.  ))=/
"visszaveszek, mert picit fáj a derekam, meg úgysem jön Imi se"
 :-p
 :-)! mondtam én ,hogy bennedvan ;)

Grat Lacika!  ****:)))))) ****)

Lassan fel köll kötni a gatyót Fasti! :D

2009. December 12. - 18:51:10
Válasz #884
Nem elérhető

God Vazzeg


Fél percre be tudok ülni a gép elé, úgyhogy be is írom.

14.070kg

Már ismerősként kezeltek a szervezők.  ****:))) ****:)))  +Megszólítottak hogy én vagyok eddig a legfiatalabb versenyzőjük.  ))=/
"visszaveszek, mert picit fáj a derekam, meg úgysem jön Imi se"
 :-p
 :-)! mondtam én ,hogy bennedvan ;)

Grat Lacika!  ****:)))))) ****)

Lassan fel köll kötni a gatyót Fasti! :D

Nem csak lassan..  :-}  ;D