2024. Június 03. - 00:48:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ÍZ KRITIKA  (Megtekintve 67698 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 05. - 09:20:57
Válasz #120
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nálam az epres Myofusion eddig mindent ver. Persze ízléskérdése.  ****:))))))
Nálam meg a vaníliás ****:)))))).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. December 31. - 10:49:12
Válasz #121
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nitro-Tech Trópusi gyümölcs-egész vállalható íze van, nem éreztem azt a nagyon édes gyomorforgató ízt, mint a triplacsokis ízűnél, szerintem az egyik legihatóbb Nitro, ráadásul edzés előtt 45 perccel ittam meg és egész jól durrantam edzésen.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. December 31. - 10:56:36
Válasz #122
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


A triplacsoki :----, de lehet ezt érdemes bepróbálni akkor! :-oD
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 05. - 21:19:09
Válasz #123
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ma én is ittam egy dupla adagos NitroTech trópusi gyümist. Azt kell mondjam, kellemes csalódás.  ****:)))))) Nem igazán vagyok oda a Nitro ízeiért, de ezzel nekem semmi gondom. Ha valamihez hasonlítanom kéne, akkor a tutti-frutti gumi- vagy milyen cukorhoz hasonlítanám. Teljesen rendben van a trópusi, veszek még pár kilót, az tuti.  ;D

2010. Január 06. - 04:50:14
Válasz #124
Nem elérhető

Joel


Szerintem is nagyon fini! @:-)
Lehet én is bevásárolok belőle. ;)
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Február 09. - 23:05:31
Válasz #125
Nem elérhető

balic


Most fogyott el egy Dymatize Elit Whey berry blast(gyümölcs) ízben és nem mondanám egy top kategóriásnak. Nem mondom, h rossz az íze, inkább olyan semmilyen. Eper akar lenni szerintem, de nem igazán jött össze. Persze maga a fehérje az szerintem jó minőségű!

2010. Május 03. - 18:32:40
Válasz #126
Nem elérhető

balic


Áprilistól áttértem az izolátumokra mert úgy néz ki ezt tolerálja legjobban a gyomrom. Dymatize ISO 100-al indítottam méghozzá a csokissal. Finomnak nem mondanám és a csokihoz sincs sok köze, de szerintem bőven iható volt.
Másik áprilisi kiegészítőm a Celmass volt erdei gyümölcs ízben (artic berry blast). Szerintem teljesen jó volt, enyhén savanykás. Egyetlen negatív, h marhára fogott és tiszta piros volt tőle minden.  ;D

2010. Május 03. - 18:45:30
Válasz #127
Nem elérhető

pmiller06


Szerintem a dymatize elite whey isolate double rich chocolate nem túl finom :D viszont a kávés parádés. ON fehérjék közül a legjobb az extreme milch chocolate, második helyezett a rocky road, harmadik pedig a cappucino vagy mi :D a többi elég fos. Myofusion: egyre jobban megszeretem a csokist, de azért nem ez a legfinomabb fehérje, amit valaha ittam. Epres nagyon jó. A mogyorós csoki RÉMFOS! szerintem.

2010. Május 03. - 19:02:31
Válasz #128
Nem elérhető

Gabe


Elég ízlésficamos vagy :D Most már nagyon kíváncsi vagyok, nálad mi a legfinomabb.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 03. - 19:04:04
Válasz #129
Nem elérhető

pmiller06


Elég ízlésficamos vagy :D Most már nagyon kíváncsi vagyok, nálad mi a legfinomabb.

Szerintem nem rossz a csokis myofusion, de túlzás azt állítani, hogy ez a legfinomabb fehérje...

2010. Május 03. - 19:11:09
Válasz #130
Nem elérhető

Gabe


Elég ízlésficamos vagy :D Most már nagyon kíváncsi vagyok, nálad mi a legfinomabb.

Szerintem nem rossz a csokis myofusion, de túlzás azt állítani, hogy ez a legfinomabb fehérje...
Megosztod velünk?
Egyébként szerintem a csoki-mogyoróvajas is nagyon finom, gondolom azt akartad mondani.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Május 03. - 19:17:40
Válasz #131
Nem elérhető

Jordan


csoki-mogyoróvajas is nagyon finom


Abbol a syntha-6 a vilagbajnok  @-o
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Május 03. - 19:29:33
Válasz #132
Nem elérhető

pmiller06


Elég ízlésficamos vagy :D Most már nagyon kíváncsi vagyok, nálad mi a legfinomabb.

Szerintem nem rossz a csokis myofusion, de túlzás azt állítani, hogy ez a legfinomabb fehérje...
Megosztod velünk?
Egyébként szerintem a csoki-mogyoróvajas is nagyon finom, gondolom azt akartad mondani.

Hát a kávés elite whey, a toffe caramel meg az on extreme milch chocolate is jobban bejön

2010. Május 07. - 22:33:56
Válasz #133
Nem elérhető

pwz


Nalem eddig a csokis myofusion a befuto, de a vanilias es az epres izu is nagyon finom.
Bananoson gondolkozok most. Valaki kosolta mar?

Toffie-s elite wheyt ittam mar, izre finom, lagy allagu volt, viszont elegge habzott miutan osszeraztam a shakerben.

2010. Május 07. - 22:36:10
Válasz #134
Nem elérhető

Rob


Myofusion nekem is nagyon adja.
Talán a legjobb fehérje amit eddig ittam.
Jól emésztem,nem fingok,nem puffadok tőle...és nem híg a széklet  ;D
Egyszerűen hibátlan!
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D