2024. Június 16. - 03:15:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bullet in the Head 2009  (Megtekintve 126660 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 05. - 12:05:27
Válasz #165
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Húúú bakker! Ezek a képek nem semmik! Bélára már a végén rá kellett szólnom, hogy legalább egy jó fotó legyen a mamájával! De úristen...Egyet bánok, hogy a buliról nem csináltunk képeket, mert ott tudtak volna meleg dolgok is lenni! Na de mindegy, majd legközelebb!

Béla! A címeit a képeknek most nagyon eltaláltad! ;D ;D

2009. Május 05. - 12:27:46
Válasz #166
Nem elérhető

AtomAnti


Dániel barátom nem haragszik meg sztem , ha szétoffolom hétvégi képekkel a topicját ! Ezek adják vissza igazán a dolgokat ! Meg ugye Prod kérése is !  ;-oo-;

1.Gondolkozok ?
2.Ballagok
3.Még mindig
4.Imádom ha fotózol...


Nagyon jokepu vagy te FiJu   :-*

The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. Május 05. - 12:31:49
Válasz #167

B1ll4

Vendég
Dániel barátom nem haragszik meg sztem , ha szétoffolom hétvégi képekkel a topicját ! Ezek adják vissza igazán a dolgokat ! Meg ugye Prod kérése is !  ;-oo-;

1.Gondolkozok ?
2.Ballagok
3.Még mindig
4.Imádom ha fotózol...


Nagyon jokepu vagy te FiJu   :-*



Majd nyáron lerendezzük tesó !  ;-oo-; ;-oo-; @:-)

2009. Május 05. - 12:32:03
Válasz #168
Nem elérhető

hopika


Ha ott lettem volna én is,akkor már igazi maffiakíséreted lett volna Béla...
Gratulálok amúgy!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 05. - 22:10:02
Válasz #169
Nem elérhető

Massino



Masssssino!

Találó név! Üdvözletem itt a fórumon és külön üdvözlet itt az én kis világomban!  ;D
Lehet hogy a fotós bátyódat is igénybeveszem majd, és nagyon köszönöm, a felajánlást!

Aki nem tudja ki is massino! Naturál kis szárnypróbálgató ember, aki mellesleg, olyan 100 kg környékén mozog, s ezt a kitartásának és a sportszeretetének köszönheti. SZóval minden kalapunkat meg kell emelni elötte! Mindenkinek ajánlatos a Johnny fitnessbe járni, mert találkozhat ilyen kis csodateremtményekkel mint MASSINOOO! Ja a forgatást meg bebuktad, mert azt az Évi csinálja, s már multkor benne voltatok a háttérben! Majd kiemeltetem a hátteret dirrekt ez miatt! ****) ****) ****) ****)

Köszönöm ezt a jellemzést, bárcsak olyan jó lennék.  :)
Tipikusan olyan gyerek vagyok akitől megkérdezik, hogy "ugye te híztál?" :) Meg sportolsz? Biztos karatézol...  ;D
Mostantól jobban figyelünk Évire hogy van-e a kezében kamera, azonnal spuri.

Na ha nem zavarok néha majd beírok valami faszságot.  ;D
Ja és köszi a mait mégegyszer...

2009. Május 07. - 11:43:26
Válasz #170
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member

Masssssino!

Találó név! Üdvözletem itt a fórumon és külön üdvözlet itt az én kis világomban!  ;D
Lehet hogy a fotós bátyódat is igénybeveszem majd, és nagyon köszönöm, a felajánlást!

Aki nem tudja ki is massino! Naturál kis szárnypróbálgató ember, aki mellesleg, olyan 100 kg környékén mozog, s ezt a kitartásának és a sportszeretetének köszönheti. SZóval minden kalapunkat meg kell emelni elötte! Mindenkinek ajánlatos a Johnny fitnessbe járni, mert találkozhat ilyen kis csodateremtményekkel mint MASSINOOO! Ja a forgatást meg bebuktad, mert azt az Évi csinálja, s már multkor benne voltatok a háttérben! Majd kiemeltetem a hátteret dirrekt ez miatt! ****) ****) ****) ****)

Köszönöm ezt a jellemzést, bárcsak olyan jó lennék.  :)
Tipikusan olyan gyerek vagyok akitől megkérdezik, hogy "ugye te híztál?" :) Meg sportolsz? Biztos karatézol...  ;D
Mostantól jobban figyelünk Évire hogy van-e a kezében kamera, azonnal spuri.

Na ha nem zavarok néha majd beírok valami faszságot.  ;D
Ja és köszi a mait mégegyszer...

Tegnap nem figyeltetek!!!!

Nagy történet volt! Tegnap Évi kamerázott, mert most már ez is feladat lett a sok ezer többi közt, amivel naponta fárasztom, s akkor jöttek meg massinóék! Én épp fej fölötti nyomást végeztem, mire odajönnek és szépen halkan megkérdezik: "Zavarunk, mert ha igen, akkor máshol kezdünk" Na ekkor röhögtem be, mert az ok, hogy megkérdezik, hisz' nagyon jól nevelt nagydarab fiúkról van szó, de azt az ilyedt fejet, amikor észrevették a kamerát.... Köpni, nyelni nem tudtak...  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Szóval csak nekem volt megtiszteltetés! ;-oo-;

2009. Május 07. - 17:33:56
Válasz #171
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
ment egy privi  :)

Nem szoktam privit olvasni! Írd ide légyszi!

2009. Május 12. - 07:32:29
Válasz #172
Nem elérhető

Massino


Nagy itt a pangás...
Nem edzel Dani, lejárt a bérleted?  :D

2009. Május 12. - 23:16:37
Válasz #173
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Mi van Dániel?Rég láttalak edzésen ????...
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Május 13. - 12:33:47
Válasz #174
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Itt vagyok s írok egy gyors beszámolót, ami nem épp lesz pozitív hangvételű:

Az egészet azt hiszem elég a múlt héten kezdeni, amikor is kiderült, hogy kapok egy hídat teljes egészében s nekem kell az építését levezényelni. Ez eddig csak jó lehetett volna, azonban hétfőn szembesültem a negatív részével, s ez a hét azt hiszem ilyen is marad.

Hétfőn elég meleg volt, ami konkrétan kb 30 fokot jelentett napközbe. Reggeli órákba ki is értem a megbeszélt hidamhoz, azonban rá kellett jönnöm, hogy se irodakonténerem nincs, se áram nincs bevezetve, se vízvezeték. Ezt gyorsba jeleztem is főnökömnek, azonban az volt a válasz, hogy "Ezt a tendert rosszúl vállaltuk el, s nem is lesz semmi neked itt semmi"(Az itt, az Gödöllőtől kb 10 km-re. Amit csak kb olyan poros avagy sáros úton lehet megközelíteni, hogy az autóm felfeküdt és azonnal le is szakadt az első bemenetelemnél a kipufogom. Zárt ablakok mellett 2 nap alatt az autóban 4mm-es por ült le a műszerfalon) A melegnek köszönhetően 11 órára megromlott a rizsem, s nem volt mit ennem. Hűtő sehol, max a városban, de természetesen ahol lett volna, az sem a mi helyünk így mindig kuncsorogni kellett volna, hogy "hadd rakjam be a hűtőtökbe a kajámat". Amikor ezt felvázoltam, rá kellett jönnöm, hogy ezt nem tudom így továbbvinni. Menekülnöm kell. Délutánra mikor már 6 órája nem ettem semmit jött a kooperációs tárgyalás, ahol is az éhségtől és az alacsony vércukor szinttől szédűltem, és hasogatott a fejem. Beülltem s rákérdeztek mi is ez az egész? Mint tudjuk az nem elfogadott a közéletbe, hogy enni is kell valamikor az embernek, mert akik itt dolgoznak egyszer, max 2x esznek egy nap. Így elő kellett rukkolnom a "b" tervvel: "2. rendű cukorbeteg vagyok". Ezt kb úgy vázoltam fel nekik, hogy nem kell inzulint nyomnom, csak ingadozik a vércukrom, s ezen körülmények közt nem tudom elvállalni. (Úgy sem értették volna meg, ha azt mondom, hogy 12 éve 3 óránként eszem, s nekem nem jó a kóóbász meg a könyér) Természetesen a választ elbagatelizálták, mert közben megkértek, hogy kedden még maradjak ott, azonban szerdától menjek vissza az irodába, de keddre sok zsíroskenyeret vigyek.  Egyszeüen erre nem tudtam mit válaszolni, csak azt látam magam előtt, hogy este fél hétkor még nem ettem 11 óra óta, s nem épp vagyok jól, s ezt nem tudom minden nap megcsinálni. Választanom kellett s azt hiszem minden szar ellenére a jobb útat választottam. Nagyon sok barátomat felhívtam, akinek a tanulmányaimtól kezdve a sportig és ennek a melónak a hátulütőjét is felvázoltam, s azt mondták jól választottam. Estére már az ideg ráhuzódott a gyomromra, s hasmenés kezdetét vette, illetve a gyomorgörcsök is. Estére értem haza, s kajám csak este 8 környékére lett.

Kedd: Reggel megint meló, s igyekeztem még jól melózni. Reggeltől kezdve 162 m3 betont kellett beépíteni, s a gyár nem szolgált ki, csak iszonyatosan lassan. Ergo: 21:30 lett a meló vége reggel 6-tól. Kb ez idő alatt 2-szer tudtam enni, mivel a kajám megint megpukkant. Szóval kedden 12 óra kaja nélkül, s este szintén a rosszúllét környékén egy pizzát rendeltem, még ha teljes szívemből is utálom. A főnököm természtesen már este 6-kor otthon volt, de mit mondjak erre?
Vizet a két nap alatt ittam max 4 litert. Kajában a két nap alatt nem volt meg a minimum. Fehérjém két nap alatt volt 300 gramm, ch is csak azért lett meg, mert kedden este bedoptam a pizzát. De leszartam az egészet s azt is, hogy nem fognak ezután jó szemmel nézni rám, mert vannak most fontosabb dolgok!!! Nem fogom az életemet amit eddig éltem, 3 hónap miatt feláldozni (ja mert a hidat a szokásos 2 év helyett most 3 hónap alatt akarták megcsináltatni. Természetesen a túlóra lóvét a prémiumomból vonják le, mert "rosszul lett ez a tender elvállalva". 3 hónapig kint a poros geciben, autóban lakva kellett volna megoldanom. 2 nap alatt fogytam szerintem minimum 5 kg-ot, s ahogy elnéztem mindet izomból. Szóval amit eddig felszedtem annak most pápá lett. De még ezt is leszartam volna, mivel szerdától úgy is bent vagyok, s akkor már minden oks lesz.

Szerda: Reggel úgy indult, hogy elvették az autómat, mert mivel az irodában vagyok, nekem nem kell autó. Szóval ezt is le kell adnom holnaptól. Érdekes lesz az egész felhozatal, s az ezután levő idő is, ami mind így vizsgaidőszakban, mind így melóban érdekes lesz. Azt hiszem megpróbálnak ellehetleníteni.... De nem fog menni. Mert annál erősebb vagyok s még így is, hogy visszaestem, s keresztbe is raktak így is megcsinálom s emelt fővel fogom elvégezni ezt a szezonomat is!

2009. Május 13. - 12:42:41
Válasz #175
Nem elérhető

hopika


Kitartás Dani!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 13. - 12:45:22
Válasz #176
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Köszi Hopi! Csak most semminek nem látom a kimenetelét, de fejem sohasem szegem le.

2009. Május 13. - 12:47:00
Válasz #177
Nem elérhető

hopika


Voltam szarban az elmúlt másfél évben én is rengetegszer-most sem mondanám 100%-osnak a helyzetet,de megyünk előre és kész.
Győzzenek le,ha tudnak! 8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 13. - 15:39:53
Válasz #178
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
"Fel a fejjel"...(ahogy Tuskó Hopkins is mondaná ;)).
Saját szavaimmal csak a szokásosat üzenem a főnöködnek:Fujja meg az egylukú pásztorsípot 8)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Május 13. - 15:59:26
Válasz #179
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Látod? Ha másnap sajnos nem, de eddig az autónkban hasonlítottunk... Most így nem lesz más választásom, csak annyi, hogy ki kell tömni a póloimat!