2024. Június 04. - 13:33:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kedvenc nem edzős muzsikáid, hiszen nem mindig edzünk..ugye?  (Megtekintve 471239 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. Május 28. - 10:22:28
Válasz #375
Nem elérhető

hopika


Hopika vagy madinorbi :-O Én még csak most láttam, azt hittem nem jól látok :-O :-O :-O Ti mit tudtok erről @-o Úristen ez nagyon kemény @-o @-o @-o >:D Ja, amúgy az énekesen vagyok így ledöbbenve :P <3! --)

http://www.youtube.com/watch?v=wMGpcjzb67Q&feature=channel


Hallottam már róluk-nem tudok mit hozzáfűzni...
It's a miracle.
 :-){
Nekem kb. 15 másodperc lenne a torokhalálig...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 28. - 10:23:54
Válasz #376
Nem elérhető

George


Hopika vagy madinorbi :-O Én még csak most láttam, azt hittem nem jól látok :-O :-O :-O Ti mit tudtok erről @-o Úristen ez nagyon kemény @-o @-o @-o >:D Ja, amúgy az énekesen vagyok így ledöbbenve :P <3! --)

http://www.youtube.com/watch?v=wMGpcjzb67Q&feature=channel


Hallottam már róluk-nem tudok mit hozzáfűzni...
It's a miracle.
 :-){
Nekem kb. 15 másodperc lenne a torokhalálig...
A név az nekem is ismerős volt, de nem tudtam, hogy csaj énekel - ráadásul így @-o Koncertre befizetnék ***))) @:-)

2009. Május 28. - 10:27:07
Válasz #377
Nem elérhető

hopika


Nem a full én stílusom,de egy ilyet meglesnék én is élőben...egy dolog lehet még-bár az sokkal jobban kihallatszana:oktávert raknak a hangjára.Már technikailag olyan fejlettek vagyunk,hogy Live-ba is meg lehet úgy modifikálni a hangot,hogy szinte észrevehetetlen.
Az össze "nagy" énekesnek Live koncerteken is rajta van egy "hangoló" a sávján,ami,ha fél,negyed hangon belül énekli a dalát-odahúzza a hangját,ahol lennie kellene.Akkor van gáz,ha nagyobb az eltrés-mivel akkor a legközelebbi hanghoz húzza... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 28. - 10:33:44
Válasz #378
Nem elérhető

George


Nem a full én stílusom,de egy ilyet meglesnék én is élőben...egy dolog lehet még-bár az sokkal jobban kihallatszana:oktávert raknak a hangjára.Már technikailag olyan fejlettek vagyunk,hogy Live-ba is meg lehet úgy modifikálni a hangot,hogy szinte észrevehetetlen.
Az össze "nagy" énekesnek Live koncerteken is rajta van egy "hangoló" a sávján,ami,ha fél,negyed hangon belül énekli a dalát-odahúzza a hangját,ahol lennie kellene.Akkor van gáz,ha nagyobb az eltrés-mivel akkor a legközelebbi hanghoz húzza... @-o
Nyilván full technika van mögötte, de az, hogy lány létére nem a dallamos énekelgetést erőlteti, hanem bevállalja(sőt élvezi @-o ) ezt a hörgés-őrjöngést a színpadon, és még jól is csinálja, az nálam <3! ;D Tisztára kattant a csaj, nem semmi ****:)))

2009. Május 28. - 10:51:43
Válasz #379
Nem elérhető

madinorbi


Láttam élőbe  ***)))
Bár igazából a régi albumok jobbak voltak sokkal, a Black Earth, Stigmata.
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 28. - 10:52:35
Válasz #380
Nem elérhető

hopika


Láttam élőbe  ***)))
Bár igazából a régi albumok jobbak voltak sokkal, a Black Earth, Stigmata.
Kabbe...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Május 28. - 10:55:01
Válasz #381
Nem elérhető

madinorbi


szekönd editör mentes felhasználó

2009. Május 28. - 10:59:05
Válasz #382
Nem elérhető

George


Láttam élőbe  ***)))
Bár igazából a régi albumok jobbak voltak sokkal, a Black Earth, Stigmata.
Mákos ****:))))))

2009. Május 28. - 12:19:43
Válasz #383
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem nem jön be ez az ordibálós hörgős téma, de beszarás a csaj..  :D

2009. Május 29. - 11:26:31
Válasz #384
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 29. - 11:29:46
Válasz #385
Nem elérhető

Cressler


Hopika vagy madinorbi :-O Én még csak most láttam, azt hittem nem jól látok :-O :-O :-O Ti mit tudtok erről @-o Úristen ez nagyon kemény @-o @-o @-o >:D Ja, amúgy az énekesen vagyok így ledöbbenve :P <3! --)

http://www.youtube.com/watch?v=wMGpcjzb67Q&feature=channel


Hallottam már róluk-nem tudok mit hozzáfűzni...
It's a miracle.
 :-){
Nekem kb. 15 másodperc lenne a torokhalálig...
A név az nekem is ismerős volt, de nem tudtam, hogy csaj énekel - ráadásul így @-o Koncertre befizetnék ***))) @:-)
vajon szex közben milyen hangokat adhat a csaj  ;D

Amúgy nekem jobban bejön ha legalább egy kicsit felismerhető, hogy csaj énekel pl In This moment, Lacona COil....
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Május 29. - 11:44:43
Válasz #386
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!


2009. Május 29. - 11:58:20
Válasz #388
Nem elérhető

George



2009. Május 29. - 12:36:11
Válasz #389
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!