2024. Június 06. - 14:58:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában...  (Megtekintve 455328 alkalommal)

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában

2021. Október 15. - 07:18:53
Válasz #1620
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok.
Tud valaki hcg-t SOS kellene.  Mert a görög az üres most pedig Ovigil jött...ezt nem teszteltem de nemsok bizodalmam van hozzá. Segítség!!!!

Én 2 éve használtam utoljára meg előtte is csak azt és akkor jók voltak. Frissebb infóm nincs róla

2021. Október 15. - 15:35:22
Válasz #1621
Nem elérhető

G


Sziasztok!

A vegehez ertem egy 6 honapos kuranak, elejen volt ena,boldi az 3 honapig majd 1 honapig heti 1 ml ena, ezt kovette bő 2 honap propi, 3x1 ml majd az utolso 2 hetben mar csak 3x0,5ml.
Hcg vegig ment kura alatt 500iu, az utolso 2 honapnal mar 2x500iu/ hét.

Kerdesem, hogy a pct t meg anno a versenyfelkeszitommel ugy kezdtunk neki egy hosszabb kura utan, hogy 1.heten 2x2500iu hcg napi 3szem clomid (3x50mg) plusz napi 1 zita.
2.het 2x1250iu hcg 2 szem clomid 1 szem zita
3-5 hét 2x1250iu hcg 1 szem clomid 1 szem zita

Hasonlóképp terveztem most is, nektek mi a bevált protokol ilyenkor?
Kritikát szivesen fogadnek epito jellegut.
Most egy hosszabb szunet fog kovetkezni utana.

A mostani pct cuccoknal minden patikai zita, clomid magyar, hcg német. Tehat valoszinu, hogy minden annyi amennyi.

Igazából ha neked ez vált be akkor csináld nyugodtan ezt.
Ha végig ment a kúrában a HCG akkor én minden másnap 500-750-1000 IU HCG-t használnék 4 hétig, 4 hétig mellé AI amennyi kell az utolsó 2 hétben azt min.-ra csökkenteném, és mellé az első 4 hétben napi 2*25 mg clomid az utolsó 2 hétben meg 2*10 aztán 1*10 mg nolva.

2021. Október 15. - 16:00:34
Válasz #1622
Nem elérhető

wax94


Sziasztok!

Tapasztalt mar valaki hasonló mellékhatásokat?
18 hetes kúrám után vagyok 2 héttel. 500mg szuszta, majd az utolso 8 héten 150 szem 10mg-os danabol jött még mellé. 1 hónapja a reggeli kardio után hirtelen megszédültem, le kellett ülnöm. Mindkét bokám fel volt dagadva, és a vérnyomásom 150-160 körül mozgott, 100as pulzussal pár óráig. Bementem a sürgősségire, ahol ekg és labor alapján nem találtak semmi komoly bajt.

Utána még napokig szédültem, ami pár nap alatt lecsengett, a vernyomásom beállt 130-140 közötti értékre. Ekkor ujra elkezdtem edzeni, csak teszto ment itt mar, kb heti 200mg.

Majd 2 hete újabb szédülés, bokadagadás, csak most mellkasi fájdalom is társult mellé. Sürgősségin megint lezajlott ugyanaz, mint korábban írtam, es hazaengedtek. Ezek utan már mindennel leálltam, most fogom kezdeni a pct-t. A szédülés azota is folyamatos, hullámokban jön altalaban munka vagy fizikai aktivitás után, ugyanigy a mellkasi fájdalommal.

Voltam szívultrahangon, ahol nem találtak eltérést. Terheléses ekg-n nagyon hamar felszökött a vérnyomásom 210-re, és nyugalmi allapotban is 150 körül mozgott, ezért felirtak vérnyomáscsökkentőt, amit azóta is szedek. Labor értékeim viszonylag jók, GOP emelkedett kissé, 69-es. Azon kívül minden más oké, vagy csak minimálisan tér el. Voltam hasi ultrahangon, máj, vese nem mutat eltérést.

Azóta is 150 körüli a nyugalmi vérnyomásom, és a gyógyszer nem igazán akarja lejjebb vinni. 2 hete nem edzek, nem is bírnék. A szédülés és a mellkasi fájdalom nem akar megszűnni, és nem tudom milyen vizsgalatot lenne érdemes elvegeztetnem még.

Tud valaki tanácsot, segítséget adni ebben a helyzetben?

2021. Október 15. - 17:35:36
Válasz #1623
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok.
Tud valaki hcg-t SOS kellene.  Mert a görög az üres most pedig Ovigil jött...ezt nem teszteltem de nemsok bizodalmam van hozzá. Segítség!!!!


Az egyik legjobb a piaci hcg-k közül inkább ne keress tovább.

2021. Október 15. - 18:05:05
Válasz #1624
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok.
Tud valaki hcg-t SOS kellene.  Mert a görög az üres most pedig Ovigil jött...ezt nem teszteltem de nemsok bizodalmam van hozzá. Segítség!!!!

Én is erre váltottam a görög szar után. Teszt hétfőn lesz.

2021. Október 15. - 18:10:05
Válasz #1625
Nem elérhető

guzzi


Sziasztok.
Tud valaki hcg-t SOS kellene.  Mert a görög az üres most pedig Ovigil jött...ezt nem teszteltem de nemsok bizodalmam van hozzá. Segítség!!!!

Én is erre váltottam a görög szar után. Teszt hétfőn lesz.


Én teszteltem mert már mindenki ezzel van de kettő tesztből egy pozitív egy negatív volt.  @-o

2021. Október 15. - 18:32:23
Válasz #1626
Nem elérhető

G


Sziasztok.
Tud valaki hcg-t SOS kellene.  Mert a görög az üres most pedig Ovigil jött...ezt nem teszteltem de nemsok bizodalmam van hozzá. Segítség!!!!

Én is erre váltottam a görög szar után. Teszt hétfőn lesz.


Én teszteltem mert már mindenki ezzel van de kettő tesztből egy pozitív egy negatív volt.  @-o

Erre nem esküszöm meg 100%-ra de úgy emlékszem hogy a terhességi tesztek ha fals eredményt adnak az csak a negatívra adják a pozitív mindig tuti, amúgy én azért ajánlom hogy valaki adja be este és reggel pisi mert nagyon közvetlen ha rányomod az mert ezek a tesztek azért elég érzékenyek van ami már 5 IU HCG-re is pl pozitívat mutat.

2021. Október 15. - 18:48:59
Válasz #1627
Nem elérhető

La911


Köszönöm szépen mindenkinek. Tesztelem.

2021. Október 16. - 08:05:05
Válasz #1628
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok.
Tud valaki hcg-t SOS kellene.  Mert a görög az üres most pedig Ovigil jött...ezt nem teszteltem de nemsok bizodalmam van hozzá. Segítség!!!!

Én is erre váltottam a görög szar után. Teszt hétfőn lesz.

A másik Pregnyl is szar volt?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Október 16. - 08:14:59
Válasz #1629
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok!

A vegehez ertem egy 6 honapos kuranak, elejen volt ena,boldi az 3 honapig majd 1 honapig heti 1 ml ena, ezt kovette bő 2 honap propi, 3x1 ml majd az utolso 2 hetben mar csak 3x0,5ml.
Hcg vegig ment kura alatt 500iu, az utolso 2 honapnal mar 2x500iu/ hét.

Kerdesem, hogy a pct t meg anno a versenyfelkeszitommel ugy kezdtunk neki egy hosszabb kura utan, hogy 1.heten 2x2500iu hcg napi 3szem clomid (3x50mg) plusz napi 1 zita.
2.het 2x1250iu hcg 2 szem clomid 1 szem zita
3-5 hét 2x1250iu hcg 1 szem clomid 1 szem zita

Hasonlóképp terveztem most is, nektek mi a bevált protokol ilyenkor?
Kritikát szivesen fogadnek epito jellegut.
Most egy hosszabb szunet fog kovetkezni utana.

A mostani pct cuccoknal minden patikai zita, clomid magyar, hcg német. Tehat valoszinu, hogy minden annyi amennyi.

Amit tehetsz max az a pct-után 4-6 héttel labor aztán annak függvényében a továbbiak,na meg imádkozz.
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2021. Október 16. - 21:13:47
Válasz #1630
Nem elérhető

Gábor77


Sziasztok.
Tud valaki hcg-t SOS kellene.  Mert a görög az üres most pedig Ovigil jött...ezt nem teszteltem de nemsok bizodalmam van hozzá. Segítség!!!!

Én is erre váltottam a görög szar után. Teszt hétfőn lesz.

A másik Pregnyl is szar volt?
Az még megvan. Mivel az vényre lett kiváltva. Az a visszaállítási protokolra tettem félre. Oda tuti anyag kell. Ne legyen kérdés hogy működik e.

2021. Október 18. - 19:57:49
Válasz #1631
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok.
Tud valaki hcg-t SOS kellene.  Mert a görög az üres most pedig Ovigil jött...ezt nem teszteltem de nemsok bizodalmam van hozzá. Segítség!!!!

Én is erre váltottam a görög szar után. Teszt hétfőn lesz.

A másik Pregnyl is szar volt?
Az még megvan. Mivel az vényre lett kiváltva. Az a visszaállítási protokolra tettem félre. Oda tuti anyag kell. Ne legyen kérdés hogy működik e.
Az tuti működik :laugh:
Azóta is azt használom

2021. Október 18. - 19:59:06
Válasz #1632
Nem elérhető

bbuilder


Sziasztok!

A vegehez ertem egy 6 honapos kuranak, elejen volt ena,boldi az 3 honapig majd 1 honapig heti 1 ml ena, ezt kovette bő 2 honap propi, 3x1 ml majd az utolso 2 hetben mar csak 3x0,5ml.
Hcg vegig ment kura alatt 500iu, az utolso 2 honapnal mar 2x500iu/ hét.

Kerdesem, hogy a pct t meg anno a versenyfelkeszitommel ugy kezdtunk neki egy hosszabb kura utan, hogy 1.heten 2x2500iu hcg napi 3szem clomid (3x50mg) plusz napi 1 zita.
2.het 2x1250iu hcg 2 szem clomid 1 szem zita
3-5 hét 2x1250iu hcg 1 szem clomid 1 szem zita

Hasonlóképp terveztem most is, nektek mi a bevált protokol ilyenkor?
Kritikát szivesen fogadnek epito jellegut.
Most egy hosszabb szunet fog kovetkezni utana.

A mostani pct cuccoknal minden patikai zita, clomid magyar, hcg német. Tehat valoszinu, hogy minden annyi amennyi.

Amit tehetsz max az a pct-után 4-6 héttel labor aztán annak függvényében a továbbiak,na meg imádkozz.

Igen pct utan 1 honappal szoktam csinaltatni mindig. Eddig minden a helyen volt, remelem most sem lesz maskepp

2021. Október 19. - 22:33:40
Válasz #1633
Nem elérhető

wtfsoman


Sziasztok!

Tapasztalt mar valaki hasonló mellékhatásokat?
18 hetes kúrám után vagyok 2 héttel. 500mg szuszta, majd az utolso 8 héten 150 szem 10mg-os danabol jött még mellé. 1 hónapja a reggeli kardio után hirtelen megszédültem, le kellett ülnöm. Mindkét bokám fel volt dagadva, és a vérnyomásom 150-160 körül mozgott, 100as pulzussal pár óráig. Bementem a sürgősségire, ahol ekg és labor alapján nem találtak semmi komoly bajt.

Utána még napokig szédültem, ami pár nap alatt lecsengett, a vernyomásom beállt 130-140 közötti értékre. Ekkor ujra elkezdtem edzeni, csak teszto ment itt mar, kb heti 200mg.

Majd 2 hete újabb szédülés, bokadagadás, csak most mellkasi fájdalom is társult mellé. Sürgősségin megint lezajlott ugyanaz, mint korábban írtam, es hazaengedtek. Ezek utan már mindennel leálltam, most fogom kezdeni a pct-t. A szédülés azota is folyamatos, hullámokban jön altalaban munka vagy fizikai aktivitás után, ugyanigy a mellkasi fájdalommal.

Voltam szívultrahangon, ahol nem találtak eltérést. Terheléses ekg-n nagyon hamar felszökött a vérnyomásom 210-re, és nyugalmi allapotban is 150 körül mozgott, ezért felirtak vérnyomáscsökkentőt, amit azóta is szedek. Labor értékeim viszonylag jók, GOP emelkedett kissé, 69-es. Azon kívül minden más oké, vagy csak minimálisan tér el. Voltam hasi ultrahangon, máj, vese nem mutat eltérést.

Azóta is 150 körüli a nyugalmi vérnyomásom, és a gyógyszer nem igazán akarja lejjebb vinni. 2 hete nem edzek, nem is bírnék. A szédülés és a mellkasi fájdalom nem akar megszűnni, és nem tudom milyen vizsgalatot lenne érdemes elvegeztetnem még.

Tud valaki tanácsot, segítséget adni ebben a helyzetben?
Szia , hát sajnos fogalmam sincs mi lehet a bajod mindenképp keress fel egy kardiológusok maszekba .Tudod ahány ember annyi reakció és amennyi gyártó dettó ez ...
Azt mindenesetre leirhatnad milyen termkeke voltak ezek gyártóra gondolok . Remélem megoldódik jobbulást

2021. Október 19. - 23:24:41
Válasz #1634
Nem elérhető

G


Sziasztok!

Tapasztalt mar valaki hasonló mellékhatásokat?
18 hetes kúrám után vagyok 2 héttel. 500mg szuszta, majd az utolso 8 héten 150 szem 10mg-os danabol jött még mellé. 1 hónapja a reggeli kardio után hirtelen megszédültem, le kellett ülnöm. Mindkét bokám fel volt dagadva, és a vérnyomásom 150-160 körül mozgott, 100as pulzussal pár óráig. Bementem a sürgősségire, ahol ekg és labor alapján nem találtak semmi komoly bajt.

Utána még napokig szédültem, ami pár nap alatt lecsengett, a vernyomásom beállt 130-140 közötti értékre. Ekkor ujra elkezdtem edzeni, csak teszto ment itt mar, kb heti 200mg.

Majd 2 hete újabb szédülés, bokadagadás, csak most mellkasi fájdalom is társult mellé. Sürgősségin megint lezajlott ugyanaz, mint korábban írtam, es hazaengedtek. Ezek utan már mindennel leálltam, most fogom kezdeni a pct-t. A szédülés azota is folyamatos, hullámokban jön altalaban munka vagy fizikai aktivitás után, ugyanigy a mellkasi fájdalommal.

Voltam szívultrahangon, ahol nem találtak eltérést. Terheléses ekg-n nagyon hamar felszökött a vérnyomásom 210-re, és nyugalmi allapotban is 150 körül mozgott, ezért felirtak vérnyomáscsökkentőt, amit azóta is szedek. Labor értékeim viszonylag jók, GOP emelkedett kissé, 69-es. Azon kívül minden más oké, vagy csak minimálisan tér el. Voltam hasi ultrahangon, máj, vese nem mutat eltérést.

Azóta is 150 körüli a nyugalmi vérnyomásom, és a gyógyszer nem igazán akarja lejjebb vinni. 2 hete nem edzek, nem is bírnék. A szédülés és a mellkasi fájdalom nem akar megszűnni, és nem tudom milyen vizsgalatot lenne érdemes elvegeztetnem még.

Tud valaki tanácsot, segítséget adni ebben a helyzetben?

Ha nem jó a vérnyomás csökkentő válts másikra ACE gátlók közül valamelyik én a ramaprilt mondanám ha a pulzusod is magas akkor mellé béta blokkoló propanolol (vagy nebivolol az a vérnyomást is csökkenti).
Lehet elszállt az ösztród és ezért a megnövekedett vízvisszatartás, lehet a szív körül is van víz miokardiális ödéma bár ezt ultrahangon látni kellene bár manapság nem lepődnék meg ha fel se tűnt volna nekik...  próbálj meg egy csúcshatású vízhajtót pl furosemid aztán válthatsz kálium kímélőre pl amilorid, tiazid
Amit érdemes lenne nézetni vérvételen az nátrium, kálium, CRP szívhez: CK-MB,troponin t, homocisztein, fibronogén
veséhez: cisztatin c, májra: gamma gt, alfa-feto protein, meg ösztrogén
Ha nem áll helyre a dolog akkor egy szív fMRI jól jöhet.