2024. Június 05. - 06:32:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 215088 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Június 09. - 22:36:29
Válasz #255
Nem elérhető

Boresz


Utálom hogy állandóan mondogatják hogy igyak velük, és hogy milyen égő hogy nem iszok. Istenem, tiszta szánalom, és rá adásul velem egy idősek, illetve fiatalabbak. Meg állandóan megy a cigi téma hogy: miért nem cigizek?   :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ
aki ezért elfordul tőled az nem barát csak púp a hátadon ,majd elmúlik ez a nagyfiús korszak,nekem is volt,meg is bántam
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 09. - 22:38:27
Válasz #256
Nem elérhető

H. Laci


Utálom hogy állandóan mondogatják hogy igyak velük, és hogy milyen égő hogy nem iszok. Istenem, tiszta szánalom, és rá adásul velem egy idősek, illetve fiatalabbak. Meg állandóan megy a cigi téma hogy: miért nem cigizek?   :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ

Hehe... Cigiseket el kell küldeni a jó... Haverom cigizett, taekwondo edzést nem bírta, muszáj volt leraknia a cigit. Piára meg annyit, hogy az az égő hogy ilyeneket mondanak, idézem: "Ku*va jó volt az este, úgy beba**tam hogy nem emlékszem semmire!" Na most akkor mitől is volt jó hogyha nem emlékszik semmire? Ahogy sokan mondták: Inni is inteligensen kell, de persze 1-2* ki lehet rúgni a hámból xD Utána egy ideig a pia szagától is rosszul leszel xD
Én egyszer rúgtam be. A nővérem ballagásán. Le toltam egy igazi fasza házi mézest. Utána nekem kellet ki vinni a kávét mindenkinek, és hideg kávét kellett inniuk a vendégeknek.  ****:))) ****:))) ****:))) Meg kicsit vicces kedvem volt, ennyi. De nem is hiányzott előtte sem és most sem de a jövőben sem akarok piázni. Van a rokonságban alkoholista, láttam szét hullni egy családot a pia miatt. Nem hiányzik.

2009. Június 09. - 22:38:49
Válasz #257
Nem elérhető

Boresz


Utálom hogy állandóan mondogatják hogy igyak velük, és hogy milyen égő hogy nem iszok. Istenem, tiszta szánalom, és rá adásul velem egy idősek, illetve fiatalabbak. Meg állandóan megy a cigi téma hogy: miért nem cigizek?   :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ
aki ezért elfordul tőled az nem barát csak púp a hátadon ,majd elmúlik ez a nagyfiús korszak,nekem is volt,meg is bántam
én ebből már 15 évesen kinőttem.. nem is hiányzik  :)
én lassan 12 éve nőttem ki  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 09. - 22:39:55
Válasz #258
Nem elérhető

dumbass


Utálom hogy állandóan mondogatják hogy igyak velük, és hogy milyen égő hogy nem iszok. Istenem, tiszta szánalom, és rá adásul velem egy idősek, illetve fiatalabbak. Meg állandóan megy a cigi téma hogy: miért nem cigizek?   :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ

Hehe... Cigiseket el kell küldeni a jó... Haverom cigizett, taekwondo edzést nem bírta, muszáj volt leraknia a cigit. Piára meg annyit, hogy az az égő hogy ilyeneket mondanak, idézem: "Ku*va jó volt az este, úgy beba**tam hogy nem emlékszem semmire!" Na most akkor mitől is volt jó hogyha nem emlékszik semmire? Ahogy sokan mondták: Inni is inteligensen kell, de persze 1-2* ki lehet rúgni a hámból xD Utána egy ideig a pia szagától is rosszul leszel xD
az utolsó mondatot cáfolom, nem érettségiztél még ;D

Huhh lehet... Nemtom... Mióta hülye haverom kitalálta hogy igyunk dieselt, úgy hogy már volt bennünk tömény, azóta valahogy nem kell nekem pia :D (diesel: kóla sör keverék :D) Mostmár csak ha van itthon vacsora mellé 1dl jó bor, anyummal szépen elkortyolgatjuk, mikor meg haverokkal kell menni, akkor meg a jó kis hideg söröcske jó, mert nem rugok be tőle, alkohol tartalma se magas :D

Szerk.: Nagyapám alkoholista volt, anyum mesélt dolgokat, szóval alkoholista tuti nem leszek, nem fogok én ezzel senkit se büntetni ;-oo-;

2009. Június 09. - 22:40:21
Válasz #259
Nem elérhető

H. Laci


Utálom hogy állandóan mondogatják hogy igyak velük, és hogy milyen égő hogy nem iszok. Istenem, tiszta szánalom, és rá adásul velem egy idősek, illetve fiatalabbak. Meg állandóan megy a cigi téma hogy: miért nem cigizek?   :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ
ne utáld őket, szard le a picsába.... neked másfelé vezet az utad  8-)  ;-oo-;

 @:-) @:-)
Holnap lábazok, ez jól esett kösz.  :-!  ****:))))))

2009. Június 09. - 22:43:07
Válasz #260
Nem elérhető

fastor


én néha berúgok, elég ritkán,inni csak akkor ha kívánom az ízét ( ált sör,vagy édes bor), vagy ha nagyon készvagyok, és nem tudok máshogy ellazulni ( naggggyon ritka)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 09. - 22:44:46
Válasz #261
Nem elérhető

ViCtor


Fastor, te az avataron pólóra sültél?  :o ****)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2009. Június 09. - 22:47:02
Válasz #262
Nem elérhető

fastor


Fastor, te az avataron pólóra sültél?  :o ****)
ujjatlanra ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 10. - 09:01:14
Válasz #263
Nem elérhető

hopika


Utálom amikor a zsírégető nem megy le normálisan a torkomon és folyamatos égető érzés uralkodik a bélrendszerem és a torkom közti régióban...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 10. - 09:03:08
Válasz #264
Nem elérhető

FirstLady


Utálom amikor a zsírégető nem megy le normálisan a torkomon és folyamatos égető érzés uralkodik a bélrendszerem és a torkom közti régióban...
úgy sem megy le rendesen, ha eszel utána valamit? én ilyenkor egy nagyobb falat teljeskiőrlésű zsömit eszem utána, az mindig levisz minden gyógyszert :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Június 10. - 09:06:24
Válasz #265
Nem elérhető

hopika


Enni?
Zsömlét?
Diétában?
Hamarosan keverek egy túró-dymatize koktélt...az talán van olyan faforgácsszárazságú,hogy lemarja...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 10. - 09:08:27
Válasz #266
Nem elérhető

madinorbi


Enni?
Zsömlét?
Diétában?
Hamarosan keverek egy túró-dymatize koktélt...az talán van olyan faforgácsszárazságú,hogy lemarja...
Útálom, hogy nincs dymatizeom és túróm sem kéznél  ;D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 10. - 09:09:31
Válasz #267
Nem elérhető

hopika


Az irodában is tartok és otthon is mindkettőből-ki tudja mikor kell felhasználni...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 10. - 09:13:15
Válasz #268

SheHulk

Vendég
Útálom a hülyéket :-Đ

2009. Június 10. - 09:18:34
Válasz #269
Nem elérhető

hopika


Elkészült...

She:szerintem őket mindenki utálja...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!