2024. Május 23. - 09:59:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 214047 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2009. Július 31. - 13:39:47
Válasz #495
Nem elérhető

Boresz


amikor a teremtulaj éppen pórszívózik,vagy csak simán személyi edzése van utcai cipőben (neki ugye lehet) de a többieket meg megkiabálja messziről hogy utcaiban nem lehet bent mászkálni még akkor sem ha visszaszaladsz a cuccodért. (pölö ha bent hagyod a törülközőt,övet vagy mást a terem túlsó végén)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Július 31. - 13:41:26
Válasz #496
Nem elérhető

endre66


Utálom ezt a meleget.
Minden csoki szétolvad mielőtt a számba érne... ***))))

2009. Július 31. - 13:41:45
Válasz #497

csery

Vendég
A büszkeség nem mindig jön jól...

2009. Július 31. - 13:43:52
Válasz #498
Nem elérhető

csaba.r


Gyűlölöm ha  megaláznak. de ez volt az utolsó eset ebben az életben. :-Đ :-Đ
:-O "Ha férfi vagy, akkor emeld a kezedet, harcolj, és a játékot te nyered, mindig őrizd meg a büszkeségedet, akkor is, ha semmi más nem marad neked"  @:-) gyűrd össze a pofájukat  :-/--

És a legfaszább az egészben hogy nagyon segítőkész ember vagyok
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 31. - 15:02:08
Válasz #499

SheHulk

Vendég
A büszkeség nem mindig jön jól...

Ebben biztos lehetsz.

2009. Augusztus 01. - 09:14:56
Válasz #500
Nem elérhető

tomasz


A büszkeség nem mindig jön jól...
Van mikor meg kell magad húzni egy kicsit,mert ha neki állsz keménykedni a végén még te húzod a rövidebbet(gondolok itt arra,hogy kirúgnak a munkahelyedről vagy ilyesmi).Sajnos az élet ilyen,sokszor le kell nyelni a békát.
"kisfiam,addig örülj míg gyerek vagy...."(apu,nyugodjék békében!)
....patkány vagyok,de nem féreg,az élet a legjobb méreg....

2009. Augusztus 02. - 16:19:30
Válasz #501

csery

Vendég
Néha meg letolnak a torkodon egy elefántot, és mikor kész vagy vele és úgy érzed na, kibírtam, az idomár visszajön egy csordányi elefánival. ;)

2009. Augusztus 02. - 16:34:23
Válasz #502

csery

Vendég
Utálom ha vki azt hiszi csak addig tartanak a doklgok amig ő akarja, és közbe felelősségről papol...

2009. Augusztus 03. - 10:05:02
Válasz #503
Nem elérhető

God Vazzeg


Utálom mikor valaki szívességet kér, segítek és egy köszönömöt se tud kinyögni  ::)
(Ez legyen életem legnagyobb baja, csak kellemetlen és kész :D)

Ja és még azt utálom hogy nem lehet egy jó képet se készíteni rólam, egyszerűen mintha valaki más lenne a képeken  ˝=/ (Mások szerint is, mielőtt még beszótok!  !+"% )

2009. Augusztus 05. - 12:14:49
Válasz #504
Nem elérhető

Kicsibors


Utálom, amikor 2 telefonszám is meg van adva a munkaügyi kirendeltségnél, hívom őket felváltva 5 percenként, és egyiket sem veszi fel senki!!!  :-Đ
Bezzeg amikor ott vagyok és órákat állok, képesek azt mondani, hogy már szólítottak, ami ugye lehetetlenség, ha az ember végig ott áll és járkál az ajtó előtt...  :-/--

2009. Augusztus 05. - 12:18:45
Válasz #505
Nem elérhető

Kicsibors


Jaaa és amit még ennél is jobban utálok, haza jön majd mutter, és mi lesz a reakciója: Mekkora balfasz vagy te kislányom, hogy még egy telefont sem tudsz elintézni!  ˝=/ :-/-

2009. Augusztus 05. - 13:32:34
Válasz #506
Nem elérhető

God Vazzeg


Jaaa és amit még ennél is jobban utálok, haza jön majd mutter, és mi lesz a reakciója: Mekkora balfasz vagy te kislányom, hogy még egy telefont sem tudsz elintézni!  ˝=/ :-/-

 ;D

2009. Augusztus 08. - 10:43:18
Válasz #507
Nem elérhető

Boresz


Havas Henrik-et
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Augusztus 08. - 10:52:31
Válasz #508
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. Augusztus 08. - 10:59:44
Válasz #509
Nem elérhető

Raymond


Havas Henrik-et

Akkor itt a lehetőség hogy kifejezd gyűlöletedet...már Havas úrba is beletörölheted a lábadat.....
http://kuruc.info/r/1/43509/