2024. Június 05. - 05:10:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 215077 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2010. Június 13. - 20:53:36
Válasz #825
Nem elérhető

mack


Én olyan ovis dolognak tartom ezt a kitiltós dolgot.
Engem sem bírnak sokan, meg biztos téged sem, ilyen alapon mindenki ki lehetne tiltani.
Én inkább elűzöm a környezetemből azt, akit nem bírok.
Ha valahol nem tudsz viselkedni, akkor kibasznak, és senkit nem érdekel, hogy szerinted ovis dolog volt. Ennyi. Mindennek van következménye, ezt viselni is tudni kell. Ha engem kiraknának, akkor én biztos szarnék onnantól kezdve az egész oldalra, nem vergődnék azzal, hogy visszajöjjek. Soha sehonnan nem raktak még ki, anno a sárgán voltam én is, de még az a reg is él, nem azért hagytam ott, mert kitiltottak.

és miért hagytad ott, ha szabad kérdeznem? és ott milyen nikkel voltál? Nekem egyedül Bunnyval volt bajom, nem kevés....dehát nála a hatalom, én mégse baszhattam ki  ;D Colossal személyesen is beszéltünk annó ezekről, meg sokakkal onnan...babybigeye pölö sokaknak példa lehetne....aztakurvahogynézki  :o
Ogre voltam ott is, nem nagyon variálok, ez van az övemen is, a törölközőn is ;D én nem bújkálok senki elől, nincs miért. Hosszú sztori, mondjuk úgy, hogy olyanok osztják az észt, akiknek nem sok közük van a sporthoz. De ez már kb 5 éve volt.
Én türelmes vagyok, meg megértő egy darabig, de mindenkinek tudni kellene, hogy milyen oldalon írkál. Mindegy milyen topik, az oldal alapja akkor is ugyanaz marad. Ott is vannak olyanok, meg itt is, akik többet tudnak felmutatni valamiben ami az edzéshez kötődik - versenyzők, vagy "átlag" gyúrósok, vannak akik értenek hozzá, és vannak aki csak okoskodnak, mert az interneten mindenki ért mindenhez anélkül, hogy utána oda kellene állni, és vállalni magát mások előtt. Én nem vagyok egy társasági ember, nem tőlem pörög a gép, de ha valaki szét akarja szarni, akkor én kinyitom a számat, mert szerintem tudok olyat hozzátenni a fórumhoz(és tettem is már nem keveset) amiből mások tanulhatnak, vagy motiválódhatnak, vagy amit akarnak, de legalább konstruktív.
Ezt kurvára utálom, mikor valaki idetéved, akinek köze nincs a dologhoz, és akkora arc, hogy mindenhova okoskodik, mindenhez feltétlenül hozzá kell szólni(OFF), vagy megy az önsztárolás a semmire.
Ez az én véleményem 8-)

nekem a hárvy mega faszomtuggyamelikvót a kisnyomi aki nemgyött be...nemis edzettek.....

2010. Június 13. - 20:55:49
Válasz #826
Nem elérhető

George


Ezek még ott sem voltak akkor...még ti sem :D

2010. Június 13. - 20:56:08
Válasz #827
Nem elérhető

mack


végül is mindegy.....kinek mi volt a gondja....edzeni tudsz, nem? Leszarom mások mit gondolnak.

2010. Június 13. - 20:57:25
Válasz #828
Nem elérhető

mack


Ezek még ott sem voltak akkor...még ti sem :D

hát nemtom, én olyan 2005-6 körül regeltem oda, nemtom. 2006-ba má tuti.

2010. Június 13. - 20:58:04
Válasz #829
Nem elérhető

mack


Ezek még ott sem voltak akkor...még ti sem :D

hát nemtom, én olyan 2005-6 körül regeltem oda, nemtom. 2006-ba má tuti. elősző stef vótam, aztán lettem mekk  ;D ;D ;D ;D

2010. Június 13. - 20:58:43
Válasz #830
Nem elérhető

George


Ezek még ott sem voltak akkor...még ti sem :D

hát nemtom, én olyan 2005-6 körül regeltem oda, nemtom. 2006-ba má tuti.
2006-ban már nem voltam. Asszem 2005 közepén hagytam ott. Öregszek már én is :D

2010. Június 13. - 20:59:54
Válasz #831
Nem elérhető

mack


Ezek még ott sem voltak akkor...még ti sem :D

hát nemtom, én olyan 2005-6 körül regeltem oda, nemtom. 2006-ba má tuti.
2006-ban már nem voltam. Asszem 2005 közepén hagytam ott. Öregszek már én is :D

ugye  ;D lassanmá érik a kavington  ;D

2010. Június 14. - 18:09:13
Válasz #832
Nem elérhető

Koxi


Utálom hogy mások nyaralni én meg melózni járok a Balatonra...
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Június 14. - 22:18:35
Válasz #833
Nem elérhető

Tóth Attila


Én is bakker :-[
Merre leszel Koxi?És mit?Vendéglátás?
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2010. Június 15. - 19:32:06
Válasz #834
Nem elérhető

bandus


én a köcsög rokkereket, akik még negyven fokban is bőrgatyában meg acélbetétes bakancsban mászkálnak az utcán, és azon versenyeznek, hogy melyikük tud trágyább fekete szar pólót szerezni valamelyik bandáról.

amúgy eléggé negatívak vagyunk, ebben a topikban több mint 4-szer annyi oldal van mint a "mi az amit szeretsz?"-ben :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Június 15. - 19:34:00
Válasz #835
Nem elérhető

NM


én a köcsög rokkereket, akik még negyven fokban is bőrgatyában meg acélbetétes bakancsban mászkálnak az utcán, és azon versenyeznek, hogy melyikük tud trágyább fekete szar pólót szerezni valamelyik bandáról.

amúgy eléggé negatívak vagyunk, ebben a topikban több mint 4-szer annyi oldal van mint a "mi az amit szeretsz?"-ben :)

Magyar mentalitás. Én például csak magamat, a lányomat és a nőket szeretem.  ;D ;D ;D ;D

2010. Június 15. - 19:52:21
Válasz #836
Nem elérhető

Boresz


Nálam ott durran el az agyam amikor jelentősen benne van az emberi tényező a cselekvésben. Pecázni szerettem,ott csak a hülye guppin múlott hogy eszik vagy sem,mégis elücsörögtem órákat szó nélkül a parton.
De ha kocsiban vagyok és egy kurva körforgalomnál az előttem lévő állóra lefékez,miközben a balról szemmel láthatóan (mert nincs sövény és egyéb akadály közel és távol) nem jön senki, ott én tisztességesen nyomom a dudát,és ha egy 2x2-es útpályán a belső sávban 50-ezik a baromja 70-es tábla mellett, és baszik kimenni a külsőbe akkor szintén. Nah itt jelentős emberi böszmeség és én ezt útálom.
Ha a kisrokker egész évben 2 réteg feketében van az az ő baja,nekem nem gond, csak simán idiótának tartom őket ,de hát mit tudok én arról az életérzésről.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Június 15. - 20:00:54
Válasz #837
Nem elérhető

George


én a köcsög rokkereket, akik még negyven fokban is bőrgatyában meg acélbetétes bakancsban mászkálnak az utcán, és azon versenyeznek, hogy melyikük tud trágyább fekete szar pólót szerezni valamelyik bandáról.

:D Oszt mér utálod te ezeket ;D Csináltak valami rosszat ????... :D

2010. Június 15. - 20:17:35
Válasz #838
Nem elérhető

bandus


én a köcsög rokkereket, akik még negyven fokban is bőrgatyában meg acélbetétes bakancsban mászkálnak az utcán, és azon versenyeznek, hogy melyikük tud trágyább fekete szar pólót szerezni valamelyik bandáról.

:D Oszt mér utálod te ezeket ;D Csináltak valami rosszat ????... :D
mert csak ;D

és azt is utálom, hogy már egy hete végeznem kellett volna a vizsgákkal, de holnap reggle még mehetek be egyre ****:))))))
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Június 15. - 20:23:11
Válasz #839
Nem elérhető

George


én a köcsög rokkereket, akik még negyven fokban is bőrgatyában meg acélbetétes bakancsban mászkálnak az utcán, és azon versenyeznek, hogy melyikük tud trágyább fekete szar pólót szerezni valamelyik bandáról.

:D Oszt mér utálod te ezeket ;D Csináltak valami rosszat ????... :D
mert csak ;D

és azt is utálom, hogy már egy hete végeznem kellett volna a vizsgákkal, de holnap reggle még mehetek be egyre ****:))))))
Volt egy nyaram 16 évesen, amit én is bőrgatyában nyomtam végig, vállig érő fekete hajjal @:-) ;D Következő nyáron már okosabb voltam, fekete rövidgatya, de a bakancs az maradt ;D Öldmeganyád póló alap volt ;D Azon a nyáron már felborotváltam oldalt meg hátul a hajam, hogy kényelmesebb legyen edzésen =/+' ;D