2024. Június 05. - 06:36:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 215090 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 15. - 23:14:19
Válasz #855
Nem elérhető

Yeti


UTÁLOM BJÖRK - öt!  ;D

 Łł= Łł= Łł=  :-)!  ;-oo-;  ;D ;D ;D
 
Pedig volt egy röpis csaj középsuliban, akiért nagyon odavoltam, nagy Björk fan volt. De így sem tudtam megkedvelni a zenéjét.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 15. - 23:57:23
Válasz #856
Nem elérhető

bandus


hát akkor bennem van a hia, vagy nemtom, de én egyszerűen ki nem állhatom ezt a szélsőséges öltözködést... de biztos jó amikor a bőrnaciban 30 fokban folyik a töködről a víz :D itt az egyetem is tele van ilyenekkel, aztán a vége úgyis az, hogy meg kell tanulni normálisan öltözködni, különben nem kap munkát :-}
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Június 16. - 00:04:34
Válasz #857
Nem elérhető

Maszat


utálom,h a házunk előtt már másodjára büntetnek meg a rendőrök.
A házunk elött. Már nyílt a kapu, csak be kellett volna gurulnom. Szegény kapu bánta ezt is...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 16. - 00:05:33
Válasz #858
Nem elérhető

Kicsibors


UTÁLOM BJÖRK - öt!  ;D

 Łł= Łł= Łł=  :-)!  ;-oo-;  ;D ;D ;D
 
Pedig volt egy röpis csaj középsuliban, akiért nagyon odavoltam, nagy Björk fan volt. De így sem tudtam megkedvelni a zenéjét.

És azt képzeld el, amikor nekünk KÖTELEZŐ volt megnéznünk valamelyik órán a Táncos a sötétben c. filmet!...  !+"%  ˝=/
Na jó, ma lehet, hogy valamivel toleránsabb lennék ezzel a filmmel már, mert hát értem valamennyit, de hát akkor ez egy komoly kínzással felért, az tuti!  :laugh:

2010. Június 16. - 00:42:37
Válasz #859
Nem elérhető

Yeti


Uhh, durva lehetett 'Bors! Egy - két részletet láttam belőle, de inkább nem kommentelem.

Közben eszembe jutott az egyetemről, hogy mit utálok még:
A HIPPIKET!!!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Június 16. - 04:00:09
Válasz #860
Nem elérhető

atleeta


az éjszakás műszakot  :-/-
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2010. Június 16. - 07:10:23
Válasz #861
Nem elérhető

bandus


utálom, hogy felkeltem 5kor és háromszor visszaaludtam és csak most állok neki tanulni :-\
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Június 16. - 09:57:43
Válasz #862
Nem elérhető

George


aztán a vége úgyis az, hogy meg kell tanulni normálisan öltözködni, különben nem kap munkát :-}
Ezzel mindenki tisztában van szerintem, éppen ezért kell egy szélsőséges test az átlagos öltözet alá ;) ;D

2010. Június 16. - 10:06:40
Válasz #863
Nem elérhető

Aco


utálom,h a házunk előtt már másodjára büntetnek meg a rendőrök.
A házunk elött. Már nyílt a kapu, csak be kellett volna gurulnom. Szegény kapu bánta ezt is...

Micsináltál már megint?? :D

2010. Június 16. - 10:07:03
Válasz #864
Nem elérhető

NM


aztán a vége úgyis az, hogy meg kell tanulni normálisan öltözködni, különben nem kap munkát :-}
Ezzel mindenki tisztában van szerintem, éppen ezért kell egy szélsőséges test az átlagos öltözet alá ;) ;D

Bocs, hülye poén:


2010. Június 16. - 10:57:33
Válasz #865
Nem elérhető

bandus


aztán a vége úgyis az, hogy meg kell tanulni normálisan öltözködni, különben nem kap munkát :-}
Ezzel mindenki tisztában van szerintem, éppen ezért kell egy szélsőséges test az átlagos öltözet alá ;) ;D
hát az enyém most szélsőségesen szar ;D
de legalább vége a viszgaidőszaknak ****:))))))
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Június 16. - 17:36:34
Válasz #866
Nem elérhető

BarbieGigi


Én például kifejezetten nem szeretem azokat az embereket, akik utálják a rokkereket! ;) Nekem is volt egyfajta alternatív stílusom, bakancsos-láncos-szöges csuklószorítós-oldalt felborotvált hajjal! Legjobb idők voltak!  ;D
Képet-képet-képet  ;D

Ha lenne egy olyan topik, hogy pl. "Amikor nagyon hülyén néztem ki" alap, hogy raknék fel!  ;D Meg amúgy sem szégyellem az akkori külsőm, sőőőt!  @:-)
"Annyi hajtson, ami megőrjít, ha nem pusztít el, megerősít." (Road)

"Te vagy az egyetlen, aki létrehozza a Világodat!" (The Secret)

"Egyszer mindent elér az ember,
Azt is, mi most még messze cél.
Csak küzdj és áldozz, ne csüggedj el,
S győzelmed lesz a hősi babér."

(Bertold Brecht )

"Bármi lehetsz, bármit megtehetsz és bármire szert tehetsz..."

2010. Június 16. - 17:38:02
Válasz #867
Nem elérhető

Maszat


Utálom,h a sok paraszt látja,h megyek a körforgalom fele, de a köcsög nem indekszelne kifele, hanem szépen elvárja,h fékezzek. Mert 1 lusta primitív geci lenyomni azt a szar kart. Majd kihajt a tahója amikor már szinte álóra fékeztem, mint aki jól végezte dolgát.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 16. - 17:49:17
Válasz #868
Nem elérhető

Koxi


Én is bakker :-[
Merre leszel Koxi?És mit?Vendéglátás?

Tihany,B.füred(nyaralókat újítok).
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2010. Június 16. - 17:54:58
Válasz #869
Nem elérhető

Aco


Én például kifejezetten nem szeretem azokat az embereket, akik utálják a rokkereket! ;) Nekem is volt egyfajta alternatív stílusom, bakancsos-láncos-szöges csuklószorítós-oldalt felborotvált hajjal! Legjobb idők voltak!  ;D
Képet-képet-képet  ;D

Ha lenne egy olyan topik, hogy pl. "Amikor nagyon hülyén néztem ki" alap, hogy raknék fel!  ;D Meg amúgy sem szégyellem az akkori külsőm, sőőőt!  @:-)

Hat akkor hajra,rakd a kepet  ;D Szerintem sokan orulnenk neki :D