2024. Május 23. - 09:56:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 214045 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2010. Július 05. - 20:35:30
Válasz #930
Nem elérhető

pmiller06


Ez is munka, mint a hullakozmetikus.

Ez minden csak nem munka. Ő RENDŐR nem trafipaxos. "Szolgálunk és védünk" VICC! Kit védenek ezek? A szegény kisebbségieket, a buzikat (akik rózsaszín latexban műfasszal vonaglanak), meg a drága politikusainkat. 

2010. Július 05. - 20:46:24
Válasz #931
Nem elérhető

mack


Ez is munka, mint a hullakozmetikus.

Ez minden csak nem munka. Ő RENDŐR nem trafipaxos. "Szolgálunk és védünk" VICC! Kit védenek ezek? A szegény kisebbségieket, a buzikat (akik rózsaszín latexban műfasszal vonaglanak), meg a drága politikusainkat. 

a múltkor írtama  barátom hogy Egerbe legénybúcsúztak és elverték  a cigányok, amikor írtam én csak telefonon beszéltem vele.....persze nem mondta hogy mivan. Másnap meg bement a kórházba, eltört az állkapcsa.....bazzeg.

2010. Július 06. - 10:20:59
Válasz #932
Nem elérhető

George


Ez is munka, mint a hullakozmetikus.
Az utóbbi munkájának eredménye legalább jó érzést vált ki valakiből, de kötve hiszem, hogy van olyan, akinek mosoly ül ki az arcára, amikor meglát két-három, civil autóban kuporgó fakabátot a kamerával. Erre külföldön már rég feltalálták a mérődobozt, azok pedig igencsak előre ki vannak táblázva, és ha a figyelmeztetés ellenére belemész, hát így jártál.
Hónapokig nem működött több nagy szegedi kereszteződésben a jelzőlámpa reggelente, olyan 7:30-8:00-ig kb, tehát bőven csúcsforgalom idején. Persze sehol nem volt egy rendőr, aki irányította volna a forgalmat. 4 éve, reggel 8-kor volt balesetem, a helyszínelők nem jöttek ki, pedig az anyagi kár jelentős volt! De mégis mikor kameráztak le? 7:37 basszák meg! Erre fel tudnak kelni, és ki tudnak menni időben?!
Ez nem munka...ülsz egy kocsiban, és másokat szopatsz...gratulálok mindegyiknek :-)!

2010. Július 06. - 11:06:20
Válasz #933
Nem elérhető

NM


Ez is munka, mint a hullakozmetikus.
Az utóbbi munkájának eredménye legalább jó érzést vált ki valakiből, de kötve hiszem, hogy van olyan, akinek mosoly ül ki az arcára, amikor meglát két-három, civil autóban kuporgó fakabátot a kamerával. Erre külföldön már rég feltalálták a mérődobozt, azok pedig igencsak előre ki vannak táblázva, és ha a figyelmeztetés ellenére belemész, hát így jártál.
Hónapokig nem működött több nagy szegedi kereszteződésben a jelzőlámpa reggelente, olyan 7:30-8:00-ig kb, tehát bőven csúcsforgalom idején. Persze sehol nem volt egy rendőr, aki irányította volna a forgalmat. 4 éve, reggel 8-kor volt balesetem, a helyszínelők nem jöttek ki, pedig az anyagi kár jelentős volt! De mégis mikor kameráztak le? 7:37 basszák meg! Erre fel tudnak kelni, és ki tudnak menni időben?!
Ez nem munka...ülsz egy kocsiban, és másokat szopatsz...gratulálok mindegyiknek :-)!

Próbáltam cinikus lenni, ezekszerint nem jött le  ;)

2010. Július 06. - 16:34:43
Válasz #934
Nem elérhető

George


Mindkét oldali szomszédom is kapott értesítőt aznap reggelről :-):-):: Jól dolgoztak a srácok, remélem hozzájárulunk valamelyik miniszter új villájának építéséhez :-)!

2010. Július 16. - 11:48:00
Válasz #935
Nem elérhető

csesztike


Utálom a tudatlan bunkó embereket!
Azért mert nem vagyok nagy darab miért kell azt gondolni, hogy kamuzok amikor arra a kérdésre h mit sportolsz azt válaszolom h fitness és testépítés!
Könyörgöm...még 1 éve sincs h ezt csinálom és ennek nem egyik napról a másikra lesz látszata!
Mit ugat az ilyen.... :-[
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Július 16. - 12:19:29
Válasz #936
Nem elérhető

Kicsibors


Utálom a tudatlan bunkó embereket!
Azért mert nem vagyok nagy darab miért kell azt gondolni, hogy kamuzok amikor arra a kérdésre h mit sportolsz azt válaszolom h fitness és testépítés!
Könyörgöm...még 1 éve sincs h ezt csinálom és ennek nem egyik napról a másikra lesz látszata!
Mit ugat az ilyen.... :-[

Ez azért van, mert a testépítés szóhoz társul egy kép, ami már nagyobb, jól látható izmokat feltételez... Tudjuk, hogy senki nem úgy születik és, hogy az edzéssel építed fel azokat az izmokat, de az embereknek akkor sem ez jut róla eszébe!
Én is max azt szoktam mondani, hogy testépítGETek, mert úgy érzem, hogy túlzás lenne a normál szót alkalmaznom egyelőre, de persze ez nézőpont kérdése.  :)

2010. Július 16. - 12:31:48
Válasz #937
Nem elérhető

George


Tőlem soha senki nem kérdezi meg, hogy mit sportolok :'(

2010. Július 16. - 12:37:29
Válasz #938
Nem elérhető

Joel


Mert egyértelműen látszik a sakkozás rajtad. ;D
Train Hard!
Blood And Guts

2010. Július 16. - 12:46:49
Válasz #939
Nem elérhető

haven


Utálom a tudatlan bunkó embereket!
Azért mert nem vagyok nagy darab miért kell azt gondolni, hogy kamuzok amikor arra a kérdésre h mit sportolsz azt válaszolom h fitness és testépítés!
Könyörgöm...még 1 éve sincs h ezt csinálom és ennek nem egyik napról a másikra lesz látszata!
Mit ugat az ilyen.... :-[

Ez azért van, mert a testépítés szóhoz társul egy kép, ami már nagyobb, jól látható izmokat feltételez... Tudjuk, hogy senki nem úgy születik és, hogy az edzéssel építed fel azokat az izmokat, de az embereknek akkor sem ez jut róla eszébe!
Én is max azt szoktam mondani, hogy testépítGETek, mert úgy érzem, hogy túlzás lenne a normál szót alkalmaznom egyelőre, de persze ez nézőpont kérdése.  :)
Testépítő vagy,mond nyugodtan
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Július 16. - 12:48:54
Válasz #940
Nem elérhető

George


Mert egyértelműen látszik a sakkozás rajtad. ;D
Mert egy sötét paraszt vagyok ;D !+"%

2010. Július 16. - 13:05:50
Válasz #941
Nem elérhető

csesztike


Utálom a tudatlan bunkó embereket!
Azért mert nem vagyok nagy darab miért kell azt gondolni, hogy kamuzok amikor arra a kérdésre h mit sportolsz azt válaszolom h fitness és testépítés!
Könyörgöm...még 1 éve sincs h ezt csinálom és ennek nem egyik napról a másikra lesz látszata!
Mit ugat az ilyen.... :-[

Ez azért van, mert a testépítés szóhoz társul egy kép, ami már nagyobb, jól látható izmokat feltételez... Tudjuk, hogy senki nem úgy születik és, hogy az edzéssel építed fel azokat az izmokat, de az embereknek akkor sem ez jut róla eszébe!
Én is max azt szoktam mondani, hogy testépítGETek, mert úgy érzem, hogy túlzás lenne a normál szót alkalmaznom egyelőre, de persze ez nézőpont kérdése.  :)
Testépítő vagy,mond nyugodtan

Jó...tudom h nem vagyok az de mit feleljek?Kondizok?Az olyan hülyén hangzik.... ;D
"...Én nem vagyok rossz csak így sikerült..." :D
(Jessica Rabbit)

2010. Július 16. - 13:18:46
Válasz #942
Nem elérhető

endre66


Aki paraszt, az úgyis beléd köt. Tök mindegy mit csinálsz, vagy mit mondasz neki arról, hogy mit csinálsz. Rosszindulatból sosincs hiány. Az ilyennek a véleményét meg magasról... 8-)

Viszont sokan abszolút előítéletmentes tudatlanságból mondanak/kérdeznek hülyeségeket, ezt is el kell engedni a füled mellett. Amúgy, mondd azt, hogy súlyzózol; ha meg fain az illető, és veszi a lapot, mondd neki, hogy a londoni súlyemelő olympiára készülsz.  ;D

2010. Július 16. - 13:19:03
Válasz #943
Nem elérhető

haven


A jól táplált gimisek kondiznak ***))
" all those moments will be lost in time like tears in rain "

2010. Július 16. - 13:21:07
Válasz #944
Nem elérhető

George


Ja, Endrének is mindig mondják, hogy "Látom kihagytál pár hónapot!"  ;D