2024. Május 23. - 09:13:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az amit utálsz?  (Megtekintve 214037 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Október 14. - 10:44:46
Válasz #960
Nem elérhető

George


UTÁLOM, amikor a reggeli edzésem után biciklizek be a munkahelyemre és egy szakaszon lejtőn felfelé tolom a bicajt és a sok cingár biciklis lesajnáló vigyorral az arcán röhög rajtam, akik lefelé gurulnak.  &5*
Budapest :-}

2010. Október 15. - 10:05:30
Válasz #961
Nem elérhető

dumbass


Hogy a kedves testnevelés tanárom nem bírja felfogni hogy fáj a torkom, és kivisz 8 órakor 3000m-t futni. Utána meg lázas vagyok, köhögök, izomfájdalom, és nem bírok enni pedig tömegelni kéne....

Jah és a büdös embereket a buszon. Hánynom kell, az emberek meg csesznek rá. Inkább húzza a fejére a pulcsiját, ahelyett hogy leküldené az ultrabüdös csövest a buszról... Tegnap is, tömve a busz, hátsó ajtón szálltam fel, a 3. ajtónál meg volt egy csöves. Én nem bírtam a busz végében, szóval odaadtam öcsémnek a táskámat, előrementem, vitáztam egy sort, aztán meg leszállt. De kérdem én, az emberek nem akarnak nyugodtan utazni ha már kifizették az amúgy se olcsó, jegyet, bérletet?

2010. Október 15. - 10:18:35
Válasz #962

atomanti111

Vendég
na én ezért sem fizetek jegyért...

2010. Október 15. - 12:21:50
Válasz #963
Nem elérhető

Maszat


vitázni? 1 koszos, büdös csövessel, aki megnyomorítjá a szagával más életét?  :o  van erre az esetre 1nagyon jó mozdulat, meg se kjell szólalni. Én is többször alkalmaztam már. Ilyenkor vitának helye nincs!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 15. - 12:23:15
Válasz #964
Nem elérhető

dumbass


vitázni? 1 koszos, büdös csövessel, aki megnyomorítjá a szagával más életét?  :o  van erre az esetre 1nagyon jó mozdulat, meg se kjell szólalni. Én is többször alkalmaztam már. Ilyenkor vitának helye nincs!

Én hozzá nem nyúlok egy ilyenhez :D Vagy fogok magamnál hordani valami kesztyűt, és akkor jöhet az a bizonyos mozdulat :D

2010. Október 15. - 12:26:46
Válasz #965
Nem elérhető

Maszat


vitázni? 1 koszos, büdös csövessel, aki megnyomorítjá a szagával más életét?  :o  van erre az esetre 1nagyon jó mozdulat, meg se kjell szólalni. Én is többször alkalmaztam már. Ilyenkor vitának helye nincs!

Én hozzá nem nyúlok egy ilyenhez :D Vagy fogok magamnál hordani valami kesztyűt, és akkor jöhet az a bizonyos mozdulat :D

ehhez a bizonyos mozdulathoz csak a talpad tartozik, amire olykor, ha nem figylesz kutyaszar is tapad. Azért ne nézz ezngem olyan udvariasnak,h kézzel letessékelem a csöviket a buszrol  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 15. - 12:28:56
Válasz #966
Nem elérhető

pmiller06


Múlt héten mentünk moziba haverokkal... Sétáltunk a Moszkva tértől a Mammut felé. Elénk ugrott egy csöves nő és egy ilyet levágott! "adjatok már egy cigit az isten áldjon meg benneteket!". Válaszoltunk, hogy nem dohányzunk (ami mellesleg igaz). Erre utánunk kiabál: "akkor a rohadt k...a anyátoknak egye ki a rák a belét". Mondtam is neki, hogy 1 szerencséd van! Az, hogy ilyen gusztustalanul koszos vagy  ;D

2010. Október 15. - 12:31:36
Válasz #967
Nem elérhető

Maszat


engem 1x leköpött 1 az örsön, mert nem adtam át a helyet neki a buszon, sőt mondtam,h száljon le mert büdös. Szétkönyököltem a fejét, erre a buszvezető rámzárta az ajtót,h hív rendőrt várjam meg. az ablakon másztam ki  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 15. - 12:56:46
Válasz #968
Nem elérhető

pwz


Itt meg air max 3 van az egyetlen csovesen  ;D

2010. Október 15. - 12:57:01
Válasz #969
Nem elérhető

dumbass


engem 1x leköpött 1 az örsön, mert nem adtam át a helyet neki a buszon, sőt mondtam,h száljon le mert büdös. Szétkönyököltem a fejét, erre a buszvezető rámzárta az ajtót,h hív rendőrt várjam meg. az ablakon másztam ki  ;D

 ****:))) ****:))) ****:)))

2010. Október 15. - 14:59:47
Válasz #970
Nem elérhető

George


engem 1x leköpött 1 az örsön, mert nem adtam át a helyet neki a buszon, sőt mondtam,h száljon le mert büdös. Szétkönyököltem a fejét, erre a buszvezető rámzárta az ajtót,h hív rendőrt várjam meg. az ablakon másztam ki  ;D
Én kinyitottam volna magamnak az ajtót ;D

2010. Október 15. - 15:11:17
Válasz #971
Nem elérhető

Aco


engem 1x leköpött 1 az örsön, mert nem adtam át a helyet neki a buszon, sőt mondtam,h száljon le mert büdös. Szétkönyököltem a fejét, erre a buszvezető rámzárta az ajtót,h hív rendőrt várjam meg. az ablakon másztam ki  ;D
Én kinyitottam volna magamnak az ajtót ;D

az az 1ik meg hogy nem is fertel volna ki az ablakon  ;D

2010. Október 15. - 15:12:12
Válasz #972
Nem elérhető

Pity


engem 1x leköpött 1 az örsön, mert nem adtam át a helyet neki a buszon, sőt mondtam,h száljon le mert büdös. Szétkönyököltem a fejét, erre a buszvezető rámzárta az ajtót,h hív rendőrt várjam meg. az ablakon másztam ki  ;D
Én kinyitottam volna magamnak az ajtót ;D
;D ;D ;D na ezen felnevettem!

2010. Október 15. - 15:15:13
Válasz #973
Nem elérhető

Maszat


George-ot le se merték volna köpni. Hihetetlen mennyi konfliktust el tud kerülni az ember ha már optikailag kibaszott nagy  ;D

Nem is kell vkinek erősnek lennie, elég ha kibaszott nagy. Az ajtón nem gondolkoztam, 17 évesen sitysutty kiugrottam az 55kilómmal az ablakon  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Október 16. - 02:14:08
Válasz #974
Nem elérhető

Maszat


George-ot le se merték volna köpni. Hihetetlen mennyi konfliktust el tud kerülni az ember ha már optikailag kibaszott nagy  ;D

Nem is kell vkinek erősnek lennie, elég ha kibaszott nagy. Az ajtón nem gondolkoztam, 17 évesen sitysutty kiugrottam az 55kilómmal az ablakon  ;D
Maszat, ezek a sztorik nem egyszerűek, ez kész  :D :D :D :D :D :D :D

 múlthét szombaton gázpisztolyt nyomtak a fejembe a fogarasi úton, miközbe rángattam ki a fószert az ablakon, azelötti vasárnap 1köcsög szopatott !10km-en keresztül!, majd kis üldözés után(pont anyám munkahelye elött) elkaptam...minden héten van vmi leszámolás  ;D ;D

és hogy ne legyek off, utálom az embereket!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26