2024. Május 29. - 05:09:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Nagycsaba diéta és edzésnapló  (Megtekintve 101013 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 03. - 15:33:41
Válasz #195
Nem elérhető

csaba.r


Mivel hogy szeretnék ráálni a 4 napos edzésre keresgéltem a neten és találtam egy tervet erre nézőleg. szeretném mindenkép a véleményeteket hallani ezzel kacsolatban hogy milyen és hogy kell e rajta változtatni??? ?:-/

1. nap: mell, tricepsz

Fekvenyomás 1×15, 1×12, 1×10, 3×8
Összenyomás mellre, ingás géppel 1×12, 1×10, 2×8
Tárogatás padon 2×12, 2×10
pulóver kézi súllyal 1×12, 3×10
Összenyomás impander géppel 3×12
tricepszlenyomás csigán 1×12, 1×10, 3×8
tricepsz előre nyomás csigán 1×10, 3×8
tricepsz kézi súllyal 3×10
Felülés 4×20
Hasprés padon 4×40

2. nap: vádli, comb

Vádli állva 5×15
Vádli ülve 5×15
Lábnyujtás gépen 1×15, 1×12, 3×10
Lábtolás gépen 1×12, 1×10, 3×8
Hack guggolás 1×10, 3×8
Lábhajlítás fekve 1×15, 1×12, 3×10
Lábhajlítás ülve 1×12, 3×10
Lábhajlítás állva 3×10

3. nap: hát, derék

Lehúzás szélesen mellhez 1×12, 1×10, 3×8
Lehúzás szélesen tarkóhoz 1×10, 3×8
Evezés melltámaszos gépen 1×10, 3×8
Evezés csigán 1×10, 3×8
Váll feszítés L karos gépen 1×12, 3×10
Homorítás derék padon 4×12
Felülés 4×20
Forgás gépen 4×20

4. nap: váll, tricepsz, bicepsz

Oldalemelés 1×12, 1×10, 3×8
Nyakból nyomás ingás gépen 1×12, 1×10, 3×8
Dőlt oldalemelés padon 1×10, 3×8
Váll vonogatás kézi súllyal 4×20
bicepsz állva 1×12, 1×10, 3×8
bicepsz scott gépen 1×10, 3×8
bicepsz kézi súllyal 3×10
Vádli állva 4×15
Vádli ülve 4×15
Hasprés padon 4×40
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 03. - 15:55:55
Válasz #196
Nem elérhető

Johnnyx


kevés a szabadsúlyos gyakorlat, én hátnál betennék szabadsúlyos evezéseket, mellnél pedig szabadsúlyos nyomó gyakorlatokat

Én is erre gondoltam, azzal a kiegészítéssel, hogy vállra is szabadsúlyos nyomás legyen (mellről, tarkóról, állva, ülve, stb.).
A lábazást azért kezded a vádlival, mert fel akarod hozni? (Egyébként szerintem nem jó ötlet, mert a guggolásnál, lábtolásnál gyengébb leszel fáradt vádlival).
Egyetek zabot!

2009. Augusztus 03. - 20:53:02
Válasz #197
Nem elérhető

George


Alapvetően nem rossz, tényleg egy-két szabadsúlyos gyakorlatot kellene berakni csigások helyett. Sokallom a combhajlítót, szerintem fölösleges 3 hajlítást csinálni. Hátnál a lehúzások közül csak egyiket raknám be az elejére, amelyik jobban esik, mellhez vagy tarkóhoz, a másikat pedig ha kedved tartja, de inkább levezetésnek egy-két sorozatot belőle nagyobb ismétlésszámmal. Mondjuk ez is egyénfüggő, van aki a lehúzó, van aki az evező mozdulatokat érzi inkább, ezt ki kell kísérletezned, és aztán szépen felhozni mindkettőt, odafigyelve, hogy tényleg a hátad dolgozzon, ne pedig bicepszből meg vállból húzd a súlyt. Én nem látok kivetnivalót a vádli edzés elején edzésében, mi is így csináltuk anno Sztereóval, szerintem ő most is így edzi. Persze nyilván ez is egyénfüggő.

2009. Augusztus 04. - 15:18:05
Válasz #198
Nem elérhető

csaba.r


Ma is nagyon úgy volt hogy nem megyek edzeni de aztán ahogy tettem vettem el kezdett gyötörni a bűntudat és mégis  lementem mivelthogy múlt hét szerda óta nem voltam inkáb egy teljes testes átmozgató edzést toltam mindenhol addig nyúztam a vasat amíg már fájt. kezdeget előjönni az agy izom kapcsolat aminek külön örültem. most itt fekszem bedurantan és örülök hogy szenvedhetek.
Ma is történt esemény:
Öltözködöm lefelé a zuhanyzáshoz elmegy melletem egy tag (normális volt meg minden) boxerba gugolok egyszercsak megjelenik hogy vegyem le rólla apólót @-o @-o @-o
Nézek rá sokkos álapotnbn talán egy két ér is elpattant a szemembe. mondom neki hogy boccs de én nem az a fajta vagyok azért állok alsóban mert megyek zuhanyozni.
Srácnak kikerekedett a szeme azt monja hogy beleizzadt a pólójába és rászorult azért kéne segítenem.
Ja mondom persze segítek de a kezeidet ted csak le magad mellé. ****:))) ****:))).
Bizony érdekes dolgokat tartogatnak az edzötermek még számomra
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 04. - 15:45:57
Válasz #199
Nem elérhető

George


Párszor én is szenvedek az öltözőben, főleg kar meg hát után, de eddig még senkit nem kértem meg, hogy segítsen, nehogy félreértsék :laugh:

2009. Augusztus 04. - 15:58:24
Válasz #200
Nem elérhető

God Vazzeg


Rám is rámragad a póló mindig  ***)))

2009. Augusztus 04. - 16:00:09
Válasz #201
Nem elérhető

csaba.r


Rám is rám szokott de nem megyek oda egy nagydarab kopasz szőrös állathoz aki mellesleg alsónadrágban gugol hogy segítsen leszedni ****:))) **:))))*
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 04. - 16:02:32
Válasz #202
Nem elérhető

God Vazzeg


Rám is rám szokott de nem megyek oda egy nagydarab kopasz szőrös állathoz aki mellesleg alsónadrágban gugol hogy segítsen leszedni ****:))) **:))))*

Ja  :D Mondjuk nálunk csak haverok vannak a teremben, simán segítenek  ;)

2009. Augusztus 04. - 16:06:11
Válasz #203
Nem elérhető

csaba.r


Hát itt meg van nünüke szépen ;)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 04. - 16:59:55
Válasz #204
Nem elérhető

zotja


Ma is nagyon úgy volt hogy nem megyek edzeni de aztán ahogy tettem vettem el kezdett gyötörni a bűntudat és mégis  lementem mivelthogy múlt hét szerda óta nem voltam inkáb egy teljes testes átmozgató edzést toltam mindenhol addig nyúztam a vasat amíg már fájt. kezdeget előjönni az agy izom kapcsolat aminek külön örültem. most itt fekszem bedurantan és örülök hogy szenvedhetek.
Ma is történt esemény:
Öltözködöm lefelé a zuhanyzáshoz elmegy melletem egy tag (normális volt meg minden) boxerba gugolok egyszercsak megjelenik hogy vegyem le rólla apólót @-o @-o @-o
Nézek rá sokkos álapotnbn talán egy két ér is elpattant a szemembe. mondom neki hogy boccs de én nem az a fajta vagyok azért állok alsóban mert megyek zuhanyozni.
Srácnak kikerekedett a szeme azt monja hogy beleizzadt a pólójába és rászorult azért kéne segítenem.
Ja mondom persze segítek de a kezeidet ted csak le magad mellé. ****:))) ****:))).
Bizony érdekes dolgokat tartogatnak az edzötermek még számomra
rólam is mindig anyám szedi le a pólóimat, nincs ebben semmi furcsa  :D

nem "S"-s méretüt kell hordani :D  ;D

2009. Augusztus 04. - 19:06:34
Válasz #205
Nem elérhető

Kicsibors


Van, hogy én is alig bírom levenni magamról a felsőt...lehet, hogy nekem is szólni kéne valami nagydarab kigyúrt fickónak, hogy segítsen levenni... ***)))  ;D
Na jó, befejezem, mert még asziszitek fehérmájú vagyok...pedig hát ez így igaz...  ****:)))
A fene, még be se fejeztem, de má megin kezdem!  ***)))) :D

2009. Augusztus 04. - 21:04:23
Válasz #206
Nem elérhető

csaba.r


Van, hogy én is alig bírom levenni magamról a felsőt...lehet, hogy nekem is szólni kéne valami nagydarab kigyúrt fickónak, hogy segítsen levenni... ***)))  ;D
Na jó, befejezem, mert még asziszitek fehérmájú vagyok...pedig hát ez így igaz...  ****:)))
A fene, még be se fejeztem, de má megin kezdem!  ***)))) :D

Én inkább hasonlítok erőemelőre mint gyurósra de ez változik
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 05. - 12:46:15
Válasz #207
Nem elérhető

csaba.r


A mai edzés elmarad valamiért elég szarul :-Đ vagyok legközelebb és gondolnom kell arra hogy ma még munka van. pénteken megyek de sztem akkor is csak átmozgatás jellgel. Jövőhét utáni hetétől meg Jonnyfitness Łł=
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 09. - 23:41:03
Válasz #208
Nem elérhető

csaba.r


Elég rég írtam ide de nem is volt mit 1x voltam edzeni a héten a többin egyszerűen semmi erőm illletve kedvem nem volt mostanában sokminden összejött agyilag és lelkileg elég padlón vagyok jövőhétre tervezek egy 4napos edzésterv próbát meglátom mi lessz belőle remélem ez a kedvtelenség csak hullámvölgy,
 
nem szeretnék a kiscsaj helyébe lenni itt:
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 10. - 12:24:02
Válasz #209
Nem elérhető

csaba.r


Volt ma edzés de mondhatni ruhapazarlás volt átmozgatás célból mentem le be is durrant egy két dolog de mégse az igazi.
Extremfittben is voltam ma Köszönöm Balunak a segítséget és ajándékot jövőhéttől Johnny F. ahol gondolkodom személyi edző igénybevételén de az még nem tudom mennyibe kerül majd utánna járok.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz