2024. Június 09. - 22:01:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Nagycsaba diéta és edzésnapló  (Megtekintve 101268 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 11. - 11:06:32
Válasz #210
Nem elérhető

csaba.r


Na végre volt egy értékelhetőnek mondható lábedzésem nem sok gyakorlat de hozták a kívánt eredményt: ****:))))))

Lábtoló:
20x100kg
15x120kg
15x150kg
10x180kg
10x200kg
6x230kg

Én mentem volna feljebb (fejben) de a lábaim nagyon beremegtek és nem akartam magamraéjteni!!!!!
Pihenőidő annyi volt míg a tárcsákat pakoltam kb 30mp

Combhajlító Combfeszítő

Itt beálítottam őket 50 kg-ra és annyi pihenőm volt hogy az eggyikről átmentem a másikra (egymás mellet vannak)
Utánna vádliztam még eggyet ami bedurrantott rendesen meg volt még1 gyakorlat aminek nem tudom a nevét de jó volt

Tudom nem annyira hc de jó érzés újra a réginek lenni.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 11. - 11:23:54
Válasz #211
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Augusztus 11. - 11:46:06
Válasz #212
Nem elérhető

csaba.r


Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 11. - 11:57:37
Válasz #213
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Augusztus 17. - 17:03:43
Válasz #214
Nem elérhető

csaba.r


Betámadtam ma az újj termet az elején kicsit meglepődtem mert nagyobnak hittem de rájöttem hogy bőven elég ami van talán még sok is tehát a terem meg a hangulat nállam 5-ös.
Az odajutással már voltak gondok mert BMV-vel mentem és jól leízzadtam mire odaértem de majd kitalálom hogy legyen jó.
Nem volt hc edzés mert még keresgéltem a gépeket de jól esett mell kar napom lett volna erre bedurrant a vállam úgyhogy inkább mentem kardiózni.
visszafelé jövet az öltözőben beszélgettem egy öreg sráccal, és hogy miért írok srácot???? szeretnék ennyi idősen ilyen fitt lenni mint ő. utánna zuhany és gó haza (persze rossz írányba így megduplázódott az ídő :-}
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 17. - 17:12:31
Válasz #215
Nem elérhető

FirstLady


Naugye, mondtamén! A Johnny Fitness, az Johnny Fitness @:-) @:-) @:-) @:-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 17. - 17:15:16
Válasz #216
Nem elérhető

csaba.r


Naugye, mondtamén! A Johnny Fitness, az Johnny Fitness @:-) @:-) @:-) @:-)

Meg a zuhanyzóba vannak valami kis szárnyas bogarak a falon az előző helyemen is voltak úgyhogy elneveztem őket Fittnes Bogárnak  ****:))))))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 17. - 17:17:23
Válasz #217
Nem elérhető

FirstLady


Naugye, mondtamén! A Johnny Fitness, az Johnny Fitness @:-) @:-) @:-) @:-)

Meg a zuhanyzóba vannak valami kis szárnyas bogarak a falon az előző helyemen is voltak úgyhogy elneveztem őket Fittnes Bogárnak  ****:))))))
jellemző, a nőiben nincsenek ilyen jó kis dolgok :'( ˝=/ !+"% ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 17. - 17:21:16
Válasz #218
Nem elérhető

Jordan


Naugye, mondtamén! A Johnny Fitness, az Johnny Fitness @:-) @:-) @:-) @:-)

Meg a zuhanyzóba vannak valami kis szárnyas bogarak a falon az előző helyemen is voltak úgyhogy elneveztem őket Fittnes Bogárnak  ****:))))))
jellemző, a nőiben nincsenek ilyen jó kis dolgok :'( ˝=/ !+"% ****:)))


De ott legalabb van rejtettkamera!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 17. - 17:25:47
Válasz #219
Nem elérhető

FirstLady


Naugye, mondtamén! A Johnny Fitness, az Johnny Fitness @:-) @:-) @:-) @:-)

Meg a zuhanyzóba vannak valami kis szárnyas bogarak a falon az előző helyemen is voltak úgyhogy elneveztem őket Fittnes Bogárnak  ****:))))))
jellemző, a nőiben nincsenek ilyen jó kis dolgok :'( ˝=/ !+"% ****:)))


De ott legalabb van rejtettkamera!  ;D
igen, de én tudom, hogy hol, és azzal kezdem, hogy letakarom @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 17. - 17:29:16
Válasz #220
Nem elérhető

Jordan


Naugye, mondtamén! A Johnny Fitness, az Johnny Fitness @:-) @:-) @:-) @:-)

Meg a zuhanyzóba vannak valami kis szárnyas bogarak a falon az előző helyemen is voltak úgyhogy elneveztem őket Fittnes Bogárnak  ****:))))))
jellemző, a nőiben nincsenek ilyen jó kis dolgok :'( ˝=/ !+"% ****:)))


De ott legalabb van rejtettkamera!  ;D
igen, de én tudom, hogy hol, és azzal kezdem, hogy letakarom @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Melyiket?  >:D >:D >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Augusztus 17. - 21:10:53
Válasz #221
Nem elérhető

FirstLady


Naugye, mondtamén! A Johnny Fitness, az Johnny Fitness @:-) @:-) @:-) @:-)

Meg a zuhanyzóba vannak valami kis szárnyas bogarak a falon az előző helyemen is voltak úgyhogy elneveztem őket Fittnes Bogárnak  ****:))))))
jellemző, a nőiben nincsenek ilyen jó kis dolgok :'( ˝=/ !+"% ****:)))


De ott legalabb van rejtettkamera!  ;D
igen, de én tudom, hogy hol, és azzal kezdem, hogy letakarom @-o !+"% ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Melyiket?  >:D >:D >:D
nem árulom el a kulisszatitkokat ))=/ ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Augusztus 18. - 05:35:20
Válasz #222
Nem elérhető

fastor


Csaba, ha ez megnyugtat, tegnap énis találtam egy rövidebb utat a terembe, és egy órát bolyongtam így a népligetben ;D
amúgymeg, ma lejössz? én 7-8 fele érek oda valószínüleg
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 18. - 06:25:47
Válasz #223
Nem elérhető

Szandi


Csaba, ha ez megnyugtat, tegnap énis találtam egy rövidebb utat a terembe, és egy órát bolyongtam így a népligetben ;D
amúgymeg, ma lejössz? én 7-8 fele érek oda valószínüleg
Merről mentek? 99-es busz nem elég jó?:D
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Augusztus 18. - 06:27:33
Válasz #224
Nem elérhető

fastor


Csaba, ha ez megnyugtat, tegnap énis találtam egy rövidebb utat a terembe, és egy órát bolyongtam így a népligetben ;D
amúgymeg, ma lejössz? én 7-8 fele érek oda valószínüleg
Merről mentek? 99-es busz nem elég jó?:D
öh
nemigazán szeretem a genetikailag hiperpigmentáltak zsivaját halgatni ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó