2024. Május 29. - 05:48:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Nagycsaba diéta és edzésnapló  (Megtekintve 101015 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 28. - 19:38:15
Válasz #300
Nem elérhető

csaba.r


Kedvesz Jánosz ép edzett, azt azért nem zavartam de majd legközelebb előbb a mentális dolgokkal foglalkozom, muszáj fejben ott lennem mert nem lessz jó vége @:-)
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 28. - 19:39:50
Válasz #301
Nem elérhető

George


Kedvesz Jánosz ép edzett, azt azért nem zavartam de majd legközelebb előbb a mentális dolgokkal foglalkozom, muszáj fejben ott lennem mert nem lessz jó vége @:-)
Nekem a legjobban a zene jön be a fókuszáláshoz, hülyét kapok, ha egyedül edzek, és nincs normális zeném :-Đ

2009. Szeptember 28. - 19:43:36
Válasz #302
Nem elérhető

csaba.r


Jelentem vettem ruhát....
Mondta az eladónő hogyha legközelebb megyek ruhát venni akkor mehetek normál boltba, mert megvettem a legkisseb ruhákat @:-) @:-)
Csak nadrág meg cipő kell onnan, mertt a combom vastagodott az 50-es lábam meg nem fogy @-o

én mult héten előszedtem a kb 6-7 éve nem hordott ruháimat és láss csodát jó volt rám mind  :o az övemet 5 lyukkal rakom odébb hát az a 21kg már meglátszik ami lement rólam is
50-es láb az szép méret
a combod az mekkora, hogy amiatt nem tudsz nadrágot venni? zsíros is ? nekem a lábam az eléggé rendben van nem zsíros 63-as a combom, igaz mikor súlylökő voltam akkor elég sokat edzettem lábra, meg vizilabdázásnál is sokat kellett taposni a vizet  ;D
az az egy dolog idegesít, hogy 4 év edzést kihagytam és most anyival nyomok fekve mint elötte bemelegítettem  ::)

A fekvenyomás az nállam is fekete bárány nagyon szarul megy inkább a magas ismétlésszámon van a hangsúly combos az még 69-es és van még rajta burkolat szépen. még -20 kg a cél decemberig aztán sztem tömegelek eggyet :-}
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 28. - 19:45:22
Válasz #303
Nem elérhető

csaba.r


Kedvesz Jánosz ép edzett, azt azért nem zavartam de majd legközelebb előbb a mentális dolgokkal foglalkozom, muszáj fejben ott lennem mert nem lessz jó vége @:-)
Nekem a legjobban a zene jön be a fókuszáláshoz, hülyét kapok, ha egyedül edzek, és nincs normális zeném :-Đ

Ja az télleg jó, mondjuk én szoktam néha ritmusra edzeni tehát DnB kizárva ;D
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 28. - 19:50:10
Válasz #304
Nem elérhető

kovsol


Jelentem vettem ruhát....
Mondta az eladónő hogyha legközelebb megyek ruhát venni akkor mehetek normál boltba, mert megvettem a legkisseb ruhákat @:-) @:-)
Csak nadrág meg cipő kell onnan, mertt a combom vastagodott az 50-es lábam meg nem fogy @-o

én mult héten előszedtem a kb 6-7 éve nem hordott ruháimat és láss csodát jó volt rám mind  :o az övemet 5 lyukkal rakom odébb hát az a 21kg már meglátszik ami lement rólam is
50-es láb az szép méret
a combod az mekkora, hogy amiatt nem tudsz nadrágot venni? zsíros is ? nekem a lábam az eléggé rendben van nem zsíros 63-as a combom, igaz mikor súlylökő voltam akkor elég sokat edzettem lábra, meg vizilabdázásnál is sokat kellett taposni a vizet  ;D
az az egy dolog idegesít, hogy 4 év edzést kihagytam és most anyival nyomok fekve mint elötte bemelegítettem  ::)

A fekvenyomás az nállam is fekete bárány nagyon szarul megy inkább a magas ismétlésszámon van a hangsúly combos az még 69-es és van még rajta burkolat szépen. még -20 kg a cél decemberig aztán sztem tömegelek eggyet :-}
én tolom le a súlyt amig nem leszek elég szálkás fél munkát nem akarok végezni :P

2009. Szeptember 28. - 19:58:32
Válasz #305
Nem elérhető

fastor


Szia CSaba, szombaton nem jössz a Brutalra kipróbálni magad? ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 28. - 20:20:00
Válasz #306
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia CSaba, szombaton nem jössz a Brutalra kipróbálni magad? ;)

Hol lesz?

Kovsol: Üdv itt  ;-oo-;

2009. Szeptember 28. - 20:23:08
Válasz #307
Nem elérhető

fastor


Szia CSaba, szombaton nem jössz a Brutalra kipróbálni magad? ;)

Hol lesz?

Kovsol: Üdv itt  ;-oo-;
pesten, a Fila fittnessben :)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 28. - 20:24:17
Válasz #308
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia CSaba, szombaton nem jössz a Brutalra kipróbálni magad? ;)

Hol lesz?

Kovsol: Üdv itt  ;-oo-;
pesten, a Fila fittnessben :)

Októberben is lesz valahol ha jól tudom, fontolgatják a srácok hogty eredményt javítanak, szerintem mindketten dobnának már most is egy 1000kg-ot  :-O

2009. Szeptember 28. - 20:29:40
Válasz #309
Nem elérhető

csaba.r


Szia CSaba, szombaton nem jössz a Brutalra kipróbálni magad? ;)

Hol lesz?

Kovsol: Üdv itt  ;-oo-;
pesten, a Fila fittnessben :)

Októberben is lesz valahol ha jól tudom, fontolgatják a srácok hogty eredményt javítanak, szerintem mindketten dobnának már most is egy 1000kg-ot  :-O

Meló van sajnos én valamikor nyárra tervezem nekem nem elég a 10 tonna min 15 kéne hogy legyen arra meg készülök ****:))))))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Szeptember 28. - 20:35:28
Válasz #310
Nem elérhető

God Vazzeg


Szia CSaba, szombaton nem jössz a Brutalra kipróbálni magad? ;)

Hol lesz?

Kovsol: Üdv itt  ;-oo-;
pesten, a Fila fittnessben :)

Októberben is lesz valahol ha jól tudom, fontolgatják a srácok hogty eredményt javítanak, szerintem mindketten dobnának már most is egy 1000kg-ot  :-O

Meló van sajnos én valamikor nyárra tervezem nekem nem elég a 10 tonna min 15 kéne hogy legyen arra meg készülök ****:))))))

Majd előtte egyeztetünk és ütközünk, ha lesz Siófokon szerintem ott leszünk, már 2 éve mindig ott vagyunk  @:-)

2009. Szeptember 28. - 20:37:14
Válasz #311
Nem elérhető

fastor


én elmegyek,ha másnem edzésnek jó ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Szeptember 28. - 20:39:36
Válasz #312
Nem elérhető

God Vazzeg


én elmegyek,ha másnem edzésnek jó ;D

10k megvan, és kapsz fehérjét is, már megéri  ;D  >:D

2009. Szeptember 28. - 20:43:31
Válasz #313
Nem elérhető

kovsol


Szia CSaba, szombaton nem jössz a Brutalra kipróbálni magad? ;)

Hol lesz?

Kovsol: Üdv itt  ;-oo-;

szeva :D
amugy read only módban régóta olvasom a forumot, itt nem jár anyit az arcom mint PH-n mégis csak informatikus vagy miféle lennék nem edzőtermi guru
off vége nem akarom szétoffolni a topicot

2009. Szeptember 28. - 20:47:12
Válasz #314
Nem elérhető

fastor


én elmegyek,ha másnem edzésnek jó ;D

10k megvan, és kapsz fehérjét is, már megéri  ;D  >:D
most 11 et akarok azért javulni szeretnék :)
tudom mit basztam el, tudom mit lehetne javítani ;)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó