2024. Június 04. - 22:37:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan fogyjak le sikeresen "sztár"diéta nélkül?  (Megtekintve 83964 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 27. - 11:06:07
Válasz #105
Nem elérhető

Tweety


Oké!

Teát azért iszom, mert magamtól nem tudok menni ... Ez a baj... 2 nap után már fáj a hasam, de ez a lassú anyagcsere miatt van...

Szia!Az anyagcserédet pörgetheted úgy is,hogy 2 óránként eszel!Persze pontosan lemérve,és csak a diétában megengedett ételeket.Nem muszáj állandóan csirkemellet enni,én pl.eszem mellé vizes tonhalat,zsírszegény túrót,tojást(nem keveset)!,cottage cheest,ezek mint protein bombák.És fontosak nagyon a "zsírok"is!!!!Naponta 1-1 marék mogyoró,tökmag,mandula(ezeknek viszont figyelni-számolni kell a c.h.tartalmát!),de vehetsz lenmagolajat,és naponta 2 evőkanállal betolsz belőle.Lényeg,minnél távolabb legyen a zsírok fogyasztása a c.h.-os ételek fogyasztásától!És majd a diéta 2.felében,ahogy csökkented a szénhidrát mennyiséget,úgy kell növelni majd a zsírok bevitelét,és a fehérjét is!Sok sikert,és kitartást!!! =/+' Łł=
"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

2009. Augusztus 27. - 12:48:37
Válasz #106
Nem elérhető

agica_


Köszönöm szépen!

Csináltam magamnak ilyen napló féleséget, kinyomtattam, és kiszámoltam a napi 5 étkezésemet!!!
Most csinálom a csirkemellet rizzsel + Mexikói zöldségkeverékkel :D Vettem ma magamnak 500as B6-ot... Jöbban megéri mint a 300.

Kíváncsi vagyok :)

Eddig szépen haladtam, kilókban nincs változás, még mindig 88 vagyok, de akikkel 1 hónapja nem találkoztam, megjegyeztés hogy kisebb lett a fenekem, és a combom... Ami nálam nagy elismerést jelent!!!!


2009. Augusztus 27. - 12:51:03
Válasz #107
Nem elérhető

agica_


"Futás helyett személy szerint jobbnak tartom a taposást, meg az emelkedőn gyaloglást, sokkal kímélőbb is." - Hát igen, de itt Nyíregyházán nincsenek dombok :D A legközelebbi domb Tokaj!!! :)
Csak oda is meg kéne csináltatni a brinyóm... :D Tokajba eltekerni jó társasággal!!!! Hegyet mászni, stb stb stb... :D:D:D

♥  ♥ ♥ ♥

2009. Augusztus 27. - 12:52:26
Válasz #108
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...Szegeden sincsenek dombok.  ;) A Rencsi a gépen beállított emelkedőre gondolt.

2009. Augusztus 27. - 13:41:52
Válasz #109
Nem elérhető

agica_


áhá :D

Hát konditerembe nem járok ... nem tehetem meg... Majd amikor már látható lesz a változás!

2009. Augusztus 27. - 22:59:02
Válasz #110
Nem elérhető

Rencsi


áhá :D

Hát konditerembe nem járok ... nem tehetem meg... Majd amikor már látható lesz a változás!
Köszi Zsolti, igen így értettem!  ;)
Sokkal hatékonyabb lenne, hogyha terembe is járnál, a súlyzós edzés nagyon fontos! Ha látható lesz a változás, akkor már miért teheted meg a lejárást? Ha attól tartasz, hogy bárki is azt nézi hogy hogyan nézel ki, akkor nagyon tévedsz, mindenki a maga dolgával foglalkozik. :)
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2009. Augusztus 27. - 23:08:08
Válasz #111
Nem elérhető

Szandi


Sziasztok!!!!

Ugye, minden este kijárok futni... Ma csak fél órát bírtam, mert iszonyúan fáj a sípcsontom.. vagyis oda nyilal be valami!!!! Annyira fáj, hogy sírhatnékom van!!!! Nagyon nehéz közlekedni!!!!! Valaki megtudja mondani miért???
Talán nem jól futok? Vagy mi lehet a gond??? Tegnap este is fájt, de ma... Ma már ordítanék, ha nem néznének hülyének az utcán!!!!! Ma estére és holnap délelőtt fáslizom!!!! Rohadtul fáj.... :(:(:(:(

Majd egy választ kaphatok? :)

Puszika mindenkinek ♥ ♥ ♥ ♥
Szia!
Szerintem csonthártyagyulladás lehet, ha a csont mellett fáj,nyilall. Egy dologgal javul meg...pihenés.:(
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Augusztus 28. - 11:28:05
Válasz #112
Nem elérhető

agica_


Uhh, ez komolynak hangzik!!!! :( :( :( :(

Már javulgat, csak még a lépcsőzés nem megy olyan jól :)  már 4. napja pihentetem!!!!! Remélem hamar meggyógyul!!!!!!!

Köszike a választ am!!! ♥

2009. Augusztus 28. - 11:57:51
Válasz #113
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Szerintem az nem gyulladás hanem egyszerűen ha valaki technikailag rosszul fut akkor belobban a sípizom. Olyan szinten hogy a fájdalom egyszerűen képtelenné teszi a további futásra. Amikor a lábboltozat túlságosan magasra kerül és megfeszül,akkor nagyon intenzíven megfeszül a sípizom.
Csak azért tudom mert én is így vagyok vele.  :D

Tulajdonképp felfogható egy hülye helyen lévő izomláznak is.  ;D

2009. Augusztus 28. - 12:13:30
Válasz #114
Nem elérhető

Johnnyx


áhá :D

Hát konditerembe nem járok ... nem tehetem meg... Majd amikor már látható lesz a változás!
Köszi Zsolti, igen így értettem!  ;)
Sokkal hatékonyabb lenne, hogyha terembe is járnál, a súlyzós edzés nagyon fontos! Ha látható lesz a változás, akkor már miért teheted meg a lejárást? Ha attól tartasz, hogy bárki is azt nézi hogy hogyan nézel ki, akkor nagyon tévedsz, mindenki a maga dolgával foglalkozik. :)
Bizony a súlyzós edzés fontos(abb). A súlyzós edzés sokkal hatékonyabban égeti a zsírt, mint az aerob, hiszen az edzés utáni - viszonylag hosszú - regenerálódási idő alatt is pörög az anyagcsere.
Egyetek zabot!

2009. Augusztus 28. - 12:23:57
Válasz #115

Torony

Vendég
érdekes. Meg voltam róla győződve, hogy a zsírt a diéta égeti a legjobban. Addig nincs miről beszélni.

2009. Augusztus 28. - 13:33:28
Válasz #116

Torony

Vendég
általánosan vegyük a diéta alá az értelmes, szemétmentes étrendet. Zaftos tarhonyával nem lehet lefogyni, erre próbáltam utalni, de mivel nem értek én ehhez, meg bunkó is vagyok, nem erőltetem a témát.

2009. Augusztus 28. - 13:36:09
Válasz #117
Nem elérhető

csaba.r


általánosan vegyük a diéta alá az értelmes, szemétmentes étrendet. Zaftos tarhonyával nem lehet lefogyni, erre próbáltam utalni, de mivel nem értek én ehhez, meg bunkó is vagyok, nem erőltetem a témát.

Jó elvoltál tünve mostanság netán valami zen templomba voltál hogy ilyeneket írsz magadról???? ;D
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Augusztus 28. - 13:36:52
Válasz #118
Nem elérhető

agica_



2009. Augusztus 28. - 13:38:04
Válasz #119
Nem elérhető

agica_


kaja megvan, ahogy az első oldalon tanácsolták, de kicsit több zöldséggel! :)

/remélem most elküldi rendesen/