2024. Június 15. - 20:17:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 196733 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Szeptember 26. - 00:19:29
Válasz #210
Nem elérhető

parrre


Na azt má azér nem hiszem hogy a Dorian is a csajod !!  :-O :-O :-O  @-o

2009. Szeptember 26. - 00:21:43
Válasz #211
Nem elérhető

Jordan


Na azt má azér nem hiszem hogy a Dorian is a csajod !!  :-O :-O :-O  @-o

 :D
Nyugi nem! Ot meghagyom a forumozo holgytagoknak, hatha valamelyiknek igenye van ra!  ;) ;D

De azert jo volt  :D ****:))))))
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 28. - 18:02:42
Válasz #212
Nem elérhető

Jordan


Csacsacsa!

Epp keszulodok edzeshez, kozben Jay Cutler videokat nezegetek a youtube-on.  @:-) Rendkivul orulok Jay ujrakoronazasanak, mert a legkemenyebben dolgozo ember lett ismet a testepites kiralya!  ****:)))))) Mellete a masik nagy brusztolos, Branch lett a masodik, akit szerintem megjobban felkorbacsoltak ezzel a masodik hellyel, es elore felek hogy milyen brutalis lessz jovore!  :-O :-O :-O
Ez ujjab motivacio az edzeseimhez, hiszen ez azt sugalja szamomra, hogy ha mindenkinel kemenyebben, okosabban csinalgatom a dolgaimat, ha hiszek magamban, leszarom hogy miket mondanak masok, a legjobb lehetek!!! (Ez jelentsen barmit is!  8-))

Ugyhogy eljen a kiraly!  @:-) @:-) @:-)

http://www.youtube.com/watch?v=s4MkMREpv-U
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 28. - 20:21:14
Válasz #213
Nem elérhető

God Vazzeg


Csapassad neki keményen!!  @:-)

2009. Szeptember 28. - 22:10:36
Válasz #214
Nem elérhető

Jordan


Draszvutje!  ;D

Csak nyugi Gog, csapattam  ;D, koszi.  ;)
Megvolt a heti elso hatedzesem, ahol csak az evezesek kaptak szerepet. Ez igy is fog maradni vegig. Ugy dontottem hogy a heti ket hatazasomnal ket-ket gyakorlatot fogok csinalni a csuklyara es a hatsovallakra is. Ezzel az lenne majd a celom, hogy masszivabbnak tunjek majd hatulrol  @-o
A mai edzesen a baratnom mar nem kapott szerepet, uj edzopartnerem van. Kicsit elfaradt a vegere  ::) , de csak most kezdtunk egyutt tornazni, majd megszokja, vagy nem  >:D

Hat:

1. Also fogasos evezes dontve                                   4x15-12-10-8                       (60-100-140-180kg)

2. T-rudas evezes                                                      3x12-12-12                          (80-120-160kg)

3. Egykaros hammergepes evezes                             2x8-10                                  (40-80kg)

4. Csigas evezes ulve, parhuzamos fogassal               2x10-12                                (60-100kg)

5. Egykezes evezes padon terdelve, tamaszkodva     1x20                                      (52kg)

Csuklya:

6. Vallvonogatas ruddal                                             3x15-15-12                            (120-200-260kg)

7. Allighuzas ruddal, szuk fogassal                             2x12-12                                  (50-70kg)

Hatsovall:

8. Ferdepadon dontott oldalemeles                           2x12-12                                   (12/12-20/20kg)

9. Ulve evezes csigan hatsovallra, szeles
    madarfogassal                                                     2x12-12                                    (30-45kg)


Mara ennyi, kemeny volt, nagyon bedurrantam  >:D

Eljenek a csajok!  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 29. - 21:49:11
Válasz #215
Nem elérhető

Jordan


Czesc!!!  ;D

Most ertem haza mell-vall edzesrol. A mai edzesen csak a mell felso reszet edzettem, hatha latvanyosabba tudom tenni vele a fizikumomat  @-o Jol ment egyebkent, ugy ereztem nagyobb sullyal is tudtam volna edzeni  ::), de azert vigyazni kell az izuletekre.  >:D
Nem csinaltam ma fekvenyomast, mert ugy gondolom, hogy tul jo gyakorlat ahoz hogy 2. 3. helyet kapja csak az edzesen. Igy az marad pentekre, ahol frissult erovel, nagyobb sullyal tudok majd dolgozni. Feltett szamdekom hogy hamarosan megdontom a csucsomat ebben a gyakolatban, ami nekem 4 ismetles 180kiloval. Remelem kb 4-5 het mulva 6-7 ismetlest is ki tudok majd preselni vele, legalabbis rajtaleszek  >:D  Partnerem kicsit ma is kikeszult az erejevel, neki jolval tobb ch kellene egesz nap mint amit egyebkent elfogyaszt, de konnyebb azt mondani hogy en kovetelek tul sokat.  ;D
Mindegy, az elso het vegere belatja majd hogy igazam van! (Vagy elmenekul  >:D >:D >:D )

Addigis a mai musor:

Mell:

1. 30fokos nyomas, kezisulyzokkal                          4x15-15-15-20                         (22/22-32/32-42/42-52/52kg)

2. 45fokos nyomas, ruddal                                      3x10-8-8                                   (60-100-130kg)

3. 20fokos nyomas, smithkeretben                         2x12-15                                     (70-120kg)

4. 30 fokos tarogatas                                             2x12-12                                     (22/22-32/32kg)

5. Keresztcsigas osszetolas, alulrol                          1x12                                          (30/30kg)

Oldalsovall:

6. Oldalemeles ulve                                                 4x15-15-15-15                          (7/7-12/12-17/17-22/22kg)

7. Egykezes oldalemeles, csigarol                            2x12-12                                     (15-25kg)

Eljenek a csajok!  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 29. - 22:37:08
Válasz #216
Nem elérhető

lue


athlete.ru
Jó oldal ;)

2009. Szeptember 29. - 22:45:25
Válasz #217
Nem elérhető

Jordan


athlete.ru
Jó oldal ;)

Tudsz oroszul?
Ha esetleg tudsz ciril betuket is olvasni akkor most oriasit nottel a szememben!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 29. - 22:51:58
Válasz #218
Nem elérhető

Jordan


athlete.ru
Jó oldal ;)

Tudsz oroszul?
Ha esetleg tudsz ciril betuket is olvasni akkor most oriasit nottel a szememben!  ;D
akkor gépeld is le gyorsan neki, hogy miről fantáziálsz  :D :D

Jaaaaaaaa, ez csak ilyen "kedveskedek, mert akarok erte valamit" hozzaszolas volt?  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 30. - 08:25:02
Válasz #219
Nem elérhető

lue


De,mi kéne ugyan???   ????... ????...
Jártam már ott,vannak onnnan itt is képek,csak ezert irtam.

2009. Szeptember 30. - 12:56:14
Válasz #220
Nem elérhető

Jordan


De,mi kéne ugyan???   ????... ????...
Jártam már ott,vannak onnnan itt is képek,csak ezert irtam.


Csak azt hittem hogy te is beszelsz oroszul. Nem baj az ha nem.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 30. - 12:58:55
Válasz #221
Nem elérhető

hopika


Én már láttam olyat aki beszéli a nyelvet...  8-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Szeptember 30. - 13:01:51
Válasz #222
Nem elérhető

lue


Jordan!Példaképed van????

2009. Szeptember 30. - 13:06:00
Válasz #223
Nem elérhető

Jordan


Jordan!Példaképed van????

Igen. Dorian Yates. A legokosabb, legteljesebb, legkemenyebben edzo testepito. Miert?

Én már láttam olyat aki beszéli a nyelvet...  8-)

Nagyon helyes!  ;) El se hinne az ember, hogy itt kint is milyen jol tud jonni. Es azt hallottam hogy egyre fontosabb is lessz!  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Szeptember 30. - 13:09:58
Válasz #224
Nem elérhető

hopika


Miert?

Há' mert tesz be neked pikáns képeket róla...

Es azt hallottam hogy egyre fontosabb is lessz!  ::)

A vörös zászló elengedhetetlen kelléke egy őrületbe forduló próbahelyi főzésnek...
Amúgy az akusztikus zenekarom gitárosa és énekesnője(akik testvérek) Moszkvából származnak...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!