2024. Június 16. - 05:55:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Jordan topic  (Megtekintve 196926 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Január 13. - 03:03:15
Válasz #795
Nem elérhető

Maszat


Én már akkora geci lettem, hogy sejtem, mikor valaki használni akarja azt, amivel én edzek és a szemem sarkából látom, hogy várja, hátha odanézek.
Aztán majd jól megkérdezi, hogy beszállhat-e. De én nem nézek oda. Aztán ha valaki még így is megkérdezi, akkor jön az, hogy NEM!  ;D

imádnálak :D tuti 1 hét után box lenne. TUTI  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Január 13. - 17:15:02
Válasz #796
Nem elérhető

Jordan


Én mindig azt mondom,h "neháááráágudj" ;D, majd edzés után dumálunk  ;D  SE!  ;D

Jordan, Te 1 igazi geci vagy!!!! ;D  kirááály  ;D


Oooooooooooo.......


Mert te talan lealltal volna kiseloadast tartani neki?  ;D En mar nem farasztom magamat ilyenekkel.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 13. - 22:53:22
Válasz #797
Nem elérhető

Gabe


Én már akkora geci lettem, hogy sejtem, mikor valaki használni akarja azt, amivel én edzek és a szemem sarkából látom, hogy várja, hátha odanézek.
Aztán majd jól megkérdezi, hogy beszállhat-e. De én nem nézek oda. Aztán ha valaki még így is megkérdezi, akkor jön az, hogy NEM!  ;D

imádnálak :D tuti 1 hét után box lenne. TUTI  ;D
:--: :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Január 15. - 02:47:20
Válasz #798
Nem elérhető

Jordan


Hali.


Volt ma egy kis labazas. Semmi extra. Elkerultek a hulyek, meg ugy mindenki.  ;D Senki nem volt a teremben, es ennek csak orulni tudok. Nem szeretem, ha korulottem csattotnak a sulyokkal, lihegnek, nyognek, izzadnak  ;D ;D ;D


QUAD:

1: Labnyujtas                                                       3x20-20-20                                        (20-30-40kg)

2. Labtolas, vallszeles labtartassal                            3x12-12-13                                        (130-240-340kg)

3. Guggolas                                                          2x10-15                                             (60-100kg)

4. Kitores kezisulyzokkal                                         1x10(labankent)                                   (20/20kg)


LABHAJLITOK:

5. Labhajlitas fekve                                              2x12-15                                               (30-50kg)

6. Labhajlitas ulve                                                1x15                                                   (80kg)


VADLI:

7. Labtologepen, egylabbal                                    4x10-10-10-10                                      (70-110-110-110-110kg)


Holnap (magamhoz merve  :D ) koran felkelek, es karozok egyet. Nem maradhat ki az alkar sem, hogy legyen mit kilogatni a kocsibol, vezetes kozben.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 15. - 20:46:42
Válasz #799
Nem elérhető

Jordan


Ahoj!

Ma egy teljes kar volt.  ;D
Majd ha kicsit komolyabbara veszem az edzest, akkor kimaradnak majd a szombati tornak. Alltalaban reggel 5-6 elott nem kerulok agyba, a terem meg 11-tol 14ora-ig tart nyitva hetvegente. Nem is igazan tudok elotte enni, meg almos is vagyok. Ez meg egy sima karnal belefer, de ha kicsit osszetetteb lesz a menu, mar ez nagyon vekony lesz hozza. Tudom mehetnek elvileg mas terembe, de ahova erdemes lenne menni a felszerelseg miatt, ott vagy engem nem latnak szivesen, vagy en nem birom elviselni a kocsogoket  >:D A tobbi teremen meg alig van suly, semmi ertelme nem lenne bohockodni.



TRICEPSZ:

1. Legyomas csigan kotellel, egykezzel                                        3x12-12-15                             (10-20-35kg)

2. Szuknyomas                                                                        2x12-10                                 (60-100kg)

3. Nyujtas fej felett, egykezzel                                                   2x12-12                                 (15-22kg)

BICEPSZ:

4. Valtott karu hajlitas, forgatassal                                             3x10-10-8                               (12/12-20/20-27/27kg)

5. Kalapacs, allva egykarral                                                       2x10-10                                  (20-27kg)

6. 90fokos scott pad, szuk fogassal                                            1x15                                       (42kg)


ALKAR:

7. Csuklobehuzas ruddal                                                           3x30-30-30                              (60-60-60kg)

8. Csuklo "felfele mozgatas"                                                      3x30-30-30                              (60-60-60kg)



Konyec. Naprol napra erosebb vagyok, jobban durranok. Jo lesz ez  >:D >:D >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 15. - 21:54:41
Válasz #800
Nem elérhető

George


Tudom mehetnek elvileg mas terembe, de ahova erdemes lenne menni a felszerelseg miatt, ott vagy engem nem latnak szivesen, vagy en nem birom elviselni a kocsogoket  >:D A tobbi teremen meg alig van suly, semmi ertelme nem lenne bohockodni.

Kezdem én is így érezni magam !+"%

2011. Január 16. - 12:25:20
Válasz #801
Nem elérhető

trobert2


Tudom mehetnek elvileg mas terembe, de ahova erdemes lenne menni a felszerelseg miatt, ott vagy engem nem latnak szivesen, vagy en nem birom elviselni a kocsogoket  >:D A tobbi teremen meg alig van suly, semmi ertelme nem lenne bohockodni.

Kezdem én is így érezni magam !+"%

Kellett nektek nagyra nőni ;D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Január 18. - 02:03:41
Válasz #802
Nem elérhető

Jordan


Csacsa!

Januar 17.-e van. Pont ma 2 honapja volt a balesetem.  ;D Ezt egy kis hatazassal unnepeltem ma meg!  :D



HAT:

1. Dontve evezes also fogassal                                             3x10-10-12                           (60-100-140kg)

2. T-rudas evezes                                                              2x12-15                                (80-120kg)

3. Lehuzas csigan, "V" alaku fogantyuval                                2x10-12                                (50-80kg)

4. Merevkaru letolas, csigan, vallszelesen                               2x12-15                                (40-55kg)

5. Terdtol felhuzas                                                             3x6-6-8                                (100-140-180kg)


CSUKJA:

6. Vallvonogatas allo vadligepen                                           3x12-12-15                            (100-140-180kg)


HATSOVALL:

7. Hatsodeltagep                                                              2x12-15                                  (40-70kg)



Mar legalabb odaig eljutottam, hogy napi 5x tudok enni (Turmixot beleszamolva, edzesnapon). A sulyom 97 kg. Ez ugye jelentosen kevesebb, mint ami volt, de oriasi fejlodes, ha azt nezzuk, hogy a korhazat 87(!!!) kilosan hagytam el!  ;D ;D ;D
Par szoban a jelenlegi taplalalek kiegeszitesemrol. Van egy vitamin pak-om, amit regebben lehetett itt kapni, most viszont nem latom, igy a nevet inkabb kihagynam. Egy magas dozisu C vitamin tabletta (2g/tabletta), amit most 3 orankent szedegetek. Edzes utan 3 kanal vanilias ON Whey Pro-t fogyasztok (kiveve ha nem lopok a lakotarsam csokis myofusion-ebol  >:D ), 60g maltrodexinnel. Ejszaka, lefekves elott meg 6 szem ZMA (Ultimate nutrition) megy.
De van meg itthon egy keves dolog, amit februarra tartogatok:

-Intrapro (Gaspari N. )

-True mass (BSN)

-Glutamin sr (MHP)

-BCAA 5050 (Dymatize)

-Volu Gro (Nutrex)


Ehez meg lehet, hogy csatlakozik valami (PL: Syntha-6), bar ugy gondolom ez mar igencsak jo lesz igy. Addig meg 2 het, elvegetealgatok addig azzal, amit fentebb irtam. Hala istennek, igy is jon visszafele lassacskan a cucc.  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 18. - 19:56:06
Válasz #803
Nem elérhető

Jordan


Csako!



Ma volt egy kis mell-vall!




MELL:


1. 20fokos nyomas, ruddal                                                3x10-8-7                                   (60-100-130kg)

2. Negativ nyomas kezisulyzokkal                                       2x15-15                                    (27/27-42/42kg)

3. Fekvenyomas, ruddal                                                   2x8-8                                        (100-140kg)

4. Kersztcsigas osszetolas, a alll elott, alsocsigarol               2x12-10                                     (20/20-30/30kg)

5. Keresztcsigas osszetolas, felsocsigarol                           1x15                                          (35/35kg)


OLDALSOVALL:

6. Oldalemeles allva, egykezzel                                        4x12-12-12-12                           (7-12-17-22kg)

7. Egykezzel oldalemeles, alsocsigarol                               2x10-8                                      (15-25kg)



Nagyon jonak erzem ezt a nagativ pados nyomast kezisulyzokkal, latom is, hogy fejlodom tole. Azon gondolkozom, hogy amint ketteveszem a mell edzest, a masodik mellezesen ez lenne az elso gyakorlat (Fogyakorlat), es csak utanna menne mondjuk a simapados fekvenyomas ruddal.
George! Te vagy az, aki itt rendszeresen nyom negativba. Ha van ehez valami hozzafuznivalod, meghallgatom.  ::)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 18. - 20:01:57
Válasz #804
Nem elérhető

George


Én azt csináltam régebben, hogy volt egy sima nyomós edzés, meg egy ahol ferde és negatív nyomás volt. Az biztos, hogy a negatív nyomás nagyon sokat erősít a sima nyomáson, meg hozza a húst rendesen ;D
Tudom, hogy sokan azt írják, hogy nem kell negatívan nyomni, de ezek az emberek nem tudják mit hagynak ki, meg nem is tudnak nagyot nyomni! Dorian is erőltette a negatív nyomást 8-}

2011. Január 18. - 20:07:30
Válasz #805
Nem elérhető

Jordan


Én azt csináltam régebben, hogy volt egy sima nyomós edzés, meg egy ahol ferde és negatív nyomás volt. Az biztos, hogy a negatív nyomás nagyon sokat erősít a sima nyomáson, meg hozza a húst rendesen ;D

Jaja, nagyon jo lesz mellet noveszteni  ;D De szerinted, legyen elobb a fekvenyomas, es csak aztan a negativ, vagy forditva?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 18. - 20:11:46
Válasz #806
Nem elérhető

George


Én azt csináltam régebben, hogy volt egy sima nyomós edzés, meg egy ahol ferde és negatív nyomás volt. Az biztos, hogy a negatív nyomás nagyon sokat erősít a sima nyomáson, meg hozza a húst rendesen ;D

Jaja, nagyon jo lesz mellet noveszteni  ;D De szerinted, legyen elobb a fekvenyomas, es csak aztan a negativ, vagy forditva?
Ha két edzésed van, akkor egyiken sima, a másikon negatív. Ha csak egy, akkor előbb a sima szerintem, de nem baj ha néha fordítva ;D

2011. Január 18. - 20:15:01
Válasz #807
Nem elérhető

Jordan


Én azt csináltam régebben, hogy volt egy sima nyomós edzés, meg egy ahol ferde és negatív nyomás volt. Az biztos, hogy a negatív nyomás nagyon sokat erősít a sima nyomáson, meg hozza a húst rendesen ;D

Jaja, nagyon jo lesz mellet noveszteni  ;D De szerinted, legyen elobb a fekvenyomas, es csak aztan a negativ, vagy forditva?
Ha két edzésed van, akkor egyiken sima, a másikon negatív. Ha csak egy, akkor előbb a sima szerintem, de nem baj ha néha fordítva ;D

Egyiken csak pozitiv dolesu padon fogok nyomni, a masodikon meg a sima, es negativ dolesu padon. De lehet az lesz, hogy a masodikon valtogatni fogom az elso gyakorlatot akkor.  8)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Január 18. - 20:24:12
Válasz #808
Nem elérhető

balic


Én próbálgattam a negatív fekvenyomást anno rúddal és akkor annyira nem éreztem jónak. Mostanában, ha lejutok a terembe újra elővettem a változatosság miatt csak annyi az újítás, hogy én is kézisúlyzóval végzem. Össze se lehet hasonlítani, talán a nyomások közül ezt érzem a legjobban. Februártól elkezdek újra edzeni normálisan és nálam is az egyik fő gyakorlat mellre ez lesz mert úgy érzem hozni fog az amúgy is satnya mellemen. ;D

2011. Január 18. - 20:30:18
Válasz #809
Nem elérhető

Jordan


Én próbálgattam a negatív fekvenyomást anno rúddal és akkor annyira nem éreztem jónak. Mostanában, ha lejutok a terembe újra elővettem a változatosság miatt csak annyi az újítás, hogy én is kézisúlyzóval végzem. Össze se lehet hasonlítani, talán a nyomások közül ezt érzem a legjobban. Februártól elkezdek újra edzeni normálisan és nálam is az egyik fő gyakorlat mellre ez lesz mert úgy érzem hozni fog az amúgy is satnya mellemen. ;D


Ruddal sem rossz, csak a legtobb ember felnyomasokat csinal belole. Minel kozelebb kell engedni a nyakhoz, akkor tenyleg ez a gyakorlat mozgatja meg a legtobb izomrostot a mellben.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)