2024. Május 29. - 01:50:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725080 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Október 08. - 16:14:59
Válasz #120
Nem elérhető

Aco


Bevonulsz a seregbe? :D Nem sulizol??en eddig ugy tudtam. ????...

2009. Október 08. - 16:49:09
Válasz #121
Nem elérhető

Yeti


Velem nem rég történt meg legutóbb, mikor kedves "rr" fórumtársunkhoz átruccantam Debrecenbe egy edzésre, hogy kihajtsa belőlem a szart is. Megtette!
De a teremben csupa alfa hím, ezüsthátú gorilla, stb...
Csekkoltak is rendesen, legalább is azt mondta "Récsöl". Én nem figyeltem. Pedig szoktam, mert élvezem, hogy feltűnést keltek néha.  ****:))) Azért edzek bassza meg, hogy egy rohadt nagy szörny legyek!  ;D
De ahogy pamela is írta, én is bő pólóban, alatta vékony pántos trikóban edzettem. na amikor levettem a pólót... Azt már én is figyeltem.  8-) ;D

Na igen,nézték ki ez a hegyigorilla  >:D
Tudod, hogy pirulós kissrác vagyok, na. Ne bókolgass már, kérlek.  ****:)))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Október 08. - 16:52:18
Válasz #122
Nem elérhető

Yeti


Az etalon viszont még mindig a debreceni Delta fitness. Motiváló társaság, nagyon jó közösség, mindenki normális, barátságos, blablabla :D
:-O
Bakker egy pillanatig megfordult bennem, hogy rég nem látott, Debreceni Big George barátomat köszönthetem. De ő asszem az Euro fitnessben tornázik/tornázott.  ????...
Vagy te vagy az???  ***))))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Október 08. - 16:52:46
Válasz #123
Nem elérhető

fastor


Bevonulsz a seregbe? :D Nem sulizol??en eddig ugy tudtam. ????...
nem, megyek forgatásra ****:)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 08. - 16:56:59
Válasz #124
Nem elérhető

George


Az etalon viszont még mindig a debreceni Delta fitness. Motiváló társaság, nagyon jó közösség, mindenki normális, barátságos, blablabla :D
:-O
Bakker egy pillanatig megfordult bennem, hogy rég nem látott, Debreceni Big George barátomat köszönthetem. De ő asszem az Euro fitnessben tornázik/tornázott.  ????...
Vagy te vagy az???  ***))))
Nem :D Itt van ilyen topikféleség, ahol néha leírom mit bénázok...ha érdekel :D
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=546.msg146697#msg146697

2009. Október 08. - 16:59:48
Válasz #125
Nem elérhető

Jordan


Bevonulsz a seregbe? :D Nem sulizol??en eddig ugy tudtam. ????...
nem, megyek forgatásra ****:)))

Ez Bodybuilding chat.......


Ha gondoljatok van sima chat is ennek a kitargyalasara
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 08. - 17:04:05
Válasz #126
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Bevonulsz a seregbe? :D Nem sulizol??en eddig ugy tudtam. ????...
nem, megyek forgatásra ****:)))

Ez Bodybuilding chat.......


Ha gondoljatok van sima chat is ennek a kitargyalasara

Igy igy! Nem szeretném, ha ez is csak egy Chat topik lenne. Abból van már épp elég.

2009. Október 08. - 17:05:26
Válasz #127
Nem elérhető

fastor


Bevonulsz a seregbe? :D Nem sulizol??en eddig ugy tudtam. ????...
nem, megyek forgatásra ****:)))

Ez Bodybuilding chat.......


Ha gondoljatok van sima chat is ennek a kitargyalasara

Igy igy! Nem szeretném, ha ez is csak egy Chat topik lenne. Abból van már épp elég.
bocsánat --)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 08. - 17:46:42
Válasz #128
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ma lábaztam egyet.
Ez volt a menü: Combfeszitő ülve gépen, guggolás...de ez nagyon nem ment, utána pár széria guggolás keretben mellső támasszal, 2 sor kitörés majd combhajlitó fekve. Kidőltem nagyon. A láb mindig rohadt sokat kivesz belőlem. Az öltözőben csak ültem, és néztem ki a fejemből kb. negyed órán keresztül...még a turmixomat is csak kortyoltam, mert ha ledöntöm, akkor tutter  :----

2009. Október 08. - 17:52:56
Válasz #129
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ma lábaztam egyet.
Ez volt a menü: Combfeszitő ülve gépen, guggolás...de ez nagyon nem ment, utána pár széria guggolás keretben mellső támasszal, 2 sor kitörés majd combhajlitó fekve. Kidőltem nagyon. A láb mindig rohadt sokat kivesz belőlem. Az öltözőben csak ültem, és néztem ki a fejemből kb. negyed órán keresztül...még a turmixomat is csak kortyoltam, mert ha ledöntöm, akkor tutter  :----
Én egy lábazás után 2 napig fáradt vagyok, úgyhogy egy napot kihagyok utána, és még az azutáni nap sem vagyok az igazi, lehet a shit alvásom miatt van :-\.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 08. - 18:51:36
Válasz #130
Nem elérhető

Pity


OFF:nekem nem műxik az idézet beszúrása :/
ON: "Ma lábaztam egyet.
Ez volt a menü: Combfeszitő ülve gépen, guggolás...de ez nagyon nem ment, utána pár széria guggolás keretben mellső támasszal, 2 sor kitörés majd combhajlitó fekve. Kidőltem nagyon. A láb mindig rohadt sokat kivesz belőlem. Az öltözőben csak ültem, és néztem ki a fejemből kb. negyed órán keresztül...még a turmixomat is csak kortyoltam, mert ha ledöntöm, akkor tutter"

Ez ismerős ezaz érzés mikor csak az öltözőbe ülsz nézel ki a fejedből és csak kortyolgatsz! @:-) ;-oo-;
Én ma csak Aeroboztam meg has... tegnap bicepszezés közben beleszúrt egy óriásit az alkaromba majdnem visítottam de már nem fáj,azért még pihenek vele egy picit aztán jöhet a pirítás! @:-)

Egyébként szerintetek mennyire hatásos ha fáslit köt az ember az alkarárra ami igy végülis könyökig van?... Gondolkodtam már rajta hogy alkalmazni kéne nemtudom...!

2009. Október 08. - 20:58:24
Válasz #131
Nem elérhető

atleeta


Senkinek a naplójában se láttam, hogy alkart edzenétek (vagy csak vak vagyok).Van valakinek jó tippje rá?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 08. - 21:14:26
Válasz #132
Nem elérhető

hopika


Senkinek a naplójában se láttam, hogy alkart edzenétek (vagy csak vak vagyok).Van valakinek jó tippje rá?

Én csak diétánál szoktam alkarozni-amúgy elég nagy súlyok vannak-kap eleget.
Az én kombóm:
Triszettben:csuklóbehúzás-merev karú fordított fogású karhajlítás-csuklófelhúzás
Ebből lemegy 2-3 sorozat és garantáltan kiejtesz a kezedből mindent...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 08. - 21:18:56
Válasz #133
Nem elérhető

atleeta


Senkinek a naplójában se láttam, hogy alkart edzenétek (vagy csak vak vagyok).Van valakinek jó tippje rá?

Én csak diétánál szoktam alkarozni-amúgy elég nagy súlyok vannak-kap eleget.
Az én kombóm:
Triszettben:csuklóbehúzás-merev karú fordított fogású karhajlítás-csuklófelhúzás
Ebből lemegy 2-3 sorozat és garantáltan kiejtesz a kezedből mindent...
Muszáj külön edzenem alkarra is, mert rohadt hosszú, gibbon karjaim vannak :-\
Ki fogom próbálni ezt a módszert ;-oo-;
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 08. - 21:21:21
Válasz #134
Nem elérhető

Yeti


Senkinek a naplójában se láttam, hogy alkart edzenétek (vagy csak vak vagyok).Van valakinek jó tippje rá?

Én csak diétánál szoktam alkarozni-amúgy elég nagy súlyok vannak-kap eleget.
Az én kombóm:
Triszettben:csuklóbehúzás-merev karú fordított fogású karhajlítás-csuklófelhúzás
Ebből lemegy 2-3 sorozat és garantáltan kiejtesz a kezedből mindent...
****:))))))
Ez így faszányos!

Legtöbb ismerősöm nem edz alkarra. Mert vagy úgy gondolják, hogy a nagy súlyokkal kap terhelést, vagy csak egyszerűen nem érzik szükségességét.
Akik mégis edzik azok vagy nincsenek megelégedve az alkarjukkal, vagy ahogy hopika is írta diétáznak/szálkásítanak, vagy csak egyszerűen HC testépítők!  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."