2024. Június 08. - 19:21:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 727818 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2009. November 02. - 23:40:23
Válasz #390
Nem elérhető

Pity


http://mdtv.musculardevelopment.com/content/view/2471/209/

Jeff Long.... elég durva a srác!
Tavalyhoz képest rengeteget fejlődött :-oD ****:))))))

2009. November 04. - 11:22:05
Válasz #391
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Tegnap nyomtam egy mell-tricepsz oldalsóváll edzést, elég jól sikerült,hetente kétszer mellezek abből az egyik(a tegnapi) egy pár gyakorlatos amennyire csak tudok rákoncentrálok dolog, a másikon a fekvenyomásé a főszerep, már amennyire én tudok fekvenyomni.
Nagyon érdekelne viszont, ki mivel bombázza a tricepszét, mert nekem eléggé bevált a homlokra engedés, de úgy érzem , relatíve nagyobb súlynál(50kg) fájogat az egyik könyököm.Szóvel ki hogyne edzi a tricepszét?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 04. - 11:30:02
Válasz #392
Nem elérhető

Gababoy


Sajnos a homlokraengedés nem a legjobb gyakorlat..mivel könyök gyilkos!
Jobban jársz hogyha abba hagyod már most,és inkább csinálsz, áthúzás és nyomást,szűkennyomást,tolodzkodást,fejfölötti tricepsz kézisúlyzóval,lórúgást..stb.
Ezeket is kikell próbálni és megnézni hogy bírja-e a könyököd a nagyobb súlyt!A lényeg itt is az lenne ,hogy soha ne akaszd ki a mozdulat végén a könyöködet,mert akkor már izületből tartod a súlyt és már is kész a baj..

 =/+'
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. November 04. - 11:59:07
Válasz #393
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Szoktam ezeket vaRIÁLNI, csak a homlokraengedés egy bevett gyakorlatom volt, tegnapig, tolóckodás nekem a fekvenyomósdinál szokott vala lenni.Kösz a tippet ;)
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 04. - 12:08:26
Válasz #394
Nem elérhető

Gababoy


Szoktam ezeket vaRIÁLNI, csak a homlokraengedés egy bevett gyakorlatom volt, tegnapig, tolóckodás nekem a fekvenyomósdinál szokott vala lenni.Kösz a tippet ;)

****:))))))
"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2009. November 04. - 12:11:52
Válasz #395
Nem elérhető

George


Hanyagold egy darabig a koponyatörőt, és ha újra kezded, akkor sokkal jobb eredményt fogsz vele elérni. Nekem is ugyanez volt, aztán kihagytam sokáig, majd mikor visszavettem az edzésbe, sokkal nagyobbat dobott a trickón. De soha nem első gyakorlatnak, előtte mindig valamilyen letolás van, leginkább köteles. Én pl. nem homlokra, hanem fej mögé engedem le a súlyt, mert úgy jobban érzem a tricepszem.

2009. November 04. - 12:17:17
Válasz #396
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hanyagold egy darabig a koponyatörőt, és ha újra kezded, akkor sokkal jobb eredményt fogsz vele elérni. Nekem is ugyanez volt, aztán kihagytam sokáig, majd mikor visszavettem az edzésbe, sokkal nagyobbat dobott a trickón. De soha nem első gyakorlatnak, előtte mindig valamilyen letolás van, leginkább köteles. Én pl. nem homlokra, hanem fej mögé engedem le a súlyt, mert úgy jobban érzem a tricepszem.

Ez nálam is igy van, valahogy úgy érzem, hogy akkor hosszabb az út, és jobban nyúlik az izom.

2009. November 04. - 12:18:36
Válasz #397
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


NA igen ennyi agyam van, hogy ezen akkor gondolkoztam el, mikor tegnap jöttem hazafelé,hogy ha fej mögé engedném lehet hogy hatásosabb lenne,pl a letolást is a visszaengedés szakaszábanvízszintes fölé engedem...de akkor ezek szerint ez simán működhet.
Akkor egy jó időre most búcsúzom tőle.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 04. - 12:18:46
Válasz #398

Akezdetfia

Vendég
Hanyagold egy darabig a koponyatörőt, és ha újra kezded, akkor sokkal jobb eredményt fogsz vele elérni. Nekem is ugyanez volt, aztán kihagytam sokáig, majd mikor visszavettem az edzésbe, sokkal nagyobbat dobott a trickón. De soha nem első gyakorlatnak, előtte mindig valamilyen letolás van, leginkább köteles. Én pl. nem homlokra, hanem fej mögé engedem le a súlyt, mert úgy jobban érzem a tricepszem.

Fej mögé szoktam én is  ****:)))))) már az elsó széria után szokott feszülni a tricepszem  ***))

2009. November 04. - 12:23:19
Válasz #399
Nem elérhető

George


Esetleg jó lehet a homlokra engedés helyett a fej mellé engedés kézisúlyzókkal. Nekem az is nagyon jól bedurrantja, ráadásul kisebb lépésekkel lehet felfelé haladni, és a másfajta fogás miatt más szögből terheli a tricepszet.

2009. November 04. - 12:27:15
Válasz #400
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ma egy láb lesz....már alig várom.Ilyenkor mindig máshogy kajálok kicsit, utána meg szétzabálom magam...tésztával másnap meg marhahusi a menő.mondjuk a láb a kedvenc testrészem.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 04. - 12:27:50
Válasz #401

Akezdetfia

Vendég
Esetleg jó lehet a homlokra engedés helyett a fej mellé engedés kézisúlyzókkal. Nekem az is nagyon jól bedurrantja, ráadásul kisebb lépésekkel lehet felfelé haladni, és a másfajta fogás miatt más szögből terheli a tricepszet.

George, letolás helyett szerinted milyen gyakorlatot érdemes csinálni? mert valahogy nekem nem nagyon tetszik  :-/-- , inkább csinálnék helyette valami súlyzós gyakorlatot.

2009. November 04. - 12:30:09
Válasz #402
Nem elérhető

George


Esetleg jó lehet a homlokra engedés helyett a fej mellé engedés kézisúlyzókkal. Nekem az is nagyon jól bedurrantja, ráadásul kisebb lépésekkel lehet felfelé haladni, és a másfajta fogás miatt más szögből terheli a tricepszet.

George, letolás helyett szerinted milyen gyakorlatot érdemes csinálni? mert valahogy nekem nem nagyon tetszik  :-/-- , inkább csinálnék helyette valami súlyzós gyakorlatot.
Ha nem tetszik akkor nem jól csinálod. Szerintem az egyik legjobb gyakorlat tricepszre, a rudas meg a köteles változat is. Azt el tudom képzelni, hogy még nem alakult ki annyira az agy-izom kapcsolat, vagy csak simán nem jó a végrehajtás. De olyan emberrel akinek ne lenne jó, még nem találkoztam.

2009. November 04. - 12:30:29
Válasz #403

Akezdetfia

Vendég
Ma egy láb lesz....már alig várom.Ilyenkor mindig máshogy kajálok kicsit, utána meg szétzabálom magam...tésztával másnap meg marhahusi a menő.mondjuk a láb a kedvenc testrészem.

jó neked  ****:)))))) én egyedül a lábazást nem szeretem, de múszály  =/+'  nekem a váll meg a hát a kedvencem  :azn:

2009. November 04. - 12:31:05
Válasz #404
Nem elérhető

Maszat


http://mdtv.musculardevelopment.com/content/view/2471/209/

Jeff Long.... elég durva a srác!
Tavalyhoz képest rengeteget fejlődött :-oD ****:))))))

pfff Te jóóó ég:O

olyan ér van a bal vállán mint a mutatóujjam :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26