2024. Május 29. - 03:06:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725115 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

2009. November 06. - 00:17:36
Válasz #510
Nem elérhető

God Vazzeg


Nyah, megjöttem a Brutálról... hát vegyes...
ÚJabb rekord született, 29200 kiló asszem, egy pici, és csendes emberke volt :-)->
legjobb pillanat
utolsó gyakorlat, utosló elötti sorozat
rúdon rajta mindkét oldalon 25 kiló, guggolok, 10 ismétlésnél éppen odanéztem látom ,hogy épp leesnek a tárcsák a jobb oldalról, annyit tudtam csak csinálni, hogy elordítottam,hogy vigyázz, mert a segítömet különben vihettük volna a korházba, így is egy centivel ment el a rúd az orra elöt
 én meg elengedtem egyik kézel,hogy ne legyen baj, aztán megvártam, míg a másik oldalon is leesnek a súlyok
 szerencse,hogy senki nemvolt a közelben
a versenybíró meg midnezt nemvette észre, pedig szembeált velem, mikor leraktam az ÜRES rudat, beírta,hogy 10 ismétlés... mondom, nem csinálhatom meg a 2 öt? eklezdi nem... mondom leesett a rúd bazdmeg :-<
erre: tényleg?
 ˝=/
amúgy jóvolt, kiméltem a derekam, így is 11640 sikerült

Ezt az ilyen fajta guggolast hogy sikerult veghezvinned?? :D !+"%
fém tárcsák voltak, semmi gumirozás.... konkrétan ha megfújtam elindult a rúdon Łł=

Nade mi a faxom az a szorító??  !+"%
a poén, hogy fentvolt,de ténlyeg... ileyn rúgós szar

Akkor már megint gémeskutat játszottál, nem tudom elképzelni hogy bírtad leborítani a súlyokat  !+"%

2009. November 06. - 00:19:44
Válasz #511
Nem elérhető

fastor


Nyah, megjöttem a Brutálról... hát vegyes...
ÚJabb rekord született, 29200 kiló asszem, egy pici, és csendes emberke volt :-)->
legjobb pillanat
utolsó gyakorlat, utosló elötti sorozat
rúdon rajta mindkét oldalon 25 kiló, guggolok, 10 ismétlésnél éppen odanéztem látom ,hogy épp leesnek a tárcsák a jobb oldalról, annyit tudtam csak csinálni, hogy elordítottam,hogy vigyázz, mert a segítömet különben vihettük volna a korházba, így is egy centivel ment el a rúd az orra elöt
 én meg elengedtem egyik kézel,hogy ne legyen baj, aztán megvártam, míg a másik oldalon is leesnek a súlyok
 szerencse,hogy senki nemvolt a közelben
a versenybíró meg midnezt nemvette észre, pedig szembeált velem, mikor leraktam az ÜRES rudat, beírta,hogy 10 ismétlés... mondom, nem csinálhatom meg a 2 öt? eklezdi nem... mondom leesett a rúd bazdmeg :-<
erre: tényleg?
 ˝=/
amúgy jóvolt, kiméltem a derekam, így is 11640 sikerült

Ezt az ilyen fajta guggolast hogy sikerult veghezvinned?? :D !+"%
fém tárcsák voltak, semmi gumirozás.... konkrétan ha megfújtam elindult a rúdon Łł=

Nade mi a faxom az a szorító??  !+"%
a poén, hogy fentvolt,de ténlyeg... ileyn rúgós szar

Akkor már megint gémeskutat játszottál, nem tudom elképzelni hogy bírtad leborítani a súlyokat  !+"%
énsemtudom...bár, nem ellenöriztem, csak mondták ,hogy fentvolt... a másik oldalon tutti... lehettek akkora farkak, hogy egyik oldalt lefelejteték? ;D
amúgy ténlyeg full egyenesen, mély guggolással csináltam midnent, mert szar a derekam, mondomha babasúly, akor legalább legyen szép :laugh:
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 06. - 00:27:42
Válasz #512
Nem elérhető

God Vazzeg


Nov 24 halas? Jössz?  ;D

2009. November 06. - 00:30:53
Válasz #513
Nem elérhető

fastor


Nov 24 halas? Jössz?  ;D
csű, nemtudom még, úgy gondoltam, hogy szüneteltetek mindent az úszáson kívül dec 7 ig (esztergom) hogy a derekam meggyógyuljon, de ha jólessz,akkor megyek halasra szerintem :)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 06. - 00:37:07
Válasz #514
Nem elérhető

God Vazzeg


Nov 24 halas? Jössz?  ;D
csű, nemtudom még, úgy gondoltam, hogy szüneteltetek mindent az úszáson kívül dec 7 ig (esztergom) hogy a derekam meggyógyuljon, de ha jólessz,akkor megyek halasra szerintem :)

Örülnénk, sokat vagy emlegetve, mi ott leszünk, rekord döntés lesz mindkét srácnál  ;)

2009. November 06. - 00:38:59
Válasz #515
Nem elérhető

Pity


ezen az úgy guggoltál mint a gémeskút... háhá na ezen felnevettem! :D ****:))) ****:)))
Egyébként a Brutál Nov.16ai állomása a Nyíregyházi Brekk Fitness aki nyiregyi és megakarja magát próbálni hajrá!!! ;)

2009. November 06. - 00:48:23
Válasz #516
Nem elérhető

God Vazzeg


ezen az úgy guggoltál mint a gémeskút... háhá na ezen felnevettem! :D ****:))) ****:)))
Egyébként a Brutál Nov.16ai állomása a Nyíregyházi Brekk Fitness aki nyiregyi és megakarja magát próbálni hajrá!!! ;)

Nekünk messze lenne nyíregy...  Halas is van vagy 70km, de a srácok ragaszkodnak hozzá, így megyünk  @:-)

2009. November 06. - 01:01:53
Válasz #517
Nem elérhető

Pity


Toljátok!!
Én is megnézem majd mit tudok!  @:-)
Mellesleg brutálon csak szabadsúlyal lehet guggolni vagy lehet keretben is? ;D

2009. November 06. - 06:10:57
Válasz #518
Nem elérhető

rr


ezen az úgy guggoltál mint a gémeskút... háhá na ezen felnevettem! :D ****:))) ****:)))
Egyébként a Brutál Nov.16ai állomása a Nyíregyházi Brekk Fitness aki nyiregyi és megakarja magát próbálni hajrá!!! ;)

Nekünk messze lenne nyíregy...  Halas is van vagy 70km, de a srácok ragaszkodnak hozzá, így megyünk  @:-)
Én nyíregyi vagyok,jöhetnétek  o:)

2009. November 06. - 06:28:55
Válasz #519
Nem elérhető

fastor


Nov 24 halas? Jössz?  ;D
csű, nemtudom még, úgy gondoltam, hogy szüneteltetek mindent az úszáson kívül dec 7 ig (esztergom) hogy a derekam meggyógyuljon, de ha jólessz,akkor megyek halasra szerintem :)

Örülnénk, sokat vagy emlegetve, mi ott leszünk, rekord döntés lesz mindkét srácnál  ;)
:o :-[ --) ez jól esett
nemtommég utánnanézek ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. November 06. - 10:11:29
Válasz #520
Nem elérhető

Yeti


ezen az úgy guggoltál mint a gémeskút... háhá na ezen felnevettem! :D ****:))) ****:)))
Egyébként a Brutál Nov.16ai állomása a Nyíregyházi Brekk Fitness aki nyiregyi és megakarja magát próbálni hajrá!!! ;)
Ahogy egyik kedvenc South Park karakterem mondaná: "Abüdöspicsába!" Nem leszek otthon. ÁÁÁ!!!  ˝=/
Ez  :-)- - ás!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. November 06. - 10:48:34
Válasz #521
Nem elérhető

Kicsibors


Toljátok!!
Én is megnézem majd mit tudok!  @:-)
Mellesleg brutálon csak szabadsúlyal lehet guggolni vagy lehet keretben is? ;D

Keretben...háhogyne...  :D

2009. November 06. - 12:25:47
Válasz #522
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ezt mar sokszor szerettem volna tisztazni nehany emberrel...


 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 06. - 12:33:07
Válasz #523
Nem elérhető

csaba.r


Csak az alsó a keret kitaláltam? mit nyertem? hova menjek átvenni?
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. November 06. - 13:05:30
Válasz #524
Nem elérhető

Pity


Akkor Smith gépre gondoltam Steve! ;-oo-; ;D ;D