2024. Május 29. - 03:53:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725129 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. November 12. - 09:57:47
Válasz #630
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nekem pl. mostanaban egyre jobban megy az edzes...megsem izmosodok... ????...


 ????... :-)-> ????...



 ;D



Ennek mindenki tudja az okát  :-)->  ;D
Na ja, csak erdekes hogy milyen jol erosodok... Ez is azt bizonyitja, hogy mennyivel konnyebb erosodni mint izmosodni.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 12. - 10:01:15
Válasz #631
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 12. - 10:09:55
Válasz #632
Nem elérhető

George


Nekem tetszik a dolog ;D Persze úgy az igazi, ha az erőhöz méret is van, de ez igaz visszafelé is :violinplay3:

2009. November 12. - 10:12:41
Válasz #633
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem pl. mostanaban egyre jobban megy az edzes...megsem izmosodok... ????...


 ????... :-)-> ????...



 ;D



Ennek mindenki tudja az okát  :-)->  ;D
Na ja, csak erdekes hogy milyen jol erosodok... Ez is azt bizonyitja, hogy mennyivel konnyebb erosodni mint izmosodni.

Ez tényleg így van, én is megfigyeltem már ezt. Viszont ahogy erősödsz, velejárója lesz hogy izmosodsz is, szerencsére..  @:-)

2009. November 12. - 10:19:59
Válasz #634
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Ez is igaz, bár én szeretnék ugyanugy izmosodni ahogy erősödök, már amennyire ezt erőnek lehet nevezni ami nekem van...de jó lenne agy azonos ütemű fejlődés.. ;)
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 12. - 10:20:31
Válasz #635
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nekem pl. mostanaban egyre jobban megy az edzes...megsem izmosodok... ????...


 ????... :-)-> ????...



 ;D



Ennek mindenki tudja az okát  :-)->  ;D
Na ja, csak erdekes hogy milyen jol erosodok... Ez is azt bizonyitja, hogy mennyivel konnyebb erosodni mint izmosodni.

Ez tényleg így van, én is megfigyeltem már ezt. Viszont ahogy erősödsz, velejárója lesz hogy izmosodsz is, szerencsére..  @:-)
Ha tobbet eszel mint amennyit felhasznalsz (foleg proteint) akkor igen. Ha meg nem, akkor csak erosodsz (ha erosodosz)...lasd eroemelok.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 12. - 10:25:37
Válasz #636
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Azt vettem észre,mióta kortyolgatok ilyen edzés közbeni itókát, hómméd, egy kis tea(mert szeretem), bele bcaa, glutamin, meg egy kis szénhidrát,sokkal kevésbé faradok,ugyanakkor az étvágyam is megnőtt..leht hogy a kettőnek semmi köze egymáshot, sőt gyanítom semmi,de az edzés közbeni ital nagyon jó móka, tényleg hasznos.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 12. - 10:30:11
Válasz #637
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Azt vettem észre,mióta kortyolgatok ilyen edzés közbeni itókát, hómméd, egy kis tea(mert szeretem), bele bcaa, glutamin, meg egy kis szénhidrát,sokkal kevésbé faradok,ugyanakkor az étvágyam is megnőtt..leht hogy a kettőnek semmi köze egymáshot, sőt gyanítom semmi,de az edzés közbeni ital nagyon jó móka, tényleg hasznos.
Orulok, hogy ez egyre hetkoznapibba valik bodys korokben!  ****:))))))

Mikor eloszor irtam ilyet tobb mint 2 eve akkor hulyenek neztek, most meg az a furcsa ha vki nem iszik vmi ilyesmit edzes kozben...  :-oD ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 12. - 10:35:36
Válasz #638
Nem elérhető

George


Szerintetek egy jó bemelegítő krém mennyire csökkenti le a bemelegítésre szánt időt? Mert mióta használom, azóta szinte alig van bemelegítés --) bekenem az adott területet vastagon, és mire beérek a terembe, már ízzik az egész [:-o] és semmilyen húzódás, vagy fáradtság nem érződik az izomban, mint a krém nélkül.

2009. November 12. - 10:40:49
Válasz #639
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Szerintetek egy jó bemelegítő krém mennyire csökkenti le a bemelegítésre szánt időt? Mert mióta használom, azóta szinte alig van bemelegítés --) bekenem az adott területet vastagon, és mire beérek a terembe, már ízzik az egész [:-o] és semmilyen húzódás, vagy fáradtság nem érződik az izomban, mint a krém nélkül.
Szerintem jo ha attol meg ugyanugy bemelegit az ember, foleg ha vki akkora sulyokkal edz mint Te. Igaz en soha nem hasznalok ilyen kremet. De most pl. a szegedi idojarasban biztosan nagy segitseg!  ****:)))))) ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 12. - 10:44:38
Válasz #640
Nem elérhető

George


Szerintetek egy jó bemelegítő krém mennyire csökkenti le a bemelegítésre szánt időt? Mert mióta használom, azóta szinte alig van bemelegítés --) bekenem az adott területet vastagon, és mire beérek a terembe, már ízzik az egész [:-o] és semmilyen húzódás, vagy fáradtság nem érződik az izomban, mint a krém nélkül.
Szerintem jo ha attol meg ugyanugy bemelegit az ember, foleg ha vki akkora sulyokkal edz mint Te. Igaz en soha nem hasznalok ilyen kremet. De most pl. a szegedi idojarasban biztosan nagy segitseg!  ****:)))))) ;D
Itt most százágra süt a nap, és van vagy 8 fok, jóvan?! ))=/

2009. November 12. - 10:49:30
Válasz #641
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Továbbra is azon problémával küzdök, h nem tudom, mi legyen ezzel az éjjeli zabálással..minden nap ennem kell vmit , egyzserűen felébredek, sztem kinyit, eszik...ha csak turmixot tolok be az nem elég...egyszerűen éhendöglök
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 12. - 10:50:38
Válasz #642
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem pl. mostanaban egyre jobban megy az edzes...megsem izmosodok... ????...


 ????... :-)-> ????...



 ;D



Ennek mindenki tudja az okát  :-)->  ;D
Na ja, csak erdekes hogy milyen jol erosodok... Ez is azt bizonyitja, hogy mennyivel konnyebb erosodni mint izmosodni.

Ez tényleg így van, én is megfigyeltem már ezt. Viszont ahogy erősödsz, velejárója lesz hogy izmosodsz is, szerencsére..  @:-)
Ha tobbet eszel mint amennyit felhasznalsz (foleg proteint) akkor igen. Ha meg nem, akkor csak erosodsz (ha erosodosz)...lasd eroemelok.

Én most épp így tettem, és igazolja amit mondasz. Éreztem, ahogy egyre nagyobb súlyokkal edzettem, egyre nagyobbak lettek a méretek, és nőtt a súlyom is. Ehhez a részhez nem kell agy, szerencsére, akkor leszek majd szarban, ha elveszem a ch-t, lemennek a súlyok, és tartani kellene az izmokat  ;D

Épp tegnap tapasztaltam meg, hogy mennyit számít az erőnlétben a ch mennyisége, és hogy be legyek töltve edzésre  :-oD Okosodok, csak lassan  !+"%

2009. November 12. - 10:57:26
Válasz #643
Nem elérhető

George


Továbbra is azon problémával küzdök, h nem tudom, mi legyen ezzel az éjjeli zabálással..minden nap ennem kell vmit , egyzserűen felébredek, sztem kinyit, eszik...ha csak turmixot tolok be az nem elég...egyszerűen éhendöglök
Ha éhes vagy, egyél. Nekem bejött ****:)))))) ****:)))

2009. November 12. - 10:59:23
Válasz #644
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


 ;D

Remélem nekem is beválik...
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.